22 Februāris 2021 @ 16:05
 
Varbūt kādam ir nesena pieredze ar Lenovo portatīvo datoru servisu un kādi ieteikumi. Vēl nezinu kāpēc, bet Servisa ICT atgrieza naudu, sak, viņiem to nevajag, savāc savu lūzni.
 
 
( Post a new comment )
[info]extranjero on 22. Februāris 2021 - 18:20
Kas šim par vainu?

Man ir viens Lenovo, kas man patika pēc performances/cenas attiecību un mīkstu tastatūru (kas man ir ļoti būtiski, jo daudz jādrukā). Vienā brīdī parādījās traucējoša ekrāna nomirgošana. Ne regulāru, bet tomēr traucējoši, un galvenais, grūti nodemonstrēt. Aizsūtīju uz garantijas remontu un cik sapratu, viņi nomainīja visu ekrānu.

Pēc kāda laika sākas cita neliela problēma – dators reizēm neuzmodās pēc iemidzināšanas. Un arī bija tā, ka grūti nodemonstrēt, kad vajag. Aizsūtīju uz garantijas remontu, un šie pateica, ka viss kārtībā un atsūtīja atpakaļ. Bet problēma joprojām bija – ka apmēram reizi nedēļā neuzmostas. Nācās uztaisīt video, lai parādītu, ka tā ir, un atkal sūtīt uz garantiju. Nezinu, vai viņi pārliecinājās, bet šoreiz sataisīji – cik sapratu, mainīja mātesplati un barošanas bloku.

Sanāk, ka reāli ir nomainītas visas daļas. Šobrīd viss trādā (tpu, tpu, tpu), bet uzticību brendam tas tiešām nerada. Iespējams, ka ir kaut kādas sērijas ar šādiem nopietniem defektiem.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
[info]fedrs on 22. Februāris 2021 - 20:50
Alumīnijs izrādījās pārāk mīksts metāls. Terminators, iepakaļus ik pusgada telefoniem, iznīcināja arī datoru.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)
[info]lavendera on 22. Februāris 2021 - 18:30
Man ir 4 gadus vecs Lenovo, pirms pāris mēnešiem tas vienu reizi atteicās ieslēgties, remontpuiši atskrūvēja, apskatījās, mazliet kaut ko pielodēja, atdeva. Pēc mēneša atkal neslēdzas iekšā. Aiznesu uz to pašu kantori. Šie paturēja pāris dienas, atdeva un saka - nav nekādas vainas, viņš mums slēdzas iekšā...
Kopš tā brīža dators strādā un necenšas streikot... laikam gribēja pasauli apskatīt.
(Atbildēt) (Link)
[info]pavisam on 22. Februāris 2021 - 21:37
Vīlos Lenovo, vairs nepērku.
2008.gadā pirkto tikko noliku skapī, jo morāli un fiziski novecojis, bet ārā nemetu, jo sapratu, ka vienīgais ar diskdzini.
Vēlāk ieteiktie un pirktie visiem lagoja un nosprāga garantijas laikā.

Es saprotu, ka nepalīdzu un neatbildu, bet gribējās paraudāt uz pleca.
(Atbildēt) (Diskusija) (Link)
[info]fedrs on 23. Februāris 2021 - 10:26
Grūti par to ko teikt, jo pats to nelietoju. Price vs performance oktobrī tas bija labākais piedāvājums. Un nomešanu zemē diez vai citu ražotāju izstrādājumi pārdzīvotu labāk. Varbūt vienīgi Panasonic Toughbook.
(Atbildēt) (Iepriekšējais) (Link)