atkal · jauns, · atkal · iekārojams. · tāds · pats, · tikai · savādāks.

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
- Es jau tev nesaku, ko darīt, bet man nepatika būt vienīgajam bērnam ģimenē un tam vienam bērnam vajag otru māsu vai brāli, lai viņš nav viens pasaulē. Varbūt tomēr apdomā to otru bērnu.

Jā, tieši tā es pieņemu savus dzīves lēmumus. Ļaujoties sabiedrības spiedienam un klausoties vecākos, kurus es varu raksturot tikai kā skaudīgus, jo es atļaujos dzīvot tā, kā man ir izdevīgi. * * *
Man bija plāns. Mēs uztaisīsim zaķīšus ar prom pom ļipām. Sakārsim virtenē un būs mums pašu radīta Lieldienu dekorācija ailē pie ieejas durvīm.
Zaķus izgrieztām no kartona, sakrāsojām katrs savus ar pirkstiņkrāsām. Uztaisījām pom-pom ļipas. Vīrs nenormāli pārsteigts, ka kaut ko tādu var uztaisīt arī pats.
Viss forši. Team-building un visiem labs prāts.
Un tad es sāku lasīt The Underground Railroad.
Nespēju tos zaķus vairs sakārt virtenē. Viņi kā tādi spīdzināti vergi karāsies pie mūsu durvīm.
Tagad man ir 8 kartona zaķi un es nezinu, kā lai viņus saliek tā, lai viņi justos brīvi un sūtītu mesidžu, ka mēs neizlikām viņus kā brīdinājumu citiem zaķiem.
* * *
Dermatoloģe teica, ka man vajag botoksu, jo tur veidojas tāda dziļā krunka tāpēc, ka es nekontrolēju savu seju.
Es negribu kontrolēt savu seju, kad tā smejas, smaida, brīnās un ķēmojas. Es gribu, lai tā to dara bez kontroles un vienmēr. Man būs tādas dziļās krunkas un man uz sejas varēs vienmēr redzēt visas emocijas.
* * *
Skatos savā kafijas krūzē un tur kafijas un piena virpulis tik skaisti savērpies.
Skumjākais brīdis, kad tu zini - tas ir pēdējais malkas šodien un jāgaida atkal līdz rītam.
* * *
- Tu vilksi šito t-kreklu?
- Jā, šito tētis keklu.
Tags:
* * *
Kas notiek ar vārdu "jaudīgs"? Tas ir visur.
* * *
Mēs visi esam civilizēti vecāki. Un tad dzīve mūs aizved uz rotaļu laukumu.
* * *
Pirmās avenes šogad.
Cik garšīgi ir dzīvot uz ziemeļiem no dienvidiem.
* * *
- Musli vēl ēdīsi?
- Nē!
- Tad iesim mazgāties?
- Nē!
- Tu uz kaut ko vari atbildēt ar "jā"?
- Jā nē.
Tags:
* * *
Ahā
Man nereti ir tādi ahā mirkļi, kad punktiņi saslēdzas un iedegas spuldzīte. Parasti par elementārām lietām. Lietām, kas citiem ir pašsaprotamas, bet man jauns atklājums.
Šī rīta ahā mirklis par manu spēju pielāgoties un imunitāti.
Jau sen senos laikos novēroju, ka vīra rokas un pēdas mūždien ir patīkami siltas. Gan aukstā laikā, gan karstā. Vasarā džinsās viņš nesvīsts. Ziemā lielos mīnusos var ārā staigāt džemperī un nenosalt. Tie ir tie brīži, kad viņš man iedod savu mēteli, jo man mūždien ir auksti. Un tā nu es staigāju ar diviem mēteļiem un tad man ir silti. Plus vēl divas šalles, divi cimdi. Viss čikiniekā! Bet manas pēdas un plaukstas, kā ierasts, vēsas. Arī augstumā es pielāgojos daudz sliktāk. 4300 metros viņš mazliet aizelšas un ir nelies diskomforts, bet man vemšana un nevaru paelpot. Vēl viņš arī ir emocināli nosvērtāks un guļ kā lācis.
Līdz šim to skaidroju ar to, ka viņš ir vīrietis (vīriešiem vienmēr ir siltāk) un viņš audzis manīgākos un skarbākos apstākļos un viņam tas ģenētiski.
Bet šodien sapratu, ka viņš pats neapzināti ir rūdījies daudzus gadus un stiprinājies, bet es sargājusies no visas aiz diviem mēteļiem gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.
Tā nu es šodien sāku rūdīties un radināties pie kontrastiem.
* * *
Dēla pirmais teikums. 
Mammu, tētis uztaisīja brokastis, tev jānāk ēst.
Jeb patiesībā, kas notika,,,
Vīrs uztaisīja brokastis un teica mazajam, lai pasauc mani. Mazais atnāk uz guļamistabu un rāda ar pirkstu uz viesistabu:
Mamma, tētis amma amma!

Yes, baby!
* * *
Mums baseinā ir tāda trijotne, kas peld maratonos. Viņi parasti okupē vienu celiņu un peld pa riņķi. Pirmais no viņiem peld kā delfīns, bet uz muguras. Es nezināju, ka tas vispār ir iespējams.
Tikmēr es apgūstu kā pareizi kustināt kājas peldot vardītē.
* * *
Es esmu pateicīga par mīksto paklāju vannasistabā uz grīdas un apsildāmajām grīdām.

Vēdera vīrusa murgi izmurgoti.

* * *
Es esmu par atbalstu bēgļiem līdz brīdim, kad viņi grib īrēt mūsu dzīvokli Atēnās.
Man riktīgs kauns par šito, bet līdz ko redzu, ka pieteikumu atsūtījis kārtējais Ali vai Muhameds, es jau nospriežu, ka nebūs aršana.
Arī āda ir uzaudzēta biezāka, jo vairs nešaustu sevi pārmetumos, kad viņi raksta, vai tad tiešām man nerūp viņu liktenis.
Rūp jau, bet, acīm redzot, ne tā lai patiešām palīdzētu.
* * *
Šodien pirmais sniegs
* * *
Igaunijā būšot digital nomad vīza.
Neiedziļinoties detaļās, kuras neatradu, jo pārāk nemeklēja, zosāda uzmetās, cik forši.
* * *
Man vajag asistentu. Darbi raisītos daudz veiklāk, ja būtu kāds, kas tos reāli padarītu. Bet es tikai sēdētu, ģenerētu idejas un dzertu kafiju.
* * *
Dēla pirmais bilningvālais vārds ir mašīna.
Baigi superīgi!
* * *
Runāt ar cilvēku, kurš vēl nezina, ka jauns telefons un pat tulpes nav emocijas.
* * *
Šim rudenim ir negaidīta ietekme uz mani. Vakar vakariņās ābolu pankūkas, šodien ābolu pīrāgs. Man pat ir dekoratīvais ķirbis. Vēl gan nezinu, ko ar to iesākt, bet vajadzēja.
Bērnības garšas.
* * *

Previous · Next