kristīne
13 May 2012 @ 09:45 pm
 
tieši pēc 24h stundām es piedzimšu

upd.: ja kaut kad iepriekš es rakstīju, ka ļoti gaidu savus svētkus, tad tagad tā nepavisam nav. patiesībā jau kādu nedēļu ir tāda sajūta
 
 
kristīne
08 May 2012 @ 10:43 pm
 
nekad nekādas diētas vai tādu nenormālu badošanos neesmu piekopusi, bet izdomāju, ka gribu pamēģināt to 12 dienu diētu. pārskatīju to ēdienkarti, un man radās tāds viens mega liels jautājums: ar ko lai aizvieto kabaču ikrus (jo es vienkārši nezinu, kur lai tgd izrauj kabačus), vārītu liellopa gaļu (nevaru iedomāties sevi dabūjam iekšā jebkādas vārītas gaļas kluci) un žāvētas plūmes ?

upd.: paldies par ieteikumiem, noderēs. šodien sapratu, ka galīgi neīstajā laikā esmu izvēlējusies to visu sākt. pagaidīšu līdz 18. maijam, kad visa lielā izēšanās būs cauri (svētki, etc.)
 
 
kristīne
06 May 2012 @ 09:57 pm
 
šodien bijām vaidavas kausā, tad mums tur mazliet apnika un izdomājām aizbraukt uz igauniju un tā
 
 
kristīne
06 May 2012 @ 09:57 pm
#40  
man negaršo alus
Tags:
 
 
kristīne
05 May 2012 @ 02:53 pm
 
vakar gāja labi. šodien atbraucu mājās. neskatoties uz to, ka es no tiem visiem cilvēkiem, kas tur bija, pazinu kādus četrus, daudz maz zināju divus, bija interesanti. nosvinējām kārtīgi, jā. bija jau atkal tie daži awkward momenti, kad man vajadzēja pabrīnīties par to, ko es vispār daru vai kāpēc es tā daru, vai arī kā man īsti justies, kad puika, kuram pēc dažām stundām palika 15, neatlaidīgi aicināja mani gulēt pie sevis; kad piedzēries čalis it kā nejauši gramstījās gar manām kājām; kad vēl kāds cits preteklis, stāvot aiz muguras, čukst: "es tevi gribu.. /es pagriežos ar wtf seju, cik nu tajā brīdī tādu to varēju uztaisīt/ nopietni"; kad es pati aizgāju apsēsties pie kaut kāda puiša, sildīju rokas, ieķeroties viņam elkonī, un ik pa brīdim prasīju uzpīpēt. grdzlkjkjfxlxbzkrdkf mļe
man ir slinkums pārlasīt to, ko es tikko uzrakstīju
bet, jā.. viena roka man ir brūnāka par otru, laiviņas visas dubļos un ar zemi un pilna galva kaut kādām domām. un nogurums. un eargakjbrsgaehr ysramysgfyr
 
 
kristīne
04 May 2012 @ 12:36 pm
 
šodien jābrauc ingai dzimšanas diena svinēt. plāni ir jau nākošajai un aiznākošajai nedēļas nogalei, bet par tiem negribas runāt, jo man jau vienmēr viss izgāžas, ja tā daru. zinu tikai to, ka pēc visiem šiem svētkiem, es nevis iešu, bet ripošu
 
 
kristīne
30 April 2012 @ 03:31 pm
 
tie stulbie brīži reizi gadā, kad ir vajadzīgs nosūtīt vēstuli bijušajiem klasesbiedriem, bet tev viņi nav draugos, tāpēc ir jāiet caur brāļa profilu un jāapskatās, vai viņi ļauj saņemt vēstules no nedraugiem, jo, ja es to darītu caur savu profilu un sanāktu aplauzties par tām vēstulēm, tas izskatītos pēc parastas stalkošanas
es esmu tik lame :D