friends
friends [entries|archive|friends|userinfo]
Gā.Kā.

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[4. Okt 2015|12:31]

ripp
bērniņš nupat burtiski izkausēja mūsu sirdis. ejot pa mežaparku, viņa pateica mums ar A. "mēs esam pasaulē mīļākie draugi". aaaawwwww.
link3 ir|+

ASC [4. Okt 2015|11:36]

ambient_idm

[telefontubbie]
ASC alias James Clements internetos sastopams gan kā drone, gan ambient techno, ambient, gan drum and bass skaņdarbu autors. Atklāju ASC pavisam nejauši, klausoties drum and bass miksus. Ieguglējot ASC albumus, biju pārsteigta, ka drum and bass žanra vietā atradu pārsvarā visu to, kas sliecas ambient virzienā. yeeey

Albums 'Silent season' ieturēts ambient un drone noskaņās. Iespējams noklausīties Silent season leibla mājas lapā.
http://shop.silentseason.com/album/time-heals-all-sscd14

Daudzos citos albumos ASC it kā nespēj izvēlēties kurā žanrā iekļauties,taču tie ir arī noskaņām pilni.

Mani favorīti:

ASC - Microsia
https://nonplusrecords.bandcamp.com/track/microsia

ASC - Oneirounaut
https://www.youtube.com/watch?v=DGqjndIzlrM

ASC - Matter of time
https://nonplusrecords.bandcamp.com/album/nonplus-006-phobos-oort-cloud-matter-of-time
link+

Vejopatis & Lietuvas ambient [4. Okt 2015|11:22]

ambient_idm

[telefontubbie]
[Mūzika: |Vejopatis - Sauliute ]

Vejopatis ir projekts no Lietuvas, kas ietver skaņdarbos šķipsniņu baltu folkloras.

Vejopatis - Medziu Aidai (2014, Cold tear records)
Klausīties var turpat izdevēja mājas lapā.
http://coldtearrecords.bandcamp.com/album/vejopatis-medziu-aidai

Mani favorīti:
Aisling (bandcamp links) un Sauliute (youtube)
https://www.youtube.com/watch?v=EJ69ryvGIIU


Turpat Cold tear records lapā var atrast vēl šo to, kas ražots Lietuvā un citviet Eiropā. Priekā!
link+

[4. Okt 2015|06:24]

meskalins
[Mūzika: |..ar naktstauriņiem feat. š]

tā spēle man mīļa tomēr. vakar attapos, ka neesmu jau kādu laiku dzīvojusi iedomātu tēlu dzīves. lai gan tas ir nogurdinoši un pārlieku emocionāli, man tomēr patīk spēlēt. un ja es sen neesmu dabūjusi. to jocīgo dīvas kompleksa apmierinājumu, man nākas kļūt jocīgai ikdienā. uzgaidāmajās telpās stacijās sabiedriskajās tualetēs visos tajos kolektīvos, kuros esmu iesaistījusies, man jebkurā brīdī var netīšām izpildīties kāda etīde.tāpat vien.domā ko gribi.
link+

[3. Okt 2015|18:21]

meskalins
[Mūzika: |Gas of Latvia - Sala ]

Zvilnējām kapos, kā izrādās, oktobra saulītē, kamēr no uzkalniņa nāca sabijusies sieviete. Mans kompanjons galanti viņai taisnojās: "Neraizējieties! mēs esam dzīvi." Viņa, savukārt, mierināja mūs: "Nē, man vienkārši šķita, ka es te ko iztraucēju."
link+

moodle [3. Okt 2015|16:01]

vajag

[miss_doherty]
Vajag kādu, kurš var pastāstīt/parādīt/iepazīstināt ar moodle vidi.

Par atlīdzību sarunāsim :)
link1 ir|+

Kleitas, svārki, smaržas, fotoaparāts, kas nedarbojas, lūpukrāsa, old-style modems [3. Okt 2015|14:11]
pa_leeto
[malafemmina]
Cenas komentāros pie bildēm. Rakstiet tepat vai viapore pie inbox. Saņemšana Lāčplēša ielā pie Salu tilta vai no turienes netālā centrā.
http://foto3.inbox.lv/viapore/Hopper
link1 ir|+

Īrnieku vajag, īrnieku... [2. Okt 2015|16:09]

vajag

[gracy_kelly]
SITUĀCIJA:
Šovasar pārvācos no darba-projekta mazpilsētā atpakaļ uz Rīgu, atsāku īrēt dzīvokli, kurā kaut kad studiju laikos esmu jau dzīvojusi. Plāni draugiem un radiem skarbi mainījās, paliku dzīvoklī viena pati. Mana izvēle, jo man tur ļoti patīk. Atradu darbu. Parēķināju, sapratu, ka ziemā toč' nevarēšu viena pavilkt. Meklēju kādu, ar ko kopā izmaksas dalīt. Dzīvokļa īpašniece ir ar mieru. Tātad piedāvāju īrēt ISTABU.

DZĪVOKLIS:
Vecmīlgrāvis. Padomju laika piecstāvene. Pirmais stāvs. Trīs istabas, no kurām vienā dzīvoju es. Viena ir caurstaigājama dzīvojamā/viesistaba. Trešā - tā, kuru piedāvāju kādam citam!
Dzīvoklis ļoti labā stāvoklī, karstie un aukstie ūdeņi, gāzes plīts, veļasmašīna, ledusskapis, vannas istaba, WC. Brīvajā istabā svaigi līmētas gaišas tapetes. Interneta šobrīd nav, jo es dzīvoju uz mobilā, bet ir plāns ievilkt Lattelecom. (Tīri informācijai - LMT zona ok, bet mobilais nets nevelk.) Ļoti saulains - rīta un dienas saule visos logos, bet vasarā, ja vēdina un piever žalūzijas, ir ok. Istabā mēbeles var būt un var arī nebūt - šobrīd tur ir rakstāmgalds un izvelkamais dīvāns. Pārējais viss jau ir mēbelēts, bet tā mierīgi, bez padomju laiku sekcijām un tepiķiem pie sienām.

VIETA:
Kā jau minēju, Vecmīlgrāvis. Centra mīlētājiem nederēs. Bet Vecmīlgrāvis šobrīd kulturāli atdzimst... Līdz centram 35 - 40 minūtes ar autobusu, plus 5 minūtes līdz pieturai. Ar mikriņiem vai vēlos vakaros, protams, ātrāk. Vajadzības gadījumā - ar taksi kādi 8 līdz 9 EUR. Aiz loga pavasaros zied ceriņi un kastaņi, tuvu Ziemeļblāzmas kultūras pils, drusku tālāk jūra (25 min ar riteni), kaijas virs galvas ārā kliedz visu dienu (ērti, ja nevēlas dzirdēt savus iekšējos putnus)... Var iet skatīties kuģus uz Mīlgrāvja kanālu. Vispār tāda "zaļa" sajūta. Ja vajag, teorētiski kaut kur pie mājas var atrast arī vietu mašīnai. Ja vajag, pīpēt var iet ārā - pirmais stāvs.

DZĪVOKĻA BIEDRS:
Es - oriģinālā kurzemniece, vēsturniece zem trīsdesmit, strādāju muzejā, bet ļoti daudz arī no mājām. Mājdzīvnieku nav, bieži mēdzu braukāt apkārt. Mājdzīvniekus arī nevēlos ieviest (izņēmumi ir visādi kāmji un zivis, kas dzīvo savā ierobežotajā teritorijā). Manuprāt, dzīvoju mierīgi, esmu kārtīga (kā saka mani draugi - nenormālīgi, bet gan jau tik traki nav). Ballēties patīk, bet ne katru dienu...

CENA:
EUR 170 mēnesī. Tas ietver istabas īri, komunālos, gāzi, elektrību. Karoče visu. Arī dzīvojamās istabas izmantošana draugu un radu izguldīšanai, ja tāda nepieciešamība rodas (vēlams, ne regulāri - es no tās istabas bieži strādāju). Tā arī ir reāli puse no visām izmaksām gada griezumā. Atsevišķi jāizrunā būtu par to interneta lietu.
Dzīvokļa īpašniece prasa EUR 100 drošības naudu. Par oktobri būtu jāsamaksā ievācoties (ne pilna saumma, atkarīgs no datuma).
Vasaras mēnešos komunālie mazāki, tad droši vien varētu runāt arī par mazāku maksu.

Labā ziņa, ka, ja šis variants interesē, tad var ievākties kaut "rītvakar"!
Varbūt Vecmīlgrāvja atdzimstošais šarms ir tieši tas, kas kādam vajadzīgs (pašam, radam, draugam, kolēģim) utt. Principā tas ir labs variants cilvēkam, kas vēlas konstantas izmaksas, savu telpu labiekārtotā dzīvoklī, mierīgu kaimiņu un Rīgā vēlas dzīvot salīdzinoši klusā, zaļā rajonā.

Ja ir interese, droši dod ziņu uz liga.anna džīmailā. Daudzas lietas ir runājamas. ;)

(Tādus variantus, kā man pašai atrast labāku darbu vai lētāku dzīvokli, lūdzu, nepiedāvāt.)
link1 ir|+

[2. Okt 2015|01:00]

ripp
rubrikā "iespējams uzzinu pēdējais", šovakar atklāju "Last Week Tonight with John Oliver". noskatījāmies 3 raidījumus, par bēgļiem, kara tulkiem tuvajos austrumos un droniem. vienīgais iemesls, kādēļ neskatīsimies vēl, ir vēlais pulksteņlais. izklaidējoši un informatīvi.
link+

printerīši [2. Okt 2015|00:38]

par_velti

[inese_tk]
labvakar. tā, kā te grozās visādi savādi ļautiņi, iedomājos, ka moš te ir arī kāds printeru gīks vai fetišists. piedāvājumā 2 neejoši kanoni:
a) canon pixma mp160 (pirkts tepat cibā pa pieci lati kā ejošs, bet tā arī negāja)
b) canon lbp 2900 (cienījama vecuma biroja darba zirgs, kurš nu jau pasen atpakaļ printējot vnk pārstāja printēt un tā arī neatsāka. tinte toreiz bija svaigi pildīta).

atrodas salaspilī, šobrīd nekur aizvest nevaram, jo mašīnai nav izieta skate, bet kaut kad cerams drīz, līdz Rīgai varēsim aizraut. ja nevienam nevaik, atdosim veco elektropreču savākšanas punktā.
link3 ir|+

[1. Okt 2015|23:34]

kaarl
[Mūzika: |Alva Noto, Ryuichi Sakamoto, Ensemble Modern - Silence]

visu laiku trauksme iekšā. viņa ļoti sen jau tur ir, bet relatīvi nesen tikai sāku pievērst tai uzmanību. viņa sāka tā kā atkāpties, varbūt tādēļ to vispār pamanīju, ka pēkšņi vienkārši jutos labi (jāatzīst, ka šī sajūta pārsteidza). varbūt tam, ka trauksme pa brīžam izgaist ir sakars ar to, ka eju pie terapeita - kaut kas iekšā kārtojas, bet es nezinu kā tas īsti darbojas. vēl man liekas, ka man virs galvas karājas kaut kāds milzīgs, ļoti nozīmīgs jautājums un trauksme nāk no tā jautājuma, nezinu gan kāds ir tas jautājums. var gadīties, ka zinu jau atbildi, bet reizēm svarīgāks ir jautājums. kaut kas saistīts ar vecākiem. 

 visu laiku klausos šo
link1 ir|+

Angļu valodas privātskolotājs/privātskolotāja [1. Okt 2015|11:38]

vajag

[iio]
Vajag labu angļu valodas privātskolotāju, kurš/kura palīdzētu atsvaidzināt angļu valodas zināšanas. Zināšanu līmenis Upper-Intermediate. Rīgā, vēlams centra robežās. Līdz 20Eur par nodarbību.
link2 ir|+

[1. Okt 2015|09:39]

ripp
pirmoreiz 4 dienu laikā cēlos ar bērnu. aizvedu uz dārziņu. ko lai saka. grūti braukt ar auto, ja acis sāp pie katras to kustības.
tagad vajadzētu pastrādāt, bet ļoti gribas pagulēt.
link+

Sickoterapeiti [30. Sep 2015|22:01]

vajag

[confusius]
Lūdzu, iesakiet labu[s] un pēc iespējas nedārgu[s] psihoterapeitu[s] Rīgā, kurš[/i] prot strādāt ar PTSD!
link+

[30. Sep 2015|18:05]

ripp
nu re, varu sajusties nostaļģiska pēc laikiem, kad smēķēju.
šobrīd es piedzīvojumu bakteriālu sarežģījumu (sinusīta formā) pēc vīrusa, kas bija sarežģījums pēc strutainās angīnas. kvī.
rīt atkal pie ārsta.
... tālāk ... )
link8 ir|+

lai jauka diena! [30. Sep 2015|09:29]

matiiss
link+

māla bļodas [30. Sep 2015|09:13]

vajag

[daarta]
Meklēju, kur var aizņemties 2 māla bļodas uz ceturtdienu/piektdienu. Latviskas un smukas izskatā, kādi 20 cm augstumā, 40 diametrā. Anyone?
link+

[29. Sep 2015|20:39]

vajag

[laielais]
Labdien, labvakar!
Varbūt kādam ir neizmantota tastatūra, kuru gribētu atdot tāpat, vai par kautko simbolisku?
saziņai epasts: lauris091 gmailā

P.s.Dabūju - paldies sievietei no Alberta ielas :)
link2 ir|+

[29. Sep 2015|16:11]

velo

[ieva]
hei, velocilvēki - ir kādi ietekumi riteņa slēdzenei? skaidrs, ka U-lock, bet konkrētāk nezinu. proti, paskatījos dažus video, kur lauza vaļā, nu, no tām, ko pārbaudīja, protams, skaidrs, kuras izturēja. taču cik viens cilvēks var tos viģikus noskatīties, u know - vācu informāciju, īsāk sakot, tak što, lūdzu, neturiet sveci zem pūra. paldies!

p.s. būtu labi, cena ja nepārsniegtu 50EUR, bet vienlaikus galvenais tomēr, protams, lai mans ričuks būtu un paliktu mans.
link4 ir|+

[29. Sep 2015|13:29]

ripp
pēc rīta iekšējās drāmas un turpinošās nespēka nolēmu sevi apbalvot. krāsnī jau stāv rasbainieka reklamētā šarlote. un jā, es zinu, ka pirmajā teikumā ir vārds "nespēks". ābolus es apstrādāju gultā :D
link+

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]