Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Apr. 29th, 2017 @ 01:06 pm
[info]emi, posting in [info]par_velti
Čau visiem! Atkal es un mūsu mēbeles :) viss ir pieejams par velti, pašizvešana, Rīgas centrs (Dailes teātris). Mēbeles būs pieejamas pēc 1. maija. Lūdzu zvaniet / Whatsapp uz 29207125-Aleksandrs.

Apr. 29th, 2017 @ 03:01 pm
[info]zazazumm, posting in [info]pajautaa
Varbut kads grib iet patreneties Sports Factory sporta kluba pie VEF? Sobrid ir akcija "atved draugu, menesis abiem par puscenu". Pilna cena 89 eur. Es pati nesen saku iet, loti patik, loti atri Tevi pienem "komuunaa". Majaslapa izskatas hardcore, bet nav TIK traki, principa nelaimigs esi tikai 1.reizee :D

Apr. 29th, 2017 @ 11:36 am
[info]zimbardo, posting in [info]pajautaa
Kā latviski sauc brushed cotton?
Jūtiņa: working
Tags:

DARBS. ĢIMENE. TĒVZEME.Apr. 29th, 2017 @ 10:01 am
[info]indulgence


Par franciskajām tradicionālajām vērtībām - Darbs. Ģimene. Tēvzeme. – Petēna valdība, 1941. gads.

Apr. 28th, 2017 @ 11:30 pm
[info]krii
Ilgi meklēju Emīliju. Līdz atvēru skapi trešoreiz un pamanīju, ka mana Mazā-Melnā-Vakarkleita ir norauta vai noslīdējusi no pakaramā, un tajā ieligzdojies murrājošs melns kaķis.

Apr. 28th, 2017 @ 08:37 pm
[info]krii
Pilsēta mani nomierina un uzlādē gandrīz tikpat, cik neskartā daba. Ir kaut kas bezgala valdzinošs iespējā ieslīdēt anonīmā pūlī un nojaust visas tās trīsceturtdaļmiljona cilvēku dzīves, pulsējam blakus. Sievietes, skaistās, koptās, paviršās, ne visai glītās, starp viņām es savā noplukušajā jakā, ar nogurušu, nekrāsotu seju, vīrieši, kalsnie, vēderainie, muskuļainie, bērni ratiņos un ķekaros, melnādainu studentu pārītis, tūristi no Dienvidāzijas, baloži, kaķi, vārnas, mašīnas, steiga, rūpes, mīlestība, darbs, ziņkāre, apātija, riebums, bažas, miers. Mans pārskrējiens, mans pavediens šodienas Rīgas musturā, uzsmaidīt večiņai pie krustojuma, likt nobremzēt puisim bembī, novēlēt jauku vakaru pārdevējai, paspēt ielēkt trolejbusā, ieraudzīt bijušo mīļāko, palikt nepamanītai, iztraucēt baložu launagu, parunāties ar aptieķnieci, mans stāsts starp trīsceturtdaļmiljona cilvēku šodienas stāstiem.

Apr. 28th, 2017 @ 07:07 pm
[info]bozena
Es, protams, gribētu iestāties kādā partijā un kuplināt to tautiešu rindas, kuri nesēd rokas klēpī salikuši, bet gan Dara, un tad man nevarētu pārmest, ka Es Neko Nedaru, un es varētu bez sirdsapziņas pārmetumiem kritizēt valdību, bet man bail, ka tad drīzi vien nāktu klajā visādi kompromāti, kur pīpēju vīnogu lapas vai kaķuzāli (bete tas jau bija vēl skolas laikā), piemēram, vai stundu laikā dzēru kandžu aiz šķūnīša, vai studiju laikos lēkāju ballītē ar zvērādām apšūtā krūšturī, vai vēl ko briesmīgāku, ko es neteikšu. Tāpēc labāk nē, es teicu sev, lai to dara cilvēki ar tīru pagātni, jā!
Upd.
Jā, es atcerējos vēl, ka Klintonam savulaik kaitēja tas, ka viņš reiz bija uzvilcis kāsi, bet tas bija vēl pirms monikām, koledžas laikos, un arī tas, ka viņš mācēja spēlēt kādu mūzikas instrumentu, saksofonu, laikam, un tas arī nenāca par labu, jo nav labi, ja pārak tāds inteliģents.

Nike Air MaxApr. 28th, 2017 @ 04:59 pm
[info]amievil, posting in [info]pajautaa
Kur pašlaik visforšāk var nopirkt Nike Air Max? Sportland laikam atlaižu nav..

Apr. 28th, 2017 @ 12:27 pm
[info]santech, posting in [info]pajautaa
Kas tas ir par triku, ka mazgājoties ūdens maisītājs un dušas šļauka sit pa knaģiem ar elektrību? Kas nav sazemēts ar ko vai kā? Elektriskais boilers un metāla vanna.

Apr. 28th, 2017 @ 11:00 am
[info]scaramouche
Divi precizējumi.

1. Restaurētas ēkas > noplukušas ēkas / dzelzsbetons > neremontētas 30+ gadus > grausti.
Nezkāpēc visuzkrītošākās ēkas subjektīvi šķiet tās, kas ietilpst pēdējās divās kategorijās.

2. Bruģis vecpilsētā = forši. Bruģis uz maģistrālās ielas tilta = nav forši.

Lai nebūtu domstarpību, dodos paslēpt iepriekšējos ierakstus.

Apr. 28th, 2017 @ 09:57 am
[info]honeybee
Stella bērnudārzā saplēsusies ar Amēliju, pati sakosta un apvainojusies. No rīta aprunājamies
Es (atradu pareizo pieeju): Iedomājies, es atnāku uz bērnudārzu, un man saka, ka Stella Amēlijai nokoda kāju!!!
Stella (saķiķinās): Es viņai nenokodu kāju. Es tikai iesitu, un iekniebu. Un ieskrāpēju pie actiņas. AR GRĀBEKLI.
(pēc tam izrādījās, ka tas ir bijis mazais spēļu grābeklītis, bet nu wtf)
Tags:

Apr. 27th, 2017 @ 11:00 pm
[info]bozena
Tagad man ir gana daudz magnētisko plastmasas burtiņu, viss alfabēts, pie tam arī latviešu, lai saliktu vārdus Mūžība un Pizģec. Vienīgi Mūžībai M mēdz krist nost, un tad tur sanāk Ūžība, bet tas arī ir gana spēcīgi.

Apr. 27th, 2017 @ 10:29 pm
[info]krii
Šim aprīlim bija lielisks potenciāls kļūt par siltu, romantisku un pilnīgi apburošu pavasara mēnesi. Ko viņš izdarīja? Sagāja sviestā, pārtapa aukstā, šizīgā murgā.

Hekates dienas - melnā, noslēpumainā tumsa pirms jaunmēness izšķilšanās. Pār labo plecu jāskatās, ejot laukā no mājas - lai nelaimi nesalūko.

HannaiApr. 27th, 2017 @ 10:07 pm
[info]indulgence


Sievietes monarha tronī izraisījušas karus par 27% biežāk, nekā vīrieši.
Tags:

espresso krūzītesApr. 27th, 2017 @ 08:51 pm
[info]kaukau, posting in [info]pajautaa
Saplīsa :(
Parādiet, lūdzu, kur jūs ņemat savas lielās (0.5 l +), perfektās tējas/kafijas krūzes! Smukas, apzīmētas un apcakotas, košas vai melnbaltas - kārtīgas, ne caurspīdīga porcelāna.

20 gadus veca šujmašīnaApr. 27th, 2017 @ 08:10 pm
[info]atbildu, posting in [info]par_velti
Piedāvāju strādājošu elektrisko šujmašīnu Huskystar Model 65. Dūrienu nav daudz, bet svētdienas šuvējam pietiekami. Nodošana iespējama darba dienās centrā pie VEF kultūras pils.

Apr. 27th, 2017 @ 07:26 pm
[info]lokomatiive, posting in [info]pajautaa
vai kāds zin visas tās vietas,kur Rīgā kontrole aptur starp pieturām? bieži sanāk braukt dažādos maršrutos, tāpēc derētu zināt kad var nepirkt biļeti

Ļauno garu izsaukšanaApr. 27th, 2017 @ 03:33 pm
[info]kjiimikjis
Rituāls:
Ieber 3L vārglāzē 5 ēdamkarotes bronhu-plaušu tējas un 2 ēdamkarotes Islandes ķērpja, kas pirkts no zāļu tantuka nojumītē pie Maximas. Pārlej ar 2 litriem destilēta ūdens. Pārsedz ar šķīvīti, liek uz laboratorijas plītiņas velkmē vārīties. Kad sasniedz viršanu, turpina karsēt 10 minūtes, tad izslēdz plītiņu un 20 minūtes ļauj ievilkties. Ik pa laikam izdzer kādu krūzīti.

Izsauc:
Drošības inspektoru, kurš līdz tam nebija redzēts vairāk kā nedēļu, bet tagad pēkšņi staigā pa gaiteni, šur un tur inspicēdams telpas, par laimi, pagaidām citas.

Labākais pieslēgumsApr. 27th, 2017 @ 02:18 pm
[info]jimmy, posting in [info]pajautaa
Vakar uzzinaju, ka Bite ceļ cenas. Kāds ir Tavs vislabākais piedāvājums ko esi saņēmis pie Bite, Tele2 vai LMT? Interesē neierobežoti zvani/īsziņas un vismaz 1gb interneta cenā.

Par sevi varu teikt, ka saņēmu piedāvājumu 6.30eur +2gb no Bites un domāju vai pieņemt vai tomēr telekomunikāciju džungļos ir vēl kas labāks tomēr?
Tags:

Apr. 27th, 2017 @ 01:37 pm
[info]santech, posting in [info]pajautaa
kad lmt un tele2 pēdējo reiz cēla pakalpojuma cenas? cik sen? vai ir vērts mainīt operatoru, ja nomainītais arī pēc mēneša vai divie mpacels cenas? bite jau pagājušo gad izdomāja jaunus tarifu plānus, un tagad atkal. piedāvā man nevajadzīgus pakalpojumus bez iespējas tos nelietot un nemaksāt.

CSDD uzdevumu burtnīcaApr. 27th, 2017 @ 12:21 pm
[info]elvira, posting in [info]vajag
Varbūt kāds šogad jau veiksmīgi ir nokārtojis autovadītāja tiesības un var man atdot vai aizdod to lielo uzdevumu burtnīcu? Ļoti noderētu

Apr. 27th, 2017 @ 09:47 am
[info]kjiimikjis
Tam cilvēkam, kurš radījis to lavašu, kam teorētiski būtu jāsatur kopā manas brokastis un pusdienas, novēlu daudz seksa. Ar kaktusu, dzeloņdrāšu pinumu un bišu stropu, ieteicams, norādītajā secībā.

"Roku darbs", rakstīts uz iepakojuma. A to, ka tām rokām otrā galā ir dirsa, nevis pleci, uzrakstīt nevarēja!

Apr. 26th, 2017 @ 11:55 pm
[info]bozena
Kad pl. 21.30 saprotu, ka neesmu nopirkusi neko Savam Dzīvniekam, un Rajona mazbodē man virsū skatās Salāts Podiņā, EUR 0.89 gabalā, vienīgais palikušai, sirds gavilē kā loterijā vinnējusi ciema bibliotekāre un gribas augsti teikt To Brīdi, brīnišķīgi bodi, labo sagādnieku un cēlo salātu, par to, ka tas IR. Nesakiet bodniekiem, bet es šādā grūtbrīdī viņu pirktu arī par EUR 1.89.
Visu nakti klausīties, kā nepietiekami paēdis Dzīvnieks grauž būra restes, varētu būt izaicinājums, tas noteikti ir izaicinošāk kā lietus aiz loga.

Apr. 26th, 2017 @ 05:34 pm
[info]livia, posting in [info]pajautaa
Es zinu, ka izklausās nožēlojami, but still :D- iz jūsu pieredzes, cik ilgā laika posmā esat saņēmuši atmaksu no VID/ Valsts kases par gada deklarāciju/ attaisnojamajiem izdevumiem? (medicīnas)
Par iepriekšējiem gadiem saņēmu precīzi pēc trim mēnešiem, kā teikts (1-3 mēn laikā), viņi vienmeŗ velk līdz pēdējam ? :D

paldies!

Bluetooth FM modulatorApr. 26th, 2017 @ 04:53 pm
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Sveiki, kur_nopirkt komūna acīmredzot vairs neeksistē.
Meklēju kvalitatīvu Bluetooth FM modulatoru automašīnai. Apzvanītie elektroveikali saka, ka nav. Vienu atradu Cenu Klubā, bet skaņas kvalitāte šausmīga.
Akurāt skan: Nahko And Medicine For The People

Apr. 26th, 2017 @ 01:38 pm
[info]krii
Vizualizējot dievības, kas nosaka laika apstākļus, šomēnes visvieglāk iedomāties apmēram trīsgadīgu eņģeļbērnu, kādu no barokālajiem putti, kurš aizrautīgā bezsakarā dauza podziņas "saulains", "krusa", "lietus", "sniegs", "vētra", "mākoņi". Un smejas, guldzinādams, ar siekaliņu lūpu kaktiņā.

Pārdevējs/konsultants veikalā "Abra"Apr. 26th, 2017 @ 12:21 pm
[info]escimo, posting in [info]darbs
Aicinām darbā komunikablu, enerģisku un atraktīvu pārdevēju/konsultantu darbam uz nepilnu/pilnu slodzi veikalā "Abra".
Darbu noteikti var apvienot ar mācībām!

No Tevis sagaidām:
+ pozitīvu attieksmi
+ godīgumu un augstu atbildības sajūtu
+ interesi par veikala produkciju un darbību
+ valodu zināšanas: latviešu - ļoti labi, angļu - labi, krievu - vēlams pamatzināšanas

Mēs piedāvājam:
+ draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu
+ motivējošu atalgojuma sistēmu

Gaidīsim tavu CV un pieteikuma vēstuli e-pastā - info@veikalsabra.lv.
Lai jauka diena!

Veikals "Abra" Rīgā - Kr. Valdemāra ielā 17a (pretī LNMM).
Top of Page Powered by Sviesta Ciba