karjera, tusiņi, stāvoklis sabiedrībā's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, July 31st, 2015
  pajautaa
  [ dzeina ]
  5:47p
  Liepājā neesmu atpūtusies pāris gadus. Iesakiet, lūdzu, kas tur tagad ir foršākās vietas, ko apmeklēt un lietas, ko redzēt.
  pajautaa
  [ kartona_kaste ]
  1:46p
  Stundu uzskaites programma darbiniekiem
  Sveiki,

  varbūt variet ieteikt kādu alternatīvu/globālu programmu darbinieku stundu uzskaitei?
  Līdzīgi kā Desktime.

  Paldies jau iepriekš!
  dziivo_te
  [ ewag ]
  1:38p
  Meklēju istabu Rīgā sākot ar septembri!
  Sveiki! Sākot ar rudens sākumu, respektīvi, septembri, meklēju istabu Rīgas centrā vai ~15-20min. kājām gājiena attālumā no tā. Lūgums nepiedāvāt rajonus. Esmu mākslinieciski domājoša, strādājoša jauniete, mīlu kārtību, mieru, draudzīgas attiecības, tāpēc priecātos par gados jauniem dzīvokļa kaimiņiem, kuri savā dzīvoklī meklē tīrību un klusumu mīlošu īrnieku. Istabas lielumam/iekārtojumam nav nozīmes. Vēlams par saprātīgu cenu, kurā jau iekļauti komunālie maksājumi, un ne-astronomisku drošības naudas summu. Izskatīšu visus piedāvājumus. :) Mans e-pasts: new.home@inbox.lv
  pajautaa
  [ 3_5469mhz ]
  1:30p
  Zilo ezeru zeme
  Vai zināt kādu konkrētu vietu pie kāda no Latgales ezeriem, kur ar auto var ērti piebraukt un nakšņot teltī? Interesē Ludzas apkaime, bet būtu interesanti dzirdēt par Latgales ezeriem kopumā. Varbūt zināt arī kādu, jūsuprāt, interesantu apskates objektu minētajā Ludzas apkārtnē?
  pajautaa
  [ ierindnieks ]
  11:36a
  Vai kādam nevajag Laba Daba 3 dienu biļeti, atdodu pa 30 EUR.
  annu
  10:53a
  Jūlijs un beigšana (jūlija beigšana)
  Jealous of them happy couples.

  #Greiza sirds
  vajag
  [ arrianda ]
  8:42a
  Vajag pārvest ledusskapi no Rīgas centra līdz Ogrei. Nākamās nedēļas 2. pusē.
  Ar nonešanu no dzīvokļa Rīgā un uznešanu uz dzīvokli Ogrē 4. stāvā (neesmu droša, vai varēs iebāzt liftā).

  Cenu piedāvāt šeit, komentāros.
  Thursday, July 30th, 2015
  pajautaa
  [ atheist ]
  10:53p
  Tabaka pa pastu
  Vai ir atļauts pasta pakās sūtīt tabaku? Neinteresē kontrabandas apjomi, bet 1-2 paciņas.

  Paldies!
  aivars_666 10:04p
  Blakus sūdzība
  LATGALES APGABALTIESAS CIVILLIETU KOLĒĢIJAI
  Atbrīvošanās alejā 88, Rēzeknē, LV 4601
  AIVARA GEDROICA (081274-10215),
  pasta adrese: a.k. 32, Daugavpils, LV 5401, tel. 28229894,

  BLAKUS SŪDZĪBA
  Daugavpils tiesas tiesnese I.Šteine ir kārtējo reizi atstājusi bez virzības manu 9.07.2015. iesniegto sūdzību pret SIA „DzKSU” un Daugavpils Domi ar prasību atjaunot mani mājas vecākā amatā, izmaksāt nelikumīgi ieturēto maksu par mājas vecākā pienākumu pildīšanu, kā arī atvainoties man „Latvijas Vēstnesī” un avīzē „Latgales laiks”. Uzskatu, ka šāds viņas lēmums ir nepamatots un pilnībā atceļams.
  1. Tiesnese I.Šteine apgalvo, ka manas ienākuma deklarācijas par 2014.gadu neesot pietiekami, lai atbrīvotu mani no valsts nodevas un ar lietas izskatīšanu saistīto izdevumu samaksas. Šāda pozīcija izsauc izbrīnu, jo, kā jau esmu rakstījis agrāk Jūsu tiesai, Augstākās Tiesas Civillietu departamentam un arī Zemgales apgabaltiesai, izskatot civilprocesu Nr.06078111, pilnīgi pietika ar manas ienākumu deklarācijas iesniegšanu par iepriekšējo gadu, lai mani vairakkārt atbrīvotu no jebkādu izdevumu maksāšanas tiesai. Daugavpils tiesai acīmredzot ir citi kritēriji šai jautājumā kā par to augstāk stāvošām tiesu instancēm. Turklāt, izziņu no VSAA pirms dažiem mēnešiem jau esmu tai iesniedzis. Lemjot par to, kāda tiesas nodeva man būtu jāmaksā, Daugavpils tiesa jau bija noskaidrojusi, ka nekāds nekustamais īpašums man nepieder, uzkrājumu bankās nav, ir tikai neprivatizēta garāža kooperatīvā „Dzelzceļnieks”, kura atrodas uz pašvaldības zemes. Manas prasības summa no Daugavpils Domes, laikam ritot, protams, mainās, jo pieaug arī laika periods, kopš esmu nelikumīgi atstādināts no mājas vecākā amata pienākumu pildīšanas, un līdz ar to pieaug arī tā naudas summa, kuru es būtu saņēmis, ja šāda nelikumība nebūtu notikusi. Atzīmēšu arī, ka, pakļaujoties Daugavpils tiesas spiedienam, esmu atteicies no morālās kompensācijas pieprasīšanas un esmu nolēmis aprobežoties tikai ar man izteiktu atvainošanos saziņas līdzekļos.
  2. Nesaprotu, kā var apgalvot, ka es neesot norādījis apstākļus, kas liek atzīt par nepamatotu manis atbrīvošanu no mājas vecākā amata, ja manas sūdzības sākumā tieši par to visu laiku tiek runāts, norādot konkrētus likuma pantus, kas ir tikuši pārkāpti. Šī mana sūdzība ir iesniegta jau vairākas reizes, par aptuveni 80% saglabājot tās sākotnējo saturu un domāju, ka varētu jau būt pat zināma Daugavpils tiesas darbiniekiem, tai skaitā, tiesnesei I.Šteinei, tikpat kā no galvas. Atzīmēšu, ka līdz šim sūdzības nepamatotība kā arguments tās nepieņemšanai nekad netika izmantots, parasti notika atsaukšanās uz nenomaksāto tiesas nodevu un it kā trūkstošajiem dokumentiem. Pēdējo reizi uzstājīgi tika pieprasīti mājas iedzīvotāju kopsapulces protokolu oriģināli vai to apstiprinātas kopijas, to minot kā praktiski galveno un vienīgo iemeslu, kāpēc lieta netiek sākta izskatīt pēc būtības. Kad šos protokolus beidzot iesniedzu, pēkšņi parādījās kādas citas, agrāk neminētas pretenzijas.
  3. Apgalvojums par to, ka man būtu nepieciešams pamatot, kāpēc pieprasu savā gadījumā piemērot CPL 51. un 52.pantu, ir sevišķi cinisks un nekaunīgs. Daugavpils tiesa ir labi informēta, ka uzreiz, tiklīdz uzzināju par savu nelikumīgo atlaišanu, griezos pie Daugavpils mēra un SIA „DzKSU” priekšsēža ar lūgumu šo lēmumu atcelt, bet, kad saņēmu noraidošu atbildi (pie tam ne no adresātiem, bet no viņiem zemāk stāvošām personām), vērsos ar prasību Administratīvajā tiesā, kuras lēmumu par to, ka lieta neatbilstot viņu kompetencei un man esot nepieciešams vērsties Daugavpils tiesas Civillietu daļā, katrreiz pievienoju savam iesniegumam, ko adresēju Daugavpils tiesai. Nu jau apmēram 1,5 gadu garumā ar šo lietu tiek „spēlēts futbols”, mākslīgi izdomājot visādus iemeslus, kāpēc to nevarot pieņemt izskatīšanai; tiklīdz kādu no norādītajiem trūkumiem novēršu, tā vietā tiek sameklēts kāds cits. Lūgums pamatot „nokavēšanās iemeslus” atgādina līdzību par to, ka dzērājs apvemj solīda cilvēka apģērbu un tad liek viņam paskaidrot, kāpēc viņš šādā atbaidošā izskatā atrodas sabiedriskā vietā. Atzīmēšu, ka līdz šim tādu cinismu Daugavpils tiesa neatļāvās un neapšaubīja CPL 51. un 52.panta piemērošanas pamatotību manā gadījumā. Manuprāt, šeit tā vienkārši ir acīmredzama.
  Kā liecina Daugavpils tiesas rīcība teju 2 gadu garumā, šī iestāde dara visu iespējamo, lai mana lieta netiktu izskatīta pēc būtības, jo tādā gadījumā viņiem nekas cits neatliks, kā manas pretenzijas atzīt par pamatotām. Tas savukārt ļoti nepatiks Domes priekšsēdim J.Lāčplēsim, ar kura personīgu rīkojumu (kā man kļuva zināms no neoficiāliem avotiem) es arī tiku no mājas vecākā pienākumu pildīšanas atstādināts par publiski pausto kritiku šai personai plašsaziņas līdzekļos. Ir acīmredzami, ka Daugavpils tiesa de facto nedarbojas neatkarīgi, bet atrodas ciešā mēra J.Lāčplēša ietekmē; kā īpaši kuriozs fakts jāatzīmē, ka manas lietas izskatīšana pat vienu brīdi tika uzticēta J.Lācplēša māsai V.Lāčplēsei, un tikai pēc Latgales apgabaltiesas iejaukšanās V.Lāčplēse bija spiesta sevi atstādināt (kas, protams, neliecina, ka viņa neturpina ietekmēt savus kolēģus, kuriem formāli it kā nebūtu kontrindikāciju uzticēt izskatīt manu lietu). Arī iet uz jebkādiem kompromisiem saistībā ar manis atbrīvošanu no tiesas nodevas Daugavpils tiesa bija ar mieru tikai pēc vairākkārtējām manām sūdzībām Latgales apgabaltiesai. Man atliek tikai cerēt, ka arī šoreiz augstākā instance nepaliks vienaldzīga pret Daugavpils tiesas vēlmi ar dažādu birokrātisku šķēršļu palīdzību nepieļaut manas sūdzības izskatīšanu pēc būtības un juridiskā taisnīguma atjaunošanu.
  Pamatojoties uz visu iepriekš minēto, lūdzu Latgales apgabaltiesu:
  1. Atcelt Daugavpils tiesas 16.07.2015. lēmumu un likt tai pieņemt manu sūdzību un izskatīt to pēc būtības.
  2. Līdztekus apsvērt lietderību nodot izskatīt šo lietu kādai no kaimiņu rajonu (Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu) tiesām, jo līdzšinējā manu kontaktu pieredze ar Daugavpils tiesu liecina, ka tā nav neitrāla un objektīva, un man nav cerību, ka arī lietas izskatīšana pēc būtības jebkura no Daugavpils tiesas tiesnešiem sastāvā notiks saskaņā ar LR likumiem un politiski neangažēti.

  30.07.2015. Aivars Gedroics
  pajautaa
  [ toadbeauty ]
  7:48p
  smieklīga dziesma
  Kādreiz jaunībā 1994. vai 95. gadā, varbūt par 96. bija tāds TV IGE vai KS vai kas tamlīdzīgs. Tur katru dienu kruķīja vienus un tos pašus dziesmu klipus. Daži bija tīri feini. Bet kaut kā nevaru atcerēties vienu dziesmu.
  Bija tāda vienanejēdzīga un ritmiska dziesmiņa, kur japāņu/ķīniešu meitenes sēdēja rindiņā un vienā ritmā grozīja galvas un šūpāja kājas.
  Tad vēl šitādas meitenes nebija ļoti modē, un tāds meiteņu klips bija tikai viens.
  Kas tas vispār bija? Kāds lūdz neatceras nosaukumu vai izpildītāju?
  pajautaa
  [ zivs ]
  7:35p
  SWF hostings
  Labs SWF failu hostings?
  Nepieciešams, lai lietotāja profilā ir apskatāmas mazbildes visiem ievietotajiem failiem (režģis).
  Tie saiti, kurus atrodu, piedāvā tikai tiešos linkus katram failam atsevišķi, kas ir sasodīti neērti.
  pajautaa
  [ skropstutussa ]
  7:06p
  ādas jaka
  hei!

  Šodien par 6 eiro nopirku satriecošu ādas jaku, bet . . diezgan par lielu, bet tā kā jaka ir pelēkā krāsā, es nevarēju atstāt to.
  Vai Tu zini, kur es varētu labot jakas izmērus?
  ^^
  paardod
  [ ikvakars ]
  5:51p
  YARD SALE


  L izmēra ZIb ziemas siltā kleitiņa, vilkta pāris reizes 30.00 EURO  Grāmatu čupiņas katra pa 20.00 EURO  Visas grāmatu kaudzītes kopā 59.99 EURO

  Visas grāmatu kaudzītes kopā + kleita 80.00 EURO

  Cenas runājamas, sīkāks info uz snif@inbox.lv saite - http://foto.inbox.lv/snif/Yard-sale
  pa_leeto
  [ sarkanvilks ]
  5:25p
  LabaDaba
  Pārdodu vienu LabaDaba aproci. 30 eiras.
  pajautaa
  [ lavendera ]
  2:30p
  Kura skaisti brūnā matu krāsa nomazgājoties neatstāj rižu "pēckrāsu"?
  (Esmu nolēmusi beidzot ķerties pie krāsošanas pašrocīgi, citādi frizētavu cenas mani bankrotā iedzīs.)
  vajag
  [ mirdzums ]
  12:55p
  Varbūt kādam, kurš ar auto brauc uz Labu Dabu, ir vieta bagāžniekā dažām manām mantām?
  pajautaa
  [ _navnejausmas ]
  2:04a
  vai ir iespējams saglabāt savu klabi uz datora kā teksta failu, pdf vai kā savādāk?

  tools->export your journal nepalīdz diži, pa vienam mēnesim tā? vai neprotu lietot.
  Wednesday, July 29th, 2015
  pajautaa
  [ virginia_rabbit ]
  12:20p
  aizņemties autokrēsliņu
  Varbūt kāds dzīvo ~Tallinas/Brīvības un varētu aizdot bērnu autokrēsliņu sestdienai no 11.00 līdz 17.00?
  platformene
  10:49a
  welcome back to life
  Tuesday, July 28th, 2015
  pajautaa
  [ kants ]
  8:58p
  13. gadsimta sinkrētisms
  Vai kāds nav uzdūries plašākam aprakstam par to, kā Zobenbrāļu ordeņa bruņinieki pēc kaujas ziedoja zirgus un ieročus? Kādas analoģijas citur Eiropā šajā laikā? Fakts ir minēts Atskaņu hronikā, bet interesē detalizētāks apraksts..
  pajautaa
  [ marmara ]
  6:59p
  bio skruļļi - ilgviļņi
  meklēju pieredzi un atsauksmes saistībā ar dabīgajiem/bio ilgviļņiem! Kādas domas? Patīk/nepatīk? Nenožēlojiet? CIk maksā? Kurā vietā Rīgā vislabāk TO darīt?
  pajautaa
  [ dzeina ]
  4:59p
  Vergilijs vai Vergīlijs?
  pajautaa
  [ dzeina ]
  11:15a
  Gari mati, īss prāts
  Kur Rīgā ir iespējams iegādāties normālas, kvalitatīvas matadatas? Tādas, kurām, atšķirībā no Drogās/ Rimi/ whatever nopērkamajām, nenāk nost krāsa, nenāk nost aizsargbumbiņas un kuras vispār ir cienījams, viengabalains priekšmets?
  paardod
  [ enia ]
  7:47a
  Biļetes uz krāsu festivālu
  Hei! Tā kā tomēr netikšu pati, pārdodu biļetes uz krāsu festivālu "Holi" šajā nedēļas nogalē.
  17. EUR/GAB Gribētāji rakstiet uz dzeina.verdi@gmail.com
  Monday, July 27th, 2015
  pajautaa
  [ udensroze ]
  8:04p
  Restorans vecpilseta?
  Divata ar labako draudzeni gribam vakariņas vecpilsētā, kur cenas zemākas kā valterarestorans,bet pavisam pa lēto nav vajadzības. Lasu atsauksmes pëdëjā laikā atvērtajiem: neiedegas acis.

  Ir jums kāda laba pieredze?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba