Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

AirBaltic un Departure GateMay. 27th, 2015 @ 12:51 pm
[info]cheshiras_kakis, posting in [info]pajautaa
Sveiki!
Vai kāds varētu, lūdzu, pateikt, cik ilgu laiku pirms izlidošanas AirBaltic slēdz izlidošanas vārtus? 10 min, 20 min, 45 min? Viņu mājas lapā īsti neatradu, bet iespējams, ka neesmu skatījusies pietiekami uzmanīgi.
Mēģinu saplānot laiku un saprast, kāds ir vēlākais laiks, kad varu ierasties lidostā, nenokavējot lidojumu.
Paldies :)

UPD.
Kādā vecā biļetē atradu tekstu, kur pats AirBaltic's raksta -

"Please be at your departure gate no later than 25 minutes before departure time."

Paldies visiem :)
Tags:

postījumu minimalizēšanaMay. 27th, 2015 @ 11:00 am
[info]grizlii, posting in [info]pajautaa
mīļie vecāki un citi cibiņi, pēc ballītes uz baltas, krāsotas sienas ir nonācis milzīgs eļļas krītiņu gleznojums. ar ko noņemt un vai vajag, ja siena tāpat ir jākrāso?

May. 27th, 2015 @ 08:33 am
[info]tapetes_puksts, posting in [info]pajautaa
Kur Latvijas teritorijā ir pamestas. pieejamas sanatorijas?

May. 26th, 2015 @ 09:53 pm
[info]krii
Maijam ir trekna rabarberu krēma garša - tāda krēma, kura galvenās sastāvdaļas ir maskarpone, cukurs un rabarberi. Turklāt tu šo krēmu neuzņem tikai orāli vien, tu tajā peldies, mīcies un kopojies, bez apģērba, varbūt pat bez ādas, nekautri atsegtiem nerviem, un pāri visam tās apdullinošās ziedu smaržas, krāsas, putnu dziesmas, baltās naktis, akadēmiskais diskurss un infernāla šiza.

May. 26th, 2015 @ 09:42 pm
[info]chill_pill, posting in [info]pajautaa
Tā kā iepirkšanās man ir kā zobu sāpes sevišķi, ja runa ir par glauniem pasākumiem. Varbūt kāda dāma man var izlīdzēt ar viedokli vai pieredzi par to, kur iegādāties skaistu vakarkleitu vai vienkārši svinīgu kleitu izlaidumam, kas būtu vismaz līdz potītēm un ne tik plāna kā pludmales lakatiņš?

nātres un idiotiMay. 26th, 2015 @ 08:34 pm
[info]kihelkonna
ir viskautkas interesants par nātrēm.
piemēram, anglijā katru gadu notiek nātru ēšanas sacesības.
raksts tā arī saucas: English Idiots Hold Annual Stinging-Nettle Eating Contestgamepad izvēle priekš PCMay. 26th, 2015 @ 01:47 pm
[info]zivs, posting in [info]pajautaa
Kurš pogu izkārtojumiem ir ērtāks platformeriem, arkādēm un rallijam?
Varianti:
A Speedlink Strike NX


B Speedlink Torid


Varbūt ir zināmi, iesakāmi LV pieejami modeļi (30-50eiro)?

par vācbaltiešiemMay. 26th, 2015 @ 11:47 am
[info]indulgence
Nointervējos šodienas NRA. Protams, zīmju skaita ierobežojums pamatīgi nogriezis kontekstu, tā kā šis tas no izteikumiem pirmajā mirklī var šķist aiz matiem pievilkts, taču kopumā nav kauns.
Tags:

May. 26th, 2015 @ 11:11 am
[info]honeybee
kinestētiķa sapnis: vēla rudens rīts, viss pelēks un drēgns, un zem kājām kraukšķ sarma; gaiss ir dzeļoši vēss, autobusā, kas nevedīs mani uz mājām, ir smacīgi un silti, bet cigarete, ko es izsmēķēju pāris soļus aiz pieturas, ir rūgta. un cilvēkus arī es atceros pēc pieskāriena vairāk nekā pēc sejas.

Ļoti zinātniska zinātneMay. 26th, 2015 @ 10:33 am
[info]ezss
Feisbuk lentē parādījās šāds kāda jaunā censoņa citāts.
""man patīk tas, kā visi iepozē ar saviem bakalaura / maģistra darbiem, nevis, piemēram, cenšas uzrakstīt savus pārsteidzošākos atklājumus vai secinājumus. no šīm bildēm mēs pat neuzzinām, par ko tad attiecīgais darbs ir rakstīts, jo redzam tikai izprintētus darbus vienādos vākos. tātad šo darbu galvenā vērtība arī pašiem studentiem ir tos vienkārši uzrakstīt un iegūt grādu, nevis atklāt kaut ko jaunu savā tēmā. (arī man, protams, bija līdzīgi, es neesmu uzrakstījis nekādu rakstu par savu darbu vai veicis apkopojumu.)"

Visnotaļ piekrītu jaunietim un domāju, ka mēs visi tikai iegūtu, ja katram "vāciņu postētājam" būtu jāieliek savā socportālā darba apkopojums vienkāršiem cilvēkiem, kas nav šaurās jomas speciālisti. Šāda iniciatīva liktu izsvērt darba autoram, kāda tad ir jēga no visa šī papīra blāķa zaļajos vai sarkanajos vāciņos, kā arī, manā skatījumā, tas varētu palīdzēt cīņā pret zinātnes marginalizāciju.

plastikāta vizītkaršu drukaMay. 26th, 2015 @ 10:03 am
[info]hmmm, posting in [info]pajautaa
Varat ieteikt kādu kantori, kas var 1 dienas laikā nodrukāt plastikāta (uz baltas pamatnes) vizītkartes un kuriem var samaksāt ar bankas karti? Esošie drukātāji noslogoti un neko nevar paspēt.

May. 26th, 2015 @ 09:29 am
[info]scope
Kā man patīk ceļu policijas runasvīra N. Krapša attieksme:
"Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atzīst, ka šobrīd Ceļu policijai nav pietiekami daudz resursu, lai nodrošinātu visu vai vismaz lielākās daļas likumpārkāpēju sodīšanu.
Taču pilsonisko pārkāpēju dokumentēšanu neuztver kā risinājumu, jo kā pats atzīst: "Video filmēšana no sabiedrības nav labākais process, jo nepieciešams iziet konkrētu un sarežģītu lietvedību".
Savukārt tehnisko līdzekļu papildināšanai Krapsis netic, jo tam ir nepieciešami lieli ieguldījumi no valsts "kabatas"."
Citāts no http://www.delfi.lv/news/national/criminal/celu-policija-nespej-tikt-gala-ar-agresivajiem-braucejiem-vesta-raidijums.d?id=46014503

Sanāk, ka ir labi kā ir un nav ko te iedzīvotājiem sūdzēties, jo tad kādam būs jāveic "sarežģīta lietvedība", bet pašiem kaut ko darīt nav un nebūs līdzekļu.
Malači, ko lai saka.

Cita starpā, piemēram, sestdien CP ekipāža rādīja "likumīgu" veidu, kā veikt apgriešanās manevru uz Jūrmalas šosejas, gabaliņu aiz Priedaines caurlaižu punkta Rīgas virzienā, kur sadalošajā joslā ir pavisam īss posms, ko neierobežo barjeras - vienkārši ņemam un griežamies pāri izbraukātajai zaļajai zonai bez bākuguņu un skaņas signāla ieslēgšanas, ievērojot principu "jo man taču vajag, tas nekas, ka nedrīkst".

May. 24th, 2015 @ 04:32 pm
[info]bozena
Skairds, ka kaķiem nav daļas nedz par zvaigžņoto debesjumu virs, nedz par morālo likumu iekš. Mani ūsainie draugi pietaisījuši sīpolu un garšaugu dobīti, un es rušinoties leknajā augsnē uzdūros leknām kaķa kaku kaudzītēm. Es vēl neko neteiktu, ja tā būtu kāda dāliju dobe, bet te tak ēdamlietas, kaķu kungi!
Dārzkopībā man, lūdzu, ielieciet kādu papildu punktu par centību un artistiskumu, lai arī kopējais sniegums izskatās kā piecgadnieka mēģinājumi ainavu arhitektūrā.

May. 25th, 2015 @ 10:55 pm
[info]veed_logs
Es šodien daļēji piepildīju savu sen loloto sapni - paskrieties pa lauku ar meža dzīvnieku.
Skrēju savu parasto skrējienu, biju jau novicojis vairāk kā 10km, skatos, kādi 20m priekšā man ceļu tā cēli un mierīgi pārcilpo zaķis. Tāds krietns zaķis. Tiem, kas nav redzējuši zaķi, varu pateikt, ka tas ir tāds paliels dzīvnieks. Pārskrien viņš tātad ceļu un dodas uz aparto lauku. Lauks tāds klajš, paslēpties nav kur, šis tā ar gudru ziņu aizlēpjas aiz staba, kas ceļa malā. Es tikmēr veicu ātru domāšanas procesu un saprotu, ka man ir jāpaskrienas ar zaķi. To es arī daru - es skrienu, šis mūk. Dažas minūtes tā skrējām, sākumā likās tīri cerīgi, šis jau arī cilpo no vienas puses uz otru, bet es tik griežu tos stūrus nost, man taisnāk sanāk. Neskatoties uz šo savu priekšrocību tomēr zaķis arvien attālinājās un attālinājās, kamēr pavisam izzuda skatienam. Pazaudēju viņu vārdu sakot. Nezinu, es to norakstītu uz uzkrāto nogurumu. Domāju, ka es varētu noskriet zaķi, vienīgi vajag atrast pietiekami plašu lauku un pietiekami garu distanci un kaut kādu navigācijas sistēmu, lai šis nepazūd. Sprintā man izredžu nav, bet garajā distancē es ticu saviem spēkiem. Vārdu sakot, prieks ir, bet ir arī neliela nepadarīta darba sajūta.

Zoba implants. Labāka cena?May. 25th, 2015 @ 09:22 pm
[info]izdziivotaaja, posting in [info]pajautaa
Labvakar!
Jo vairāk skatos cenas, jo vairāk šausminos. Skaidrs, ka nebūs lēts prieks, bet vai tiešām nav kaut kur izdevīgāk?
Mana zobārsta piedāvātais ir implanta protezēšana - 498,00 EUR un tikpat pat ielikšanu.
Skaidrs arī, ka ne pāris dienu jautājums un būs tak jāmaksā arī par visādām sagatavošanās procedūrām.

Vēl jaukāku visu padara fakts, ka "laimīgais" zobs ir priekšējais, kas nozīmē, ka vajag platīti līdz jaunais būs klāt. Vasara priekšā, jopcik! Tātad, kāda pieredze ar šo arī bijusi?
Tags:

May. 25th, 2015 @ 07:37 pm
[info]skafandrs, posting in [info]pajautaa
Dārgie cibiņi!
Nespēju sagooglēt, kā tur īsti ir, un PMLP info tālruņa uzziņās arī nevaru saprast, kurā no piedāvātajām jautājumu kategorijām ko tādu vaicāt.

Gribu pārliecināties, vai laulību reģistrācijas liecinieks var būt ārvalstu pilsonis? Google it kā saka, ka vienīgais noteikums esot, lai liecinieks būtu pilngadīgs.
Kā tur īsti ir?

Gribu strādāt barčikāMay. 25th, 2015 @ 06:40 pm
[info]zefiirs, posting in [info]darbs
Vēlos nomainīt biroja krēslu pret kaut ko omulīgāku - būšu priecīga par barčiku vai kādu citu patīkamu iestādījumu.
Man ir pieredze gan barčikā, gan pasākumu organizēšanā, gan projektu koordinēšanā un nedaudz arī vadībā, būtībā protu ļoti daudz ko, bet šobrīd vislabprātāk atrastos aiz neliela kroga vai kafenīcas letes, kur varu saliet dzērienus, un aprunāties ar apmeklētājiem. Der arī neliels veikals. Runāju latviski un angliski, krieviski saprotu un nedaudz, ja ļoti vajag, arī runāju.

Sākt varu no jūnija, rudenī plānoju atsākt akadēmiskās gaitas, tāpēc darbu meklēju vasaras sezonai, ja darba vietai būtu ne sezonāls raksturs un iespēja apvienot ar studijām, tad varētu turpināt arī pēc vasaras.

seshiseshiseshi@inbox.lv vai komentāros

May. 25th, 2015 @ 04:10 pm
[info]krii
Bardo, bardo, bez miesas, bez telpas, bez piesaistes, it kā ierasti veicot ikdienas darbības, bet skaidri jaušot, ka tā tik ilūzija. Vēl nedēļu bardo, un par tālāko nekādas jausmas. Un pat ne ziņkāres, kā jau tas laikam pieklājas.

koka bukiMay. 25th, 2015 @ 01:39 pm
[info]malvine_truse, posting in [info]pajautaa
Kur lai nopērk tos koka bukus, uz kuriem uzlikt dēli? Nu, ja nav vaļas pašam taisīt. :D

solārais atsāļotājsMay. 25th, 2015 @ 10:42 am
[info]kihelkonna
ar novēlošanos ziņoju: mūsu šīmēneša projekts ir solārais atsāļotājs. bļodā ir sālsūdens un neliels tīrs trauks, pāri plēve ar smagumu vidū, ūdens tvaiko, kondensējas, tek uz vidu, satek krūzē. pašlaik tek. tam bija jānotiek pirms divām nedēļām, bet visu laiku bija slikts laiks, un vēsumā šitais nestrādā.tad vienu mēnesi izlaidīsim, pēc tam novērosim meteorus.

Tags:

May. 25th, 2015 @ 10:38 am
[info]honeybee
Tu zini, ka esi pārāk ilgi nodarbojies ar literatūru, ja...
..cilvēks, kas ir salauzts un sačakarēts, tev liekas interesants un aizraujošs, un laiku pa laikam ir jāatgādina sev, ka, ja otrs cilvēks cieš, viņu vajadzētu samīļot, nevis plēst nost viņa kreveles, jo "tur noteikti apakšā ir stāsts"
..bet, ieraugot salauztu un sačakarētu stāstu, tev gribas empātiski šņukstēt un murmināt "why oh why" (un laiku pa laikam jāatgādina sev, ka tur noteikti apakšā ir cilvēks)

May. 25th, 2015 @ 10:20 am
[info]yeux_glauques, posting in [info]pajautaa
alus (vai cits atspirdzinošs dzēriens) no manis tam, kurš spēs noteikt šitās te dzejas autoru/grāmatas nosaukumu.
šeit )

un atkal īduMay. 25th, 2015 @ 08:29 am
[info]oblica
Dieviņš manas miega lūgšanas neuzklausa.

Izdevās 5 h, neesmu ģēnijs, man par maz + 2.pakāpes (daždien pavelk līdz trešajai) sekundāra hipertensija, kas nāk bonusā visam, arī diez ko dzīvi neatvieglo.
Karoč - augšā no 4.30, jūtos draņķīgi, jau kādu laiku strādāju.
Vēl 3 nedēļas.

Labrīt!

May. 25th, 2015 @ 12:17 am
[info]bljanna
Clint Mansell
Tags:

Rokas darba nebijās. Dārzs un drava.May. 24th, 2015 @ 11:11 pm
[info]bljanna
Dārza darbi ir īslaicīgs līdzeklis pret domāšanu.
Roc zemīti, saģērbies kā white trash beautiful, bet sirdī, protams, baltā kreklā, un domā par bagātīgo, miklo melnzemi un kā no tās izķeksēt pavasarīgi lekno nezāļu gūzmu, kas ar savu lielo dzīvotgribu sīvi turas pretī. Un tas arī viss. Tu tikai roc un rauj, roc un rauj. Lūk, jums katra sevis cienīga latvieša Varanasi :)

Pirms pāris gadiem pašas stādītā lazda no maza niecīga kātiņa pārvērtusies kuplā lapotnē un augumā jau stipri pārsniedz mani. Taisnības labad jāsaka, ka pārsniegt mani augumā nav nekāda lielā māksla - to var praktiski jebkurš.
Bet redzēt no gada uz gadu, kā aug pašas stādītie koki, ir diženi un smeldzīgi vienlaikus. Vēl diženāk un smeldzīgāk droši vien ir raudzīties, kā aug bērni. Bet par to es neko nezinu. Es zinu tikai par kokiem.
Akurāt skan: Peter Broderick, Clint Mansell - Not at Home

galvaskausa lūzumiMay. 24th, 2015 @ 10:14 pm
[info]iguaana, posting in [info]pajautaa
Tā- medicīnas eksperti- topošie un esošie- es nevaru un neprotu atrast atbildi uz šo jautājumu, jo dažādos avotos info atšķiras un neviens nav mācījis. Varbūt kāds zina-

Pie kura galvaskausa lūzuma veida ir vismazākā galvas smadzeņu bojājuma iespēja?
iespieduma lūzuma;
lineāra lūzuma;
šķembaina lūzuma;
galvaskausa pamatnes lūzuma.

Paldies. Ļoti ceru, ka te ir kāds traumu eksperts.

May. 24th, 2015 @ 10:09 pm
[info]krii
Tik spoži saulainās dienās, kāda bija šī - vai jums arī, vērojot melnās ēnas uz trotuāra, ienāk prātā, ka lielāko daļu gada un diennakšu ēnas nav redzamas. Un, ka tas nozīmē - mūsu permanentā pasaule ir tikpat tumša kā ēnas.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba