Friends Below are the 25 most recent friends journal entries:

[<< Previous 25 entries]

March 7th, 2021
09:48 pm
kisswithafist
[User Picture]

[Link]

Taisīju to, kam vajadzēja sanākt "rīsu kūkai", bet nu tā kā recepte ir no Džeimija fakin Olivera, protams, ka nekāda kūka tur nesanāca, more like plovs. Esmu pieteikusi karu Džeimijam.
Tipa garšīgi un veselīgi – 800 g dārzeņu pēc izvēles, tikka masala pasta, krūze Basmati rīsu, 6 salauzti papadumi, to visu zem vāka 10 min tvaicē, tad noņem vāku, ielej gar malām eļļu un 10 min cep, sanāk tipa kūka. Pasniedz ar mango čatniju+granātāboliem un jogurtu. Ja jogurts vegan, tad pat sanāk vegan. Ēst it kā var, bet nu škrobe, ka nesanāca tas viss vienā gabalā. Bet nu šodien laikam nav mana diena.

Vēl izmēģināju pastinaku zupu. Būtu zinājusi, ka pastinaki garšo pēc selerijas, nebūtu pat mēģinājusi.

(7 comments | Leave a comment)

06:25 pm
inese_tk
[User Picture]

[Link]

marts
februāra pēdējā dienā dzirdēju pirmās dzērves un pirmos cīruļus. samierinājos, ka šī gada skaistā ziemā ir galā un pārslēdzos uz pavasara režīmu. pat sāku kaut ko drusku rosīties dārzā un ievasarot biezās drēbes. bet. vakar atkal bijām pastaigā pa Līču Laņģu gravu. sākām pavasarī, beidzām ziemā. šodien ir padsmit centimetru svaiga sniega un mīnusā. kaķis priecīgs - viņš ir izrādījies par īstu ziemas zvēru, kurš pat lielajā spelgonī lielāko dienas daļu pavadīja laukā, peldoties sniegā.
visu nakti putināja, vējam gaudojot skurstenī un klabinot šīberus. no rīta reģionālais autoceļš P18 neeksistēja. bija vien balts dziļa sniega tuksnesis ar dažām knapi apjaušamām, iebrauktām risēm. izgājām ~8 km kolektīvā pastaigā ar zirgiem. Beverīnas novada klajumos pūta mežonīgs vējš, brīžiem likās, ka nopūtīs mani no zirga. līdz es neizturēju un nokāpu pati. acīs griezīgi spīdēja saule un balto plašumu atspīdums un zirgs bija līksms un šķelmīgs.
rīt brauksim uz kalnu. tētis arī būšot.

Current Music: plīts kuras
Tags: , ,

(Leave a comment)

06:13 pm
kisswithafist
[User Picture]

[Link]

Man atkal uzradies hobijs ķemmēt sskas nekustamos īpašumus, lai zinātu, kas notiek.
Ir divas lietas, ko nesaprotu:

1) kāpēc kāds piekrīt īrēt/pirkt pusmāju, nu tur otro stāvu, piemēram? Sanāk tā pati kaimiņu būšana, tikai vēl kaut kā briesmīgāk, jo daudzdzīvokļu mājā vari izlikties, ka kaimiņus nepazīsti un negribi pazīt, bet šeit? Nekā. Šo interesanti pavērot tantes laukos, viņai ir puse vasarnīcas, otra puse ir kaut kādi random cilvēki. It kā uztur draudzīgas attiecības, no otras puses – tāāāāda izlikšanās.
2) kāpēc vispār eksistē dvīņu un rindu mājas? Kāpēc ielikt visu to efortu, lai nopirktu privātmāju, bet kur vienā vai abās pusēs kaut kādi random pīpli dzīvo? Tāpēc, ka ir bišku dārzs? Wtf? Kādas tur vispār var būt priekšrocības???

Ļoti gribu māju, ļoti negribu, lai kaimiņus vispār varētu redzēt. Jebkad. Pat ar binokli. Diez vai tas ir savienojams ar dzīvi/darbu pilsētā tho. Labi, es ta varētu strādāt jebkur, bet a. god. ķīmiķis gan ne :(

(9 comments | Leave a comment)

02:44 pm
pavisam
[User Picture]

[Link]

There is no light

Tags:

(5 comments | Leave a comment)

02:24 pm
rugetta
[User Picture]

[Link]

es cenšos izvairīties no tādiem apgalvojumiem kā "iedirst dvēselē", bet par šito sniegu nekā citādāk izteikties nevaru.

(Leave a comment)

11:11 am
kisswithafist
[User Picture]

[Link]

Izskatās, ka plānās pankūkas ir mans kulinārais Ahileja papēdis. Nopirku to gatavo Evas mīklu. Nekādi. Eļļu lej kaut tik, cik helikopteram pietiktu, maini pannas, nekā, viss izjūk. Piebēru vēl rīsu miltus un cepu mazākas pankūkas, tās neizjuka, bet sanāca pretīgas. Ehhhhh.

(15 comments | Leave a comment)

09:47 am
sarkans0987
[User Picture]

[Link]

Apokalipse
7. marts - diena, kad sniegs snieg horizontāli. Rīt noteikti kritīs no zemes uz debesīm.

(Leave a comment)

08:40 am
pavisam
[User Picture]

[Link]

Mixed signals
7.marts, kungi un dāmas. )

Aizkavējies amarillis.
Apstulbusi Šlumbergera.
Un e'fin sniegs.

Šī būs tā ziema, kas nepadosies līdz Jāņiem, ja?!

Tags:

(5 comments | Leave a comment)

March 6th, 2021
06:00 pm
avralavral

[Link]

Droši vien esmu to jau stāstījusi: man ir 94 gadus veca vecmāmiņa, jau sen atraitne, un es esmu ģimenē iegadījusies tas cilvēks, kurš nodrošina un "menedžē", lai viņai trīs reizes nedēļā būtu palīgs, kurš nopērk un atnes ēdienu, pagatavo silto, ja nepieciešams, izsūc ar putekļusūcēju dzīvokli un varbūt izved viņu pie rociņas pastaigāties apkārt kvartālam. Iepriekšējo gadu palīgs bija viena jauna sieviete, taču viņa atrada darbu uz pilnu slodzi un aizgāja. Atradu tātad caur paziņām jaunu palīgu. (Vecmāmiņa vēlas sievieti, lai gan sākumā piedāvājām arī vīrieti; to noraidīja, jo dažreiz esot nepieciešams uzsmērēt kaut ko uz muguras un tamlīdzīgi.) Jaunais palīgs ir 17 gadus veca skolniece, "priekšzīmīga" (painteresējos pie radiniekiem), centīga un atbildīga. Sākumā sarunājām pagājušā nedēļā trešdien 15:00, ka es jauno palīgu atvedīšu iepazīties un tad palīdze arī tūlīt uzsāks darbu. Taču izrādījās, ka es slodzes dēļ esmu sajaukusi datumus un jaunā palīdze tajā dienā netiek ātrāk par 19:00. Zvanīju vecmāmiņai, atvainojos, pārcēlu uz 19:00. Viņas saīgumu sapratu. Ierodoties izrādījās, ka viņai trūkst produktu, tāpēc ierosināju, ka palīdze tūlīt aizies uz veikalu un visu nepieciešamo iegādāsies (viņa dzīvo centrā, tur ir visādi veikali). Vecmāmiņa šo priekšlikumu asi noraidīja, sakot, ka septiņos vakarā "produkti vairs nav svaigi un viss labākais jau ir izpirkts".
Citkārt ir bijis tā, ka kāds no maniem brāļiem pie viņas iet ciemos, pirms tam piezvana un prasa, ko vajag atnest. Viņa atgaiņājas ar rokām un saka, ka neko nevajagot. Šis tad arī neko neatnes - nu, ja reiz neko nevajag. Pēc ciemiņa izvadīšanas, sazvanoties ar meitu, viņa cita starpā piebilst, ka dzīvot jau varot, tikai neesot nekā, ko ēst. Tad šī meita nekavējoties zvana iepriekšējam ciemiņam un brūk viņam virsū: "Kāpēc tu viņai neko neatnesi?? Viņai nav nekā, ko ēst!" - "Bet viņa man teica, ka neko nevajagot!!"
Nu, tādā garā. Ļoti mīļi.

(4 comments | Leave a comment)

02:10 pm
pavisam
[User Picture]

[Link]

asumiņu dzīvei?
Nopirku puskilo čili pārslu.
Pusstundu atpakaļ atbēru Pupai burciņu.
Šķaudu joprojām.

Gads maskā, bet šoreiz tā patiesi būtu noderējusi...

P.S. Šķiet, čili pietiks manai dzīvei un vēl dabūšu iekļaut testamentā...

Tags:

(8 comments | Leave a comment)

12:19 am
juriic
[User Picture]

[Link]

.
mana ome nomira tá aríneuzzinot, ka man ir tetovéjums.

(Leave a comment)

March 5th, 2021
09:31 pm
sarkans0987
[User Picture]

[Link]

Piektdienas vakara jautājums
Kāpēc Tu raksti cibā?

Current Music: 50 cent- 21 questions

(20 comments | Leave a comment)

09:10 pm
sarkans0987
[User Picture]

[Link]

Pārdomas
Man pēdējā laikā šķiet, ka cilvēkiem atkal vajadzētu iemācīties mīlēt, cienīt un novērtēt vienam otru tik pat ļoti, cik viņi mīl dzīvniekus, apkārtējo dabu un savus uzskatus.

(3 comments | Leave a comment)

07:08 pm
honeybee
[User Picture]

[Link]

(turpinot klātienes diskusiju) kas varētu aizstāt laulību līgumu: reģistrēts tuvinieku saraksts, kurā tiktu iekļautas divas cilvēku kategorijas:
1) ja ar šo cilvēku kas notiek un tas cilvēks vēlas, lai es palīdzu, es palīdzēšu
2) ja ar mani kas notiek, tad es būtu absolūti fine ar to, ka tas cilvēks man palīdz, ja vēlas
ar "palīdzēt" izprotot ne tikai "aizsist piecīti", bet arī "nomainīt pamperi un turēt rociņu, kamēr subj. mirī nost"

(7 comments | Leave a comment)

04:59 pm
kisswithafist
[User Picture]

[Link]

Nu, kovids man gan jau nav, toties izskatās, ka alerģija no avenēm gan. Turklāt tāda visai tūlītēja, uzreiz mutē dīvaina kņudoņa. Domāju, moš tikai rīts tāds dīvains, nē, tikko pamēģināju vēlreiz, kaut kas tur nav. Sucks, jo avenes bija viena no retajām lietām, kas man garšo.

(10 comments | Leave a comment)

12:01 pm
lilja_brik
[User Picture]

[Link]

tá ká man dzīvē viena no galvenajām lietām ir ēdiens, man ir sākušās bailes no situācijas, kur es būtu izsalkusi bet pieejams tikai ēdiens ar zemām vibrācijām (citiem vārdiem sūdi), tāpēc pusi mugursomas, izejot no mājas, aizņem veselīgie snacki, augļi. un piemēram kvinojas un krāsnī grauzdētu dārzeņu salāti ar tahini un termoss ar miso zupu.

(Leave a comment)

09:08 am
pavisam
[User Picture]

[Link]

Par aizspriedumiem
Vakar satiku cienīgu pretinieku.

Uzskatu, ka nav lielāka ļaunuma par zolīdām drēbēm.
Mamma ilgi pret šo cīnījās, kamēr atmeta ar roku. Es teiktu, ka lūzuma punkts bija La Scala, Vāgners un nelaimīgs 30-gadnieks svārkos un zolīdā blūzē. Atmeta ar roku un teica - nu bet velc taču bikses, dies' ar tevi...

Aizvadu savas 6 sapulces dienā trako tūņu t-kreklā un iepūtiet.
Ja reiz mēs cīnāmies par visādām tiesībām un vienlīdzībām, tad nelieciet man vilkt KOSTĪMU, uzkasīt matus un savilkt pieri grumbās, lai attaisnotu stereotipus par grāmatvedi.

Vakar uz pussekundi zaudēju valodu, kad, tiekoties ar jauniegūtās Bulgārijas CTO, ieraudzīju Galustjana un Valujeva krustojumu trīs strīpu kostīmā un zelta ķēdi ap kaklu.
Protams, ļoti gudrs, jauks cilvēks ar skaistu smaidu.
Satiktu uz ielas, izliktos par beigtu...

Tags:

(18 comments | Leave a comment)

02:25 am
sirualsirual
[User Picture]

[Link]

esmu pieaudzis, vairs nav kauns par darbu prasīt naudu

(Leave a comment)

March 4th, 2021
10:38 pm
meljkje

[Link]

ok ļaudis, pēc gudrāku cilvēku ziņas, esmu noņēmusi iepriekšrakstīto. process ir palaists, paldies visiem par padomiem un iesaisti. kaut kas te ies vaļā, tad redzēsim, kas tieši.

(Leave a comment)

08:52 pm
lilja_brik
[User Picture]

[Link]

pēc sarunas ar Viki
mani visvairāk iedvesmo draugi, kuri ir nevis veiksmīgi vai kruti vai smuki, vai kuriem ir taisnība, bet kaut kādā ziņā pilnīgi unikāli frīki ārpus laba un ļauna, pareiza vai nepareiza, uz īpašo vajadzību sliekšņa, ka viņi man ļauj būt par lieciniekiem savai dzīvei. es nezinu, vai tas ir trauma bonding, vai arī dieva balss kura mani sauc vienreiz nostāties pašai uz savu īpašo vajadzību ceļa

(1 comment | Leave a comment)

09:24 pm
saccharomyces
[User Picture]

[Link]

krīze
dzirdu, ka kaimiņiem iet grūti, pēdējā laikā tur kāda sieviete daudz dusmīgi bļaustās. mans minējums - tās varētu būt mājskološanas radītas ciešanas.

(2 comments | Leave a comment)

07:26 pm
sirualsirual
[User Picture]

[Link]

katru dienu vismaz vienu lekciju staigājos ārā un klausos pa mobilo. ļoti priecājos par siltāku laiku.

(1 comment | Leave a comment)

04:46 pm
dienasgramata
[User Picture]

[Link]

DELFI. Saeima steidzami groza likumu, lai pasargātu Vilipsonu.

(Leave a comment)

04:25 pm
saccharomyces
[User Picture]

[Link]

"Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētāji tiek lūgti ļaut ķenguram Kingarū gulēt tā, kā viņam patīk, nevis tā, kā gribas apmeklētājiem."

(1 comment | Leave a comment)

01:59 pm
dienasgramata
[User Picture]

[Link]

Diena: Rīgas Zooloģiskā dārza apmeklētājs vērsies policijā par ķengura gulēšanu nedabīgā pozā.

(2 comments | Leave a comment)

[<< Previous 25 entries]

Powered by Sviesta Ciba