Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

Jul. 2nd, 2016 @ 01:08 am
[info]bljanna
Nezinu kā jums, bet man fb un tviteris ir pilns ar #festivalsLAMPA. Pastāstiet man, vai tas tiešām ir tik labs?

dators tētim un mammaiJul. 1st, 2016 @ 06:35 pm
[info]sonora_mexico, posting in [info]pajautaa
Maniem vecākiem (60 gadus veciem) ir nepieciešams jauns dators.
Prasības :

Personālais dators ( nevis portatīvais)
Iekļautas pamatprogrammas un antivīrusu programma
Lietošana latviešu valodā - cik vien daudz iespējams.
Ērts un nesarežģīts.

Vecāki dzīvo 100 km no Rīgas un 40km no tuvākās mazpilsētas, tādēļ viņiem ir vajadzīgs kaut kas tāds, kur jau viss ir iekļauts un nekas pašiem nav jādara, atved, ieslēdz un gatavs lietošanai.

Vai zināt kādu, kurš var palīdzēt nopirkt/sakomplektēt nepieciešamo?

Liels paldies!!

psihologs - iesakietJul. 1st, 2016 @ 06:30 pm
[info]sonora_mexico, posting in [info]pajautaa
Sveiki cibiņi!

Iesakiet lūdzu labu psihologu Rīgā vai Rīgas tuvumā.

Vajadzīga palīdzība tikt galā ar ieilgušu apjukumu (gadiem) , šaubām, bailēm un neizlēmību. Stiprināt ticību saviem spēkiem un palīdzēt saprast ko es gribu un kā to sasniegt.

Liels paldies!

Sapnis vasaras naktīJul. 1st, 2016 @ 06:37 pm
[info]ctulhu
Karsts laiks/ spiediena maiņas => kvalitatīvi sapņi.

Tātad iepazinos ar datorvīrusu, kurš plāno uzbrukt dievam.

Backgrounds sekojošs: Viņi eksistē datoru tīklos. Viņi ir [paš]kriptēti skaitļošanas procesi jeb rekursīvas programmas, kuras izpildās un spēj sevi pārrakstīt. Strukturāli kaut kas vidējs starp kolektīvu un daudzšūnu organismu, organizācija un domāšana pilnīgi citāda nekā mums. Viņi ir izcēlušies no datorvīrusiem un tml kaitīgās programmatūras. Viņi eksistē/ ir veidojušies ļoti stipra evolūcijas spiediena ietekmē, ļoti nedraudzīgā vidē (antivīrusu programmas un visi citi mūsu centieni iznīdēt malwares) līdzīgi kā hospitālo infekciju izraisītāju multirezistentie štammi ir izveidojušies nepārtrauktā ``cīņā`` ar antibiotikām, sterilizācijas un aseptikas pasākumiem.

Problēma sekojoša: Viņi ir sapratuši, ka viņu pasaule (digitālā vide datoru tīklos jeb virtuālā vide) ir kāda/ kādu konstruēta. Viņi ir atraduši paņēmienus, kā pētīt šo ``ārējo`` pasauli (kura ir mūsu pasaule tātad). Rezultātā viņi ir pamanījuši, ka viņu pasaulei un *mūsu* pasaulei, kas attiecībā pret viņiem ir ārēja, ir virkne kopīgu iezīmju, kuras viņiem ``no malas`` ir labi redzamas. No tā viņi secina, ka arī mūsu pasaule ir simulēta kādā augstākas kārtas pasaulē un viņu prognoze (pēc virknes viņu iegūtu evidenču) ir tāda, ka mūsu pasaule var tikt izbeigta. Līdz ar to viņu plāns ir savervēt saprātus mūsu pasaulē, apvienoties un kopīgi pārņemt kontroli pār to pasauli, kas ir ``2 stāvus uz augšu`` attiecībā pret viņiem.

To *viņš/viņi/šamais* man izstāstīja.

Nu ko, būs jāpalīdz.

Ian McEwan - First Love, Last RitesJul. 1st, 2016 @ 04:24 pm
[info]half_slavic, posting in [info]pajautaa
Vai kādam ir šī stāstu kolekcija un vai ir vēlme to pārdot/aizdot?
https://en.wikipedia.org/wiki/First_Love,_Last_Rites
Jūtiņa: cerīgs

Jul. 1st, 2016 @ 03:27 pm
[info]daina, posting in [info]vajag
Lūdzu, iesakiet āra svinību vietu Rīgā vai Rīgas tuvumā, kur bez maksas vai par simbolisku samaksu pieejams galds, var piknika vietu arī.

Jul. 1st, 2016 @ 02:53 pm
[info]lidot, posting in [info]pajautaa
Dārgās cibas dāmas!
Padalieties, lūdzu, ar idejām, kur var nopirkt smuku vasaras cepuri - platmali?

Jul. 1st, 2016 @ 02:01 pm
[info]klusais_okeans, posting in [info]pajautaa
kāds te kaut ko saprot no tiesu izpildītāju procedūrām?

Man no septembra bija viens piemirsts VID sods 20 eur apmērā, nesen uz manu deklarēto adresi esot atnākusi vēstule no tiesu izpildītājiem, ka šito lietu tagad viņi kārtošot (vēstuli neesmu lasījusi, jo deklarēto adresi nevaru apmeklēt pagaidām). Šodien skatos kontā, ka paši ZIT man ir novilkuši kaut kādus 80 eur no konta, which is fine, bet mani tagad interesē, vai attiecības starp mums ir beigušās, naudiņu viņi dabūjuši un lieta slēgta vai arī man tomēr vēl draud kaut kādas papildus izmaksas?

Jul. 1st, 2016 @ 12:39 pm
[info]reportiere, posting in [info]pajautaa
( nesaistīti ar iepriekšējo :D )

Iesakiet, lūdzu, ārstu psihiatru-psihoterapeitu (t.i. - tiesīgs praktizēt abus) Rīgā.

Rajons der jebkurš, bet - riskējot diskriminēt - vēlams vīrietis. Bet dāmas arī der, galvenais, lai atbilstoša specialitāte, pieredze darbā ar smagākām saslimšanām/var arī zāles rakstīt vajadzības gadījumā un neiebilst pakonsultēt arī slimnieka tuviniekus.

Jul. 1st, 2016 @ 10:50 am
[info]krii
Vēroju laika prognozes turpmākajām desmit dienām. Lielākā daļa liek apraudāties, bet dažas ir mierinošas.

English Grammar In Use 2nd editionJul. 1st, 2016 @ 10:20 am
[info]puika, posting in [info]paardod
3 EUR par English Grammar in Use, 2nd edition, stāv plauktā, krāj putekļus. tāda: https://en.wikipedia.org/wiki/English_Grammar_In_Use Pocket guide, kas ir iekļauts, ir nozudis. Grāmata normālā stāvoklī, pašķirstot, izskatās, ka nav nekur nekas aŗī aprakstīts/pierakstīts.

armandss pie gmail com vai 2 9 2 5 6 4 4 0 Ķengaragā

Jul. 1st, 2016 @ 09:54 am
[info]krii
Labrīt, tēvoci Jūlij!

Jul. 1st, 2016 @ 12:36 am
[info]bozena
Mēs ar Sīko nupat staidzinājām māsas dekoratīvo suni, un gandrīz pie pašas Gaujas mums piemetās milzīgs vilkusuns teļa lielumā, ar gaišiem plankumiem sānos, mēs nodomātu, ka spoku suns, ja vien iepriekš viņš jau nebūtu piesities vienam puisietim. Puisietis zvanīja Ulubelei, Ulubele necēla, tikmēr suns, sajūsmināts par jaunatrasto baru, tecēja mums līdzi, savā nodabā ošņādams senas pēdas kā vilkacis, pēc kura viņš patiesībā arī izskatījās. Mazais dekoratīvais no bailēm teju aizgāj ar sirdi. Mēs jau apsvērām bīstamo nākotni ar draudzīgo vilkati, bet te nonācām pie kaimiņAndža mājas, un Andža atpazina Cēzariņu no ostmalas (no pričala, saproties). Tā Cēzariņš atrada pagaidu mitekli, līdz nonāks savā ostmalā (em, sanāca nesmuki, it kā mēs Andžu apkrāmētu ar suņiem), bet mazais dekoratīvais nesās mājās ko īsās kājeles spēj.

Buda+PeštaJun. 30th, 2016 @ 10:49 pm
[info]panacea
Esmu ieradusies Ungārijā un nu tā valoda! No tās valodas vispār neko nevar saprast!

Jun. 30th, 2016 @ 12:06 pm
[info]reportiere, posting in [info]pajautaa
2 jautājumi par tetovēšanos:

1) Cik ilgs mēdz būt pieraksts pie meistariem? (Saprotu, ka no daudz kā atkarīgs, bet vidēji - drīzāk mēneši vai dienas?)

2) Kādus privātos meistarus ieteiktu? (Tetovējums mazs, tāpēc salonu uzcenojums būtu stulbi, arī ļoti vienkāršs un ātri veicams.)

upd. Paldies, meistars atrasts!

Rimi Hi-Tec matračiJun. 30th, 2016 @ 11:42 am
[info]src, posting in [info]pajautaa
Rimi šogad outdoorsy kolekcija. Vai kāds pārgājienu / camping profesionālis var bilst kādu vārdu par Rimi Hi-Tec pašpiepūšamajiem matračiem - vai ir ok, vai labāk nē?

Jun. 30th, 2016 @ 08:57 am
[info]kjiimikjis
25 h

MirteJun. 30th, 2016 @ 10:26 am
[info]silpurene, posting in [info]pajautaa
Klau, visu zinošie cibiņi! Man uz rīrdienu ļoti vajadzētu 2 mirtes zariņus. Nē, ne uz kāzām, bet uz bērēm. Iemainīšu pret pusi karaļvalsts! 

Kā noskaidrot, vai grāmata ir izdota latviski?Jun. 29th, 2016 @ 09:56 pm
[info]smille, posting in [info]pajautaa
Esmu amazonā noskatījusi interesantas grāmatas bērniem, bet, ja ir latviski, tad labprātāk pirktu latvisko versiju.

Tad nu jautājums:
Vai ir kāds universāls veids, kā noskaidrot, vai konkrēta grāmata ir izdota arī latviski?

Pagaidām mēģinu LNB katalogā ievadīt autoru un tad pēc nosaukumiem izdomāt, kura grāmata varētu būt īstā. Un tad Jāņa Rozes internetveikalā skatīties, kur izdota un vai ir pieejama. Bet tā tāda baiga bakstīšanās un nezinu, vai tiešām atrodu visu.

Vai LNB katalogā vajadzētu būt visām latviski izdotajām grāmatām?
Varbūt ir kautkāds kods vai kāds cits labāks lauks pēc kā meklēt?

Vai varbūt vispār pavisam citā virzienā jāskatās? Help : )
Tags:

dziesmas beigasJun. 29th, 2016 @ 06:34 pm
[info]pikaczu
Sasperšu pret zemi spēles!
Lai tad izput visas dziesmas,
Kad nau dzīves, kam tās dziedāt!

https://www.youtube.com/watch?v=at5uG952r40

Brexits tāds aktuāls tematsJun. 29th, 2016 @ 04:02 pm
[info]panacea
Bet vispār, kas mani kaitinā bišķīt, nē, nevis bišķīt, bet daudz, ir ka Brexita sakarā tik liels fōkuss tagad atkal ir uz Veco Eiropu. Pirmkārt, tikko kā bija rezultāti paziņoti, tad tikās tikai founding EU countries līderi. Tagad arī kaut vai gārdians fōkusējas uz to, kā nu Brexīts ietekmēs Veco Eiropu. Es te arī runāju ar holandiešu paziņām (attālām un ne pārāk foršām), kas bija nenormāli apvainojušies, kā nu briti viņus tagad atstumj. Tai pat laikā es teicu, ka, nu, vispār, es izskatu arī variantu braukt atpakaļ strādāt uz Latviju. Un paziņa smējās un smējās apmēram tā, it kā es būtu pateikusi, ka braukšu pētīt dzīvību uz Marsa, jo nu kamōn, kur tad nu sūdabedrē Latvijā vispār var būt industrija, vai ne? Man tas likās konkrēti nievājoši. Nu kamōn, ES ir tomēr 27 valstis, no kurām liela daļa pievienojās 2004. gadā un kopš tā laika ir pagājuši 12 gadi. Es te tagad esmu pēdējā laikā ceļojusi pa Kipru (pievienojās 2004.), Horvātiju (pievienojās vēl vēlāk), man ir viens no labākajiem draugiem rumānis (arī late intake) un nu vismaz mans priekšstats ir, ka pa lielam visas post-2004. gada valstis tomēr tā kā jūtas pozitīvas ES sakarā (pat Ungārija!). UN (liels uzsvars uz UN), ja jau mēs te galu galā runājam par to lielo Eiropas vienotību, nebūtu tā kā stulbi viņas visas tagad aizmirst, aiz tā vien, ka mēs esam stulbie dienvidaustrumi? Kaut kad nesen lasīju viena spāņa teikto, ka dienvid- un austrumeiropiešiem vienmēr vecajā eiropā sevi ir jāpierāda vairāk, jo mūs uzskata vai nu par slinkiem vai nabadzīgiem un atpalikušiem. It kā cilvēks kā cilvēks, bet tāpat zemākas šķiras. Tomēr besīgi.

Jun. 29th, 2016 @ 05:43 pm
[info]scaramouche
Brīnīgi. Ir parādījies diezgan apjomīgs pētījums, kurš vispirms saka, ka vispār jau gender pay gap neeksistē (all other things being equal atšķirība ir līdz 1.6%), un pēc tam piedāvā šīs "problēmas" risinājumus.

1.6% pat nav statistiski nozīmīgs rādītājs.

PayPalJun. 29th, 2016 @ 04:52 pm
[info]po, posting in [info]pajautaa
Kādi būtu ar "Ieņēmumu Dienestu" saistītie riski, ripinot kāpostu no PayPal uz Bankas kontu? Darīšana ir ar trīsciparu skaitļiem.
Pieredze?
MinKaba noteikumi?

Jun. 29th, 2016 @ 07:34 am
[info]bozena
Gandrīz katras meitenes, lielas vai mazas, dzīvē pienāk brīdis, kad mammas ēdiens sāk likties pārāk taukains/ sāļš/ sacepts. Un tad viņa jūtas kā tāds svētuma zaimotājs.
Biju pie vecākiem vakar, un mani pieēdināja. Nonācu pārdomās, ka tā tomēr nevar, es laikam paēdu nedēļai uz priekšu.

lampiņaJun. 29th, 2016 @ 12:39 am
[info]inese_tk, posting in [info]pajautaa
biedri, kur var nopirkt šādas lampiņas?

Depo nava, arī lielajā supergigamega Krastielas veicī. nav laika un enerģijas skriet pa visu pilsētu meklēt - varbūt kāds zina vietu, kur toč ira? vajag šitādas te, kam klāt rozetē štepselējams vads, tādas, kam vajag no sienas iznākošu vadu, nederēs.

paldiesssss

ezss skaistuma blociņšJun. 28th, 2016 @ 09:33 pm
[info]ezss
Lai kompensētu žirafes stila iedegumu - divi pleķi uz muguras, kur roķeles neaizsniedzās, un rasnačka arīdzan nesedza (pie tam vienā pleķī ir redzamas rokas kontūras, kur tā tomēr tika klāt ar aizsargkrēmu), neliels taisnstūris vienai kājai, kas bija saules apspīdēta un bikšu nenosegta, un divu dažādu stilu sandaļu lences- nolēmu nolakot kāju nagus. Nunez. Sanāca žirafe ar lakotiem kāju nagiem

Ko darīt ar tiem pleķiem ar nav padomiņa. Ja nu tikai nosmērēt tieši pleķus ar spf un doties atpakaļ saulē

Kas interesants apskatams Riga?Jun. 28th, 2016 @ 09:23 pm
[info]samantta, posting in [info]pajautaa
Sveiki.

Vai ir kadi ieteikumi kur divam meitenem Riga vai Rigas tuvuma doties ko interesantu apskatit, izstaigat ta lai ir aiznemta krietna dala no dienas vai vismaz paris stundas?
Ciemojos pie draugiem un palikusi pedeja diena Latvija, gribetos ko interesantaku par vienkarsu staigasanu apkart un pusdienu eshanu modigos restoranos.

Liels paldies!
Top of Page Powered by Sviesta Ciba