Aizrakstīju e-pastu Mārim Zanderam

« previous entry | next entry »
Mar. 23., 2009 | 06:57 pm
SKAŅA: Uztari - say what you whant

, jo neviens, man liekas, nezin korekto atbildi. Varbūt kāds zin kam vēl var uzjautāt?

Nezinu nevienu, kam uzjautāt šo jautājumu, kā vien Jūs!

Kāpēc Latvijas valdība ceļ Gaismas pili pat krīzes laikā nevis rūpnīcu, kas ražotu masu patēriņa preces?

Kāpēc vispār nav nevienas lielas rūpnīcas, kas piederētu valstij, tas tak ir izdevīgs bizness?

Rūpnīca radītu jaunas darba vietas cilvēkiem un arī tādiem kam nav īpaši laba izglītība (celtnieku rindas utt.) plus pie mūsu cenām spētu konkurēt ar importa preci, jo būtu lētāka un uz patriotiska slogana RAŽOTS LATVIJĀ iegūtu labu reklāmas kampaņu.

p.s. visi man atbild, jo valdība ir zagļi, izpārdeva viu lai ātri nopelnītu un likvidētu konkurences iespējas un atbrīvotu ceļu importam. Man gribas labāku skaidrojumu vismaz no Jums, kas ar politiku ceļas un iet gulēt. Paldies.

Ar cieņu
freakart

SEKOT TRUSIM! | IR KO IEBILST? | Add to Memories


Comments {17}

× ! Edge ! ×

aizmirsu virsrakstu

from: [info]devour
date: Mar. 23., 2009 - 08:07 pm
SEKOT TRUSIM!

diemžēl...nē

Atbildēt šamējam | Iepriekšējais | Diskusija


Ervīns

aizmirsu virsrakstu

from: [info]freakart
date: Mar. 23., 2009 - 08:14 pm
SEKOT TRUSIM!

kas tev par problēmām? kamēr pats nepelni viegli mētāt vēso kūlo džeku, kuram vienīgā problēma ir izdomāt, kā paņirgāties par skolotājiem. nožēlojami vecīt.

Atbildēt šamējam | Iepriekšējais



Free Web Counter