brīva griba [entries|archive|friends|userinfo]
griba

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

nav jau tik salda tā dzīve [25. Jun 2019|10:52]
Ar terapeiti daudzas sarunas tika aizvadītas, runājot par to, kas ir mīlestība starp diviem cilvēkiem. Secinājām, ka šis termins man ir daļēji svešs un noderētu daiļliteratūras palīdzība, lai nedaudz atsvaidzinātu šo domu. Tā arī darīju. Lasīju Trīs draugus. Mēģināju saprast kas ir tās sajūtas. Kaut kāds priekšstats tagad ir radies.

Kādu mēnesi jau kā pie terapeites vairs mani soļi neved. Tāpat arī neved iekšā sociālajos tīklos un citās vidi degradējošās vietās. Šīs visas izmaiņas noved pie tā, ka sāc ieklausīties cilvēkos apkārt, mēģinot saprast kāpēc viņi ir šeit un kādēļ tā rīkojas.

Tā nu es, mēģinot sev palīdzēt cik spēka, esmu nonācis neapskaužamā situācijā. Viena sieviete/draugs, ar kuru vienmēr varējām pasmieties par dzīvi un netikumiem un pēc tam aiziet katrs savās nakts lietās, tagad man grauž sirdi ārā. Pavadot arvien vairāk laika kopā brīvdienās un vakaros, nebiju piefiksējis, kaut kādas radikālas izmaiņas sevī, jo viss šķita ikdienišķi un nepiespiesti. Tad nāca diena, kurā viņai sanāca nedaudz samelot. Stāstīja, ka ir pie mammas, bet bija ar manu labāko(?*) draugu izbraukuši ārā. Tur pa vidu vēl bija mini romāns, tāpēc tāda drāma. Bet tajā brīdī man šķita, ka kāds plēš man krūtis pušu. Es nebiju dusmīgs vai aizvainots. Man fiziski sāpēja.

Tad nu es šobrīd rotēju starp simtiem domu ko darīt. Bet, ja atklāti, man šķiet, ka labāks cilvēks ar ko pavadīt dzīvi kopā nav. Un jā, sasaistot ar sākumu, man ir sajūta, ka daļa sirds ir pie viņas.


*Tiks pārcilāts citā reizē

Update: Ja jautāsiet, kāpēc par to nerunāju ar viņu, teikšu jums tā – viņa un cilvēku attiecības/tuvība ir termini kas vēl tiek apgūti un man ir bail, ka viņa neaizbēg pavisam prom. Ir jau bijuši gadījumi, kad viņa labāk izvēlas pazust nekā runāt.
Linkir doma

Man gribas eksistēt un mazgāt veļu [17. Jun 2019|12:54]
man gribas eksistēt un mazgāt veļu
un vērot lietu, par visu nedomāt
nedaudz nosalt, laistot augus
lai vēlāk gultā cieši ietītos
slinkot un nestrādāt
bēgt prom un sākt no jauna
Linkir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]