Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Ko darīt ar atrastām atslēgām?Apr. 21st, 2014 @ 10:18 am
[info]sursurs, posting in [info]pajautaa
Vakar ap 19iemRīgā, uz Piedrujas ielas brauktuves atradu saišķi ar atslēgām - dzīvokļa, plus vēl kādas. Izskatās, ka viena varētu būt no velo saslēga - tāpēc ieliku arī xc forumā. Ierakstīju Twitterī. Ieliku atrasts.lv. Varu ierakstīt te (apparently). Bet, ja neviens nepiesakās?
Uz policiju ir/nav vērts nest? Visādiem radio zvanīt? Danu viņu tgd tik daudz, ka kurš var zināt, kuru kāds klausās.

Ja nu kādam (vai kādam zināmam) vakar pazudušas (aizvakar tajā maršrutā braucot vakarā vēl nebija), kliedziet te! Ja kādam labas idejas, ko vēl var pasākt - arī kliedziet!.
Nezinu - varbūt vajadzēja atstāt, kur bija? Uz ielas nomest atpakaļ? Var jau būt, ka cilvēks izdomā vēlreiz visu maršrutu izbraukt (pa ielas bracamo daļu - pret spalvu??)
Vispār ko labāk tādās situācijās? Ņemt/nenemt tādas atslēgas? (Ir gadījies ceļmalās redzēt arī tādas, kas jau izskatās vismaz ziemu pārlaidušas laukā..)

1918. gada 13. februāris, otrdienaApr. 21st, 2014 @ 09:19 am
[info]anna_alendorfa
+3, visu dienu krīt slapjš un smags sniegs.
Latīņu valoda, [privāt]stundas, pusdienas pie Ļenas, kura šoreiz bija labā garastāvoklī. Viņa saka, ka jūtot zināmus uzlabojumus rokās, kas tūdaļ uzlabojis omu. Arī es par to esmu ļoti priecīga. Uz kursiem devos tikai uz otro lekciju. Krievu literatūras vēsture, pēc tam brīvstunda, tad pienāca kārta latīņu valodai. Kuņičs šoreiz nemaz neniknojās, bija ļoti pacietīgs, jokoja, acīmredzot vēlējās kā kompensēt savu ceturtdienas neiecietības izlēcienu. Mazliet žēl, ka kurss nekādi viņam neizrādīja, ka ceturtdienas incidens uz mums atstāja sliktu iespaidu. Šķiet, nu viņš uzskatīs, ka pret mums var atļauties izturēties kā vien vēlas.
Uzstājos divas reizes, taču gandarījums izpalika: atkal tulkoju vāri un nepārliecinoši.
Baumo, ka vācieši jau Kijevā, un arī tepat uz vietas lielinieki pieklusuši. Kaut nu ātrāk ar viņiem tiktu galā. Runā, ka Ņežinā izsludinās aplenkuma stāvokli, tāpēc baidos, ka atkal var nenotikt lekcijas. Tā gan būtu liela skāde, jo kursi ir vienīgais, kas man sagādā prieku.

Apr. 21st, 2014 @ 02:56 am
[info]scope
Labrīt, kam neguļās!

Upd: Kuldīgā smuki vimbas lec.

Galda datrosApr. 21st, 2014 @ 01:36 am
[info]krekeritis2013, posting in [info]paardod
Pārdodu datoru :
i3 3220 procesors - 3.3Ghz ar socket 1155 ar HD2500 integrēto video karti,
Mātesplate - Asrock H61M-VG3 ar 2 atmiņas kopnēm DDR3 (MAX atmiņa 16Gb - Ir garantija 1.5 gads), Video karte HD7730 2GB DDR3 128bit- (garantija 1.5 gads) ,
Cietais disks 500Gb bez sliktiem sektoriem,
RAM - 4Gb DDR3 un kopnes ātrums 1600Mhz (Ir garantija 1.5 gads),
500W barošanas bloks.

P.S. Uzlikts 8.1 Windows un dators ir jaudīgs, tāpat arī diezgan kluss.
P.S. 2 - Ja kaut kas nepatīk, tad atstāj savu komentāru pie sevis :p.

vadiņu NookApr. 20th, 2014 @ 11:09 pm
[info]neviss, posting in [info]vajag
Atstāju e-grāmatu lasītājam oriģinālo USB vadu laukos, tagad ilgāku laiku nav plānots tur doties un speciāli braukt arī negribas - bet lasīt gan gribētos.

Ļoti priecātos, ja kāds varētu uz dažām stundām aizdot USB kabeli (konkrēti Nook Simple Touch, bet pieņemu, ka vismaz vienas firmas robežās viņi ir vienādi) apmaiņā pret vēlamām lietām.

Droši vien varu arī man nelīdzīgam cilvēkam atstāt pasi vai ko ķīlā uz to laiku - vai kā citādi garantēt, ka atdošu noteiktajā laikā. neviss@inbox.lv

"Tantiņa"Apr. 20th, 2014 @ 10:57 pm
[info]fuckyuu, posting in [info]pajautaa
Vai kādam ir zināma kāda laba un prasmīga "tantiņa" [der arī "tantiņš"], kas specializētos vai spētu palīdzēt pazudušu cilvēku meklēšanā?

Diskusijas par to, cik lieli pesteļī tie ir, taisam kaut kur citur, paldies!

Apr. 20th, 2014 @ 09:50 pm
[info]scope
Sanāca vakar nelielas variācijas par tēmu "Koki saules rieta dažādās fāzēs" Rundāles pusē, un Bauskas pils ar dolomīta atsegumiem vakara gaismā.
Kā saka "на любителя".
... )

kur palikt jurmala/kauguriApr. 20th, 2014 @ 08:17 pm
[info]flog, posting in [info]pajautaa
Dargie cibini. Braucam apciemot jurmalu un gtibejam palikt kadu nakti kauguros, vai tiesham nav kads hotelis/hostelis kur palikt par letam naudinam pagaidam izskatas neiespejama misija..varbut kadam ir kadi ieteikumi? Kur leti palikt kads izire letu dzivokliti/istabu..uz 5 naktim tiri parnakshnjoshanai?

Paldies & paldies

Apr. 20th, 2014 @ 08:58 pm
[info]bljanna
Famīlija šodien pēc mana zvana, ka es tomēr nebūšu uz gastronomiskajām izvirtībām par godu pavasarim, zaķim, Jēzum (pēc jūsu izvēles), atsūtīja sms:"Priecīgas Lieldienas!" Dārgie draugi, man liekas, viņi par mani ņirgājas :D
Akurāt skan: White Lies

Atceros reiz bērnībāApr. 20th, 2014 @ 08:26 pm
[info]sursurs
tētis atnāca mājās un teica, ka viņam veikalā izdeva laikam vienu rubli vai kkādas kapeikas vairāk (šķiet lati un santīmi vēl nebija). Viņš teica, ka dabūjis vēl strīdēties gandrīz vai ar pārdevēju, lai ņem atpakaļ.
Atceros toreiz nodomāju, ka es jau nu gan ņemtu un neko ij nepīkstētu - pati pārdevēja vainīga, ka nemāk skaitīt.

Šodien Superneto vajadzēja noskaitīt 80 centus par pienu. Noskaitīju 4x 20centus. Skatos - pārdevēja man dod atpakaļ divus desmitcentus un vienu viencentu. Pablenzu uz to naudu un tā arī pateicu, ka "jūs man par daudz izdevāt". Šī vēl sāka strīdēties, ka es esot iedevusi 90 centus (četrās vienādās monētās - diez kā?). :)

Godīgums manā dzīvē laikam ir pārlieku stiepjams jēdziens, lai to pati spētu nodefinēt.
Tags: ,

Hurricane festivālsApr. 20th, 2014 @ 07:59 pm
[info]likcepure, posting in [info]pajautaa
Varbūt kāds vēlas braukt uz Hurricane festivālu 20.-22. jūnijā? Mēs jau esam kopumā trīs, bet labprāt gribētu vēl vienu ceļabiedru, lai varētu nedaudz ekonomiskāk aizbraukt ar auto, kā arī - vienkārši lai inčīgāk. Pastāv iespēja, ka turpceļā iebrauktu kādā vēl nebūt vienā vai vairākās pilsētās paskatīties, kas tur notiek. Bet to varētu kopā izdomāt. Pastāv iespēja arī braukt lielākā kompānijā, tad tikai vajag lielāku mašīnu.

Te var apskatīties lineup: http://www.hurricane.de/

Dot par sevi ziņu var manā FB: Anete Konste vai gmailā anete.konste@gmail.com

nikns tas virussApr. 20th, 2014 @ 05:52 pm
[info]pikaczu
Pagaidaam paliek sliktaak. Vakar sabruku pirms paspeeju sanest visus produktus, vakaraa iepilina aju deguna pilienus ar efedrinu, tas man ljaava sakraasot olas, uzcept keksus un sataisiit siljkji kazhokaa. Jau kurie sveetki paiet slimojot, organismam laikam labaak patiik ikdiena.

Apr. 20th, 2014 @ 05:01 pm
[info]observer
Brīvdienas, brīvdienas!

Atklājām pirts vasaras sezonu, lielajā piektdienā, kā pienākas. Vidzemē jau koda odi, nodevīgie maitas, pirms vēl tu cilvēk paspēj ielikt lietā pretlīdzekli - šūpošanos lieldienās.
Pirtī acīmredzami pārcepos, vai alus par daudz gadījās.

Šodien izcepos un izkaltu garajā treniņā (tas ir, trīs stundu skrējiens).
NRMā būs jāskrien klasika. Ja laiks būs kā šodien, ir labas cerības PW sasniegt.

Apr. 20th, 2014 @ 03:32 pm
[info]bozena
Pēc vakardienas dārzeņkopības un ugunskura kurināšanas darbiem un šodienas olu krāsošanas rezultāts uz rokām un sejas akurāti tāds, ka man atliek tikai kā Skārletai aizbildināties, ka es tak tikai vienu reizi izjāju bez cimdiem. Un arī bez burkas, kā rādās, ja ņem vērā, ka deguns izskatās pavisam citā krāsā, kā viss cits. Papus brīdināja, ka man iedegšot arī jostiņa tajā vietā, kur krekls un džinsi, veicot brīvās kustības, lāga nevar satikties.
Priecīgas Lieldienas, starp citu.

Cirslītis sportoApr. 20th, 2014 @ 01:34 pm
[info]krii, posting in [info]arii_cirsliitis
Cirslītis, kā jau tas pavasara trauksmē notiek, nolēmis atsākt skriešanu, apjozies pulsometru un pulksteni, dodas līkločos pa Maskačkas ielām.
Pēc kāda laiciņa ieskatījies pulksteņa rādītājos, cirslītis secina, ka noskrējis pavisam mazu gabaliņu, kaut gan iekšējās sajūtas un izjūtas signalizē jau par trešdaļu plānotā ceļa. Vecums, skumji nodomā cirslītis un apņemas saņemties. Apņēmies un saņēmies, cirslītis sakož zobus un skrien, cik jaudas.
Pulss kāpj tuvu maksimumam, mēle karas pār plecu, bet noskrietais attālums pieaug nīkulīgi un gausi. Vajadzēs aiziet pārbaudīt sirdi, cirslītis domā, piebeidzis plānoto distanci, trīcošām kājām atspiedies pie koka un blenzdams pulkstenī uz ļoti pieticīgajiem rādītājiem. Tas nav normāli, ka pēc tik īsas distances un tik lēna skrējiena ir šādas sajūtas, tā ir kāda briesmīga slimība, tas ir pirmsinfarkta stāvoklis.
Mājās cirslītis ievada pulksteņa rādījumus datorā un kādu brīdi neizpratnē blenž. Kā zibens spēriens nāk atvieglojoša atklāsme, ka Kāds (acīmredzot, pats cirslītis), nomainot pulkstenī laiku par vienu stundu, ir nomainījis arī distances mērītājā kilometrus pret jūdzēm.

Χριστός Ανέστη!Apr. 20th, 2014 @ 12:16 pm
[info]indulgence
Sveicu visus kristiešus, kā arī Lutura maldu mācības sekotājus, shizmatiķus u.c. apmaldījušos.

Tags:

Apr. 20th, 2014 @ 11:55 am
[info]orissa
Pamodos no rīta un pusnomiegā ļoti smaidīju. It kā komunikācija, ar kādu par "ceļos, jau ceļos, jā", bet nav jau neviena un, pat ja būtu, tik smaidīga celšanās man nav bijusi.

par gaumiApr. 20th, 2014 @ 10:59 am
[info]indulgence
Šķirojot piezīmju kaudzes un metot ārā visu lieko, uzdūros pirms gadiem 10-15 pierakstītam citātam, gan bez avota norādes (kas saprotami, jo nav jau fakta apraksts, bet tikai doma, pie tam visai apspriežama). Lapiņu izmetu, bet pašu citātu nolēmu saglabāt - moš kādreiz uznāks vēlme par to padomāt:

"Aristokrātiska sabiedrība, atšķirībā no demokrātiskās (buržuā) sabiedrības, jau no pirmssākumiem orientēta uz gaumes hierarhiju, kas pati par sevi liek nemitīgi orientēties nevis uz modernāko, dārgāko, bet kvalitāti, nemitīgi uz to tiekties. Filtrācija šajā sabiedrībā nenotiek pēc izglītības vai ienākumu līmeņa (tērējamās naudas apjoma), bet pēc gaumes un kvalitātes. Demokrātijas galvenā problēma ir tur, ka nauda nespēj atšķirt kvalitāti. Piemēram, jūs ieejat veikalā, kur plauktā blakus diskam ar ģeniālu filmu ir nopērkams totāls draņķis, un abas filmas maksā vienādi. Bieži pat draņķis maksā dārgāk, jo patīk lielākajaii sabiedrības daļai, kuras gaume ir neizkopta. Masu kultūra ir stabilizējoša, vienojoša sistēma kā kanona režģis. Kad personas individualitāte nav izveidojusies par personību, tai daudz vieglāk un komfortablāk dzīvot un izpausties šāda stabilizējoša režģa ietvaros, jo pati robežas noteikt tā nespēj."

wizzairApr. 20th, 2014 @ 09:08 am
[info]sonnenwende, posting in [info]pajautaa
kā ir ar rokas bagāžu? pasūtīju lielo somu, nu ko var salonā ņemt, par brīvu ir tikai mazās. bet vai es varu rokassomu vēl ņemt? īsti nepielec, lasot mājās lapā

Apr. 20th, 2014 @ 07:58 am
[info]celies
Vakar sports, karatē pasākums ievelkas pa ... 4,5h. Daudz. Slikti. Uz laukiem neaizbraukts.
Priecē, ka Federers pieļauj maz `nepiespiesto` kļūdu, uzvar Džokeru.
Skriešana. Kreisā kāja iet kreizi, labā pēda atsaucas. Ak. Mošķim `vienkārši` smagi. Kāpostu tīteņi ir lie-lis-ki.
šodien ķip svētki. Diez kur ir uzvaras saucieni no gavētājiem?

Apr. 20th, 2014 @ 07:44 am
[info]bljanna
Kamēr jūs te visi griežat vaigus pret sauli un ierokaties līdz elkoņiem melnzemē, ā, un vēl krāsojat olas, cepat gaļu un reibstat no pavasara, es trešo dienu speru zemes gaisā par to lielo netaisnību, ka nav iespējams dabūt ne legāli, ne nelegāli oriģinālliteratūru par konkrētu tēmu. Nav, un viss. Tas nozīmē, ka būs jāizmanto atsauču atsauces, kas nav smalkais stils, ja. Nu, labi - var pirkt amazonē un gaidīt 2-3 nedēļas, kamēr atceļo uz LV, vai arī vienu rakstu par 30 dolāriem. Tādas vaļības man nav. LV bibliotēkas, ziniet, soc. zinātnēs.... uz šķūnīša arī rakstīts malka, bet iekšā хуй. Ibio.

Es vismaz esmu pelnīju šo, vai ne, vai ne? (Tie ģitāru solo, āāāā!!!)
Bruce Springsteen & Tom Morello - The Ghost of Tom Joad

1918. gada 12. februāris, pirmdienaApr. 20th, 2014 @ 07:05 am
[info]anna_alendorfa
Atkusnis!
Līdz pusdienām [privāt]stundas un latīņu valoda. Pie Ļenas sabiju visai maz, jo bija jāsteidzas uz pirmo lekciju, taču izrādījās, velti skrēju: Tihomirovs neieradās un mēs bijām pilnīgi brīvas. Mājup doties sanāca reizē ar Budakeru, kurš atal sūdzējās par Vasju. Ak, Kungs! Par ko tās mokas, un no kurienes tas Vasjā ir?! Ne viņš spēj mācīties, ne normāli uzvesties un, galvenais, nekāda aprunāšanās viņu nespēj ietekmēt.
Pārnācu mājās šausmīgi sliktā garastāvoklī, tāpēc darbi nekādi nepadevās. Izmazgāju matus, tad atluikušo vakaru sēdēju pie latīņu valodas, taču tā padevās lēnām un bez intereses. Klīst baumas, ka vācieši jau pavisam tuvu Kijevai. Ak, kaut nu viņi pēc iespējas ātrāk atnāktu un atbrīvotu mūs no šiem šausmīgajiem lieliniekiem.

Ļaudis baidās, ka pirms aiziešanas lielinieki uzsāks inteliģences grautiņu, daži pat nosauc konkrētu datumu, 15. februāri., kad tas paredzēts Nedod Dievs! Ap sirdi ļoti skumji un smagi!!!

Apr. 20th, 2014 @ 03:21 am
[info]amatieris
Šodien (nu jau vakar) sanāca forša pastrādājamā diena. Man vispār pavasara darbi patīk, nu, ne pa zem rakties, bet zemes virsas sakopšana no rudens un ziemas sūdiem ar rezultējošos ugunskuru.
Ābeļdārzā laikam šogad varēs pat zāli izpļaut pilnībā, galdenais, neielaist. Tas nozīmē vismaz 5-6h kopējo pļaušanas laiku vienā piegājienā vai biežāku braukāšanu pļaut. Bet nekas, man tas process ir sava veida meditācija.

Un viss jau būtu labi, bet viena otra lieta tomēr izskatās tik baigi safakapota, ka vairāk nevar. Nezinu, kā es šito atrisināšu, jo visu laiku būt pa vidu divām frontēm nav manā gaumē.

Vakarā izkūru pirti, tipa visiem, bet pašam sāka tā sāpēt galva, ka iedzēru divus ibumetīnus un izrubījos. Pamodos pēc pāris stundām, protams, pirtī netiku. Jau otro nedēļu izkurinu un palieku bez pirts. Malkas žēl, ibio.

Nezinu, kas ir ar tām galvassāpēm pēdējā laikā. Ceru, atvaļinājums palīdzēs.

Pupturus bez ciešanām, plsApr. 20th, 2014 @ 12:57 am
[info]huinja, posting in [info]pajautaa
Labvakar!
Vai Cibas dāmas ir redzējušas Latvijas IRL veikalos krūšturus bez fakinā dzelža bļodiņas apakšā, kas nebūtu barošanas krūšturi, sporta krūšturi un/vai neglīti? Ja jā, kuros?
Tags:

Kurpju lieta. Kur?Apr. 19th, 2014 @ 09:08 pm
[info]bozena
Meiteņu jautājums - Līzei vajag izlaiduma kurpes. Klieta būs fuksiju krāsas un 50. gadu griezuma. Kleitu mākslinice bilda, ka gauži labi izskatītos sūnuzaļas vai jūraszaļas kurpes. Un tagad, HHouston, we have a problem. Tradicionālajos veikalos pat parastu krāsu nav, kur nu vēl šādu. Un vispār nekā nav. Kurpes vajagdrīz. Jo kleita jautop, valsis arī jādej.
Lūdzu palīdziet! Kur tak kāds vietējo blaniku butīks, kurā ir visādu varavīkšņu krāsu kurpes Līželei. Nē, 12 cm papēži gluži nederēs, viņai ir stikla potītes. Man jau ir vienalga, cik maksā.

Jaunkundzei patika šāda tipa: http://www.gabi.lv/product.php?id=242687025

Apr. 19th, 2014 @ 06:13 pm
[info]zembe, posting in [info]pajautaa
Varbūt kāds var padalīties ar Rīgas Centra rajona karti vektorformātā?

Dārza ziņasApr. 19th, 2014 @ 07:31 pm
[info]bozena
Gulbis atlidojis. Vel nav skaidrs, ar sievu vai viens. Ne Ernests, lai gan, kālabad mēs nevarētu viņu saukt par Ernestu. Viņam tak taisni vēl nav vārda.
Redīsi izauguši šitik lieli (pirmās 2 lapiņas). Tur kur Božena Cirsle domājās pagājušo gadu rudenī iesējusi burkānus, tomēr nekas nav iesēts. Vai arī dīdzis nekas nav, kas ticībā sēts. Tā kā pirmais variants rādījās ticamāk (man jau tas prāts kā trenkāts putnu bars, no tiesas, es jums saku), ņēmu un iesēju burkānus (šoreiz pa īstam). Un vēl kaut kādus sālātveidīgus augus ar nosaukumu Mizuna. Un vēl sīpolus iestādīju. Lai tas, kas saka, ka neesmu laba saimniece, pirmais met bumerangu, ko domājies!
Es savukārt domāju, ka tagad man ir tiesības ar padarīta darba sajūtu atkorķēt Kahetijas apgabala vīnu ar nosaukumu Sachino. Taisni nosaukuma dēļ nopirku.
Starp citu, jūs neticēsiet, Hodunsku māsas tīra istabu. Esmu gar zemi! Līze un Agņeška ar slotu un lupatu!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba