Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

May. 22nd, 2018 @ 10:38 pm
[info]krii
"... and left me craving for more summer wine..."

May. 22nd, 2018 @ 10:23 pm
[info]krii
Mīlu.

food for freeMay. 22nd, 2018 @ 09:33 pm
[info]ezss
Mūsu pētnieki rīko pētījumu , kuram meklē brīvprātīgos. Pros: Dos ēst un bezmaksas analīzes Cons: Jākakā maisiņā un jāpieraksta, ko ēd. Šašliks arī jāierobežo :(

May. 22nd, 2018 @ 05:02 pm
[info]honeybee
O, es pat nezināju, ka JP tagad ir man pieejamā formā (nu tb lasāms, nevis padirs-pusi-savas-dzīves-klausoties-viņa-aplinkus-nīdēšanu), fuck yeah :)

Un jā, es zinu, ka man jāstrādā un jāmācās, bet "RULE 5 / Do not let your children do anything that makes you dislike them" izklausās episki.

"I cite Wikipedia because it is collectively written and edited and, therefore, the perfect place to find accepted wisdom." (Peterson 2018) arī izklausās episki :)

Protams, ir kaut kas ļoti antipētersonisks iekš tā, ka es šādā veidā prokrastinēju, bet bet bet!

"They dwell uncomfortably and self-consciously in the shadow of the all-too-powerful shadow.." who the hell edited this?

..ok, nonācu līdz tam, kā mūsu varonis ar varu baro divgadīgu mazuli, jo abi acīmredzot nevarēja sadalīt karoti; back to philosophy, now.

22. maijs- visu kalendārā neierakstīto un nesaprasto vārdu diena May. 22nd, 2018 @ 11:04 am
[info]barbala
Kamēr pēc tēva līdakas pavēles atšuvu viņa jaunajām džinsenēm galus, viņš nolēma nosvērties.
Diemžēl, melnais, apaļais putekļu sūcējrobots nekam neder, jo kunga svaru nerāda.

May. 22nd, 2018 @ 09:26 am
[info]honeybee
Almighty God! Thou who holdest in Thy hand the minds of men, deliver us from the fatal arts and sciences ... give us back ignorance, innocence, and poverty, which alone can make us happy and are precious in Thy sight"
(Rousseau 1750, Discourse on the Arts and Sciences)

(Šeit, protams, ir zināms paradokss, jo tie cibiņi, kas šitam varētu laimīgi pieslieties, protams, nav lasījuši Ruso, jo fuck that, ignorance is da best!)

pieredzeMay. 21st, 2018 @ 11:47 pm
[info]tapetes_puksts, posting in [info]pajautaa
Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)

May. 21st, 2018 @ 09:36 pm
[info]ctulhu
Vot šitā notiek ja zinātņu akadēmijā salien melnsvārči

http://jauns.lv/raksts/zinas/282276-zinatnu-akademijas-konsilijs-aicina-atlikt-stambulas-konvencijas-ratifikaciju

May. 21st, 2018 @ 07:30 pm
[info]blond
Tāda lieta - mani te draudzene palūdza būt par starpnieku. Viņas meitai draud nesekmība mājturībā un, lai no šīm nepatikšanām izbēgtu, jāsašuj T-krekls, ar šujmašīnu. Īsti nesapratu, tur laikam jau kaut kas ir iesākts, bet nav pabeigts. Par sašūšanu (vai arī tikai šujmašīnas izmantošanu un palīdzību meitenei sašūt to kreklu pašai) tiek solīta pudele kāda laba dzēriena pēc jūsu izvēles vai arī Hoknija "Attēlu vēsture" - tiešām laba (un dārga) grāmata Ievas Lešinskas tulkojumā: http://www.satori.lv/book/attelu-vesture
Meitene varētu aiziet ar šuvekli pie palīga trešdien vai ceturtdien pēcpusdienā, vakarā.
Varbūt kāds var izpalīdzēt?

Lattelecom Rīgas maratonsMay. 21st, 2018 @ 06:51 pm
[info]veed_logs
Vakar noskrēju savu kārtējo maratonu. Tikko paskaitīju, drīz man būs jau desmitais oficiālais maratons. Nav slikti. Neskrienu ātri, bet toties stabili. Vārdu sakot, te būs maza atsauksme par vakardienas skrējienu.

Kopumā ar savu startu esmu apmierināts. Šoreiz taupījos distances pirmajā daļā un arī pēc tam. Tas man ļāva izdzīvot normālā kondīcijā līdz distances beigām un nenomirt pa ceļam. Parasti sanāk pārķert trases sākumā un tas var rezultēties ar ļoti labu laiku vai arī spēku izsīkumu vēl pirms finiša. Zināju, ka neesmu labākajā kondīcijā, tāpēc uz rekordu man nebija nekādu izredžu, tāpēc skrēju prātīgi. Tā laikam bija pareizā taktika, spēki pietika un laiks arī priekš manis ir pieņemams. Galvenais, ka noskrēju Kasparu Gorkšu (kuram tas bija pirmais maratons).

Kopumā šis konkrētais maratons, manuprāt, neiet pareizajā virzienā, šobrīd viņi skatās, kā dabūt vairāk piķi, kā dabūt kārtējo atzinības bļembu, kā padarīt šo pasākumu masveidīgāku. Masveidība, protams, notiek uz mazo distanču skrējēju rēķina. Šogad bija ļoti uzskatāmi, ka bija daudz domāts par naudu - dalības maksa bija ļoti liela, finiša paka ir draņķīga (kā jau ierasts) es, protams, neskrienu finiša pakas dēļ, bet tomēr, tas ir tāds uzskatāms piemērs. Numuri tika izdalīti negaidīti daņķīgos plēves maisos, iepriekšējos gadus bija gaumīgi auduma maisiņi vai maratonistiem pat mugursoma (ļoti viegliem nesamajiem). Vēl bija foršs moments, kad no rīta pirms starta stāvēju rindā pie tualetēm, rinda nez kāpēc ļoti lēni virzījās uz priekšu. Pavērojot situāciju sapratu, ka darbojas tikai aptuveni katra piektā atejas būdiņa, pārējās ir vienkārši aizslēgtas. Ideja, protams, saprotama - nav ko te piedirst mūsu atejas, bet no otras puses - skaidrs, ka bija cilvēki, kas neizstāvēja to rindu vai arī nokavēja startu. Nedomāju, ka tas bija neapzināti. Uz tā visa fona Nords vēl domā prasīt piķi no valsts un mēģinās savu nākošo maratona bļembu dabūt ļoti ekonomiski, tas ir, pišot kapeiku uz dalībnieku rēķina un vēl par valsts naudu. Sanāks tā, ka valsts piķis reāli aizies dārgo nēģeru prēmēšanai, bet viss pārējais paliks pa vecam vai būs vēl sliktāk. Vienīgi Nords varēs sev piespraust nākošā kaluma bļembu. Nav pareizi, manuprāt.

Man vairāk patiktos, ja īpaši necenstos vairot mazo distanču skrējēju skaitu, bet tā vietā padomātu, piemēram, par iepriekš minētajām lietām. Manis pēc var arī netaisīt trasi pa visiem trim tiltiem, var pārskriet pāri vienam tiltam, ar to jau būtu pietiekami un apgūt kādu piepilsētas rajonu. Visādi koncerti, priekšnesumi un citas blakuslietas man personīgi galīgi nav vajadzīgi, tie pat ir lieki.

Līdzīgi ir arī ar Stirnu Buku, kurā šogad nepiedalos līdzīgu iemeslu dēļ - nejēdzīgi dārgi un organizatoru piķis aiziet kaut kādās stulbās blakuslietās - koncertos un tusiņā. Es jau braucu normāli paskriet, nevis braucu pāri Puslatvijai, lai paskrietu nepilnu stundiņu un tad tusētos.

Maratona medaļa man arī tā ne pārāk. Pagājušajā gadā bija smukāka.

Pozitīvi ir tas, ka šogad bija daudz dzirdināšanas punktu. Ļoti daudz. Reti kuros maratonos tie ir tik bieži. Arī katrā bija gan ūdens, gan enerģijas dzēriens, gan augļi. Un vienā vietā pat enerģijas želeja. Par to varu organizatorus paslavēt.

Nākošgad skriešu atkal, cerams, ka viņu regress netuprināsies...

Jautāju, vai kāds negrib darbu :)May. 21st, 2018 @ 07:27 pm
[info]elina, posting in [info]pajautaa
nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)

man jau labāk patīk balets...May. 21st, 2018 @ 06:33 pm
[info]oblica
BB jostu eksāmenu nokārtoja ļ.labi - ne tikai ieraksts kluba pasē, bet arī sertifikāts kaut kāds par max punktu skaitu.
Neko nesapratu, viss korejiski, visi šņāc, spirinās un iebrēcās.
Jāsastrādā šodien vēl nesastrādātais.

May. 21st, 2018 @ 04:08 pm
[info]zzk, posting in [info]pajautaa
Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
Kādas atsauksmes?

May. 21st, 2018 @ 03:40 pm
[info]smille, posting in [info]pajautaa
Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)

Troglodites May. 21st, 2018 @ 02:47 pm
[info]ctulhu
teksts:

//Civilizācija ir bijusi un plaukusi arī bez vienvaldības, bez unificētiem likumiem, mēriem, sliežu platumiem utt.//

Nu jā pareizi kad brauca ar zirgiem un mērīšanas prcizitāte bija ``maiss``

turpat tālāk

//cilvēktiesību deklarācija, manuprāt, nav tas labākais, pie kā apelēt. Kamēr nav ieviesta vispasaules valsts, par cilvēktiesību deklarācijā ietvertajām tiesībām uz visu, kas ienāk prātā, var runāt tikai tīri hipotētiski. //

Nu re, tāpēc vajag ieviest vispasaules valsti - pats nonāca pie secinājuma :)

Tas pats troglodīts turpina: //un mūža ilgums nebūt nav rādītājs// :D

!!!Memetic hazard!!!May. 21st, 2018 @ 02:38 pm
[info]ctulhu
Kāpēc šitas

//Svētīgi tie, kas neredz, un tomēr tic! //

ir toksiski?

Tāpēc ka tas ir vājas imūnsistēmas vai antivīrusu softa trūkuma analogs


Kam tas ir izdevīgi

- garīdzniekiem [jo ļauj iesmērēt sūdu]
- politiķiem [jo ļauj iesmērēt sūdu]
- tirgotājiem [jo ļauj iesmērēt sūdu]

May. 21st, 2018 @ 12:02 pm
[info]krii
Visās malās zied sarkanās vilkābeles - vismaz divas nedēļas agrāk nekā parasti.
Burvīgais, maģiskais, dievišķais, ellīgais laiks, kas vienā mirklī izrauj iekšas uz āru, bet nākamajā liek aizpeldēt miglainā pusapziņas transā.

Pirms apmēram desmit gadiem es sāku ievērot ziedošās vilkābeles un man ieviesās savi vilkābeļu maršruti.
Ar plūškokiem iepazinos vēl nesenāk.
Ziedoši koki ir tie, kas marķē manu dzīvi gan telpā, gan laikā.

VeveyMay. 21st, 2018 @ 11:24 am
[info]cetrasbumbas, posting in [info]iztulko
Kā latviski ir Šveices pilsēta Vevey?

May. 20th, 2018 @ 06:32 pm
[info]bozena
Es jums divas lietas teikšu, mani bērni, tā pirmā - neejiet vieni tīrelī, tā otrā neļaujiet pāraugt zālei, lai to pēcāk pļautu ar 100 gadīgu pļaujmašīnu!

May. 20th, 2018 @ 02:01 pm
[info]scope
Zemgales lauki.
... )

May. 20th, 2018 @ 01:34 pm
[info]bozena
Vakar, tātad, divas sievietes ar zāles palīdzību (saprotiet pēc vajadzības) pievienoja boileri pie pareizajiem krāniem. Pēcāk, krāmējot dēļus, es sāku filosofēt, ka mazliet ticu reinkarnācijai, pēc kam gandrīz nomaucos uz naglām. Morāle - kas filosofē nevietā un nelaikā, tas var ātri iemantot citu laicīgo ķermeni.

May. 19th, 2018 @ 02:42 pm
[info]pelnufeja, posting in [info]pajautaa
Sveiki!

Vai jums ir pieredze, pēdējā laikā lidojot ar Ryanair, attiecībā uz viņu jaunajiem bagāžas noteikumiem; vai, ja neesmu atzīmējusi bagāžas prioritāti, joprojām būtu iespējams, ka bez lielām problēmām es varētu ņemt rokasbagāžas mini koferi (10 kg) un, piemēram, auduma maisinu, kurā būšu ielikusi datoru, telefonu un maku?

Paldies!

May. 19th, 2018 @ 11:15 am
[info]krii
- Kas man tik tikko aizspurdza garām?
- Tie ir gadi. Viņi šeit bieži tā aizslīd.

strādnieksMay. 19th, 2018 @ 09:07 am
[info]indulgence
Звонок в цирк:

– Здравствуйте! Я говорящая лошадь, и я хочу у вас работать.
– Здравствуйте. А что вы умеете?

– Жонглировать, бл…ь!
... )
Tags:

mūzikliMay. 18th, 2018 @ 12:45 pm
[info]10m_zem_uudens, posting in [info]pajautaa
UPD. paldies !

zināju, ka cibiņos ir radošumspēciņš. dziesma atrasta!

..
čau, cibuki ! kādi ir jūsu favorītgabali no mūzikliem?
meklēju kaut ko foršu un daudzpussyīgu, no mierīga uz trakāku un tā.


May. 18th, 2018 @ 02:16 pm
[info]scope
Vakar, vēlā vakarā, pabeidzu 10 nedēļu kursus "Bērnu emocionālā audzināšana" jeb BEA, kurus organizēja "Centrs Dardedze".
Ļoti vērtīgi materiāli, kurus mums palīdzēja apgūt divas ļoti jaukas pasniedzējas, vēl vērtīgāka un neatkārtojamāka bija citu vecāku pieredze, kurā savā starpā dalījāmies - dažāda vecuma bērni, dažāds bērnu skaits ģimenē, ļoti dažādas pieredzes un interesanti knifi "iz dzīves".

Noslēgumā vēl pozitīvo īpašību un laba vēlējumu rakstīšana katram grupas biedram, kas patiesībā ļoti ceļ pašvērtējumu.

May. 17th, 2018 @ 06:42 pm
[info]veed_logs
Mazliet kretinē Toļika hokeja komentēšana. Ticamības moments ir zems, pašpārliecinātība liela, runas stils jau apnicis. Foršākā komentēšanas opcija ir tāda, ka dzirdi spēli ar visiem tās trokšņiem un komentārs ir noņemts pilnībā. Tādu spēli skatoties tu pats esi daudz vērīgāks un uzmanīgāks un domā līdzi par notikumiem uz laukuma. Tas ir interesantāk. Ļoti reti gan sanāk tādā veidā paskatīties. Pēdējā spēle ar Dāniju, piemēram, klausoties komentārus galīgi ausis vīta. Spriežot pēc komentētājiem mēs tos Dāņus galīgi ar cepurēm nomētājām. Patiesībā jau tā gluži nebija, spēle bija līdzīga un, ja kāda no vairākām dāņu "štangām" būtu ielidojusi vārtos, tad vis kaut kas varēja sanākt. Galu galā, rezultāts liecina pats par sevi.
Vienkārši skatos tagad RUS-CAN un iekrīt acī (ausī) visādi murdziņi atkal.

Vēlāk:
Izrādās, ka Toļika partneris nav mazāk dumjš un paviršs. Tik īsā laikā jau tik daudz glupību sarunājis.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba