- 2.12.05 01:03
-
nope - tikai daļēji var piekrist tevis teikto. kvantu fizikā nav iespējama noteikt daļiņu precīzu atrašanās vietu, vai arī precīzu ātrumu. un pietam tas nav tāpēc ka cilvēcei nav pietiekam labi mēraparāti. bet gan tāpēc ka tās daļiņas uzvedās dīvaini.
un vēl no fizikas - ja aplūko daļiņu, un to dara ari viļņiem, tad tā rezūltātā daļiņu īpašības mainās. un rodās jautājums vai tas kā mēs uztveram pasauli nemaina to kāda pasaule īstenībā ir?
Pluss vēl evolūcija!
Lielais sprādziens!
tas ir tikai māns ka viss ir noteikts. un tas ir tāpēc ka mēs paši ikdienā uztveram ļoti niecīgu daļu no realitātes īpašībām.
bet ok anyway - viss šis spams, kuru visticamāk man vajadzēja apgraizīt īsāku un kodolīgāku, ir tikai piezīme, jo visā visumā neko lielu šie fakti cilvēka mūžā nevar ietekmēt. cilvēks arvien un paliek pats par sevi noteicējs.