Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

.Apr. 18th, 2015 @ 10:41 pm
[info]begemots, posting in [info]kur_tas_atrodas

Apr. 18th, 2015 @ 09:29 pm
[info]huinja, posting in [info]par_velti
Eiroaptiekas papīrītis, kas ļauj līdz 30. aprīlim nopirkt Daily Pharma Occuvision kapsulas 30 gab. par 5.89, nevis 9.85, kā parasti. (tā viņi raksta)

Ja kādam vajag, atstājiet e-pasta adresīti.

Apr. 18th, 2015 @ 07:52 pm
[info]la_cumparsita, posting in [info]vajag
Vajag palīdzību vai padomu.
Esmu Ebay vinnējusi izsolē preci, taču pārdevējs no UK atsakās šo preci sūtīt uz LV, jo sūtīšot tikai uz UK. Preci man ļoti vajag. KMTD?
Varbūt ir kāds UK cibiņš, kurš varētu izpalīdzēt ar savu UK adresi un tad atsūtīt paku uz LV?

mēs vakarApr. 18th, 2015 @ 01:14 pm
[info]oblica
TO izveicām. Krogs - pasākums - bārgājiens (drīzāk pārgājiens).
Divatā. Riktīgi izsmējos un pārnācu ar pilnu blašķi dārgā konjaka.
Diezgan skaidrā, par nožēlošanu (atšķirībā no lieliskā kompanjona).
Es labprāt atkārtotu, bet kompanjona pirmie vārdi šorīt: "nekad vairs!"
:-D

LiepājaApr. 17th, 2015 @ 11:24 pm
[info]malafemmina, posting in [info]pajautaa
Liepājas zinātāji, ir kāda pilsētas daļa, kuras nosaukumā ir vārds "sarkans"? Varbūt kāds ciems tuvumā ar "Sarkaņi" līdzīgu nosaukumu? Tulkoju dokumentu no somu valodas un, jei bogu, nevaru atšifrēt, ko viņi ar to sarkani un Liepas pilsētu domājuši.

Apr. 17th, 2015 @ 09:28 pm
[info]honeybee
Nedusmoties uz sevi ir tik fucking awesome, es nesaprotu, kā man agrāk tas nebija ienācis prātā :)

Apr. 17th, 2015 @ 07:12 pm
[info]honeybee
Es esmu tā nogurusi, ka principā vēl mazdrusciņ, un es būšu gatava dīlam "davaj honeybee tagad tu uz sevi nedusmosies un par to dabūsi kaut ko tādu, ko ļoti ļoti gribi", mhm :)

Es pat zinu, ko es varētu gribēt (bet ššš, jāpagaida vēl kāda pusstunda, un tad)
Akurāt skan: The Smashing Pumpkins - Crestfallen

Apr. 17th, 2015 @ 06:46 pm
[info]tiga, posting in [info]vajag
gribam ļoti drīz daudzdzīvokļu mājas pagalmā uzstādīt slēdzamu velonojumi, loģiski, ka ar visiem statīviem (ir doma par u-veida, kuriem klāt var pieslēgt arī rāmi), priecāšos par ieteikumiem projektētāju un izgatavotāju sakarā :)

paldies!

Laika zobsApr. 16th, 2015 @ 03:04 pm
[info]bozena
Ja tic visādiem tur dzīvesstila padomiem un speciālistiem (jātic tak ir, kā var neticēt!), cilvēkam neko daudz nevajagot sevi pārpūlēt fiziski, pilnīgi pietiekot ar pusstundas pastaigu. Kaut kas tur neštimm. Es darba dienās staigāju gandrīz stundu (gan ne no vietas, toties uz augstiem papēžiem (jūtiet spēku, dakter!) ar pilnu uzkabi un ātri, jo, kā saka Līžele, man vajadzētu sarakstīt grāmatu "Kā paspēt pēdējā sekundē un nekaunēties par to") bet ar aknu priekšējo daivu jūtu, ka ar to kaut kā nav gana. Man liekas, normālam kantora vergam būtu vismaz pusotru stundu jāskalda malka vai jāmuk no sanknotiem pērtiķiem, vai jārakņājas zemē, lai atrastu ēdamās saknes, vai jānirst upē pēc ēdamajām zivīm. Un tikai tad šī ofispersona būtu pietiekami izkustināta, jo šo 8 stundu uzsēdējumu nevar neitralizēt stunda sporta zālē.
Pie tam, man ir paaugstināts holesterīna līmenis, apsveicam laimētājus! Un vēl es uzzināju, ka tās cistas, tas nav nekāds vēzis (es nemiršu, vismaz ne tūlīt), bet gan "vecumposmam raksturīgas fizioloģiskas izmaiņas". Kas tālāk? Sirmi mati? Zobu protēzes? Mazbērni? Nūjošana? Kādas tur paaudzes deju kolektīvs "Sānsolītis"?
Vienvārdsakot, dakter, viss ir sarežģīti. Laika zobs grauž. Bioloģiskā dzeguze kūko.

hmmApr. 17th, 2015 @ 06:00 pm
[info]oblica
Laulātais aizgāja uz randevū un es tagad sēžu un nevaru saprast - vai sagaidīt šamo un pierunāt uz iedzeršanu ārpus mājas vai likties mierā, attaisīt vīnu un skatīties kko stulbu. Un kompānijas prastai iedzeršanai iekš kkādas ļeņingradas arī nav. Nožēlojami vispār.
A kur, jūs, draudziņi dzerat un izklaidējaties?
/baigi apvainošos, ja visi te tūliņ nesaskries komentēt, ja!

Koka un metāla apstrādes meistarusApr. 17th, 2015 @ 04:49 pm
[info]tipa75, posting in [info]vajag
Kokgriezēju, kuram ir tie modern pričendāļi, lai izgrebtu (!) iestādes ģērboni.
Kokgriezēju, kurš taisa tos, ko sauc par "trofeju dēlīšiem"

Metālapstrādes meistaru, kurš izgatavo piemiņas zīmotnes.


Iesakiet, lūdzu pēc savas pieredzes labākos.

Vajag kastītes izstādeiApr. 17th, 2015 @ 03:02 pm
[info]paralellograms, posting in [info]vajag
Topošajai Ullas fon Brandenburgas izstādei kim? Laikmetīgās mākslas centrā vajadzīgas dažādu laiku tējas, cepumu, rotaslietu u.tml. kastītes no kartona un koka (paraugu skatīt fotogrāfijā).
Izstāde būs apskatāma jau maijā un jūnijā, taču kastītes ir vajadzīgas jau ātrāk, jo izstādes atklāšana ir 29. aprīlī. 
Ja jums vai jūsu draugiem, radiem ir mājās viena vai vairākas šāda veida kastītes un vēlaties tās redzēt izstādē, rakstiet uz kim@kim.lv. Kopumā nepieciešamas apmēram 50 - 60 gb. Pēc izstādes beigām kastītes varēsiet saņemt atpakaļ. 
Būsim pateicīgi par atsaucību un jūsu ieguldījumu topošajā izstādē! TrubasApr. 17th, 2015 @ 03:15 pm
[info]violets_t, posting in [info]pajautaa
Pirms pāris dienām kaimiņi pavēstīja, ka mēs viņus nopludinot. Ne ļoti, bet esot mitri griesti. Mūsu dzīvoklī viss ir tīrs, sauss un skaists līdz pat grīdai(kopējam stāvvadam?). Tātad, ja ir kāda problēma, tad, šķiet, ka kaut kur pa vidu starp stāviem. Apsaimniekotājam piezvanījām, bet viņu santehniķi vēl nav ieradušies.
Man radās jautājums - cik tieši liela tā ir mūsu atbildība? Tas ir, ja kaimiņi nāk pieprasīt kaut kādas kompensācijas, vai esmu tiesīga teikt, ka problēma nav mūsu grīdā, bet viņu griestos? Un vai remonta un kļūmes novēršanas izmaksas būtu jāmaksā mums vai apsaimniekotājam?

Medicīniski vēsturisks pārspriedums par karogiemApr. 17th, 2015 @ 11:39 am
[info]panacea
Kā mēs zinām, Latvijas un Austrijas karogi ir ļoti līdzīgi. Slinkums tagad meklēt atsauces, bet arī izcelsmes vēsture tiem abiem (leģendāri?) teju identiska, proti, sen apakaļ (Latvijā, ja pareizi atceros kaut kādā 12. gs. Cēsu kaujās) vēderā savainoja karavīru, to noguldīja uz balta palaga, kura abas puses aptina uz šitā vēdera. Čalis noasiņoja -- kur vēders tur iekrāsojās sarkans, kur mugura, tur palika balts. Pēc nāves palagu no viņa notina nost, uzvilka mastā un, voila, karogs gatavs.

BET! Taču redzams, ka karogi tomēr ir nedaudz atšķirīgi:

Latvijas karogs ir ar šaurāku balto līniju un sarkanbrūns, abet Austrijas ar platāku balto līniju un koši sārts. Kāpēc?

Tad nu nedaudz iedziļinoties šajā jautājumā nonācu pie šādām atbildēm:

1) Latviešu čalis bija tievāks, kamēr austrietis bija brangi noēdies;
2) Latvietis noasiņoja ar venozām asinīm, kamēr austrietis ātri un viegli aizgāja ar ievainojumu artērijā, no kā arī koši sārtās asinis.

Mystery solved!

par skolēnu tikumības nodrošināšanuApr. 17th, 2015 @ 12:39 pm
[info]indulgence
Vēroju TV ekrānā NA un SC - tautas goda, prāta un sirdsapziņas - cīņu par skolēnu tikumību, un rezignēti secinu, ka nekā jauna zem šis saules:
Mинистр народного просвещения Л. А. Кассо разослал попечителям учебных округов следующий циркуляр: «Ввиду явно непристойного характера нового, входящего в большое распространение танца под названием «танго» и вследствие полученных Министерством народного просвещения сведений об отдельных попытках обучения ему учащихся, покорнейше прошу Ваше Превосходительство принять строгие меры к тому, чтобы означенный танец не преподавался в учебных заведениях вверенного Вам учебного округа, а равно, чтобы ученики как мужских, так и женских учебных заведений, не посещали танцклассов, в коих он преподается». // «Русская музыкальная газета», 13 марта 1914 года.

parkings centrāApr. 17th, 2015 @ 11:19 am
[info]anima_de_nera, posting in [info]pajautaa
pie darba mūsu sētā būs remontdarbi, līdz ar to nebūs kur na haļavu parkoties. iesakiet lūdzu vietu, kur parkoties par salīdzinoši saprātīgu naudiņu dd ~8-18 Valdemāra un Lāčplēša krustojumam 5-10min gājienā! varbūt kādam sētā brīva vieta - par samaksu protams!
šobrīd izskatās ka 100Eur mēnesī par parkingu būs tas pats, kas pieciest RS mafijas diskomfortu........
Jūtiņa: worried

davanas berniemApr. 17th, 2015 @ 10:11 am
[info]amberss, posting in [info]pajautaa
Help me!ko var uzdavinat 8 gadigam puikam un 3 g.v. meitenei(nez kapec uzrakstiju dzimumu,tas laikam nav svarigi)?any ideas?kadas ir jaunakas bernu aizrausanas?

Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informācijuApr. 16th, 2015 @ 07:03 pm
[info]3_5469mhz, posting in [info]pajautaa
Varbūt atceraties, kas tā bija par dziesmu, kur bija apmēram šādas rindas: "Man nevajag tavu padomu, tavu lēto informāciju".? Dziedāja ar tādu ārzemju latvieša vai Jusi Pekonena akcentu.

Mulsinoši jautājumi zobārsta krēslāApr. 16th, 2015 @ 05:36 pm
[info]krii
- Sakiet, jums ir ļoti stresaina dzīve, vai arī jūs katru dienu graužat riekstus?

kurpes Apr. 16th, 2015 @ 04:43 pm
[info]zetinja, posting in [info]paardod
https://www.gabi.lv/product/248282751_sieviesu-kurpes

Nopirku, atnesu uz darbu, uzvilku un konstatēju, ka tā spiež, ka nevaru pa gaiteni no viena gala līdz otram noiet. virsū rakstīts 42, bet nu es teiktu, ka vairāk uz 41.5 velk.
Veikals atpakaļ neņem un mainīt uz izmēru lielāku negribu, jo tās savukārt ir pa lielu - krīt no kājas nost.
Jaunas. Ir čeks (līdz ar to ari garantija)
Pirktas pa 24.99, pārdodu pa 19.99. :D
Atrodas centrā - Brīvības/Lāčplēša stūrī.
zetinja@gmail

Apr. 16th, 2015 @ 03:28 pm
[info]honeybee
Bet vispār kā tas nākas, ka cilvēki runā par "sociālo kapitālu" kā kaut ko tādu, ko ir labi dabūt/uzkrāt (lai gan who the hell knows kā to izmantot, ja nu vienīgi pārdot savu seju reklāmai), un tajā pašā laikā daudz mazāk runā par "sociālajām izmaksām", kas ir tieši saistītas ar šī sociālā kapitāla dabūšanu, un, kamēr sociālais kapitāls ir tāda efemera lieta, tas, ko tu samaksā - nervos, garīgajā stabilitātē, galu galā ieguldītajā laikā - ir ļoti, ļoti reāli?

latviešu vietvārdi anglsikiApr. 16th, 2015 @ 02:52 pm
[info]virginia_rabbit, posting in [info]pajautaa
Čau! Taisot bukletu-ceļvedi prominentiem viesiem pa visādiem tur Latvijas tirdziņiem šmirdziņeim, operām, Jūrmalām un Siguldām... ieteiktu rakstīt vietvārdus un īpašvārdus ar diakritiskajām zīmēm vai bez?

Vajag kleitu vai kostīmu uz 26 maiju.Apr. 16th, 2015 @ 01:59 pm
[info]sarkanvilks, posting in [info]pajautaa
Skolotājai ir pāri 80, bet uz ballīti ir jāsapucējās. Vai šeit nebūtu kāda šuvēja, kura varētu palīdzēt?

Apr. 16th, 2015 @ 01:30 pm
[info]saldumi, posting in [info]pajautaa
Ko androīdierīcē nozīmē "safe mode" un kā to izslēgt? Man laiku pa laikam planšetē parādās tāds uzraksts, kaut arī neko neesmu darījusi, lai tādu ieslēgtu. Rezultātā nedarbojas neviena aplikācija. Restartēšana ir izmēģināta - nepalīdz.

nealkoholsApr. 16th, 2015 @ 12:54 pm
[info]marmara, posting in [info]pajautaa
ja Tev būtu jāaizved draudzene padzert tēju/šokolādi un gari papļāpāt, kuru vietu Rīgas centrā izvēlētos? ņemot vērā arī kkādu naudiņu faktoru (nu, lai tēja nemaksātu dārgāk par 3 euro točna)

Apr. 16th, 2015 @ 12:44 pm
[info]sickboy, posting in [info]pajautaa
Kas ellē notiek ar visiem cilvēku sadzīves atkritumiem, plastmasas maisiņus ieskaitot? Kur tie visi paliek, ja katru dienu pasaulē cilvēki patērē vairāk nekā varētu izvietot uz veselas pilsētas, tādas kā Rīga. Tā jau gada laikā visa pasaule būtu pārpludināta ar tiem maisiņiem, karotītēm u.c.

Apr. 16th, 2015 @ 09:04 am
[info]santech, posting in [info]vajag
pozitīvu
Top of Page Powered by Sviesta Ciba