Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Oct. 24th, 2014 @ 07:17 pm
[info]celies
rīt kalni.
pa nedēļu jau paspēja par sevi atgādināt ceļi, ka viņi tādi ir. Un vēl kaut kas, aizmirsu jau.

vakarnakt... kaut kas pagriezās. es nezinu kādās enerģijās, bet bija šift.
daudz, skaidru atbilžu nav. Drīzāk uz labu, nekā sliktu, tik vien var teikt. Cik lielā mērā personīgi grūti teikt. Liekas, ka vairāk vispārīgi. [kgan kas to lai zina] stc arī cilvēki šodien bija drusku savādāki.
Kaut kāda attiecību enerģija. kaut kas atbrīvojošs. vecas, neproduktīvas saites dzēšošs.

2014.10.24.Oct. 24th, 2014 @ 02:31 pm
[info]walkire
Es nojautu, ka kādreiz rādīsies vēlme atgriezties. Pavisam drīz patīrīšu draugi listi, jo saprotu, ka daudzus, patiesībā, nemaz vairs nelasu. Es nezinu, vai veca palieku, vai man beidzot pārādās emocionālās sievietes dzimumpazīmes, bet es gribu rakstīt par attiecībām, kosmētiku, karjeras plāniem, iepirkumiem, atlaidēm un citām lietām, kas agrāk nelikās burtu savirknējumu vērtas. Un, oh, man ir tik daudz, ko teikt...

газета Megapolis-Express от 8 апреля 1992 года (№15, стр. 19)Oct. 24th, 2014 @ 12:00 pm
[info]indulgence

kad nebija ne mobilo tālruņu, na aifōnuOct. 24th, 2014 @ 11:03 am
[info]indulgence

pēcvēlēšanu gaisotnēOct. 24th, 2014 @ 10:59 am
[info]indulgence
Par t.s. "saskaņiešu" apkarošanu* atradu analogu citātu:
«Как-то, несколько недель тому назад, в самый разгар большевистской власти мою прислугу посетил ее брат, матрос, конечно, социалист до мозга костей. Все зло, как и полагается, он видел в буржуях, причем под буржуями разумелись все, кроме матросов, солдат. Когда ему заметили, что едва ли вы сможете обойтись без буржуев, например появится холера, что вы станете делать без докторов? – он торжественно ответил, что все это пустяки. «Ведь это уже давно известно, что холеру напускают сами доктора».
Иван Павлов. «О русском уме» 1918

-----------
* Šai gadījumā mani neinteresē šis politiskais grupējums, par kuru man nav ne mazāko ilūziju, bet gan pretējās puses argumentācija, to apkarojot. Tb ļaužu argumentācija karojošajā paradigmā "mēs/viņi" joprojām dzīva.

Ziemassvētki tuvojasOct. 24th, 2014 @ 10:57 am
[info]indulgence
Visiem īstenajiem tautas tikumības un tīrības sargātājiem iesaku patiesi gaumīgu Ziemassvētku dāvanu.

pamanīju pie [info]unpy
Tags:

Oct. 24th, 2014 @ 08:50 am
[info]kaukau
es jau tagad zinu, ka svētdienas vakarā man vajadzēs vēl vienu dienu, kad atpūsties siltumā. sēdēt mājās pidžamā un dzert kakao, ieritināties azotē zem segas, nevis vienai guļammaisā nekurienes vidū. bet laikam jau reizēm vajag gan to, gan to.

Oct. 24th, 2014 @ 01:23 am
[info]sw, posting in [info]iztulko
Cibiņi, kādam nav pazīstams kāds tulkošanas tirgus insaideris no aģentūru puses, kurš varētu (un būtu ar mieru) man apskaidrot, kā veidojas tulkotāju darba samaksa, kādi faktori to visvairāk ietekmē LV reģistrēto aģentūru gadījumā un kāpēc tā ir tāda, kāda ir? Doma ir nevis "nolikt", bet saprast. Akadēmiskām vajadzībām cepu augšā biznesa plānu, kuru nav nolūka īstenot, tāpēc konkurences nebūs, tomēr labprāt tajā izmantotu nozarē pamatotu argumentāciju. Varētu kaut kur kopā papusdienot, aprunāties, un es uzsauktu pusdienas :)

silentwings.ciba pie gmail.com

Oct. 23rd, 2014 @ 11:39 pm
[info]kaukau
ja šodiena iesākās baigi labi, ar reālu apsveikumu, ko sazīmēja (un pantiņu sadzejoja) abi divatā, sarkanbaltsarkano latviešu zīmīšu bufu dāvanā un vispār daudz foršu emociju, tad pa dienu noķēru stresiņu, jo neko atkal nesaprotu... un gandrīz aizbraucu mājās kurnēt par netaisnībām. saņēmos, man pat atveda peldbrilles, un devos nezināmajā a.k.a. savā pirmajā peldēšanas treniņā (izņemot to vienu test režīmā ar ironman.lv). nereāli. 45min, un ūdens aizskalo un ar hloru izdezinficē visas figņas, kas nāk prātā un krājas viena virs otras. priecīga. un brīvdienas atkal būs mežā :)

kompīcOct. 23rd, 2014 @ 11:32 pm
[info]santech, posting in [info]par_velti
Rīt būs gatavs galddatoriņš. Tgd vēl liekas virsū vinauz komplektā ar visādām pamatprogrammām - pdf skatitāju, arhivatoru un laikam arī jēdzīgu internetpārlūku. Rītvakar (jo tagad gribu iet gulēt drīz) uzlikšu vel Libre Office un Apostrofu.
Dzelži - gigs ddr1 rams, zem divi gigi amd semprons, 256mb agp video, bet ir arī iebūvētā ja tā nodeg.
Varbūt varu piemest peli.
Tur vēl, ja nav slinkums, tad var piespraust pie mātenes priekšējā usb ligzdu vadus. Un jāiesprauž hdd_led. Man slinkums meklēt manuāli un īstās vietas. Bet, ja ļoti palūgs un pagaidis, tad var sarunāt arī to.
Kopumā - jauka rakstāmmašīnīte.
Akurāt skan: Scorpions - Rock You Like A Hurricane

aprēķiniOct. 23rd, 2014 @ 11:19 pm
[info]bozena
Skolu jaunatne fizikas mājasdarbā jo viegli aprēķināja, ka Zēns (kaut kāds, mēs viņu nepazīstam, ja), braucot ar ragutiņām no kalna, tā lejasdaļā sasniedz ātrumu 80 m/ s.
Man kā cilvēkam ar pieredzi likās, ka kaut kas te neštimm, tālabad es arī nolēmu parēķināt un aplēsu, ka, pirms šis Turbozēns kalna lejā apstājās, viņa kamanas sabremzējā ar 120 m/s2 dižu paātrinājumu (palēninājumu).
Akurāt skan: Speed (ir tak kādam tāda dziesma)

Oct. 23rd, 2014 @ 11:09 pm
[info]krii
Ienācu mājās, gaidu, kad atkusīs seja.

Grāmata "Tantra: sievišķā vara"Oct. 23rd, 2014 @ 11:01 pm
[info]miss_sixty, posting in [info]vajag
Labvakar!

Vajag Andrē van Līzbeta grāmatu "Tantra: sievišķā vara".
Varbūt kādam ir, vairs nav vajadzīga un būtu gatavs atdot/iemainīt/pārdot par simbolisku summu?


Paldies!

Oct. 23rd, 2014 @ 09:54 pm
[info]scope
Kultūras iestāžu apmeklēšana nepadara kulturālu.
Adresēts tik ļoti salstošajai meitenei, kurai bija jāsmēķē pie pašas LNMM Arsenāls galvenās ieejas.

jurista konsultācijaOct. 23rd, 2014 @ 09:09 pm
[info]hederas_sieva, posting in [info]pajautaa
Saprotu, ka tas gan maksā milzu naudu, bet vajadzētu tomēr vienu prātīgu cilvēku, kas palīdzētu saprast neskaidrības ar darbu.
Jau iepriekš - PALDIES!!!

kas noticis ar perfekcionisti?Oct. 23rd, 2014 @ 04:55 pm
[info]pikaczu
Dabuuju pa pipeli darbaa. Man esot necieszama polju valoda. Es datu baazi uztveru kaa maisu, no kura jaavar izvilkt laukaa, bet tieszaa priekszniece grib literaaraa konkursa cieniigu sniegumu. Nu neko, vinjai naakamgad iestaajas pensijas vecums, es nekur prom netaisos. Turpinaaszu buut augonis uz redakcijas miesas. Mana dziive noris aarpus darba.

Oct. 23rd, 2014 @ 05:59 pm
[info]scaramouche
Ruby un JS dīvainības )

Oct. 23rd, 2014 @ 03:35 pm
[info]french_mime, posting in [info]pajautaa
Kāds/a no jums ir rakstījis/usi akadēmisko CV? Cik garam tam aptuveni jābūt, un cik vārdos apmēram jāpastāsta par savām research interests & skills? Cik lapas būtu nepiedienīgi garš akadēmiskais CV?

Oct. 23rd, 2014 @ 03:46 pm
[info]daarta, posting in [info]pajautaa
kādās kafejnīcās / ne-kultūras-namu izklaides vietās ārpus Rīgas mēdz notikt koncerti vai citi kultūras pasākumi?

izņemot at atļaujām. Oct. 23rd, 2014 @ 03:33 pm
[info]kihelkonna
vakar eju ar mazzaķi pa ielu, viņš kaut ko runā, es neklausos (jo mašīnas).

pēkšņi dzirdu:
vai ne, ka kauties ir nelabi. izņemot ar atļaujām.

? a? e?

mz rāda uz ceļa zīmi (ejam caur izpilddirekcijas stāvvietu), tur ķieģelis, apakšā uzraksts: izņemot ar atļaujām.

resp mz pa paradumam lasījis redzamos uzrakstus, un spēji mainījis tēmu.

Oct. 23rd, 2014 @ 02:51 pm
[info]bljanna

Oct. 23rd, 2014 @ 11:56 am
[info]veed_logs
Ik pa laikam dzirdam, ka mūsu valstī cilvēki "mirst badā", jo ir mazas algas, mazas pensijas vai mazi pabalsti. Kārtējais apliecinājums tam, ka cilvēki tiešām pie ēšanas netiek ir atrodams masu apziņas portālā:
http://apollo.tvnet.lv/zinas/lielo-rindu-del-pirceji-paliek-bez-vakarinam/666677

Nesaistīti ar iepriekš minēto. Pēc dažām nedēļām būs pagājis gads kopš Zolitūdes Maximas notikuma. Man aptuveni ir skaidra gan lielveikala, gan visu pārējo iesaisīto pušu izpratne par atbildību šajā sakarībā, mani vairāk interesē vienkāršā patērētāja atbildība. Skaidrs, ka patērētājs mūsu valstī ir visai skaidri pateicis, ka viņam ir pilnīgi pohuj. Man tikai gribētos, lai kāds viņam pēc pāris nedēļām atgādina, ka viņam tiešām ir pilnīgi pohuj, pastāvot ar kādu informatīvu plakātiņu pie Maximas kasēm vai ieejas-izejas (jo pie kasēm būs grūti ilgi nostāvēt). Vēlams tajā diennakts laikā, kad ļaunais lielveikals liek patērētājam stāvēt tajās briesmīgajās, garajās rindās (!! >:). Un tad arī vietā būtu atgādināt, ka, ja tev ir pohuj, tad varbūt nevajag "taisīt drāmu", ja tev vai kādam tavam radagabalam uzkrīt uz galvas kāds jumta gabals. Drāmu taisīt nevajag arī citos gadījumos, kad kāds kārtējo reizi ir appisis valsti vai arī appisis konkrēti tevi. Jo tev taču ir pohuj. Vajadzētu vismaz būt konsekventam!

tiem, kas no sirds "nīst savu tautu" (kas mīl, tie par šo neinteresējas)Oct. 23rd, 2014 @ 12:14 pm
[info]indulgence
Andris Šnē: Karotāji, tirgotāji vai kolonizatori: skandināvi Latvijas teritorijā vikingu laikmetā

Oct. 23rd, 2014 @ 08:57 am
[info]veed_logs
Šorīt termometrs rādīja -5 grādi un uz peļķēm bija ledus (pirmo reizi šogad).
Nedaudz lika padomāt par ziemu.

1917. gada 20. maijs, sestdienaOct. 24th, 2014 @ 07:55 am
[info]kira_alendorfa
Mēs vasarā brauksim uz Ņežinu!!! Kāds man prieks, kāds man prieks! Kāds man prieks!!!
Trešdien saņēmām no vecmāmiņas vēstuli, kurā viņa raksta, ka mums noteikti jābrauc uz Ņežinu; māmiņa un tētis ir ar mieru. Šķiet, mēs brauksim pēc kādām divām nedēļām; vai nu tētis, vai māmiņa pavadīs mūs līdz Ņežinai. Varbūt tomēr brauksim mazliet vēlāk, nevis pēc divām nedēļām, jo tētis saka, ka pirkšot biļetes tad, kad viss nokārtosies ar to pretīgo kalpotāju (istabene iet no mums prom šodien, un arī virtuvene grasās uzteikt).* Māmiņa saka, ka ļoti jau nu vēlētos, lai mēs braucam, jo Maskavā [vasarā] ir ļoti putekļains; pēc tam māmiņa teica, ka kad mēs aizbrauksim, viņa nemaz nealgos apteksni, un māmiņa un tētis pie [pusdienu] galda saldo [ēdienu] neēdīs.
15. maijā māmiņa, Šura, Igors un es** ciemojāmies pie vecmāminas Aņutas.
16. [maijā] es un Šura vannojāmies; 16. [maijā] bija ienācis tēvocis Kostja apskatīt Marinočku, jo viņa vēl joprojām nav īsti vesela.
17. [maijā], trešdien, pie mums viesojās tante Aņa Poļivanova un tante Zina Alendorfa. Ceturtdien māmina, Šura, Igors un es viesojāmies pie vecmāminas Mašas, jo tur dzīvo Jeka, un, tā kā Jeka šij Igoram uzvalciņu, ņēmām Igoru līdzi piemērīšanai.
Šīs dienas bija ļoti karstas, ēnā bija 21° siltuma, bet šodien jau vēsāks; ēnā vairs 14° siltuma.

* Šķiet, Lidija un bērni bijuši visai neganta rakstura, ja jau kalpotāji mainās vai ik nedēļu, neviens nevar samierināties ar darba apstākļiem.
** Interesanti, kā laikam ritot un Kirai augot lielākai, ģimenes locekļu uzskaitījumā viņas "es" pamazām pārvietojas no saraksta sākuma uz beigām.

3M abpusēja līmlentaOct. 23rd, 2014 @ 12:54 am
[info]bez_sakars, posting in [info]pajautaa
Sveiki,
Kur Rīgā var nopirkt šāda veida divpusēju līmlentu?

http://www.ebay.co.uk/itm/6pcs-flat-arc-Curved-mount-3M-Sticker-Adhesive-Pad-Set-for-GoPro-Hero-3-3-2-/281353145383?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4181f44c27

Automašīnā pie stikla jāpiestiprina navigācijas turētājs.
Paldies.

Oct. 23rd, 2014 @ 12:22 am
[info]kaukau
kāds man saplāno nedēļas nogales pārgājienā līdzi ņemamās lietas. 'pretiedeguma krēms'.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba