karjera, tusiņi, stāvoklis sabiedrībā's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, November 28th, 2014
  pajautaa
  [ muzungu ]
  1:06p
  Miega paralīze
  Nesen uzzināju tikai, ka visādas gulēšanas jokainās padarīšanas sauc par miega paralīzi, bet es gribētu saprast - tas ir tad, kad tu nevari pamosties no sapņa, vai it kā pamodies, bet beigās izrādās, ka esi piečakarēts un tas ir tikai cits sapnis vai arī tas ir tad, kad pamosties, bet nevari pakustēties laika posmu līdz minūtei, kuras laikā ar tevi jokainas lietas notiek? Un ja tas tomēr ir tas otrais variants, tad - vai ir iespēja sevi iekustināt, neguļot kā baļķim un negaidot, kad tas notiks pats no sevis?
  Un ja ne tik smalki - tad vai tā miega paralīze vai latviešu lietuvēns vulgaris?
  par_velti
  [ presiite ]
  2:58p
  Portatīvais dators
  Atdodu nestrādājošu Toshiba Sattelite M60. Galvenā problēma - beigta videokarte (tā šķiet). Vienreiz jau pārlodēta (ir iebūvētā), otrreiz jēgas to par naudu darīt nav. Protams, visādi vizuālie u.c. defekti, bet varbūt kādam noder. Raksti uz jekabsj@gmail.com.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  2:19p
  Psihometrika
  Vai šeit ir kāds psihometrikas/psihometrijas tēmu pārzinošs cilvēks? Vajag konsultāciju skolai.
  vajag
  [ parafraaze ]
  1:44p
  Vai viegli būt jaunam?
  Vajag jaunieti (13-19 gadi), kas joprojām apmeklē skolu un būtu gatavs/a atbildēt uz dažiem (~15) jautājumiem par jauniešu dzīvi un sadzīvi. Meklēju studiju nolūkos; dati, protams, anonīmi.
  pajautaa
  [ fuckyuu ]
  12:48p
  Labdien, komūna!

  Vai kāds varētu man ieteikt prasmīgu zīmētāju, kurš/-a par saprātīgu atlīdzību spēj no fotogrāfijas uzzīmēt portretu?
  Vēlams tajā tehnikā, kas izskatās kā zīmēta ar parasto zīmuli, nav ne jausmas kā to pareizi nosaukt.

  Paldies!
  Thursday, November 27th, 2014
  pajautaa
  [ ttp ]
  9:00p
  vai kāds ir aptaustījis/darbojies ar lenovo m30-70? kādi iespaidi? kurā bodē tam var pieskarties pirms iegādes? vai labāks tomēr ir dell vostro 5470?

  Current Music: Tripswitch
  dziivo_te
  [ and ]
  6:23p
  Cenas krīt - dzīvojamā telpa Pārdaugavā aiz Vanšu tilta tieši blakus jaunajiem (dvīņu) torņiem
  Atkārtoju iepiekš, ko ievietoju, cena gan krītas (var arī piedāvāt savu)

  Esamu palicis 3 istabu dzīvoklī viens ar kaķi, tāpēc meklēju dzīvokļa biedru /biedreni / biedrus pavisam tuvējā Pārdaugavā - uzreiz aiz Vanšu tilta, vietā, kur patlaban ceļ dvīņu torņus. Daugavgrīvas iela 13, mūra māja, pirmais stāvs (kas gan man nekad nav traucējis). Pieejamas 2 istabas - vienā (tālākajā) patlaban ir noliktava, bet to var mēģināt (var, es zinu) izvākt un dzīvot tur, tad otra istaba paliek koplietošanai, un otra istaba, caur kuru notiek staigāšana uz noliktavu (pārsvarā noliktavā stāv nevajadzīgas lietas, neko nevienam tur ikdienā nevajag). Platības - kādi 16-20 kvadrātmetri katra. Liela, aprīkota virtuve, duša un VC, veļasmašīna, tv, bezvadu nets u.c dzīvei nepieciešamais. Var arī aizņemt istabu un "noliktavu" (gan jau izdomāsim, kur saturu izvākt, piekrāvu to šovasar, lai atbrīvotu pārējo). Var arī aizņemt istabu, kurās bildēs ir kaķis - sarunāsim.

  Īres maksa - kādi 150-180 eur (zemāk nevar, jau tā maksātu lielāko pusi), kurā ir iekļauts pilnīgi viss - apkure, apsaimniekošana, elektrība, ūdens utt. Esmu gatavs arī citiem priekšlikumiem, tas man vairāk kā flat share interesē nekā kas cits (jo īsti negribas iet prom, bet nomaksāt visu īsti nevaru). Dzīvoklis silts un labs (gāzes apkure), normālā stāvoklī, mēbeles kaut kā sadalīsim. Meklēju normālus dzīvokļa biedrus, par sevi - gan jau soctīklos atradīsiet, jo cibā esmu diezgan pasīvs, bet uz vēstulēm atbildu.

  Ideāli būtu, ja būtu biedri, no kuriem viens var palikt caurstaigājamā (kopīgajā, es caur to nestaigāšu) istabā, otrs noliktavā (gan jau kaut kur visu izvietosim), tad cena katra vēl zemāka.

  Un – aizgājis prom ir bilkdēs redzamais dīvāns, bet ir 2x2 matracis

  Rakstīt droši vien tepat komentāros (atnāks uz e-pastu), pēc tam kontaktus var izdzēst, vai and1234@inbox.lv. Draudzīgi un zināmi kaimiņu, šajā mājā kopā ir tikai 5 dzīvokļi. Pēc tam jau mani atradīsiet soctīklos, jo atbildēšu no īstā e-pasta.

  Bildes te:
  http://foto2.inbox.lv/and1234/Daugavgrivas_iela/ parole 1234, skatīt bilžu komentārus, "noliktavas" gan tur nav, bet tā ir tāda pati istaba.

  p.s. summa nav iecirsta, nekur citur publiski nelieku šo info, svarīgi cilvēki
  iztulko
  [ ninona ]
  3:28p
  Pirkt Trados Studio
  Kādam ir pieredze?

  Es tikko gandrīz nopirku no pašiem SDL, bet atnāca 2x lētāks piedāvājums no izplatītāja "Synergium" Leišos. Šie ir uzticami?
  vajag
  [ sakaarnis ]
  2:56p
  Vajag jebkādu strādājošu telefonu, kas pildītu zvanu saņemšanas un veikšanas funkcijas, būtu labi arī, ja varētu nosūtīt/saņemt īsziņas. Vajag tā, ka deg, bet šobrīd esmu bez naudas, tā ka par samaksu varētu vienoties, bet to uz vēlāku laiku. Ja nu kādam mājās atvilktnē mētājas kāds telefons, kurš netiek izmantots, būtu ļoti pateicīgs, ja varētu to saņemt lietošanā. Bez telefona ir baigi slikti gan meklēt darbu, gan būt normāli sasniedzamam, to jau esmu pamanījis.
  pajautaa
  [ amberss ]
  2:33p
  ziemas kopšanas līdzekļi
  Sveiki, iesakiet lūdzu kādu ziemas sējas krēmu un kādu balzāmu/koncionieri matiem, kas novērš to elektrizēšanos.Paldies
  pajautaa
  [ cheshiras_kakis ]
  2:15p
  Dzimšanas diena Nr. 18
  Ko lai uzdāvina puisim uz 18. dzimšanas dienu?
  Varbūt kāds ir dāvinājis/pats saņēmis ko foršu un atmiņā paliekošu? Jādāvina brālim, tamdēļ, lūdzu, pieklājības robežās.
  par_velti
  [ tiga ]
  12:20p
  žurnāli
  uzkrājušies un atdodu

  ir nauda: dec13/jan14, feb14, apr14
  shape: mai13, nov13, feb14, mar14, mai14, aug14, okt14, nov14
  deko: nov02, jan05, jan06, apr06, jun06, sep06, nov06, okt08, jun12
  cosmo: aug14
  una: jul14
  lilit: mar13
  forbes: feb14
  joy: jun13
  mēbeles un interjers: nr 3. 2004
  ieva: 2014. g. 30. jūlijs
  latvijas architektūra: okt/nov10
  platformene
  11:41a
  heh, pusi maizes piededzināju, bet otra derēja brīnišķīgās avokado maizītēs brokastīs un līdzi. ar mammas dārza keilu (lopbarības kāposts), tas turoties svaigs, ar saknēm zemē, līdz -5°c, un vispār garšo ļoti labi uz maizītēm.
  platformene
  9:18a
  agrāks rīts nekā parasti; laikam varu paspēt uzcept augošo rupjmaizi, izmēģinàt omes krāsniņu.
  Wednesday, November 26th, 2014
  pajautaa
  [ antijahve ]
  10:36p
  Čau, zinat varbūt Rīgā kādu veikalu/krāmu tirgu/whatever, kur pārdod jaunas/lietotas/vecas lietas, apmēram no tādām kategorijām, kā Tigerā? Tur visādas burciņas un nieki, un trauciņi, un interjera priekšmeti un citi štrunti.
  platformene
  2:53p
  kvīīīī (spiedzu kā sivēns)
  pajautaa
  [ silpurene ]
  2:07p
  Kur Rīgā varētu tikt pie zilas vai zaļas matu krāsas? 
  Paldies!
  pajautaa
  [ scorpse ]
  1:04p
  Par papildus ienākumiem
  Dārgie cibiņi, ir jautājums.
  Papildus pilnas slodzes darba vietai kāds cits uzņēmums vēlas no manis dabūt dažas konsultācijas un godīgi par to maksāt. Kāds ir ērtākais legālais veids, kā man noformēt šos ienākumus? Tas nebūs ilglaicīgi, tikai kādu brīdi dažas konsultācijas.
  Kādi līgumi jāslēdz? Vai man kā papildus jāreģistrējas pie VIDa, lai šādas atrakcijas vispār varētu notikt?
  Paldies!
  Tuesday, November 25th, 2014
  pajautaa
  [ jim ]
  11:36p
  Latviešu dzeja par kino
  Vai jums zināmi kādi latviešu autora dzejoļi, kur pieminēts kino? (Neskaitot Čaka "Šķūnī, kur agrāk stāvēja zirgi..." un Kārļa Vērdiņa "Es esmu nabags režisors".)

  Papildinājums. Būtu labi, ja tie nebūtu populāru dziesmu teksti un ka rindas piederētu padomju laikā rakstošajiem dzejniekiem, kā arī būtu vairāk kā tikai metafora, drusku kaut kāds kino apraksts arī. Es zinu, ka daudz prasu.

  Atslēgvārdi - kino, filma, seanss, ekrāns, kinoaktieru piesaukšana etc.
  pajautaa
  [ izdziivotaaja ]
  10:11p
  Jautras dziesmas par jūrniekiem
  Labs vakars jūsu pusē!

  Organizējas tematiskā ballīte un kā jau pēc virsraksta var nojaust, meklējam mūziku, ko likt fonā. Izrādās nemaz tik daudz nezinām par šo tēmu dziesmas.
  Visideālāk, ja kāds varētu roķīgākas ieteikt, jo publika tāda, kura dod priekšroku smagajam mūzikas galam...sievietes raudas par jūrā aizgājušo mīļoto nederēs :)
  Nu vai arī jautrās... Papajs (Popeye the Sailor) tika pirmais pievienots sarakstam :D Par pirātiem ar neskādētu.

  Current Music: Drunken Sailer - Irish Rovers
  vajag
  [ ripp ]
  9:59p
  bērnu gulta
  vajadzīga bērnu gulta. ja nu kādam ir lieka, labprāt atbrīvotu no 140-170cm garas bērnu gultas. var tādas, kam regulējams garums, bet, protams, nav obligāti. labi, ja ar maliņu, bet arī tas nav baigi svarīgi. stāvoklis vēlams tāds, lai nebrūk kopā. kaut kādi skrāpējumi vai uzlīmes galīgi netraucētu.

  par samaksu, kaut ko garšīgu vai paldies, pēc izvēles.
  pajautaa
  [ oldess ]
  9:41p
  Galda spēles
  Kādu galda spēli ieteiktu uzspēlēt 2 līdz 6 cilvēku kompānijai (vecumā 22-27 gadi)?
  vajag
  [ feita_kleita ]
  7:17p
  Cilvēks ar figūrzāģi
  jeb lobziku. Darbs 5 minūtēm. Čomska apkaime. Varu maksāt 10 eur.
  Nepieciešams skaisti izzāģēt caurumu mēbeles sānā saglabājot opciju, ka izzāģētā daļa ir tik forša, lai vajadzības gadījumā varētu to īzī pīzī ielīmēt atpakaļ.
  vajag
  [ kashadura ]
  4:25p
  Makbooka lādētāju.
  Var būt, ka kādam ir lieks?

  Pretī varu piedāvāt pilnīgi jaunus Egona Līva kopotos rakstus.
  pajautaa
  [ neetiski ]
  3:57p
  Digitālā druka
  Varbūt kādam ir pieredze ar digitālo druku uz auduma. Kur labāk drukāt "Mintprint" vai "Abi2"? Galvenais interesē attēla kvalitāte. Paredzēts drukāt uz šifona vai plāna, puscaurspīdīga poliestera. Nav paredzēts ne nēsāt, ne izmantot interjerā, ne mazgāt utt. Attēls melnbalts.

  Paldies!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba