buži · buži · raksta

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Tagad populāri ir mērīties ar dezinfekcijas līdzekļiem.
* * *
😷🚆
* * *
fortress riga
Es prognozēju, ka tuvāko nedēļu laikā tiks iesaistīta armija.
* * *
vai babilona jau sadegusi
Es ļoti ceru, ka COVID-19 dēļ nenāksies atcelt šī gada Positivus festivālu. Es tā gribēju pieredzēt to, kā policija ar suņiem pārmeklē mūsu telti pirms mēs ar ģimeni dodamies uz amerikāņu repera A$AP Rocky uzstāšanos.
* * *
AG
Austrumu gudrības ir kā austrumu saldumi.
* * *
I can't wait to hug you when this is over.
* * *
NASDAQ GO UP
Mums vajag attaisīt vaļā ekonomiku.
* * *
''Civilizācija izdzīvos, un lielākā daļa sabiedrības sagaidīs koronavīrusa pandēmijas beigas. Tātad, tas nenozīmē, ka šī ir civilizācijas krīze. Ne par to ir jautājums. Šī brīža lielais jautājums ir, kā šī pasaule veidosies tālāk, kādi būs tie instrumenti, kas vadīs sabiedrību. Jau izskanējis viedoklis, ka tie būs tehnokrātiskie instrumenti. Piemēram, ja jau šodien ir rokas pulksteņi, ar kuriem mēs varam mērīt temperatūru, pulsu, asinspiedienu...padomājam, kas notiek, ja šāds instruments ir autoritāru valstu rokās. Tās zinās, ka mums ir paaugstinājusies ķermeņa temperatūra vai asinspiediens vēl pirms šī informācija būs sasniegusi mūs pašus. Autoritāra tehnoloģiskā valsts tādējādi var kļūt par policejisku valsti, kura jau preventīvi pēc šīs pirmās koronavīrusa krīzes atsijā tos, kuriem nav atbilstoša veselība, ar domu pasargāt pārējos. Jautājums, protams, cik humāns šāds virziens ir sabiedrībai. Otrs virziens, kuru min virkne filosofu – humānistu, šī ir mūsu iespēja radīt sabiedrību, kurā valda daudz izteiktāka solidāras kopdzīvošanas attieksme. Proti, sabiedrība pati apzinās, ka, piemēram, roku mazgāšana ar ziepēm nav diktatoriski uzspiesta darbība, bet gan iekšēji izprasts process, kas ir nepieciešams katra paša un citu aizsardzībai. Un šī te cilvēku brālība var veidoties tikai no šādas iekšējas apziņas un izpratnes. Taču noteikti pastāvēs abi virzieni, kas, iespējams, savā starpā cīnīsies. Noteikti būs valdības, kas ies šo te diktatorisko ceļu, jo tas vienlaikus ir vienkāršākais ceļš. Būs tādi, kas centīsies neiziet no ārkārtas situācijas, un tādi, kas centīsies atgriezties pie vakardienas liberālās demokrātijas modeļiem. Taču neviens pēc būtības vairs nevarēs izmantot tās metodes, kuras izmantoja vakar. Arī medicīna, arī uzņēmējdarbība būs cita.'' / U. Pīlēns /

* * *
manas bēres
Es negribētu, lai manās bērēs atskaņotu joku mūziku, es drīzāk gribētu, lai manas bēres ir pēc iespējas minimālistiskas, tikai kā formalitāte, kurai tikt cauri ar pēc iespējas mazāk pūlēm un naudas. Es palicējiem novēlu izdarīt tik maz, cik vien iespējams.
* * *
deadly
Skrituļdēļošanas izraisītā nāve.
* * *
Sirds un asinsrites sistēma. Un nē, tā nav tikai vecu cilvēku kaite.

"Jūs varat būt vīrusa nēsātājs un pat nezināt par to. Jums blakus veikalā, aptiekā vai pastaigā var nonākt slimnieks ar sirds un asinsvadu slimībām. Tā ne vienmēr ir vecāka gadagājuma persona — var slimot arī jaunieši un pat bērni. Un jūs viņus netīšām inficēsit, tāpēc ka nevērīgi izturējāties pret aicinājumu palikt mājās," norāda kardiologs Feders. "Un viņu nāve būs uz jūsu sirdsapziņas."

* * *
gloom
Ja vīruss atrastos telpā, jūs to sajustu kā spocīgo klātbūtni.
* * *
Pēc kāda laika, kas pavadīts drusku strjomainā atmosfērā, sāk likties jocīgi, ka filmās viņi tik bezrūpīgi spiež rokas un neievēro distanci.
* * *
GP
Gudrais putniņš.
* * *
goglēju sautētu gurķu receptes, īsti nespēju noticēt. like, who even does that
* * *
vakar nopirku 5 l dezinfekcijas līdzekli pa EUR 65
* * *
Mācos pilsētu,
meklēju adreses un sevi,
mācos jūru,
jūra jau zina,
par ko es nāku
klusēt ar viņu.

Mācos ielu kaķiem dot vārdus,
mācos pavasarim dot iespēju,
mācos atlaist ziemu.

Ziema, tu esi atlaista!

Mācos iztikt bez
lielveikaliem un googlemaps.

mācosattālumussamazinātstarpmums,

T o p a l i e l i n o t.

/Inga Pizāne ''Siena, ko nosiltināt''/
* * *
''Un es Tevi nolikšu kā polārlāci vientulībā uz kūstoša ledāja ..''
* * *
* * *
Straujš pieaugums
Baigais lēciens atklāto gadījumu sakarā - vakar bija 74 jauni gadījumi - šodien 191, trešais nāves gadījums. Kopā republikas daļā 557 un salā kopā 634. Uz salas 4 nāves gadījumi.
* * *