Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Oct. 23rd, 2017 @ 01:02 pm
[info]adele_varbut, posting in [info]pajautaa
Kur Rīgā sestdienās ir vislabākais brančs? Man pašai patīk Miit un Terapija, bet šoreiz vajadzīga vieta, kur piedāvā arī gaļas ēdienus. Meklēju internetā, bet, tā kā pati citur neesmu gājusi, grūti saprast, cik kur patīkama atmosfēra un labs piedāvājums.

SPA ar bērniemOct. 23rd, 2017 @ 11:55 am
[info]blondaa_truba, posting in [info]pajautaa
Vai Latvijā ir kāda viesnīca ar SPA zonu, kur būtu baseins bērniem ar dziļumu max 70 cm?
Tags: ,

Atriebība vs piedošanaOct. 23rd, 2017 @ 11:40 am
[info]panacea, posting in [info]pajautaa
Jau kādu laiku šo apceru, gribēju pavaicāt arī cibai.

A kāpēc ir tā, ka grāmatās un filmās atriebība bieži ir spēcīgs un tāds kā pozitīvs rīcības vadmotīvs, kamēr dzīvē reālajā, pāridarījuma gadījumā, parasti sāpinātais tiek aicināts uz piedošanu un iecietību?

Oct. 23rd, 2017 @ 01:21 am
[info]dienasgramata, posting in [info]iztulko
vēl tāds jautājums - dental records - tas, pēc kā identificē līķi visos detektīvos. kas ir tas, ko latviski dara - identificē pēc zobu kā?

Oct. 22nd, 2017 @ 06:02 pm
[info]pogagaa, posting in [info]pajautaa
Sveiki,
Vajag labus un galvenais ātrus latviešu valodas kursus ārzemniekiem, lai dabūtu a1. Bet jāsāk tikpat kā no nulles.

Der labas, ātrās skolas vai privātskolotāji (da jebkas, kas noved pie mērķa) Rīgā, jeb superperfekti - Jelgavā.

Laika ziņā ap divi mēneši, brīvs laiks mācībām ir kaut katru dienu rītu, vakaru.

Liels paldies!

Memetic attack - sabotage alertOct. 22nd, 2017 @ 06:51 pm
[info]ctulhu
Braucu tātad gar strēlnieku laukumu, pretī okupācijas muzejam stāv liels plakāts uz kura ir rakstīts burtiski sekojošais

``pārāk liela gudrība nav laimes pazīme``

Vairāk nekas

Interesanti, kas šeit veic cilvēcei naidīgas psiholoģiskās operācijas? Kas ir ienaidnieks?

Oct. 22nd, 2017 @ 05:37 pm
[info]bozena
Šodiena ir tāda smeldzīgi skaista un šodienīga, kad gribas palikt šajā brīdī un nedomāt par rītdienu. Rītdienas var būt bīstamas un var mūs sāpināt. Bet mežā bija apsarmojusi sūna, pilnīgi balti izcirtumi un līdz sirds dziļumiem sasalušas gailenes un baravikas, kas sasalušas ar visiem tārpiem, nu labi, sēņodiņu kāpuriem. Velciet uz mežu pieklājīgas un smukas drēbes, citādi tādās pašās sēņu drēbēs varat attapties Siguldā ēdot bulciņas un pīrādziņus vistūristainākajā kalniņā, apcerīgi raugoties uz gandrīz pilnīgi plikiem kokuem.
Pagalmā toties ar lapām spēlējas neiedomājami mazs brūns kucēntiņš. Visi pagalma bērni un lielie suņi sanāk viņu apbrīnot. Mazais dažkārt ielec drošībā saimnieces mazuļa ratiņos.
Otrpus mājai sētniece ar vīru iemēģina jauno lapu pūtēju. Lapu pūtējs ir mantiņa, kas spēj izdot iespaidīgu troksni un vienlaikus paveikt apšaubāma apjoma darbu.

Oct. 22nd, 2017 @ 03:44 am
[info]dienasgramata, posting in [info]iztulko
kā latviski sauc šo ierīci (angliski - callipers) bet sadzīvē, nevis medicīniski?

Spoki istabāOct. 21st, 2017 @ 05:08 pm
[info]panacea
Hmm, skatos Greiema Nortōna šovu ar Hilāriju Klintōni, kur viņa stāsta par to, kā sarakstījusi savu jauno grāmatu. Protams, ka neko jau viņa nav sarakstījusi, tāpat kā Tramps nav sarakstījis Ārt of ze Dīl. Tam ir domāti spok-rakstītāji.

Bet jāsaka, pavisam skrāpējoši manām ausīm izklausījās, kā viņa lepojās ar saviem foršajiem tvitera jokiem. Ņemot vērā, ka Hilārija vispār nemāk pat iedarbināt kompjūteri un viņas augstākais mūsdienu tehnoloģiskais sasniegums ir pagājušā gadsmita Blackberry izmantošana, kuru personālam jāpērk eBay, jo to vairs neražo.

Es īsti nesaprotu, kāpēc politiķiem ir tik nepieņemami teikt, ka viņi paši neraksta tās savas grāmatas un netvīto, bet vnk sniedz kkādu inputu. Vai tiešām tas viņus padarītu mazāk pievilcīgus potenciālo vēlētāju acīs? Jo reāli sanāk, ka neatzīstot spokrakstīšanu viņi tā kā melo, un vai vajag to darīt brīdī, kad jau tā ir tik daudz fake news.

Oct. 21st, 2017 @ 04:22 pm
[info]slepkava, posting in [info]pajautaa
http://brokreacja.pl/ šo pie mums ar var kaut kur nopirkt?

20.oktobris, ReikjavīkaOct. 21st, 2017 @ 12:20 pm
[info]neesmusuns, posting in [info]mana_diena
Sen gribēju, beidzot izdarīju. Ne tikai tāpēc, ka interesanti, bet arī tāpēc, ka ceru, vēl kāds saņemsies un šī komūna neatstieps kājas!7:40 no rīta, kad nozvanīja modinātājs telefonā, centos nofoķēt laiku savā rokaspulkstenī. Biju vēl samiegojusies, tāpēc neredzēju bildes kvalitāti. Tālāk )

Zibu zibu zibsnisOct. 20th, 2017 @ 04:33 pm
[info]laielais, posting in [info]pajautaa
Labdien Kura no 1a.lv internetveikalā pieejamajām foto zibspuldzēm ir paredzēta fotoaparātam nikon D5600?

AppleOct. 20th, 2017 @ 01:00 pm
[info]po, posting in [info]iztulko
Kā Ābolā latviski sauc to, kas angliski ir "Camera Roll"?

Tulkošanas kabīnes īreOct. 20th, 2017 @ 12:12 pm
[info]jim, posting in [info]pajautaa
Vai kādam ir pieredze, aptuveni cik izmaksā tulkošanas kabīnes īre (viena divvietīga tulku kabīne) vienai dienai? Gūglē atrodu produkta piedāvātājus, bet nekur nav publiskota cena.

HipotēzeOct. 20th, 2017 @ 12:53 am
[info]ctulhu
Kaut kāda daļa no tām problēmām, kuras mēs redzam saistībā ar Vainstainu, rodas no toksiskas jeb parazītiskas vainas apziņas, kuru savukārt baro attiecīgās monoteiskās reliģijas, piemēram kristietība.

Ja seksuāla kontakta sinonīms (viens no) ir ``sagrēkot`` un cilvēks kam nav bijuši seksuāli kontakti saucas ``nevainīgs``, tad patterns ir uz sejas.

Līdz ar to - kas notiek ar cilvēku, kurš ir audzis šādā vainas apziņu uzturošā kultūrā un pret kuru ir bijusi vērsta seksuāla vardarbība? Pareizi, viņš jūtas vainīgs un kautrējas. Sekas - varmākas dzīvo zaļi.

Oct. 19th, 2017 @ 10:00 pm
[info]bozena
Nevaru nepadalīties priekā!

https://www.diena.lv/raksts/latvija/kriminalzinas/piedzeries-virietis-iezogas-skolas-sporta-stadiona-un-maca-berniem-vingrot-14183062

No smieklīgo atmiņu vācelītesOct. 19th, 2017 @ 09:00 pm
[info]krii
Reiz, kādā no manām iepriekšējām darbavietām (visai solīda, es pat teiktu - nūģiska iestāde) sanāca līdz vēlam vakaram aizsēdēties divatā ar vīrieškārtas kolēģi, lai pabeigtu iekavētu un steidzamu darbu. Beigu cēlienā, gaidot, kamēr izdrukāsies visi vajadzīgie dokumenti, dzērām tēju ar balzamu no nodaļas krājumiem un pļāpājām - gan par darbu, gan visādus sadzīviskus niekus. Sēdējām cieši blakus, lai varētu skatīties vienā monitorā, viņš bija nedaudz pārliecies man pāri.
Brīdī, kad klusuma pauuze šķita nedaudz ievilkusies, pēkšņi pamanīju, ka viņš neuzkrītoši pogā vaļā manu blūzīti. Vairākas sekundes šo nodarbi vēroju absolūti depersonalizēti.
Kad ar spiedzienu pielēcu kājās un sadevu viņam pa nagiem, viņš, atšķirībā no manis, nebūt neizskatījās pārsteigts.

- Es Tikai Negribēju. - Viņš uzsvērti nopietni paskaidroja. - Lai Tu Nodomā. Ka es tevi Neuzskatu. Par Pievilcīgu Sievieti. Un Apvainojies.

- Paldies, tagad es zinu, ka uzskati, - atbildēju, sakārtodama apģērbu un apsēzdamās nedaudz tālāk. - Nevajag turpināt, pabeigsim darbu.

Darbu mēs tovakar pabeidzām bez īpašas neveiklības, attiecības saglabājās visnotaļ draudzīgas, kamēr vien tur strādāju.

Un, jā, man nudien nebija pamata uz viņu apvainoties. Nav joprojām.

Pirmais randiņšOct. 19th, 2017 @ 08:46 pm
[info]stiiine, posting in [info]pajautaa
Kur lai aizved potenciālo rotaļu biedru pirmajā randiņā?

Pirms tējas dzeršanas un sapņainas acīs skatīšanās.Gribas kaut ko padarīt, lai pēc tam sarunas vieglāk raisās.

Paldies par uzmanību!

Oct. 19th, 2017 @ 06:40 pm
[info]bozena
Pirmo reizi mūžā man ir noteipota mugura. Visā garumā no ļipas līdz austiņām.
Tāda mazliet neveikla sajūta kā tikko no fabrikas, un iesaiņojums vēl nebūtu noņnemts.

Oct. 19th, 2017 @ 03:56 pm
[info]krii
Tiešām joki par tēmu "kad grābstās, tad šīs sūdzas par harasmentu, kad negrābstās - apvainojas un sauc par einuhu, ak, mēs nabaga, nabaga vīrieši!" kādam vēl pēdējo 100 gadu laikā liekas smieklīgi, un ir ilūzija, ka kaut ko šīs sērijas vēl var pateikt kaut cik svaigi, nevis bezcerīgi nožļembāti?

Oct. 19th, 2017 @ 09:09 am
[info]bozena
Gribēju norādīt, ka šodien ir absolūti brīnišķīgs rīts, nu jau gandrīz diena.

par pēdējiem gāganu kariem, me tooOct. 19th, 2017 @ 09:29 am
[info]indulgence
Reiz tēvu/dēlu sarunā dēlam uzvaicāju, vai viņš, redzot uz ielas tādu meiču, ka mute paliek sausa un sirds lec ārā, ir mēģinājis iepazīties? Šis prātīgi atbildēja, ka ir tik daudz internetos redzējis meiču vaimanas, ka atkal kāds losis uz ielas uzbāzies ar iepazīšanos un komplimentiem, un cik tas ir derdzīgi, ka neies jau uz šī grābekļa kāpt – ar nepazīstamu meiču, kaut šī šķiet kā Afrodīte svaigi no putām, iepazīties neesot košeri.

Un principā es viņam piekrītu: lai neiegrābtos kārtējā "atšujies, nekauņa!" situācijā, labāk izlikties, ka nekādus mājienus nesaproti (tāpat 90% gadījumu izrādīsies, ka esi ne tā sapratis) un mierīgi nodarbojies ar savām lietām. Jāreaģē tikai tad, kad mājiens ir nepārprotams, tb meiča tevi saķer aiz krāniņa un velk līdzi (un arī tad pastāv risks, ka otrā rītā domas būs mainījušās, tāpēc nerviem labāk, ja vienkārši nodarbosies ar zinātni).
Tags:

Latvieši. Vīrietības "projekts"Oct. 19th, 2017 @ 09:19 am
[info]indulgence
Lai saglabātu latviskumu, steigšus vajadzētu zaudēt valsts neatkarību, “jo ilgajos kalpības gados iemantotās svešu kungu nīšanas inerce ir tik spēcīga, ka, palicis bez šiem kungiem, latvietis steidzīgi rada tos no sava vidus, lai būtu, ko nīst, tāpēc neatkarība mūs neizbēgami noved pie pašiznīcināšanās”

Oct. 18th, 2017 @ 11:06 pm
[info]sonnenwende, posting in [info]pajautaa
Kādam vajag aviobiļeti Brēmene-Rīga-Brēmene? Bre-rix 15.11, rix-bre 22.11. Par velti, tikai vārds jāmaina loģiskā kārtā.

Oct. 18th, 2017 @ 11:21 pm
[info]bozena
Pieklīda dīvains izdevums - Vārda dienu kalendārs 2005.-2007. gadiem. Sastādījis, ko domajies, Valsts valodas centrs.
Tagad viņš dzīvo labierīcībās un sagādā to lietotājiem daudz pārsteigumu un jaukuma.
Mans šīsdienas nepārspēta prieka avots ir Zezostris, Borģīne un Hulda. Par pēdējo es nemaz nezinu, vai tas ir sieviešu vai vīriešu vārds.

padomju ikdiena Oct. 18th, 2017 @ 11:18 pm
[info]ctulhu
http://jauns.lv/raksts/zinas/257670-rigas-domes-opozicija-aicina-no-kristigas-padomes-izslegt-talbergu-feldmani-un-smitu

nu labi, ierosina izmest galīgi sviestā sagājušus īpatņus, jau labāk, bet vai vienkāršāks risinājums nav dzīvot bez šāda veidojuma ``kristīgo lietu padome`?

Kāpēc vienam kultam vajag speciālu padomi? A citiem? un ja katram kultam pa padomei, tad cik daudz padomju sanāk? Riktīga padomju savienība?

Dusmu terapijaOct. 18th, 2017 @ 11:05 pm
[info]pichshsh, posting in [info]pajautaa
Vai zināt kādu, kas Latvijā terapeitiski strādā tieši ar apspiestu dusmu sajušanu / saprašanu / izpaušanu?
Top of Page Powered by Sviesta Ciba