Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Oct. 27th, 2016 @ 11:05 pm
[info]bozena
Ir vispārzināms, ka vārdu savienojums Harijs Poters un...padara jebkuru citu vārdu savienojumu par veiksmīgu. Tā mu mēs ar Līželi kaitējāmies ap Avon katalodziņu, kas piedāvā gan Harijs Poters un Mākslīgo Skropstu Efekts, gan Harijs Poters un Lielais Masāžas Sūklis, gan Harijs Poters un Maska Pret Novecošanos.
Jūtu, ka arī Select žurnālītis mums sola daudz!

Oct. 27th, 2016 @ 10:25 pm
[info]krii
Ričmondam ir perfekti nolasāma sejas (purna) izteiksme: "Es ļoti priecājos, ka esi atnākusi un ceru, ka vēl uzreiz nepamanīsi, ko tieši no neatļautā darīju tavā prombūtnē." Pēc tam tā strauji mainās uz "Ai, nē, neej tur... nu, labi, čau, zūdu."

Oct. 27th, 2016 @ 09:41 pm
[info]_zirgs
seven nation army - galants basa motívs
kopš vakardienas mājā ir Bronco pastiprinātājs. riktīgs zvērs. sienas vibrē. bronco iebūvēti dažādi pastiprinātāju preseti. diezgan kūl skanējumus var dabūt.
šī thunderbird + bronco burvīgās kombinācijas baudīšana pilnīgi izdzēš dienas šitu un nogurumu.
jī hā!

Oct. 27th, 2016 @ 09:39 pm
[info]bozena
Kabeļteleoperators apveltījis mūsu pieslēgumu ar kanālu Sportacentrs. Tur rāda dažāda interesantuma sporta norises. Dažādu mazāk zināmu līgu futbols. Nu apmēram Ogres Dakteri pret Rēzeknes Gaļu. Vietējo regbiju.
Pašlaik iet sieviešu bodībildings. Vispār iesaku. Apmēram kā Mis Universums, tikai kačājušās. Es reāli pavilkos. Vienīgi kauns par personīgo vājo fizisko formu.
Lai gan kas ir sieviešu bodībildings pret AkmensŠķēresPapīrīts čempionātu un sacensaibas šaha boksā, kuru pēc Līzes vārdiem vasarā rādījis Eirosports.

Epšteina-Barra vīrussOct. 27th, 2016 @ 08:03 pm
[info]ely, posting in [info]pajautaa
Labs vakars cibas draugiem!
Kā jau cilvēks parastais to dara - saņemot analīžu rezultātus, pirms došanās pie ārsta pats krustu šķērsu lasa googli un jautā citiem. Tad nu arī mana sirds nemierīga un pirms rīt dodos pie ārsta, gribas šo to jau uzzināt, tā teikt, uz "karstām pēdām". Rezultāti rāda, ka kaut kādā mistiskā veidā esmu noķērusi Epšteina - Barra vīrusu, lai kas tas arī nebūtu. Kaut ko jau par to esmu sākusi lasīt, bet interesē tīri no pieredzes - vai varu tāda iet uz darbu vai jāsēž mājās? Ja kāds no jums ar tādu ir cīnījies, cik ātrā/ilgā laikā ar to iespējams tikt galā un kas vispār jādara?
Zinu, ka rīt ārsts man izstāstīs šo visu, bet nu gribas kaut kā nomierināt satraukto prātu un dzirdēt, ka no tā nemirst un viss būs kārtībā. :)
Paldies liels jau iepriekš par dalīšanos pieredzē!

Oct. 27th, 2016 @ 06:21 pm
[info]sakaarnis, posting in [info]pajautaa
Vai 250 naudiņas par Latviešu Konsversācijas vārdnīcu (21 sējums) būtu adekvāta maksa?

Līķu meikapsOct. 27th, 2016 @ 06:16 pm
[info]khosmos, posting in [info]pajautaa
Kur Rīgas centrā var lēti un vienkārši (bez interneta veikala starpniecības un piegādes maksas) iegādāties melnu un baltu grima krāsu?

Oct. 27th, 2016 @ 09:43 am
[info]bozena
Apmeklēju Māju starp Ezeru un Kapiem. Nē, nu ļoti glīti iekšā. Nekāda vaina. Iekšā viss dzīvei nepieciešamais - aptieka, beķereja, pasts. Arī tējkannas var nopirkt.
Visi izturējās laipni.

Oct. 27th, 2016 @ 01:51 am
[info]amatieris
Laimīgas vistas tvīto par laimīgu vistu olām. Cik labi gan, ka tās ir mūsu svarīgākās problēmas. Laikam jau pārticība patiesi sasniegta. Prieks, neviltoti.

Oct. 26th, 2016 @ 11:15 pm
[info]bozena
Kaut kā jau otro dienu pārpiparoju ēdienu. Vakar bija Ļoti Asā Vista-rīsi-dārzeņi. Šodien Ļoti Asie Dārzeņi. Vispār jau es tikai nedaudz pagrābos no Jaunkundzes atvestās īstās gruzīnu garšvielas.
Tagad ēdot svilst mute un ausīs skan gruzīnu vīru kori.

Atradu!Oct. 26th, 2016 @ 11:07 pm
[info]ctulhu
Krišjānis ir šitas te:

https://de.wikipedia.org/wiki/Blut-und-Boden-Ideologie

protams, piešpricējot klāt dievu, bet nav liela atšķirība, šamējiem jau arī bija ``gott mit uns``

Oct. 26th, 2016 @ 04:08 pm
[info]sickboy, posting in [info]pajautaa
cik maksā izdot grāmatu? vai grāmatu iespējams izdot par velti? cik jelgavas 94 autors izdeva par grāmatas izdošanu un cik viņš nopelnīja?

GrrrrrrOct. 26th, 2016 @ 03:01 pm
[info]kjiimikjis
"The organic layer was separated, dried over MgSO4 and filtered. The
volatiles were removed in vacuo to give a white solid..."

TAD NAHER MANS "SOLID" IR BRŪNS, UN ARĪ APMĒRAM AR SŪDA KONSISTENCI???

Eh, labi, jānomierinās - ne pirmo reizi tā, un ne pēdējo. Bet dusmas joprojām uzsit pirmajā mirklī.
Vispār, šajos mirkļos pietrūkst kolēģa, kurš saprata to smago nopūtu, kuras pavadībā es parasti rādu vidējo pirkstu aprīkojumam vai vielām. Protams, viņš par to smējās (tāpat, kā es, kad tā darīja šamais), bet saprata.

cukurs, cukurs, cukurs!Oct. 26th, 2016 @ 09:02 am
[info]indulgence
Prieka vēsts sazvērestības teoriju adeptiem: Eiropas Savienība nolēmusi no 2017. gada 1. oktobra atcelt kvotas par cukura ražošanu! http://www.liepajniekiem.lv/tv-kurzeme/sizeti/dod-zalo-gaismu-cukura-fabriku-atjaunosanai-latvija-193431

Tb no nākamā gada 1. oktobra jebkurš no jums, dārgie lasītāji, var palaist darbībā savu cukurfabriku, ražot tajā īstu Latvijas cukuru no īstām Latvijas cukurbietēm, un visai pasaulei pierādīt, ka produkts sanāks ja ne lētāks, tad cenā tikpat rentabls, kā Dānijā no Brazīlijas cukurniedrēm ražotais. Var izkonkurēt nejaukos ārzemniekus uz skaitli trīs – karogs jums rokā!
Tags:

Oct. 25th, 2016 @ 11:54 pm
[info]_zirgs
BASS
IR
VISS
KAIFĪGĀKAIS
INSTRUMENTS

the cure - push (sākuma ģitāru intro ir vuāaaaaa)
joy division - disorder (one of my most favourite songs ever. spēlēt gana vieglo basiņu ir nejēgā pacilājoša sajūta)

džūksts un it kā ar to nesaistītas lietas Oct. 25th, 2016 @ 11:46 pm
[info]bljanna
Čatā aizgājusi saruna no nopietni akadēmiskās līdz priekiem par [info]elina grāmatas iznākšanu un visbeidzot arī līdz menstruālo asiņu izmantošanai glezniecībā. Kāds iebļaujas "peža!", top aizstājējvārds Sākotnes Muklājs.
Tas šodienai arī viss. Pieaugušie ir runājuši.
Akurāt skan: Midlake

Oct. 25th, 2016 @ 09:41 pm
[info]krii
Jāpiezīmē, ka man patīk rudens, ar noteikumu, ka pārāk bieži nelīst (šis noteikums tieši tāpat attiecas uz visiem citiem gadalaikiem).
Man patīk brist pa sakritušajām lapām (Ričmonds sajūsmā kviec un vāļājas).
Man patīk aukstās, saulainās dienas.
Man patīk tā maigā, drusku lipīgā migla, kas tagad ārā, un visu padara tik miegainu un sirreālu.
Rudeņos sarkanvīns garšo vislabāk. (Šo es varētu likt par nosaukumu kādam salkanam vecmeitu romānam, kad beidzot būšu saņēmusies tādu uzrakstīt).

Sērīgi aplūkojot zilo pleķi uz sienasOct. 25th, 2016 @ 09:01 pm
[info]ezss
Tie, kas ir mēģinājuši mazgāt ārā sarkanvīna pleķus, zina, ka ūdenī tie paliek bāli zili. Tas tādēļ, ka ūdens pH parasti ir mazāk skābs, kā vīna pH.

teksts par pigmentiem ar bildēm )

Oct. 25th, 2016 @ 09:05 pm
[info]_zirgs
Sāk šķist, ka naktsmaiņas ņem ārsti, kam cilvēku daudzums dienā būtu par daudz. jau otro reizi nododu pacientus ēshōliem, kas izmanto katru iespēju kko padirst.
izskatās, ka man nav gana bieza āda vai saprašana, kā galanti, bet efektīvi kko atbāzt. visu laiku sanāk uzvilkties. klusēju. atnāku mājā. purkšķu uz dīvāna. un cibā.

šorīt minoties uz darbu balsī dziedāju - allways look on the bright side of the life.

nav jau nekas ar darbu. tie 'kolēģi' gan var būt riktīgi forši un riktīgi grūti.

MuļķībasOct. 25th, 2016 @ 07:16 pm
[info]kjiimikjis
Gandrīz pašam kauns, cik ļoti par šo sasmējos, bet nu...
Neskaidrošu, tur augšā ir apraksts, kur viss ir paskaidrots.

http://www.sadanduseless.com/2016/10/real-drawings/

Oct. 25th, 2016 @ 06:27 pm
[info]ezss
Bet vispār jau es ielogojos, lai jums pastāstītu par kārtējo ērmoto dzīvnieku. Bez gliemežiem, kailgliemežiem un astoņkājiem pie moluskiem pieder vēl visādi interesanti un daiļi organismi. Šodien sapriecājos par aktīvi plēsīgu jūrā dzīvojošo kailžauņu ģinti Melibe.
lasi tālāk par jūras pokemonu )

La peregrinacion - Ariel RamirezOct. 25th, 2016 @ 06:13 pm
[info]ezss
Visiem padomju bērniem pazīstamā melodija izrādās ir par svētās ģimenes mukšanu uz Ēģipti.
prūflinks
Vikipēdija stāsta, ka mums apzīstamo versiju ir apstrādājis francūzis Paul Mauriat, viņš arī čupas citu atpazīstamu melodiju aranžētājs.

Oct. 25th, 2016 @ 04:00 pm
[info]krii
Atkal skatos sejā vienam briesmīgam Golemam, kurš reiz mani gandrīz aprija (patiesībā - aprija un tad pussagremotu izspļāva, pēc kā es lēni un mokoši restaurēju savas atliekas), un arvien, arvien sev atkārtoju: Nedarini elku tēlu vai kādu atveidu nedz pēc tā, kas ir augšā debesīs, nedz pēc tā, kas ir virs zemes, nedz pēc tā, kas ir ūdenī zem zemes, sieviete, saprati, ja?

Oct. 25th, 2016 @ 02:33 pm
[info]bozena
Ja Dievs izrādītos sieviešu dzimuma, daudz ko nāktos pārskatīt. Būtu Tās Kundzes gads. Mēs izbrīnā iesauktos Ak, Kundze! un daudzinātu un augsti teiktu To Kundzi!

Marazm krepčalOct. 25th, 2016 @ 11:32 am
[info]ctulhu
Jeb

Non limitus dolbojobus homini est

jeb

https://www.jeruscandle.com/rus/usd/blog/node_22871

roku darbsOct. 25th, 2016 @ 08:44 am
[info]pikaczu
Man uzdāvināja gucuļu siksnu. Šādu: http://klamra.com.ua/en/leather_belts/tkaniy_belt.html
Siksnai ir iestrādāts gudrs paņēmiens, kā to var saīsināt. Sāku jau mērīt, cik lielu gabalu šņāpt nost,bet tad pamanīju, ka neko es nešņāpšu. Uz siksnas otras puses, tur, kur būtu jāgriež, bija iespiests uzraksts:"Siksnas izgatavošanas laikā nav cietis neviens moskalis. Diemžēl..."
Ukraiņu amatniekiem laba humora izjūta, tikai melna.
Akurāt skan: HAYDAMAKY kohania

papildus fīčaOct. 24th, 2016 @ 10:15 pm
[info]pikaczu
Ciba, protams, ir jauka savā senatnīgumā, bet man tomēr prasās vēl pēc vienas funkcijas. Būtu labi, ja varētu uzdod jautājumu, kas redzams tikai puksta autoram. Citādi kā ar skaistu ēku, kurai deģīši visu durvjupriekšu nomīzuši. Gribētos ieiet paskatīties arī iekštelpu arhitektūru, bet kurpes smērēt arī pārāk negribas.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba