hauf_milk

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
03:20: Nop, Nirvana austiņās šoreiz nebija labs lēmums. Pazaudēju visu cibas tekstu; gribās vēl un vēl. Kaut jau vakarā izejot no mājas, un saņemot 150g atbrīvošanu, domās saklausīju "You know, You're right" (attiecībā uz PV "Tā nogurt var tikai no (fakin) svētkiem", un pirms, nu jau laba sprīža pamodies ar "Man who sold the world" prātā.

Ok. Šodien bija vēl viena diena, kad izdzīvoju to klusumu-sastingumu-troksni, bet tagad ar skaidru padomu sev - šodien neiziet no mājas, un vecgada vakarā vienkārši saprātīgu prātiņu mājās strādāt.
"Cilvēks domā, labi draugi dara." Esmu divu senu draugu aicināts, un uz no-no-no un atrunām par noskaņojuma neklātesamību un jābūšanu mājās 8-os no rīta, atbilde bija, ka kaut vai bez noskaņojuma, - tevi(!)(wtf?) vismaz satikt, iziet spridzekļu laikā pāris kvartālus, un ja es gribot, varot mesties prom hoč ar pirmajiem transportiem. Viņi vienmēr vēl man labu, un (noteikti) arī jūt, ka esmu teju nojūdzies. Vienīgi jāizdomā kā viņus iepriecināt un forši pārsteigt (to nedrīkst rakstīt, lai izdotos). Tik daudz kā rītvakaram, man būs rezerves prieka akumulators.

Tātad, ja jau visi, tad es arī: Manas vecgada apņemšanās:
* vēl iepist dzērienu (žēl, ka palicis vairs tikai alus - būs jādrupina antidepresanti možumam)
* iesaiņot dāvaniņas
* nočekot, cikos no rīta varēšu tik mājās
* apgriezt nagus
* oi pārējo neskaitīšu - jau apnicīgi

[post started=01:36]_[post last updated=3:57]_[duration={math pending}]

Comments

[User Picture]
From:[info]sintetika
Date:1. Janvāris 2019 - 18:34
(Link)
perfekts plāns :D
Powered by Sviesta Ciba