Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Sep. 23rd, 2014 @ 09:15 pm
[info]aleja, posting in [info]pajautaa
Vai piektdien neviens cibiņš nebrauc no Rīgas uz Cēsīm ap desmitiem vakarā (ar auto)?

Sep. 23rd, 2014 @ 07:55 pm
[info]krii
Ja par šodienas aktualitāti - pūcēm, cīruļiem un citiem septiņgulētājiem, tad man nudien liekas, ka visa tā pūčošanās ir pēdējo simt gadu tehnikas progresa, konkrēti elektrības lietošanas, izraisīta ķibele. Nespēju iedomāties, sirdsmīļās pūces, kā jūs skala gaismā līksmi lāpītu zeķes, austu prievītes vai grebtu karotes līdz trijiem naktī. Nespēju, un viss.

Sep. 23rd, 2014 @ 07:52 pm
[info]krii
Sasodīts, man nav, par ko balsot!

helloSep. 23rd, 2014 @ 04:41 pm
[info]iguessisuck, posting in [info]dziivo_te
meklēju istabu/lētu vienistabas dzīvokli rīgā.
esmu students, nav kaitīgo ieradumu, neiebilstu uzkopt koplietošanas telpas. daudz laika pavadu skolā, darbā.
tā kā budžets ir tāds, kā tas ir, tad būtu labi, ja ietilptu 100(+/- 20) eiro robežās.
esmu gatavs ievākties kaut uzreiz. rakstiet uz epastu elve_ee@inbox.lv vai zvaniet 20246822, ja ir piedāvājumi. gaidīšu.

īrēt dzīvokli vai istabauSep. 23rd, 2014 @ 04:36 pm
[info]skropstutussa, posting in [info]vajag
Vēlos īrēt 1istabas dzīvokli vai vienu istabu dzīvoklī centrā vai Pārdaugavā (Iļģuciemā, Dzegužkalnā . .)
Būtu forši, ja varētu forši tikt uz Ķīpsalu, bet vēl foršāk būtu, ja izdotos vienkārši atrast dzīvokli vai istabu.

Esmu super-jauka un draudzīga īrniece. Nemēdzu trokšņot un cūkoties. Esmu kārtīga. Varu dalīties ar kartupeļiem. Cītīgi studēju RTU.
Tas īsumā.
Vēlamā cena būtu no 150-200 oiro.
Ja izīrē vai zini kādu, kas izīrē, padod ziņu ;)


liels lietussargsSep. 23rd, 2014 @ 03:48 pm
[info]suic, posting in [info]pajautaa
Kur meklēt īpaši lielu lietussargu?

par taupīgumuSep. 23rd, 2014 @ 02:48 pm
[info]indulgence


No vienas puses forši, ka nemaksā bargu naudu kaut kādam alkatīgam designeram, bet nopērk gatavu par 1 USD. Tātad taupīgi un saimnieciski. Tādus var vēlēt. Bet no otras puses... tas klajā pretrunā ar visiem šiem "izvēlies savējos", "balso par savējiem", "atbalsti savējos", jo tas 1 USD ieripojas gan jau kāda derdzīga serba kontā, savukārt pašmāju māksliniekam nākas deldēt KKF slieksni, pabalstu pieprasot, tb šie nemaz neizvēlas Latvijas preci. Dilemma.
Tags:

SaplāksnisSep. 23rd, 2014 @ 08:25 am
[info]neetiski, posting in [info]pajautaa
Kur dabūt 3mm saplāksni? Imeklējot internetus - plānākais pieejamais ir 4mm. Ja tāda vispār vaits nav, varbūt kādam mājās mētājas kas tāds?
Pietiktu ar 2 m2.

Paldies jau iepriekš!

1916. gada 19. jūlijsSep. 23rd, 2014 @ 06:46 am
[info]kira_alendorfa
14. jūlijā tētis atveda velosipēdu. Kad Šura brauca no stacijas, tur pa ceļu gāja vasarnieki, bet Šuram nebija zvanina, tāpēc viņš nepadžinkstināja, bet uzbrauca virsū vienai jaunkundzei, un trāpīja ar priekšējo riteni viņai starp kājām.
15. jūlijā es nokritu no velosipēda un saskrāpēju kāju, joprojām staigāju apsaitēta.
16. jūlijā Šuram apsāpējās vēders, piecēlās no gultas tikai 17. [datumā]. 16. [jūlijā] no rīta māmiņa un Šura brauca uz Caricino pēc rīcineļļas.
17. [jūlijā] pie mums viesojās Nosovi.
Šodien atbrauks tētis. Vecene ar ogām jau nedēļu kā nav pie mums rādījusies, tā nu mēs bez ogām. Šodien vēss, taču saulains.

Sep. 23rd, 2014 @ 01:29 am
[info]kaukau
Kādu ļaunumu nodara plankošana? Aug bicīts, plīst smukajiem mētelīšiem pleci. Pjūr īvil. Un skausts tā jau kā mežcirtējam, nez, kam te lielākas kakla karbonādes.. Fuipē.
Tags:

Sep. 23rd, 2014 @ 12:46 am
[info]scaramouche
As a team lead - this one made my day:


Mani ķīmiskie mirkļiSep. 22nd, 2014 @ 10:37 pm
[info]bozena
Dārgo dakter, Jums būtu jāzina, nu es domāju, tīri terapijas labā, ka mana vienīgā medikamentozā pieredze ir, nē nu bija tīri legāla. Pirms gandrīz 17 gadiem ne bez sarežģījumiem piedzima Līžele. Dakteris-daiļšuvējs sacīja, ka lielākus bojājumus varētu izraisīt tikai napalms, te nu bez adatas un diega nekādi neiztikt, un ne čiku negrabu - salaida man vēnā veselu pudeli anestēzijas. Jā, dakter, nu un tajā brīdī operzāles prožektori izgaisa, un es biju plīša spilvens, jaukās un patīkamās kliedzošās, šizodēliskās krāsās, nu tādās, kā elektrodzeltens un rozā. Es lieglaimē peldēju pa plīša tuneli, tik pat jaukos toņos un man pretī slīdēja citi spilveni, elektrozaļi, elektrozili un elektrooranži. Mēs priecīgi sveicinājāmies. Viss būtu labi, ja vien kādam ārējam, svešam spēkam neienāktu prātā man uzlikt šuves ar mēbeļu skavām. Acīmredzot sānā man bija pušu kāda vīlīte un laukā nāca pildījums. Es gribēju teikt, ka man sāp un mani nevajag skavot, bet neko daudz nevarēju pateikt. Virs manis parādījās vienīgi komiksu mākonītis ar uzrakstu PAIN!.
Par spīti starpgadījumam ar skavām, pēc tam, kad elektrokrāsas mainds izgaisa, es gribēju nevis zināt, ku mans bērniņš, bet gan, TUR ATPAKAĻ.
Man palātas biedrene bija briesmīgi ticīga krievu sieviete, kura caurām dienām gremdējās lūgšanās. Viņa manu ķīmisko pieredzi komentējaa pavisam vienkārši : Может быть Боженьке показал тeбе Рай.

PolitikaSep. 22nd, 2014 @ 07:49 pm
[info]kjiimikjis
Šorīt pa ceļam uz darbu ievēroju trakoti izkrāsotu tramvaju - virsū it kā kaut kur redzētas fizionomijas, ZZS logo un uzraksti, ka "šeit var satikt deputātu kandidātus" un tādā garā. Manuprāt, neveiksmīga ideja. Redz, pēdējā laikā mums jau no pastkastītes veļas ārā visādi deputātu kandidāti (tiesa, uz papīra drukāti, nevis reāli, bet tomēr). Ja vēl sāksies tāds ārprāts kā (dzīvu un miesisku?) deputātu kandidātu izbiršana pa tikko atvērtām sabiedriskā transportlīdzekļa durvīm, tad vismaz manā skatījumā par to atbildīgā partija nu nemaz nekļūs simpātiskāka.

tostiSep. 22nd, 2014 @ 04:39 pm
[info]virginia_rabbit, posting in [info]pajautaa
varbūt zināt kādus latviešu sakāmos pie dzeršanas, tipa, "Пеpвая колом, втоpая соколом"?. Vajag tādu, kur tiktu celtas vairākas glāzes un pie katras kaut kas uzmundrinošs pateikts.

filmaSep. 22nd, 2014 @ 02:45 pm
[info]grizzly_bear, posting in [info]pajautaa
čau. nedod mieru nespēja atcerēties nosaukumu filmai. divtūkstošo sākums, šķiet, ķipa indie white trash filma par pāri, kas braukā apkārt ar mašīnu, zog cīgas un paiku, paliek lētos moteļos un taisa nepatikšanas. tāda diezgan kaprīza beibe. tīši/netīši nogalina kautkādus pārdevējus, visur kasēs iekrīt skaitlis 666. vienā brīdī viņi paņem tādu dīvainu džeku kompānijā, kas apgalvo, ka ir jēzus, šķiet, un velk viņus uz visādām dīvainām seksuālām aktivitātēm. beigas bija diezgan gore stilistikā.
(zinu, lielisks apraksts)
kāds neatpazīst?
paldies!

gumijas zābakiSep. 22nd, 2014 @ 12:30 pm
[info]andzika, posting in [info]pajautaa
labdien!

par sezonas aktualitātēm - kur Rīgā nopērkami smuki gumijas zābaki sievietēm?
baigās dizaina prasības nav, bet nu negribas arī pavisam slampačainos.
vēl viena lieta, ko negribas, ir maksāt par gumijniekiem četrdesmit eiro

(ā, aizmirsu piebilst, ka valkāšanai pilsētvidē, ne tundrām un zvejai)

jautājums angļu valodas spečiem - pls?Sep. 22nd, 2014 @ 11:48 am
[info]comtesse, posting in [info]pajautaa
pildīju angļu valodas uzdevumus un pieķēru sevi pie apziņas, ka nezinu vairs īsti, kā ir pareizi:

- Will she travel to India next summer? vai Is she traveling to India next summer? (sliecos us otro vairāk)
- She is not listening to music at the moment. vai She does not listen to music at the moment. (sliecos uz pirmo vairāk)
- How often do you go to the theatre? vai How often are you going to theatre? (sliecos uz pirmo)
- He has an exam tomorrow, so he is studying now. vai tomēr He has an exam tomorrow, so he sudies now. (šim tā kā liela pārliecība par pirmo; tikai šaubos mazliet)
- I will start cooking classes next week. vai I will be starting cooking classes next week (man gribās otro, bet varbūt tomēr pirmais?)


PALDIES VISIEM!

Itālija, Youth in action! LīdzbraucējsSep. 22nd, 2014 @ 11:34 am
[info]stieplite, posting in [info]pajautaa
Meklējam LĪDZBRAUCĒJU!

Kad: 10.-20. oktobris
Kur: Campagna, Itālija
Kas: Youth in action projekts
YOUTH PARTICIPATION AND EUROPEAN ELECTIONS

Nosacījumi: jaunieši vecumā no 18 līdz 25 gadiem un 1 grupas līderis bez vecuma ierobežojuma
Priekšrocība: 170 Eur apmaksā projekta veidotāji, ~50 Eur jāsedz pašam, dzīvošana, ēšana uz vietas - apmaksāta

Pieteikties: andra362@inbox.lv
Biedrība "Solis tuvāk"

Nodosi ziņu tālāk?

Sep. 22nd, 2014 @ 10:41 am
[info]krii
Ostapa Bendera mantinieki zeļ un plaukst. Jau otro dienu Feisbukā un Tviterī mani priecē norādes uz šo linku:http://akademika.lv/info/about-us
Viss ir pilnīgi legāli, aha. Ir divas atsevišķas personas: tu un tava darba autors, bet par plaģiātu nav ne runas. Iespējams, par šizofrēniju kaut kas tiek noklusēts...

Upd. O, jā! Mēs ražojam plaģiātus, kuri simtprocentīgi droši iztur plaģiātisma kontroli! http://akademika.lv/questions/view/ka-es-varu-zinat-ka-man-netiks-piedavats-plagiats

vai ražas svētku izstādei gatavs?Sep. 22nd, 2014 @ 10:18 am
[info]barbala

Sep. 22nd, 2014 @ 07:58 am
[info]celies
sāpes. ir" )

1916. gada 13. jūlijsSep. 22nd, 2014 @ 06:22 am
[info]kira_alendorfa
Kamēr es nerakstīju, daudz kas noticis.
Pirmkārt, salūza velosipēds. Tas notika tā: 9. jūlijā atbrauca tētis, mēs ar Šuru jau labi mācējām braukt un gribējām [to] parādit tētim. Kad Šura uzkāpa un mazliet pabrauca, viņš nez kāpēc strauji nokāpa, mēs prasījām, kas par lietu, bet viņš saka "riepa pārsprāga". Mēs palūkojām un patiesi, riepa bija mīksta kā švamme! Tētis sāka to piepumpēt, taču tā nepumpējās. Tad mēs to stūmām mājup. Nākamajā rītā tētis [atkal] vēlējās piepumpēt riepu, taču tā izlaida gaisu. Tad mēs gājām pēc padoma pie stacijas priekšnieka (viņam ir savs velosipēds, tāpēc zina, kā ar to apieties). Taču viņš teica, ka kamera pušu un jāved uz Maskavu. Šodien Annuška kā reizi brauca uz Maskavu un paķēra līdzi velosipēdu.
Varbūt rīt tētis atvedīs. Es saplēsu sava pulksteņa stikliņu.

matu lietasSep. 21st, 2014 @ 10:48 pm
[info]psychokiss, posting in [info]pajautaa
hey ! vai kaut kur latvijā var atrast roux ( http://rouxbeauty.com/ ) matu līdzekļus?

jautāju ar cerību, ka kāda meitene zinās, jo gūglestante man diemžēl absolūti nepalīdz :(
Tags: ,

Sep. 21st, 2014 @ 08:34 pm
[info]celies
beidzot mājās, ceļš garš.

vieglas atvadas no TeikasSep. 21st, 2014 @ 07:55 pm
[info]indulgence

rupucisSep. 21st, 2014 @ 07:41 pm
[info]pikaczu
Viss, szodien sala salauza manu sirdi un tagad Kreeta nevis Siciilija buus mana miiljaakaa siltaa zeme. Mees ostaa pie mola satikaam milziigu (virs metra stabili) juuras brunjrupuci. Smuku, dzeltenu kaklu, miiliigu purninju. Kwii, kwii, kwii!

zamša apavu tīrīšanaSep. 21st, 2014 @ 03:38 pm
[info]samantta, posting in [info]pajautaa
Vai ir kādi padomi kā tīrīt zamša apavus, ja nav pieejami nekādi speciālie pūšamie līdzekļi? Kas no omīšu padomu krājumiem vai tamlīdzīgi?

Ir zamša apavi, kurus jāvelk rīt, visi veikali jau ir ciet (uk), nav nekādu pūšamo, bet apavi izskatās apbružāti ar pāris skrāpējumiem, kuri neiet projām ar vienkāršu birstēšanu.

Liels paldies!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba