Ziņojumi kosmosam
Nenopietni par nopietno un nopietni par nenopietno
Citu humanoīdu spļāvieni dogmas sejā 
25th-Jun-2017 08:44 am
esmu paskatījies pa vienam puslaikam no visām itālijas u-21 spēlēm šitajā eiropas čempī, un Pelegrīni + Kjēzo ir reāli labi, nu, un par Rugani visi jau zina. Bernardeski ir potenciāls, bet nedomāju, ka viņš izsitīsies daudz augstāk par stabilu lielās izlases rezervistu.
24th-Jun-2017 11:31 pm
konfjūzēju kaķus ar savu eksistenci. abas tā piesardzīgi staigā apkārt, cenšas neuzkrītoši vērot.

par to, kā jūtos es, par to nerunāsim. labi, ka rīt jāstrādā.
24th-Jun-2023 10:07 pm
Pašlaik notikumi ASV ir interesanti, bet vēl interesantāki tie būs, kad organiskais Visums izkļūs no savas aizsargpozīcijas un dosies tīrā uzbrukumā. Piemēram, senāts izmeklē Loretu Linču par Hilarijas palaišanu vaļā: https://www.youtube.com/watch?v=GgyOQb1UDVU Tas it kā sāksies pamazām, bet nonovēršami šie nelielie uzbrukumi pāries masīvā, tīrā uzbrukumā demiurga pasaulei un tad mēs zināsim, ka jaunais laikmets ir ĻOTI tuvu.
24th-Jun-2017 05:16 pm
где водка граф жену пытает
в графине говорит жена
и граф всмотревшись понимает
пьяна
24th-Jun-2017 02:38 pm - ko Kaurismeki zina par kaimiņiem
Līst kā jau pa Jāņiem, rezignēti vēroju Kaurismeki filmu "The Last Border" (Viimeisellä rajalla, 1993). Atķeksēju arhīvam galvenā varoņa teikto galvenajai varonei: ""Doila" ir vienīgais vārds, ko zinu latviski. Tas nozīmē "cerība"."
24th-Jun-2017 10:22 am
fucking fuck fuck
24th-Jun-2017 11:19 am - Jāņu sapņi
Zvanīja sen mirusī latviešu valodas skolotāja un klases audzinātāja un pavēstīja, ka uz visu svētku nakti pārskatīšanās pēc mašīnu esmu bijis novietojis uz tramvaja sliedēm, un tagad būšot jāmaksā ne vien sods, bet arī zaudējumi par apturēto tramvaju satiksmi. Tā kā nogulēju ilgi, un maksa ir par stundām, sanāks baigā summa. Uz mašīnas loga bija saliktas ielaminētas A4 izmēra soda kvītis karoga sarkanumā.
Vēl [info]rasbainieks bija baigi nikns, jo kāds no viņa tulkojumu kantora bija salaidis dēlī jaunāko "Ledus laikmetu". "Vispār jau pirms tulkošanas ir vērts paskatīties arī pašu filmu un izlasīt varoņu raksturojumus," viņš pukojās, "jo gala versijā bieži vien lielas daļas dialogu nemaz nav."
Tas īsumā viss, piekusu skatīties sapņus, jāceļas.
24th-Jun-2017 10:58 am - UK lol
Priekš wannabe policejiskas valsts britānijas konstebloīdi liekas pagalam nekompetenti. Laba konkurence zviedru un franču elojiem.
Padsmit cilvēku nespēj aizturētu vienu apdolbījušos nēģeri. Nav brīnums, ka viņiem tur ir ''no go zones'' un noziedzība netiek adekvāti apkarota. Nezināmais šeit vienīgi ir vai tāda izskatās policijas darbība vienmēr vai varbūt tikai tad, ja jāaiztur ''minoritāte'' un ir bailes kļūt par rasistu.
vot tā
24th-Jun-2017 10:21 am
Poll #21028 gahhaewrywe3yery
Open to: All, results viewable to: All

raportēju: esmu dzīvs un mobils!

View Answers

manas rokas smaržo pēc etiķa
4 (25.0%)

draugi, šķiet es būšu nopircis telti bez ieejas...
0 (0.0%)

eurēka! esmu beidzot sapratis, ko dziesmā nozīme vārdi tirvirvirvir bumbumbum!
2 (12.5%)

jā, bet vai to var nosaukt par dzīvi? tā ir nozēļojama eksistence...
8 (50.0%)

mums tagad nākas lietot alu ugunskura dzēšanai! ugunskura, kas ir sirdī un laikam arī kuņģī!
1 (6.2%)

daiļs dāmas, hik, es varu pārvvdīt vai kādai nav pakaļā iekodosisss ērce
1 (6.2%)

23rd-Jun-2017 06:27 pm
Pagājušajā nedēļā mani aizkustināja filma The Room, viens no tiem "so bad its good" veida šedevriem, kas apgāž visus labas kinomākslas likumus un (neapzināti) parodē žanra konvencijas. The Room piesaista ar savu eagerness un pilnīgu pašironijas trūkumu, gluži kā Krišjānis sviesta cibā. Komplektā ar filmas pilnīgo nekompetenci tas rada absurda humora iespaidu. Pie tam filmas sižets ir tik vienkāršs un klasisks, ka līdzinās gluži vai grieķu traģēdijai vai Šekspīram, līdz ar to padara The Room viegli skatāmu un savā ziņā dziļu. Es vēl teiktu, ka The Room daudz labāk nekā citas, konvencionālās filmas attēlo dzīvi. Dzīve ir pilna ar epizodēm, kuras nekur nenoved, dzīve ir pilna ar dialogiem, kas atkārtojas (kurš gan nav saskāries ar vecākiem, kuri vienmēr grib runāt vienu un to pašu un risināt bērnu problēmas, gluži kā Līzas māte), dzīve ir pilna ar neloģiskām rīcībām, ar ne līdz galam izdomātām scēnām un emocijām, teikumiem, kas prātā izklausās traģiski, bet izrunāti kļūst smieklīgi, dzīve ir pilna ar sliktiem aktieriem un grūti saprotamiem akcentiem, dzīve ir pilna ar sekundāriem personāžiem, kuri sižeta attīstībai neko nedod. Varbūt Room ir autora pretreakcija uz kādā dramaturgu iesācēju seminārā saņemtajām pārlieku shematiskajām pamācībām, tāda "fuck the rules!" tipa ņirgāšanās par tiem, kuri mākslu reducē uz amatnieciskiem likumiem un shēmām.

Vēl vairāk par filmu man patīk tās gluži neticamais aktieris / režisors / producents Tommy Wiseau, garmataina vampīra un barbaru karavīra salikums ar amizantu akcentu, kura pirmsākumi meklējami nezināmā austrumeiropas valstī. Tomijs ir iedvesmojošs tēls, varbūt tāpēc, ka viņa negatīvajās (?) īpašībās atpazīstu sevi. Varbūt tāpēc, ka apskaužu pārcilvēciskā optimisma dēļ - tāds optimisms ir raksturīgs noteikta veida startupu dibinātājiem / entrepreneuriem, rokzvaigznēm un citiem egomaniakiem.

Kindle nopirku grāmatu The Disaster Artist (autors ir Gregs, aktieris, kurš spēlē Marku). Tomijam un Gregam šobrīd klājas labi, pēc Disaster Artist tiek uzņemta lielbudžeta filma. Komplektā ar Wiseau optimismu tas viss kļūst par visnotaļ pozitīvu stāstu - tā teikt, lai cik arī nekompetents un visu izsmiets tu nebūtu, turpini vien tik savu lietu, beigās tevi gaida panākumi, pat ja ne gluži tādā veidā, kā sagaidīji.
23rd-Jun-2023 06:50 pm
"Jesus saw some babies nursing. He said to his disciples, "These nursing babies are like those who enter the (Father's) kingdom."
They said to him, "Then shall we enter the (Father's) kingdom as babies?"
Jesus said to them, "When you make the two into one, and when you make the inner like the outer and the outer like the inner, and the upper like the lower, and when you make male and female into a single one, so that the male will not be male nor the female be female, when you make eyes in place of an eye, a hand in place of a hand, a foot in place of a foot, an image in place of an image, then you will enter [the kingdom]."
(Gospel of Thomas 22)
23rd-Jun-2023 06:17 pm
Ir kāds automehāniķis, sociotips: džeks, kā jau daudziem no viņiem, pretty much parasts automehāniķis, kas savā darbā visu laiku klausās kaut kādu populāro radio ar daudzajām reklāmām un topu dziesmām. Kurš daudz smēķē, ir jautrs džeks un labi saprot mehānismus. Un šodien es uzzināju, ka šāds cilvēks regulāri ar savu apziņu ceļojot uz nākotni un runājot ar "saviem dieviem" (par ko viņš nevarot stāstīt savējiem, jo tie padomāšot, ka viņš ir jucis).
23rd-Jun-2017 10:39 am
eat, sleep, rave, repeat.

teicu VZ, ka man pohiņa. viņš teica, ka +/- piekrīt. sašutu un atbildēju, ka I don't need you to validate my need for validation. VZ viss tāds, a ko tad? es saku, ka pohiņu ta, jo, ja nu tā tikai manā galvā... oh wait.

citās ziņās gribu pierakstīt, ka šovakar satikšos ar meiteni, kura nemāk flirtēt. mums lieliski sanāk neflirtēt. no kopīgiem draugiem uzzināju, ka viņa traka. un vispār viss tāds... nu. a ko nu?

ak jā, Terēze Maijs laikam apžēlojusies par mums nabaga dirty imigrantiem un, ja nu esam uk ilgāk par 5 gadiem, tad ļaus palikt.
23rd-Jun-2017 11:12 am - Mana cīņa
Kā no rīta uzzinu sociālajos tīklos, neesmu bijis vienīgais, kuram šonakt bijusi darīšana ar Hitleru. Izrādījās, ka Hitlers tomēr ir pamanījies nodzīvot līdz sirmam vecumam un nomiris tikai tagad. Man viņš bija jāsapoš bērēšana, bet nekā stīvajās kājās nevarēju uzdabūt cietas melnas ādas kurpes. Bet Hitlers izskatījās kā jau Hitlers, tikai krietni vecāks - frizūra, ūsas ierastajā fasonā, bet viss pavisam sirms. Jāpiebilst, tas viss notika manos sapņos jau bieži sastopamajā "Āfrikas" valstī. Krita arī lidmašīnas, satiksmes autobusi ripoja okeānā (traktori tos atkal vilka laukā, un satiksme varēja turpināties), pūtēju orķestris armijas bāzē atskaņoja "Bolero", bija jācenšas nofotografēt saulrietu un cilvēka sejai līdzīgu klinti jūrā, vēl bija arī kaut kāds muzejs utt. Bet tas Hitlers, Hitlers!
23rd-Jun-2023 12:35 am
Man ir izkapts! Es esmu spēcīgs cilvēks.
22nd-Jun-2017 10:56 pm - zinātniskā terminoloģija
LA. “Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks, jo viņš nepateica, tieši kuras izrādes viņš uzskata par nominācijas necienīgām. Viņš šādā veidā ir apdirsis visus nominētos kolēģus,” teātra zinātniece Silvija Radzobe apgalvoja RīgaTV 24 raidījumā “Rampas Ugunis”, komentējot aktiera Intara Rešetina izteikto viedokli par to, ka “Spēlmaņu naktij” nominētās izrādes nav pelnījušas šo nomināciju.

Teātra zinātniece raidījumā norādīja, ka ir Rešetinam jautājusi, kuras izrādes, viņš uzskata par necienīgām. “Atbilde nesekoja. Pirmkārt, es secinu, ka Rešetins nav pietiekami drosmīgs cilvēks. Otrkārt, nesniedzot atbildi, viņš ir apdirsis visus nominētos kolēģus, jo viņš nav pateicis, kuri ir tie necienīgie nominanti,” savu viedokli izteica Radzobe.
22nd-Jun-2017 09:47 pm
Man šķiet eiropiešiem ir laiks sākt organizēt kaut ko līdzīgu Izraēlas mossadam, lai medītu un iznīcinātu šādus politiķus bez tiesas prāvām un liekas volokitas. Šie cilvēki vēlas genocīdu tieši tā pat vai pat vēl izteiktāk kā to savā laikā darīja PSRS. Laiks viņus iepazīstināt ar viņu pašu zālēm.

''EU wants to forcefully relocate entire Syrian (and other refugee people) villages to Eastern Europe and the Baltics

German (what a surprise?!?!) representative in the EU parliament Ska Keller said the following:

>In the debate about the European refugee policy, Ska Keller, calls for the settlement of larger refugee groups in eastern Europe. The measure could facilitate the integration of refugees. In a conversation this tuesday, Ska Keller has proposed to send a whole Syrian village to Latvia, for example. "The idea with the Syrian village is a possibility that could be used, for example, if refugees do not want to go alone in a country where there are no refugees." It turned out that people liked to go where their people were already living, as this made integration easier. "The option had to be discussed in spite of the resistance of eastern european countries, if necessary we will force those countries". "The refusal to accept refugees violates EU law", emphasized Keller. The EU commission had recently launched a lawsuit against the Czech Republic, Hungary and Poland for violating the EU treaty because they refuse to accept migrants as decided by 2015.''
22nd-Jun-2017 08:37 pm
ieva tikko teica, ka man nav draugu, jo es vislaik bļaustoties, ka neesot. citiem arī neesot, bet vismaz esot decency neaurot, ka nav.
22nd-Jun-2017 06:36 pm
ļ. patīk, ka manta spēlē mazus un maģiskus koncertus ne tikai mūsu kāzās, bet arī kāzu jubilejās
22nd-Jun-2017 05:44 pm - Par aktuālo
"Mums nahuj nav vajadzīgs prezidents, kurš jaucās viskautkur." (c) Šlesers

Ja tā padomā, tad gandrīz visi līdzšinējie prezidenti (t.sk. daudzu mīļotā Vairiņa, kura "pamodās" tikai prezidentūras beigās) pārsvarā arī nav "jaukušies".
22nd-Jun-2017 04:42 pm
There's also the fact that immigrants to America have always been Christian for the most part, so there has been a relatively high amount of social unity all things considered. Discord is almost always caused by ethnic tensions and cultural upheavals (1960's). Contrast with Sweden and western Europe in general, whose immigrants are for the most part Muslims from Africa and the Middle East. So, Europe has compounded the problem America has by not only importing overwhelming numbers of disparate ethnic groups, but a different religious group as well. Muslims are people with very different psychological temperaments, worldviews, and cultural values from Europeans, who are still for the most part Christian in their sensibilities; this will cause far more social disruption than mere racial conflict. There's also the issue of integration, which secular Europe just does not have the capacity to carry out. Up until the 70's, immigrants in America were pressured into conforming to the general culture, which many Americans are now realizing wasn't a bad idea after all. Europe, on the other hand, has no higher values other than "muh freedoms" to try and pressure immigrants to conform to. It's a complete free-for-all and the group with the most enthusiasm and spirit will gradually transform the native culture. It's analogous to the process with which Christianity transformed the Roman Empire.
22nd-Jun-2017 04:22 pm - you CAN'T delete the truth
vot tā
22nd-Jun-2017 03:23 pm
kas mani šodien dara līksmu un priecīgu:
austrā pusdienu piedāvājumā ir kimči
rīga to sen jau bija pelnījusi, sirds dzied
This page was loaded Jun 25th 2017, 1:18 pm GMT.