Vienmēr gatavs
bez pipariem nekā
Paginae 
11th-Apr-2021 08:59 pm
Un tas, augšā, Bruts pēc dzimummaiņas operācijas?
11th-Apr-2021 03:27 pm
Viss kā pēc grāmatas. Temperatūra, sāp acis, sāp galva, nav spēka. Jaudīga pote.
10th-Apr-2021 09:18 pm
Nē, tas bija macho style shit show. Vieni izglābs pasauli no bezdievjiem, otri izglābs cibu no Krišjāņiem, visiem tikai uzvarēt uzvarēt gāzt pretinieku. Aizejošā laikmeta pārpalikumi.
10th-Apr-2021 07:39 pm
Talk shit, get hit. Šito gan nevajag aizmirst.
10th-Apr-2021 02:17 pm
iebakstīju zemē zirņus, bet aizmirsu apliet.
redzēs, vai tur kas sanāks
10th-Apr-2021 11:11 am - naudas plūsma caur privāto kontu bez nodokļiem
kā organizēt naudas plūsmu 3x - 4x gadā lai nebūtu jāmaksā nodokļi (20% ?), jaatskaitās VID? vienā reizē ap 1000 eur, gadā kopā līdz 5000 eur.


A. uz privāto kontu ap 50 cilvēki skaita naudu, piemēram, katrs ar savu numuru, piezīmē rakstot "ziedojums 31". visu savākto summu pārskaitu tālāk kādiem 20 cilvēkiem vai biedrībām ar piezīmi "pavadzīme 101". Kādi ir griesti šādām darbībām un vai šāds princips strādātu?


B. versija (ko šajā reizē nepaspēšu) ir dibināt kādu bezpeļņas organizāciju vai ko līdzīgu. Ko tieši?
9th-Apr-2021 07:54 pm
Man patika mana klusā (ne)esība. It sevišķi es ļoti negribēju dzīvot viduvēju, neveiklu dzīvi. Iesaistīt tajā arī citus. Man patika, dažas stundas izlikties darbā un pēc tam iet mājās, un pazust.

Tagad man ir sajūta, ka es jau gadiem neesmu atslēgusies, un stumju akmeni kalnā, un neveiklība un parastais, neatrisinātais izmisums savērpjas un sažņaudzas.

Es no vienas puses arī cerēju, ka dzīvošana mani mainīs, un es kļūšu advancētāka, vai pat uzziedēšu un beidzot pārvērtīšos par kaut ko labu par ko man būtu bijis lemts būt. Ka es iemācīšos būt ar cilvēkiem un nebaidīšos teikt un darīt lietas pasaulē. Ka es mācēšu parūpēties par cilvēkiem un par sevi.

Bet viss, ko es esmu ieguvusi ir daudzus sīkus pastāvīgus apstiprinājumus savam nederīgumam.
9th-Apr-2021 09:19 pm
Ko jūs darītu, ja jūsu kaimiņi šajā laikā regulāri rīkotu skaļas ballītes? Manējie tā dara, un tās mēdz ievilkties naktī. Esmu kādreiz senāk gājusi lūgt, lai uzvedas klusāk, bet šobrīd, pandēmijas laikā, tas radītu vēl papildu spriedzi, un, tā kā šāda izturēšanās šķiet tik neadekvāta, negribas vēl vairāk pievērst sev šo cilvēku uzmanību. Tajā pašā laikā uzreiz ziņot mājas apsardzei vai policijai subjektīvi šķiet par radikālu, ņemot vērā, ka neesmu ar viņiem vispirms runājusi un galvenokārt gribu, lai viņi vienkārši apklust, turklāt nevar jau zināt, cik tur ir cilvēku un mājsaimniecību.
9th-Apr-2021 04:43 pm
šodien zvanīju bērna dakterei, ar lūgumu pēc bērna izraksta, ka viņai bija/ir astma. uz ko viņa man atbildēja - ak tad tagad viņai ir astma, tik izdevīgi, tagad tu to varēsi izmantot, lai dabūtu poti.
tas laikam mans karmas trollis, ka toreiz atteicos no tradicionālās medicīnas, no kuras sīkā ar katru mēnesi palika švakāka, un pievērsos augstākiem spēkiem - homeopātijai, kas starp citu astmu piebeidza saknē. Un tagad vēlos potēties ar nez ko pret nez ko un nekādi zāļu novārījumi un cukura bumbiņas mani vairs neinteresē.
9th-Apr-2021 01:23 pm
Kādam nav pie rokas latviešu tulkojums Artura Rembo sezonai ellē? kā tur precīzi atdzejots slavenais "Il faut être absolument moderne."?
9th-Apr-2021 12:04 pm
būtu nepieciešama apkopēja dzīvokļa sakopšanai rīgas centrā. varbūt kādam ir bijusi laba pieredze, uzticams cilvēks, ko ieteikt?
8th-Apr-2021 06:08 pm - Rakumi.
Untethered Soul moods: everything becomes ok, when you become ok with everything / it is an addiction to dwell on one's own psyche / spiritual success is not to think about your own psyche.

Protams! Mēs jau to zinājām precious. Spiritual practices that are not service to the world is sheer vanity precious. Look outside, don't look back and crack on, he said.
8th-Apr-2021 07:43 pm
Es tevi redzu
8th-Apr-2021 06:12 pm
Kāpēc google meklētājā Latvijā nevar atrast Skābeņu ielu? Sanāk, ka tāda neeksistē?

Ko darīt, lai manifestētu to realitātē? Nopirkt pietiekoši garu zemes pleķi un reģistrēt to kā mazu ieliņu? Ja tā tas notiek.
8th-Apr-2021 09:50 am
no u
6th-Apr-2021 11:54 pm - Pētnieciskie darbi un to vadītāji
Sveiciens zinošiem (un arī ne tik zinošiem) cibotājiem!

Šovakar iešāvās prātā jautājums - kāda jēga ir būt pētniecisko darbu vadītājam augstākās izglītības iestādēs? Cik man zināms, darba vadītājs var būt teju jebkura persona, kamēr tai ir atbilstošs akadēmisks grāds, kas man kaut kā liek domāt, ka darba vadīšana ir tāds bezatlīdzības pasākums.
Toties savā universitātes mājaslapā pie vienas pasniedzējas redzu ierakstu, ka viņa vadījusi 100+ pētnieciskos darbus.

Vai vadīto darbu skaists ir tāda vienība, ar ko padižojas akadēmiskā vidē? Vai tur tomēr apakšā ir kas dziļāks?

Ceru uz jūsu pieredzes dalīšanos!
6th-Apr-2021 06:15 pm
Man šodien atnāca īsziņa, ka esot atvērta jauna grupa vakcinācijai - cilvēki, kuri dzīvo ar hroniskiem slimniekiem. Pēc tam uzaicinājums zvanīt un pieteikties.
Nez kurš tad no maniem zirgiem ir tas nelaimīgais hroniķis, bet pēc tam iedomājos, ka vecākā pirms desmit gadiem neveiksmīgi noklepojās un dabūja savā lietā zīmogu - astma. Šis laikam viņai tagad visu mūžu vilksies līdzi.
6th-Apr-2021 10:14 am - Paļaušanās.
Gan pārsteigums gan apstiprinājums, gan nožēla gan atvieglojums, ka vientulība saglabājas, ka to var paturēt sev arvien. Nekas to nesatricina, nekas to nekliedē. Lai kādi mirdzošie esības mutuļi savērptos šad tad, arvien prāts nomierinās un rūgteni cēli dodas jau dziļāk iekšā izsenajā pamatstāvoklī kā mājās, kas ir visdziļākā likumsakarība savā necaursitamībā. Sirds tikmēr vēl mazliet trīsuļo un smilkst, par katru vientulības pierādījumu kā skaudru zaudējumu. Bet prāts zina labāk un nekad nebija aizmirsis, un ņem sirdi aiz rociņas kā bērnu, iet vienatnē mājās.

Neatrast neko priekš sevis šajā pasaulē.
5th-Apr-2021 11:15 pm - Samurajiņa darbi un nedarbi
Samurajčiks mani savā kosmogonijā un panteonā ir ievietojis pašā augšā. Līdz ar to viņš mani māca būt par alfa kuci. Dzīvē es neesmu alfa kuce, un pat ne beta droši vien, bet ar Samurajčiku man jābūt par galveno, ja jau viņš tā grib. Iespējams, ka to es panācu tajā mūsu sadarbības brīdī, kad izmetu viņu no Svētā Krēsla, kas ir suņubrīva zona.
Un vēl -ja es nesmu galvenā, tad galvenais ir viņš. Kādam jau jātura rūpests par visu teritoriju!
Es agrāk teicu, ka suns nekad, nekad negulēs gultā. Jo nu tur netīras ķepas, blusas, vienkārši nepieņemami...Nesakiet nevienam, bet Samurajčiks dažreiz drīkst. (Bet ne uz palagiem un segām!) Viņš tad iedod buču, ieritinās man līkumiņā pie sāna un saritinās kamoliņā. Ilgi tur neguļ, jo laikam karsti. Aiziet uz savu gultu vai paklājiņu vai vienkārši kaut kur uz grīdas.
Dažreiz viņš grib nākt dīvānā nevis gulēt, bet ālēties un taisīt traci, bet tad tiek izmests no Olimpa par tādu nekaunību.
Pāris naktis viņš ir nācis kā tāds piecgdnieks uz vecāku gultu pagulēt (protams, uz palagiem un segām!), kad slikts sapnītis noredzējies, bet tad jāparāda, kur paša gultiņa un jāiedod lācītis, nē ne gluži lācītis, bet kožammanta, tad guļ tālāk savā migā.
Pēdējās dienas novēroju, ka čalis pasācis pieskatīt manas mantas. Šis nu gan ir tāds mazliet negaidīts pavērsiens. Es tā kā mēģinu teikt, paldies, bet es pati varu.
Jaunkundze vakar nesa man jaku, jo bija auksti, un Samurajčiks viņai uzrēja. Somu arī negrib dot. Šodien viņa pa jokam uzvilka manas čības. Kas tad sākās!
Jaunkundze laikam Samurajiņa panteonā nemaz neietilpst, jo lielākoties dzīvo aiz aizvērtām durvīm un viņai ir pašai savs Olimps, kur Samurajiņam nav brīv kāpt. Es jūtu, ka Samurajiņam ir vēl daudz pārsteigumu padomā. Pašlaik viņš guļ zem galda uz paklājiņa, uzlicis galvu uz manas slavenās čības.
5th-Apr-2021 10:09 pm
Improvise. Adapt. Overcome.

Siera salātus (mans guilty pleasure) nevajag taisīt ar čederu. Lol nau vērc. Toties šos salātus var mierīgi piegāzt baltajai mērcei, kaut kas ēdams sanāk. Un, ja negaršīgam vīnam pielej zero kolu, arī kaut kas sanāk. Līdz šim biju tā darījusi tikai ar garšīgu vīnu un parasto kolu, bet, izrādās, var arī tā. Laikam uz vecumu kļūstu pagalam izvēlīga, tas, kas nav no Austrālijas, vairs vispār neiet iekšā. Tāds briesmīgi plakans liekas.

Lieldienu aktivitātes aprobežojās ar divu mājsaimniecību pastaigu, nogājām 15k soļu, pārējais viss darbos. Pati izvēlējos. Bet nu Lieldienas mani beidza interesēt kaut kur ap desmit gadu vecumu.

Noskatījos Jelgava '94. Laikam semināra vajadzībām tomēr nāksies pārlasīt. Mana grāmata gan ir kaut kur atdota, atceros, kā pavilkos no tās visuresošās sajūsmas, nopirku Ļeņingradā šo grāmatu un smagi vīlos. Kas bija dīvaini, jo ļoti daudz kam vajadzētu būt tuvam un pazīstamam, it kā jā, bet nekā paliekoša. Ar filmu tāpat, bet vismaz nebija garlaicīgi.
5th-Apr-2021 08:13 pm
Ai :(
5th-Apr-2021 06:00 pm
wiii! sniedziņš!1
5th-Apr-2021 03:59 pm
You don't need to be falling in love (to be in love=to be mentally impaired*). The love needs to be growing and men need to prove themselves every day. You don't need to be sleeping with people for free because they 'feel good'. Does it feel good to be broke? If you're actively sleeping with a man, you should never be broke. If you are, you're doing it backwards.
You are the prize. Why are you afraid?
Don't give you all. Expect all. And that's what you'll have
"But I love him" is no longer excuse. You gotta be saying "but he loves me". No, he don't. If he would, you wouldn't be struggling.

Mans naivais raksturs izpaužas, cenšoties ticēt, ka pierakstot to šeit, to varētu arī īstenot, nevis rīkoties pretēji, sabotāžējot sevi, savu dzīvi un savu nākotni, kā arī tagadni (jo skriešana pakaļ ir pretēja labai sajūtai, vieni pašpārmetumi, nespēja izbaudīt esošo, vārdu sakot, dzīve nožēlojama emocionālā kvalitātē)

*temporarily insanity
ak jel, cik precīzi.cik precīzi rīkojos pretēji sakarīgumam, lai beigtu sevi nolikt, taču jāatzīst, ka trakā stāvoklī atrodoties, rīcības nevar būt prātīgas = tev par labu.
BMMM broke middle-aged mediocre men :)
5th-Apr-2021 03:39 pm
I don't worry about karma. If my plan is to better myself and my children.
Fear is for people who are supposed to be kept at the certain level. I don't have that. You all too scared to level up, to even do what men do on a daily basis and you're too proud to let him do his job and provide for you. If you continue living in fear, you'll always be there where you are - stuck. I don't do it. I don't care. Karma can jump out of window

Sheraseven, gudrākā sieviete, kādu jebkad nācies sastapt.
Cik ĻOTI gribētos šo veiksmīgo dinamiku atpakaļ, ja tur vien ir iespējams vēl kaut ko salabot pēc pēdējās uzskatāmi crappy, pakaļskrienošās nedēļas
5th-Apr-2021 03:33 pm
Falling in love is bullshit, GROWing in love is the thing
Lieldienās nodziedāju trīs dievkalpojumus Ķelnē. Lieldienu svētdienu pēc tiem pavadījām ar Maestro, viņa skaistajā viesistabā škirojot viņa jaunības dienu vēstules. Saulstariņš. Mamma, oma, tantes, profesori, draugi, pielūdzējas neskaitāmās!, kuras viņš, cik mīļi, vairs neatceras:)))) Mīļuks. "Es tevi redzēju zeltā" katru reizi šis "tevi" ir viņš. Cik brīnumaina dzīve, ka attiecības var tā attīstīties, no pārejošas nafig nevienam nevajadzīgas patiesībā un lieku stresu sagādājošas romantikas uz ...
Tēva-Meitas-Mīlestību.

"Leichte Überschneidungen gibt es immer" :)))
This page was loaded Apr 12th 2021, 4:39 am GMT.