Friends

Entries · Archive · Friends · Profile

* * *
Revenues
Daba, kā zināms, nemīl tukšumus.

Acīmredzot, padzirdējis, ka septembrī nāk treasury meitene (ak jel, tulki un valodnieki, iesakiet man latvisku vārdu šim amatam!!!), Džefs nemanāmi sāk ievilkt mani sen solītajā projektā. Man jāpārņem no viņa ieņēmumi, kas tika viņam pilnīgi netaisnīgi iešķiebti, kad stājos amatā, jo vienkārši bija acīmredzams, ka nepavilkšu.

Izslēdzu visu, 2,5h klausījos absolūti neticamas un svešas lietas.
Iesāka ar "We are incredibly expensive and greedy" :D
Kas interesanti, pat pavilkos tāpat kā uz dedestiņām!!!
Ļoti negribu ticēt vai atzīt, bet pastāv mazmazītiņa iespējiņa, ka esošais darbs, pat banku kontu atvēršana, ir vienkārši... apnikuši un neinteresanti.
Tas ir tā it kā būsu apnicis ielauzt roku reizi mēnesī, tāpēc iespēja ielauzt kāju ir mega interesanti.

Lai vai kā, pēc sapulces JAU pasteidzās ziņot:

[2:09 PM] Jeffrey
Tiziana is informed of the change in manager
​[2:09 PM] Jeffrey
I felt she was almost too happy (smile)

Šitas mani dara tramīgu - vai nu pārāk lielas ekspektācijas no jaunā vadītāja vai nu Džefs dirsa.
Un, iespējams, abi.
Un, iespējams, manipulē.

Un es zinu, ka iesākt teikumu ar "un" ir slikts stils.

Lai vai kā - tiešo padoto skaits kā pūķa galvas. Tikko kādu nocērt, tā nāk divas vietā. Jāzīmē atkal shēmas un shēmiņas.
Wiiii!!! Korporatīvais burbuli, es atgriežos!!!

Tags:

* * *
Šodien
Parādi vai pastāsti par vienu lietu, kas šodien ir Tavā kabatā vai somā.
* * *
Tildes birojs ir nejēdzīga, INSIDIOUS ZARAZA. Tā jau vairījos to instalēt, bet vajadzēja spelčekeri (dažādu iemeslu dēļ wordam problēmas ar licenci un OpenOffice ar spožiem rezultātiem neizceļas). Jau kopš saviem datoru pirmsākumiem atceros, cik ļoti riebās rakstīt garumzīmes caur apostrofu, tāpēc vienmēr esmu konsekventi rakstījusi caur alt un visur likusi caur alt. Viss bija kārtībā, līdz vienā dienā Tildes spelčekeris, ko tā jau centos uzinstalēt korekti, lai nebūtu tā grjobanā apostrofa, kas ir viņu debilākais izgudrojums, neko nesakot pārslēdzās uz apostrofu. T.i., rakstot caur altu nekas nenotika.

Kamēr es atradu šito draņķa zarazu, godavārds, vīrusus vieglāk atrast, Tilde, pis tevi zirgs.

Un es nepārspīlēju, jo es ar visu altu drukāju milzu ātrumos. Pēkšņa pārslēgšanās uz sūda apostrofu, ko būtu bijis jāizskauž jau pirmsākumos (tāpat viena pirksta drukātāji nepaspēj laicīgi saspiest apostrofu un vajadzīgo burtu), man vienkārši noēd laiku.

Latvijas nokia, ibio, kā vienmēr.

* * *
sapņoju, ka notika akcija, kurā no debesīm visur tika izmestas jaunas seksa rotaļlietas, lai veicinātu sabiedrības veselību.
* * *
Šodien
Nodziedi man dziesmu, kas Tev šodien skan galvā.
* * *
.
to me, attraction to power signifies a sickness.
* * *
kas ir "cilvēks"?
Iz sarunas pie alus kausa lokālajā kultūras un atpūtas centrā:
- Dievs taču radījis mūs pēc sava ģīmja un līdzības. Tā teikts Rakstos.
- Tiesa gan. Un dzīves uzdevums ir šim bezspalvu pērtiķim izaugt par cilvēku. Priekš tam viņam ir dota brīvā griba. Taču ne katram tas izdodas.
Tags:
* * *
Cepumiņi & vēsture
Kaut kāda debila darba softa dēļ nācās izplēst visu interneta vēsturi.

Gadiem uz gm+enter atvērās e-pasts.
Ja nu kas, General motors akcijas lēnām atgūstas no pavasara krituma.
Pārbaudu katru rītu...

* * *
Viens no maniem šodienas dārgākajiem pirkumiem ir krūšturis, reāla tāda, vot, lupatiņa - bez polsteriem, bez stīpām, nopietni, auduma tur tik, cik 30 kvadrātcentimetros, toties cik tāds maksā! 3 veikalus izstaigāju, kamēr atradu tādu, lūk, vienkāršu, nekādas tur caurspīdīgas mežģīnes, paldies, caurspīdīgi krūšturi man jau ir. Kāpēc viss ir caurspīdīgs?! Zem caurspīdīga gaišas kokvilnas krekliņa caurspīdīgs krūšturis, urā, nu, vai tāds ar polsteriem, lai taču tās krūtis tur vārās savu sviedru sulā 30+ grādu karstumā, nu ja. Es nevaru. Piekusu no šitā. Un tad vēl beigās pie tās sasodīti dārgās un reti atrodamās vienkāršās briesmīgas krāsas lupatiņas pieliek birku "Perfect as your first bra", lai nu jau tās pieaugušās sievietes nokaunās, ka vispār tādu meklējušas.
* * *
Šodien
Izstāsti man šodien, lūdzu, vienu labu lietu, ko izdarīji sev vai kādam citam.
* * *
Katram vajag mājā savu subīti tāpat kā to mazo sunīti
* * *
Nav man miera. Rīt došos virzienā uz Baltijas jūru. Šodien eju pirkt kārtīgu mugursomu.

Ah! Un viens no maniem mīļākajiem Instagram accountiem ir uzražojuši mīkstās rotaļlietas, kas pasūtītājiem tiks piegādātas kastē ar uzrakstu "Sad things inside"! Āāāāāā! Skaidrs, ka šis nav vairs tas vecums, kad gultu piekraut ar mīlīgiem mīkstajiem plīša zvēriem, bet bet bet - tas ir SKUMJŠ NUMBATS!!!!! ("Numbats live alone not to share their food. Ever!") Jā, un tikmēr arī cits man mīļš accounts jau 20 minūtēs ir izpārdevuši "Oh no!" cepurītes, kuras man arī likās foršas. Kas ar mani notiek?!

* * *
augusts
tā kā šo dziesmiņu es iztērēju jau postā par Ameriku, tad tagad lai iet šī - Minsk city hardcore
Tags:
* * *
augusts
1) liekas ļoti stulbi, ka atverot valsts oficiālo ziņu portālu lsm.lv ir jāskrollē ļoti tālu uz leju, lai vispār uzskrollētu kādai random ziņai par Baltkrievijā notiekošo.

2) šis tāds ne visai svaigs, nogruzījos jau kādu laiku atpakaļ, bet ja jau izsakos par politiku/medijiem, tad pie reizes - ir visa tā riga.unseen jezga. protams, ka ar narkotočkām jācīnās un, protams, arī man negribētos dzīvot vienā poģītī vai blakus točkai, kuras tuvumā uzpildās nocietušies klienti un, protams, forši, ka ir kkāda pilsoniskā iniciatīva. bet visa tā retorika komentāros par padibenēm, kas jāiznīcina un jāaizslauka un kas tik vēl ne, arī no oficiālo iestāžu puses... atkarība ir slimība un visdrīzāk tās saknes meklējamas tajā pašā sabiedrībā un iekārtā, kas to tagad norej. vispār nekāda compassiona. nesen klausījos vienu podkāstu, kurā kāda ieviete, kas ikdienā strādā par sociālo darbinieci, par atkarībām teica, ka lai to uzveiktu, ir jāspēj vai nu pašam atkarīgajam vai tiem, kas ar viņiem strādā, atrast kaut ko, kas rada siltāku sajūtu par to warm tingling feeling, kas rodas konkrēto atkarību piekopjot (no sērijas, atkorķē pudeli un sajūties silti un labi, jo zini, ka pēc brīža būsi numb un kādu laiku nejutīsi to tukšumu, kas tevi bez tās vielas vai darbības grauž). ļoti piekrītu viņai. apmēram par to pašu ir arī Gabor Mate "In the Realm of Hungry Ghosts: Close Encounters with Addiction" - superīga, bet smaga grāmata.

* * *
Šodien
Pasaki man tikai vienu vārdu, kas raksturo Tavu šodienu.
* * *
šodien gadījās kā tiem sludinātājiem "black books" pilotepizodē - visu dienu gaidīju iespēju pirmkursniekiem pastāstīt par studentu pašpārvaldi, bet, kad beidzot atradās kāds klausītiesgribētājs, šausmīgi samulsu un nezināju, ko teikt.
* * *
tikai vaicāju
KIM? nav atpalicis kaut kur 2010s?
* * *
* * *
Šonakt mēs ar Henriju Kevilu bijām ļoti mīlīgi un kaut kādā vilciena stacijā nolaidām vilcienu no sliedēm. Nekas mums par to nebija. Henrijs gan baigi jauks.

Pāris naktis iepriekš ar Ēriku Nortmenu bijām kaut kādos laukos. Kur duša bija liela, vismaz 5x6m aizkariem norobežota telpa dārzā.

Zemapziņa, tu man kko gribi pavēstīt?

* * *
nedaudz blasfēmijas. al_dies man piedos.

priex

/origines/

* * *

Previous