filantrops' Journal

View:User Info.
View:Friends.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 5 entries.

Friday, November 28th, 2008

Time:12:43 pm.
Latvijā manuprāt cilvēki pārāk daudz pievērsušies savstarpējam naidīgumam. Viens par otru ķengājas avīzēs un runā sliktas lietas tv ekrānos, un tieši sejā tāpatās. Tas sagrauj iekšējo harmoniju un padara cilvēkus vēl nervozākus, izveidojas apburtais loks. Gribētos uzaicināt visus Doma laukumā un likt apkampties, pateikt kādu mīļu vārdu, bet nesanāks, latvieši ir pazaudējuši spēju būt cilvēcīgi. Visur tikai politika un aprēķins. Derētu jums visiem kaut vai ar jogu aizrauties, ja ne citādāk.
Comments: Read 2 or Add Your Own.

Wednesday, November 26th, 2008

Subject:alkohols
Time:3:01 pm.
Music:Dons "Dziesmiņa par krāniņiem un sirsniņām".
Vai Jums arī nepatīk dzerošas meitenes? Man kaut kā nē, lai gan ir situācijas, kad tas noder, kādā klubā vai tamlīdzīgi, ja viss, kam tev meitene vajadzīga, ir sekss. Seksam der arī piedzērusies meitene, bet tas ir visiem dzimumiem vienādi. Bet ģimenes dzīvei dzeroša meitene neder, tā nekad nebūs laba māte, kas lieto alkoholu.

Uzlieciet saiti uz šo jautājumu arī savos tekstos, gribētos ierosināt diskusiju - bet man te nav tik daudz draugu.
Comments: Read 19 or Add Your Own.

Wednesday, October 1st, 2008

Subject:draugi
Time:3:57 pm.
Vakar nepazīstama meitene, kas esot manu e-pasta adresi atradusi te, uzaicināja mani piereģistrēties www.draugiem.lv. Līdz pat šim brīdim nebiju to izdarījis, bet vakardiena laikam bija īpaši garlaicīga, tāpēc tomēr piereģistrējos. Pavirši apkārt apskatoties, likās, ka neko gan zaudējis ar savu vilcināšanos neesmu, parasts iepazīšanās un randiņu portāls, vienīgā atšķirība lielumā. Nu jā, varbūt tas viss ir domāts citādi, taču uz pirmo acu uzmetienu tā izskatās. Aicinātāja arī neizskatījās pēc īpaši sakarīga sarunu biedra, bet pēc nepazīstamu kontaktu kolekcionētājas. Kāda tam portālam vispār ir jēga?
Comments: Read 1 or Add Your Own.

Thursday, September 25th, 2008

Subject:cigaretes
Time:1:57 am.
Cigaretes es pats nesmēķēju. Varētu pat teikt, ka man tās derdzas un liekas absolūti tukšs pieradums. Taču piekritīsiet, ka cigarete, ja tā atrodas Jums iekārojamas personas lūpās vai pat tikai pirkstos, momentāni zaudē savu kaitīguma auru, priekšplānā izvirzot seksualitāti. Cigarete patiesi skaista puiša vai skaistas meitenes rokās ir ne mazāk skaists simbols, kas dod vienlaicīgi seksualitātes fiziskās puses mājienus cigaretes fomas dēļ, kā arī garīgo stimulu, jo savā veidā liecina par personas spēju uzdrošināties. Atkarībā no cigarešu markas, tās var liecināt arī par zināmu eleganci un gaumes izjūtu. Diez vai Jūs iekārosiet kādu, lai cik skaists/a tas/tā būtu, ja cigaretes izvēle būs "Prīma" vai "Elita". Taču dārgas cigaretes tūdaļ piesaistīs Jūsu uzmanību. Balstu šo uz saviem novērojumiem. Seksa dievs, protams, neesmu, taču partneri un partneres man ir krājumā pietiekami daudz, lai aptuveni izvērtētu šādu "statistiku". Starp citu, kuras cigaretes Jūs izvēlētos, ja galvenais mērķis būtu uzsvērt savu īpašo stilu?
Comments: Read 3 or Add Your Own.

Subject:ievads
Time:1:44 am.
Esmu filantrops. Fi-lan-trops, skan gandrīz kā ķīnieša vārds, bet vispār tas ir pavisam citā valodā un nozīmē bezgalīgu mīlestību pret visiem cilvēkiem zemes virsū. Un tieši tāpēc es esmu šeit, jo gribu šajā mīlestībā dalīties ar visiem, nodot citiem savas zināšanas par pasauli un dzīvi kopumā. Cilvēki par daudz satraucas par lietām, par kurām nemaz nevajadzētu satraukties, un palaiž garām pa īstam svarīgo. Neesmu nekāds sektants, bet vienalga saku - es varu būt Tavs skolotājs!
Comments: Add Your Own.

filantrops' Journal

View:User Info.
View:Friends.
View:Calendar.
View:Memories.
You're looking at the latest 5 entries.