hauf_milk

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
01:03: Kad tu sāc strādāt, pilnīgi nospļaujoties par rezultātu, galvenais pietiekami ātri nosūtot failu. Pajāt. Ja varētu, vēl apčurātu to PDFu, līdzīgi kā mūzikas klipos, kur ātrās apkalpošanas darbinieki iespļauj burgeros.
Vēl es dzirdēju, ka esot cilvēki, kas uztaisa logotipu pusstundas laikā. Tādam censonim es uzsauktu 2L Optimas alu un noskatītos kā viņš to izdzer.
Man nav bail zaudēt tādu klientu. Varētu pat speciāli iemontēt kļūdas, kuras uzreiz nevar pamanīt, bet sadirst visu pārdošanas kampaņu. Es par to padomāšu, līdz šim nebija ienākusi prātā tik grezna izklaide.
Dirst

Comments

[User Picture]
From:[info]santech
Date:17. Maijs 2018 - 02:32
(Link)
ja tu zinātu, kāds tam dizainerim ir zināšanu bekgrounds, kurš 10 minūtēs uztaisa logotipu un vēl paprasa par to 100 štukas naudiņas. jo tas logotips taču (lielai) firmai ir firmas seja. tas tiks drukāts uz flaijeriem, mašīnām, pildspalvām un kur tik vēl ne. biļetēm un lidmašīnām. tā ka, ja būs sūdīgs.. bet nevar būt sūdīgs. tāpēc arī jāizvēlas labs dizaineris. nevis kaut kāds kaktu meistars.
From:[info]hauf_milk
Date:17. Maijs 2018 - 02:58
(Link)
Piedodiet, es nepretendēju uz whatever, bet pusstunda logotipam ir aknu izlikšana. To var izdarīt kādam glābjot dzīvību.
Powered by Sviesta Ciba