Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Oct. 15th, 2018 @ 09:47 pm
[info]iokaste, posting in [info]dziivo_te
Tiek meklēts īrnieks vienistabas dzīvoklim Dzegužkalnā. Īres maksa konstanta visu gadu - 155 (īre, elektrība, apkure). Ir ledusskapis, vešene. Pirmais augstais stāvs, 2 stāvu kocene, sētas puse.

Ja ir interese - enikbenik@yahoo.com

Oct. 15th, 2018 @ 03:05 pm
[info]honeybee
Kad jāraksta īsais apraksts par sevi: "Pārsvarā raksta zinātnisko fantastiku un fantāziju, jo realitāte ir vēl briesmīgāka."
Oh well. Kontekstā ar stāstu, kas tur būs, visnotaļ atbilstoši

Also, OMFG, mans pats pretīgākais stāsts ever taps publicēts Satori grāmatžurnālā.

Ziņas no svētkiemOct. 15th, 2018 @ 01:48 pm
[info]ezss
Aplūkojot laukos noglabātos ābolus, konstatējām, ka pelēm bijusi ballīte. Svaigie āboli iegrauzti nedaudz, bet visi bojātie grauzti lieliem kumosiem un nokostās ābola daļas mētājas riņķī. Piedāvātais risinājums novērotajam skatam bija - peles kodušas ierūgušos ābolos, izsūkušas sulu, čagas spļāvušas ārā un uzkodušas svaigos ābolus.

Oct. 14th, 2018 @ 08:49 pm
[info]krii
Šīs divas dienas nav būtiski samazinājušas nepadarīto darbu sarakstu.
Toties pagājušajā naktī pirmo reizi pēc vēlēšanām nogulēju vairāk nekā sešas stundas no vietas. Atguvu labo sajūtu, kāda ir, izkāpjot no gultas bez tahikardijas.
Man ļoti negribas aizlaist dirsā neko no iesāktajiem darbiem, bet nespēju izkalkulēt iespēju padarīt visu, un, kad es par to domāju, man sākas panikas lēkme, un tad es nevaru padarīt vispār neko.

Oct. 14th, 2018 @ 06:00 pm
[info]santech, posting in [info]pajautaa
Šitais L veida detaļa: bilde ) ir nopērkama veloveikalos? Nesen iegādāju sks bluemils special edition dubļeniekus un aplauzos pie nekomplekta.

Oct. 14th, 2018 @ 03:24 pm
[info]galadriela
If all was lost
Is more I gain
'Cause it led me back
To you

Oct. 13th, 2018 @ 10:08 pm
[info]teja, posting in [info]iztulko
sabbatical -

atslodzes gads?

Oct. 13th, 2018 @ 09:33 pm
[info]bozena
Jaunkundze ir gatavojusi ķirbju biezzupu, un tagad virtuve izskatās tā, it kā mēs būtu nogalinājuši Ķirbīti.

2x biļetes uz Mac DemarcoOct. 13th, 2018 @ 11:54 am
[info]putnu_, posting in [info]paardod
Hou sestdienā!

Straujas plānu maiņas dēļ pārdodu divas biļetes uz Mac Demarco koncertu @ Palladium, 17.10. Katra pa 35 eiro.

Dot ziņu uz ieva.hle@riseup.net vai 20440245
Jūtiņa: content

Oct. 13th, 2018 @ 07:40 am
[info]honeybee
I heard the snake was baffled by his sin
He shed his scales to find the snake within
But born again is born without a skin
The poison enters into everything

Leonard Cohen

Oct. 12th, 2018 @ 08:36 pm
[info]krii
Vispār es jūtos ļoti slikti, bet esmu gatava pasūtīt un uzmest visus, kuri no manis vēl gaida kādus e-pastus vai ko citu, kas prasa kaut nelielu intelekta piepūli.
Gribu gulēt/raudāt/piedzerties/nomirt/lai visi atpišas.

Rainis LOLOct. 12th, 2018 @ 01:49 am
[info]svari, posting in [info]pajautaa
Igaunis priecājas, atradis savu vārdu uz pieturas Latvijā. Bet kur tāda ir?

https://www.instagram.com/p/BITTdhuDohq/

https://instagram.frix4-1.fna.fbcdn.net/vp/6f4ba04d4e8c412dcd7728f9dcd6d4f1/5C5626B1/t51.2885-15/e35/13743377_275933129452408_2045220272_n.jpg

Oct. 11th, 2018 @ 10:15 pm
[info]teja, posting in [info]iztulko
ménage à trois - ?

SiguldaOct. 11th, 2018 @ 10:11 pm
[info]mako, posting in [info]pajautaa
Vai Siguldā ir jau raibi sarkani/dzeltens rudens? Vērts doties ekskursijā?

Oct. 11th, 2018 @ 09:00 pm
[info]yeux_glauques, posting in [info]pajautaa
cienītās un godātie

kur rīgas centrā varētu par saprātīgu samaksu pārnest datus iz noplīsusha tālruña jaunā?

pats negrib, jo slinks bez gala

Oct. 11th, 2018 @ 06:58 pm
[info]krii
Šajā dzīvesposmā (kuru es īstenībā ļoti mīlu) nemitīgi nākas savu ķermeni ar pātagas plīkšķiem piespiest būt aktīvam, pēc tam ar vāles belzieniem izslēgt, lai pagulētu, un tā nemitīgā pārmaiņu ritmā, un kaut gan tiklab pātagas, kā vāles ir ķīmiskas vielas, tomēr bažīgi domāju par, iespējams, visai tuvo mirkli, kad kaut kad skrējienā saļimšu nevis pārnestā, bet ļoti, ļoti burtiskā nozīmē.

Oct. 11th, 2018 @ 06:17 pm
[info]observer
Vidusslānis sēdēja pirtī ap galdu un jautri trieca par viskautko. Jautri arī par politiku līdz brīdim, kad kāda vidusslāņa augšējā gala pārstāve (VAGP) ilgi klusējusi aizgāja primitīvākajā vissirslikti diskursā. VEFu kāds esot nogremdējis, vaizinies. Pēc feispalmiem visi uzklupa VAGP, bet pēcāk klusi pie sevis iegrima pārdomās, kas, pie joda, cilvēkam kaiš. Tātad, KPV elekotrāts dzīvo arī langstiņos, jo saskaņas elektorāts tas nav. Te tikko bija garīgās veselības diena starptautiskā, ja nemaldos. Apsveicu visus ar šo dienu.

Vēl gan šis t.s. vidusslānis, sevišķi VAGP bija norūpējies, ka nu jau nonācis segmentā, kuram darba tirgū ir problēmas. Izvēloties jaunākus, nevis tos, kam pāri 40. Nebiju sajutis, bet aizdomāties sanāca, ja nu tā taisnība?

Oct. 11th, 2018 @ 04:06 pm
[info]gary_crant, posting in [info]pajautaa
labdien,

godīgi sakot, slinkums googlēt. tāpēc varbūt no personīgās pieredzes varat ieteikt peldcepuri (firma/ kur rīgā iegādāties)? kādus kritērijus vispār vajadzētu ņemt vērā?

koalīcijas līgumsOct. 9th, 2018 @ 02:39 pm
[info]tiesibsargs, posting in [info]pajautaa
vai valdībai varētu būt arī slepens koalīcijas līgums? vai tas būtu saskaņā ar satversmi?

mijas un iedarbesOct. 9th, 2018 @ 11:11 am
[info]barbala
Lūk, ko tikko sapratu.

Ja neiet gludi ar laika un resursu saplānošanu un izsekošanu tiem, nākas kļūt par priekšzīmīgu krīzes vadītāju.

Oct. 8th, 2018 @ 05:09 pm
[info]ulvs, posting in [info]pajautaa
Secināju, ka savas cibas 14 ar pus gadu laikā neesmu nevienu nobanojis. Taču tagad sajutos, ka vajadzētu. Ja ne nobanot, tad vismaz turēt pirkstu uz sarkanās podziņas un justies vareni. Vecumdienās acimredzot nespēju vairs izbaudīt un novērtēt random ne-pa-tēmu iedirsēju effort.

Tāpēc- kur un kā to dara? Izpētīju SC opšnus- neatradu.

Oct. 8th, 2018 @ 02:08 pm
[info]kisswithafist, posting in [info]iztulko
Tīri intereses pēc – kāds būtu jūsu latviskais ekvivalents teicienam "Life will find a way"?

juvelierisOct. 8th, 2018 @ 01:46 pm
[info]anima_de_nera, posting in [info]pajautaa
Sveiki!
Iesakiet lūdzu pēc savas salīdzinoši nesenas pieredzes kādu juvelieri Rīgā, kas var sataisīt sudraba auskaru (nolūzusi kājiņa), rokassprādzi (ķēdīti) un varbūt ielikt pazudušu gabaliņu zelta gredzenā.
Sudraba nams strādā tikai ar saviem produktiem, centrā viens salīdzinoši smalks kantoris par auskaru gribēja 25Eur un beigās pateica, ka vispār ar to negribot ņemties, jo tāpat saplīsīšot. Kkādos lombardos bail iet bez rekomendācijām :/
Jau iepriekš paldies!
Jūtiņa: anxious
Tags:

Oct. 8th, 2018 @ 12:02 am
[info]honeybee
Man ir labākie draugi pasaulē.

Novērojumi par vēlētājiem D.Oct. 7th, 2018 @ 02:12 pm
[info]bljanna
Apmēram puse balsu par JKP, tad JV un A/Par.
Lielākā daļa vecāka gadagājuma cilvēku.
Izvēli par labu vienai vai otrai partijai ierasti noteica personīga tikšanās ar kandidātu vai kāda radinieka vai drauga (uzticamas personas) personīga, kaut arī īsa tikšanās ar partiju pārstāvjiem, BET...
....aboslūtam vairumam nebija ne mazākās nojausmas par ko balsot, jo gluži vienkārši absolūti neorientējas LV partijās. Neorientējas pat tik ļoti, ka nezina, ka saīsinājums JKP ir tā pati "Jaunā konservatīvā partija" (pat, ja par šo partiju balsoja --> es pieļauju, ka dažkārt tas bija valodas nianšu dēļ), par A/Par daži dzirdēja pirmo reizi. Neorientējas tik loti, ka bez JKP nemaz nezina, kurai ir liberālāki, bet kurai konservatīvāki uzskati. Neorientējas tik ļoti, ka zināja Kaimiņu, bet par Gobzemu pat dzirdējuši nebija un vārds "populisms" bija pārsteigums. Par "Saskaņu" vienīgi visiem viss bija skaidrs kā āmen baznīcā.
Daļai pienākuma sajūta pret LV un piederības sajūta LV mijas "hvz, par ko balsot neko nezinu, bet balsošu, jo tā esam audzināti, pasaki, ludzu, par ko balsot, kas tur LV vispār politikā notiek?". Cilvēki lūdz citiem, lai vienkārši pasaka, par ko balsot, nemaz pat neapsverot partiju un programmu. Programmas no manis uzrunātajiem vispār neviens nebija lasījis. Arī meklējis jebkādu info internetā nebija. Daži bija lasījuši ārzemju latviešiem Ījaba rakstīto. Dažiem tikai bija svarīgi, lai nav krievi un lai cīnās pret korupciju. Un "konservatīvisms" saistās ar saglabāšanu, LV ir jāsaglabā. Kāda kunze gribēja pierunāt manu paziņu-iecirkņa darbinieku, lai no iecirkņa viņai uz mājām atved nevis visus sarakstus, bet tikai vienu un pēc viņa paša izvēles.
Ļoti vājas zināšanas par Saeimu un vēlēšanu sistēmu. Tik vājas, ka man tika ziņots, ka, pat atkārtoti skaidrojot, daži cilvēki domāja, ka, izvēloties vienu sarakstu, ir obligāti visi jāizstrītpo vai jāsapluso. Pāris cilvēki bija izvēlējušies no izvēlētiem sarakstiem izstrīpot 2/3 kandidātu - sak, par šito es dzirdējusi neesmu - jāsvītro!

Oct. 7th, 2018 @ 05:25 pm
[info]krii
Visā nopienībā varu teikt, ka šīs bija ļoti labas vēlēšanas. Nācija pauda savu gribu civilizēti un vienmērīgi čakli, bez kautiņiem un tikpat kā bez skandāliem. Salīdzinot ar visām citām vēlēšanām pēdējo 12 gadu laikā, šajās bija vismazāk trako un dzērāju plosīšanās. Nemanīju arī neadekvātas sūdzības (varbūt vēl būs) un sazvērestības teoriju uzliesmojumus. Iecirkņos bija mazāk tehnisku problēmu, taču ļoti daudz darba.

Kā mēs ar kādu viedu cibiņu uz rīta pusi vienojāmies - pienācis laiks Satversmē ierakstīt, ka latviskā dzīvesziņa paredz Saeimas vēlēšanas rīkot oktobra pirmajā sestdienā, kas iekrīt tukša mēness fāzē. Tas dotu daudz lielāku labumu nekā aprakstošas laulību kvazidefinīcijas.

Ja par rezultātiem - kā jau parasti, būs ievēlēti ļoti nedaudzi cilvēki, kuri man patīk, daudzi, kuri nepatīk un vesels bars man pilnīgi vienaldzīgo. Tāda ir tautas griba, un āmen.

Mož, tomēr iet atkal gulēt?

Vēlēšanu nakts 2Oct. 6th, 2018 @ 10:53 pm
[info]oblica
Nē, nu, es nevaru!!!
Man ir faking vāji nervi!
Valcēniešiem pamāj skolotāja Vineta ar skolēniem un kas tas vispār ir? Par KPV, bet nezin kāpēc. Āaaaaaa! Balso pēc internetā pieejamās partiju šķirotavas un skolotāja "klases čatiņā" rakstītā. fu, bļa.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba