Baumas uz robežām

About Baumas uz robežām

May. 4th, 2016 @ 07:59 pm
[info]scaramouche
Tom and Jerry to blame for Middle East violence: Top Egyptian official

viss nav gluži tā, kā izskatāsMay. 4th, 2016 @ 05:34 pm
[info]bozena
Pa garo ielu tālu, tālumā man pretī nāca divi vīri šortos, sadevušies rokās. Cik mīļi, es nodomāju. 21.gs ieceļojis arī mūsu ciematā.
Tā bija alošanās. Patiesībā rokās sadevušies viņi bija pastarpināti, jo kopīgi nesa kaut kā dīvaini pagrieztu sikspaku ar Vanagiem.

May. 4th, 2016 @ 11:36 am
[info]snorke, posting in [info]dziivo_te

Divistabu dzivoklis Kauguros, 46 m2, virtuve pa vidu, saulains un jauki iekartots.

Vieta - pie Talsu sosejas, Engures iela 13, blakus mezs, jura 5 minutes.  Jau vairakus gadus stav tukss, zel apkurinat Universu. 

Ja kadam interese, piesakietie skomentos un rakstiet canyon_lv@yahoo.com

Maksa : apmaksat rekinus + 200 euro
May. 4th, 2016 @ 11:02 am
[info]nomirusi, posting in [info]arii_cirsliitis
Cirslīts, kā bieži tas notiek, mazliet kavē darbu un ierodas piecas minūtes pāri, bet nekas traks. Sāk darbu, sataisa rīta zaļo tēju, parunājas ar agrajiem klientiem, nolem vienam ļaužam zvanīt vēlāk, jo pulksteņi ir 9:45, varbūt vēl guļ. Un tad, kad pulkstenī pamana, ka nu ir stunda pagājusi un ir 10:10, pēkšņi pārņem šoks - kāpēc cirslītis ir darbā ieradies studu agrāk un to pat nav pamanījis? Jā, jā, cirslītim, kā katru reizi strādājot konkrētajā vietā, vajadzēja darbā būt 10.

May. 4th, 2016 @ 10:16 am
[info]bozena
Tā kā mans rīta darbiņš izpalicis, sēžu fazendas pagalmā saulītē ar kafiju un sviestmaizi jau no paša rīta, un kāpēc gan nepasēdēt arī ar alu, svētki taču. Šogad tādas kamenes, nu šitik milzīgas un šitik daudz! Mutanti kaut kādi.

aizspraud karoti aiz padebeša pats, kārli skalbeMay. 3rd, 2016 @ 11:08 pm
[info]barbala
Šādās dienās es noteikti palieku par labāku cilvēku, kaut gadās, ka tas notiek pēc nelielām neiecietības lēkmēm, bet ir kaut kas ļoti attīrošs ir tajā dienaskārtībā, kad (trenējot iecietību) jāklausās gan absolūts sviests no Praudes/Beļečkova grāmatas "Mārketings" 1985. gada izdevuma, gan, daudz uzmanīgāk – stāstos par kuģu fraktu niansēm un beramo kravu transportu dažādjūru ūdeņos. Sanāca skaists un saulains tuvējās zemgalības loks, monamūrie sērūdeņražsmerdošie Ķemeri, Tukums un Jelgava, horizzzzonti ar miļonus vērtiem kombainiem līdz mākoņiem.

Saltās ievas zīmīgi uzsmaržoja Jelgavas Nestē, kopā ar dīzeli no Somijas vai kosmosa un vēsums, saulē stāvot iestājās vienlaikus ar smeldzi pēdās, jo

viens no maniem talantiem ir īpaši rafinētas fizioloģiskas reakcijas un to izgūšana.
Piemēram, metrostaciju un muzeju diskrēta pievemšana aprakstīta šīgada marta numurā un, skatos, citēta arī citos prominentos žurnālos, campers divsiksnu sandalēs
milzu tulzās ieberztās pēdu velves citās jaukās ārzemēs – par to daiņojām citgad,
visumā pikantais žokļa izmežģīšanas stāsts allaž palīdz saīsināt garas rindas uz publiskajām tualetēm, jo noklausītāji smieklos nepamana diskrētu aizlavīšanos garām,

bet šodien žēlabu grāmatas šķirklim "kā man tā gadījās" piedāvāju sāpošas tulznas uz pēdu otro un trešo pirkstgalu spilventiņiem, kas iegūtas no zeķu purngalu vīlēm īpaši augstos un šauros apavos. smalki, ne?

Pazemīgi lēšu, ka tas man par to, ka esmu pulgojusi atsev. indivīdus par (manuprāt) ņerkstīgo mīksmiesību, žēlojoties par apģērbu birciņām, kuras tiem grauž un kož un maniakālu to visu noārdīšanu, brīžam izraujot caurumus jaunajā ģērbā.

Tad nu, konsolidētā veidā to vīļu zākāšanu šodien atsrādāju, Rīgā iebraucu ar basām kājām spiežot autpedāļus.

Priecē, ka iekāpjot kedās šī nomācošā trauma izzuda, jo vabūt nevajag ar 10 cm augstām šaurām papēžkurpēm doties uz derīgo izrakteņu objektiem īpaši atbalstāmajās teritorijās, kur arī dāmām ir džentmeniski jākāpj pār sētu. Bet varbūt, tekstilindustrija, paprovē uzadīt visas zeķes ar plānāku vīli purniņā, jo kāpt pār sētu reizēm vajag arī skaisti, galu galā – tam piemērotus apavus es valkāju tikai sporta sacensībās!

May. 3rd, 2016 @ 11:08 pm
[info]scope
Svētdien bijām uz kursingu jeb suņu skriešanās sacensībām, kur suņi pāros dzenas pakaļ māneklim. Pasākums notika Smārdes pievārtē, zemnieku saimniecības "Ruģeļi" ganībās.
Jāpiebilst, ka bijām vienīgie skatītāji, kuriem pašiem nebija līdzi sava sacensību suņa (par ko arī no vienas dalībnieces izpelnījāmies pārsteiguma pilnu repliku: "Tas taču ir dīvaini, braukt no Rīgas 50 km skatīties suņu skriešanās sacensības").
Sanāca arī šo to sabildēt, bet bija grūti, jo suņi skrien ātri un azartiski. Domāju, ka labu rezultātu sasniegšanai būtu jāiegulda krietns laiks "roku taisnošanā".
... )

May. 3rd, 2016 @ 08:35 pm
[info]bozena
Kapos ļoti glīti pašlaik, taisni vai prasās piesēst pie Barontēva vai pie obeliska Latveeshu juurneekeem un uzvilkt kādu dūmu. Vienīgā neraža, ka nevelku dūmu. Un vispār te viss jau aizņemts. Te dzied strazdutēvs un smaržo papeles, un tā ir brīnišķīga smarža.

May. 3rd, 2016 @ 07:39 pm
[info]liizhj, posting in [info]pajautaa
Riskējot uzdot kaut ko, kas citiem liekas pašsaprotams, tomēr vaicāšu (jo valsts iestādes tik sūta viena pie otras un nejēdz atbildēt konkrēti).
Esmu pašnodarbinātā, kas maksā mikrouzņēmuma nodokli, bet vairs nestrādā algotā darbā citur. Gribu dabūt bezdarbnieka statusu un pabalstu. Kā rīkoties?
a) jānoņem sevi kā darba ņēmēju mikrouzņēmumā un jānodrošina, lai bezdarbnieka statusa periodā man nav ienākumu kā pašnodarbinātajai?
2) jāmaina mikrouzņēmuma nodokli pret kādu citu nodokļa formu un turpināt saņemt (vai arī nesaņemt) ienākumus?
3) jānoslēdz pašnodarbinātā statuss pavisam, un, kad beigšu uzdzīvot bezdarbniekos, pieteikties pašnodarbinātajam atkal?
4) vēl kāds cits variants?

Veloceliņš Centrs - DārziņiMay. 3rd, 2016 @ 01:48 pm
[info]marule, posting in [info]pajautaa
Vai kāds zina, kādā stāvoklī šobrīd ir veloceliņš Rīgas Centrs - Dārziņi? Pabeigts/puspabeigts/nepabeigts?

May. 3rd, 2016 @ 01:11 pm
[info]scaramouche
Nu nafig koklēm vajag pavadījumā dubstepu? Un kā lai cilvēks pastrādā, ja aiz loga tā briesma skan uz pilnu klapi? Nogaliniet mani kāds.

Ceļš Rīga-KuldīgaMay. 3rd, 2016 @ 11:43 am
[info]brr, posting in [info]pajautaa
Sveiki!


Kā šobrīd viskomfortablāk ar auto nonākt no Rīgas līdz Kuldīgai - kuru ceļu izvēlēties?

Skatījos google maps, bet tur attēli no `2011. gada. Pa to laiku var gan labu ceļu nobraukt, gan bedrainu savest kārtībā.

May. 3rd, 2016 @ 06:49 am
[info]honeybee
Par strīdiem runājot, vakar noslēdzu kaismīgu un dramatisku kašķi ar tīneidžeri, nobļaujoties "Lai cik pretīgi tu pret mani neizturētos, es par tevi vienmēr rūpēšos!!! Un tiešām vajadzēja tik daudz laika, lai tev tas pielektu?!" *blīkš, izslēdz lielo gaismu, aizcērt istabas durvis*

As punchlines go, this worked pretty well
Tags:

May. 2nd, 2016 @ 11:34 pm
[info]bozena
Ja aiziet uz vietējo Maximu cīši pirms slēgšanas, var redzēt visādus Rajona naktsdzīvniekus, par kuru eksistenci daudzi pat nenojauš. Visādas tumsas radībiņas sanāk, sazin, kur viņi guļ pa dienu un ko lieto.
Agrāk, tā ap deviņiem nāk tantiņas (tantiņas ir apzīmējums, viņas tehniski var būt arī onkulīši), kas kāro Maximas kulināriju, to akurāti deviņos nocenojot. Visas tās vistas un pīrādziņus, un maizītes.
Atskrien arī zelta jaunatne no jaunajiem projektiem, šite neviens, ziniet, nav smalks un izvēlīgs, Rimi tālu, bet mazās bodes lielākoties slēdz astoņos. Pie tam te šeit ir tīri labi
dārzeņi. Vakar arī rabarberi bija, piemēram. Un protams, visādi pārstrādājušies elementi nāk, sapirkties dienišķo.
Vēl te ir pilns ar ārzemniekiem no viesnīcas. Futbolisti, florbolisti. Vienreiz viens mazs baltkrievu futbolists man jautāja, kāda kafija ir garšīga, gribot mammai aizvest. Nevaru iedomāties, ka kāds latviešu bērns šitā uzrunātu svešu tanti. Daudz ķīniešu. Viņi, man liekas, tajā viesnīcā dzīvo ilgstoši,kas pie mūsu īres tirgus nemaz arī nepārsteidz. Interesanti tikai, kur viņi gatavo to visu, ko pērk. Rīsus kafijkannā vāra, vai?

FrizierisMay. 2nd, 2016 @ 05:27 pm
[info]di_wine, posting in [info]pajautaa
Varbūt kādam ir zināms sakarīgs frizieris, kas var atbraukt uz mājām un izdarīt lietas? Rīgā.
Konkrēti interesē matu pieaudzēšana ar kapsulām. Paldies!

May. 2nd, 2016 @ 05:24 pm
[info]milk, posting in [info]pajautaa
Kur par visdraudzīgākajām cenām iegādāties kvinoju?

Rīgā esmu reti, baigais slinkums braukt un uz bāzēm skatīties. Pagaidām esmu atradusi tikai nuko.lv.

Taču man gribas par draudzīgāku cenu un vismaz 1kg iepakojumu, lai nav lieki jāņemas ar papildināšanu. Vēlams, lai ir pieejams vairākās krāsās.

Paldies jau iepriekš.

PSRSMay. 2nd, 2016 @ 04:38 pm
[info]inese_tk, posting in [info]pajautaa
kāds nezina - ir kāds (mūsdienīgs) pētījums par latviešiem, kas spiegoja Padomju Krievijai Latvijas laikā? ja ir - kur ar to var iepazīties?
un kā pārziņā tagad ir LKP CK Partiju vēstures institūta arhīvi?
Tags:

Pusdienas iekšējam mizantropam [MEMETIC HAZARD!]May. 2nd, 2016 @ 03:45 pm
[info]ctulhu
Citāts (bļaģ)

// Cilvēkam veicot eitanāziju, viņam tiek atņemta svētīgā iespēja (lai cik skarbi tas arī izklausītos) caur ciešanām nākt pie grēku nožēlas un ticībā iemantot mūžīgo dzīvību.//

No

http://www.aprinkis.lv/component/k2/item/30765-macitaja-pardomas-par-eitanaziju#

Secinājums:

Dotais indivīds ir sadists.

Secinājums #2:

Reliģiskas mācības, konkrēti šī, kuras sekotājs ir minētais frukts, veicina sadismu.

Pārējos secinājumus izdariet paši.

PS:

Apsveicu ar pagājušo Valpurģu nakti.

SaldētavaMay. 2nd, 2016 @ 02:52 pm
[info]helvetica, posting in [info]paardod
Sakarā ar to, ka vasaru neliekam burciņās, bet gan saldējam, un pēdējo gadu laikā saldēšanas prasmes un apjomus esam pamatīgi attīstījuši, ir radusies nepieciešamība apgādāties ar daudz, daudz, daudzlitrīgāku saldētavu, nekā tā, kas mums šobrīd ir. Attiecīgi, tā, kas mums šobrīd ir, var aplaimot kādu citu virtuves pavēlnieku.

Tātad: brīvstāvoša saldētava (h: 85 cm, pl.: 55, gar.: 53 cm), tilpums domājams ap 80l, 4 atvilktnes, vairāki saldēšanas režīmi, baltā krāsā, no-name firma "Premiere".

Lietota (vairākus gadus, sezonāli). Starpība starp elektrības rēķiniem mēnešos, kad saldētava ir darbojusies un tad, kad tā nav darbojusies ir ~7 Eur mēnesī (5-10 Eur, atkarībā no saldējamo produktu daudzuma, izvēlētā režīma u.c. faktoriem). Saldētas tikai ogas, dārzeņi, garšvielas, sēnes u.tml.; gaļas, zivju un citi dzīvniekizcelsmes produkti nav 'aptraipījuši' šo iekārtu (sveiciens vegāniem!), turēts alkohols (sorry, musulmaņi!)

45 Eur

neviens@gmail.com

saitē tā nav tirgojamā vienība, bet princips tāds pats: KLIK

Par aktuāloMay. 2nd, 2016 @ 02:36 pm
[info]oblica
"Policijas darbinieki izmanto fizisku spēku pret bezbiļetniekiem! Meitene ir spiesta ar kāju, un turēta rokudzelžos!"

Lasām tālāk aculiecinieces stāstu -
"Meitenei nebija biļetes.
Izsēdināja no transporta.
Nebija nekādu ID dokumentu un tādēļ, saslēdzot rokudzelžos, ar varu (jo viņa protams atteicās) divi vīrieši un divas sievietes no DIVĀM pašvaldības policijas ekipāžām mēģināja iedabūt šo meiteni policijas busiņā..."

PROTAMS, viņa atteicās uzrādīt dokumentus, PROTAMS, atteicās arī doties uz iecirkni un kāpt busiņā. Tā vietā gūlās zem busiņa un visādi citādi izdarījās.

Un tad apakšā sašutušo līdzbiedru komentāri par ārprātīgi šausmīgajiem kontrolieriem un policijas darbiniekiem.

Bļāviens - es bez biļetes esmu braukusi tieši divas reizes:
pirmo reizi vnk uz dārziņu pēc bērna un kabatā paķēru kaudzīti ar e-taloniem, iekāpjot trolejbusā secināju, ka visi ir tukši. Nekā cita līdzi man nebija;
otro reizi - kad 1.februārī iekāpu tramvajā un ieraudzīju, ka biļete pie vadītāja maksā 2 EUR. Nožagojos, nenopirku, jo jābrauc bija viena pietura (nav attaisnojums, vajadzēja nopirkt vai iet kājām, vairāk tā nedaru).

Ja būtu iekāpusi kontrole man prātā nenāktu neuzrādīt dokumentus vai, ja to nebūtu, labprātīgi doties uz iecirkni.
Besī ārā man tie drausmi nekaunīgie bezbiļetnieki.

(es nesaku, ka viņus vajag spārdīt un tamlīdzīgi, bet nekādu līdzcietību pret to jauno meiteni nudien nejūtu)

igauņu etnogrāfiskās rakstu zīmesMay. 2nd, 2016 @ 02:24 pm
[info]copy, posting in [info]pajautaa
Vai šeit ir kāds igauņu tradicionālās kultūras zinātājs?
Vai igauņiem ir etnogrāfiskās rakstu zīmes un kur tādas varētu meklēt?
Mani interesē kaut kas līdzīgs jumim - auglības, bagātības simbols.
paldies!

akupunktūrists, meridiānists, ausu caurdūrējsMay. 2nd, 2016 @ 02:16 pm
[info]elpa, posting in [info]pajautaa
Sveiciens!

Kurā vietā Rīgā iespējams caurdurt ausu ļipiņas pie cilvēka, kurš ir pazīstams ar akupunktūru un meridiānu sistēmu? Un cik eiro tam vajadzēs?

ezss - mazo zvēriņu aizstāvisMay. 2nd, 2016 @ 01:44 pm
[info]ezss
Paša CERN ziņojumā parādās termins fouine, kas oficiāli nozīmē akmeņu cauna (Martes foina), dažas vārdnīcas gan stāsta, ka tā sarunvalodā apzīmējot arī zebieksti. Visticamāk jau, ka fiziķi nav nekādi zoologi, bet nu, ir atšķirība, kurš lops ticis klāt vadiņiem.
ilustratīvs attēls ar mazajiem plēšņām )

Ļautiņi gan melš, ka mazie lopi tur ļaunu prātu uz daļiņu paātrinātājiem kopš laikiem, kad seskus izmantoja paātrinātāju tuneļu tīrīšanai

Sarosās, blogeri, tiek meklēts RAKSTNIEKS/TULKS interneta blogamMay. 2nd, 2016 @ 11:20 am
[info]annu, posting in [info]darbs
Tiek meklēts cilvēks, kas vēlas piestrādāt, "uzrakstot" 1-2 rakstiņus dienā, izmantojot krievu valodas avotrakstus.
Rakstu pirmavots ir krievu valodas raksti, kuri jāizlasa, jāsaprot un jāuzraksta [jāiztulko, bet ne tik ļoti tiešu tulkojumu, cik kaut kā no savas puses uzrakstīt] blogam lifehack elvē.
Ir vajadzīga saprašana par to, ko cilvēkiem patīk lasīt, kā arī par veiksmīgu uzrakstu izveidošanu un tādā garā.

Ja ir interese detalizētāk, raksti uz elga.b [at] starup [dot] lv

nordisk valodu centrsMay. 2nd, 2016 @ 11:15 am
[info]silpurene, posting in [info]pajautaa
visu zinošie cibiņi! vai kāds ir smēlies valodu zināšanas nordisk centrā? interesē norvēģu valoda. ir/nav vērts tērēt tos 259 eiro mēnesī par kursiem konkrētajā vietā? varbūt ir kāds labāks kantoris?

May. 2nd, 2016 @ 12:34 am
[info]bozena
Es zinu, ko ellē dara svētdienās - tur pucē un krāso virtuves griestus, būdami metrudesmit gari pie viena menedžējot saliekamās kāpnes, pie tam ļoti sliktas saliekamās kāpnes starp galdu un veļasmašīnu. Un tad, kad biju beigusi darīt to, ko ellē dara svētdienās, un vēl bonusā (bonusā vislielākājiem grēciniekiem tas viss arī jāsatīra), es nodomāju, ja man vēl kaut kas būs jādara, kaut vismazākais sīkumiņš, es kliegšu kā Mazā Nāriņa tālu selgā - Āaaaaa!Jobtvojumatķ!
Un tad atnāca Līze un teica, man jātulko sonets, ko nozīmē šitas vārds?

rotaļlietas puikamMay. 1st, 2016 @ 10:16 pm
[info]martins, posting in [info]par_velti
Bērns paaudzies un līdz ar to atdodu ļoti mazlietotu rotaļļietu BBurago Mega dealer showroom + vēl vienu lielu kasti ar lietotām grāmatām, mašīnītēm un mantām, kas ir aktuālas vecumā 2 ~ 4 gadi. Varbūt kādam noder vai arī iesakiet, kur vest, kam dot. Es saprotu, ka no lietotām mantām nekāda labdarība nesanāk, bet izmest ārā vienmēr paspēšu.
Pašsavākšana no Sarkandaugavas, bet varu arī piegādāt Rīgā.
mans telefons 29 123 450

Top of Page Powered by Sviesta Ciba