euza

Jaunākais

You are viewing the most recent 4 entries

2. Janvāris 2007

00:13: ar skatu nākotnē. vairāk vai mazāk pozitīvu. cenšos
Jaunais gads.. Haa.. Nosvinējām neko nedarot. Nebija forši. Nosolījāmies, ka šitā bija pēdējā reize neko nedarot jaunajā gadā. Nu blja, šitā sa****... Laab, nav vērts gausties, gan jau gada laikā kompensēšu šito neizdevušos vakaru. Jaunais gads manā smadzenē nekad nav ieņēmis nekādu lielo lomu. Nekad nav paticis. Bet rezumējot visu pagājušo gadu.. nekad neaizmirsīšu vienu 5dienu.. Tas tā. Mani personīgie iespaidi par pagājušo. Bet tā 5diena bija īpaša. Acumirklīgas simpātijas. Žēl tikai, ka vienpusējas.
Bet viss būs labi. Varbūt. Ja es beigšu šitā mocīt sevi.

29. Decembris 2006

03:55: Stulbi ir, kad tu pieķeries kādam, kuram nav vērts pieķerties... Mūžīgais morālais sadisms pret sevi. Tu viņu gribi redzēt, tev pāris stundas uz pasaules nekas cits neeksistē un ik pa brīdim nākas aizdzīt domas - ew, ew - c'mon - tā taču nevar! - un tad viņš aizbrauc, un tad atkal sākas sevis mocīšana. Tas ir TIK stulbi, ka es nevaru norobežoties un nepieķerties. Tieši viņam. Un tik ātri. Bija tas slavenais teiciens - vislielākās mocības cilvēkam sagādā brīdis, kad viņš tiek apsēdināts blakus kādam, kurš viņam NEKAD nepiederēs. Jā. To es zinu.. Tā ir. Un tik muļķīgi ir vēlēties satikties, ja jau iepriekš zini, ka reāli tam nav nekādas jēgas, ka tā ir tikai kārtējā sevis mocīšana.. Un kāpēc.. kāpēc nepiepildās vēlēšanās??? Zvaigzne taču krita! Un es vēlējos..

22. Decembris 2006

18:18: I play it off but I'm dreamin' of you...

Mūzika: Macy Gray - I try
17:00: Negulēta pagājušā nakts. Vairāki negatīvi iespaidi. Tomēr, nenoliedzami neviens negatīvais iespaids nespēja sabojāt nakts pēdējo daļu. Roze. Divi neizsakāmi patīkami apskāvieni. Lai arī cik nenozīmīgi tas varēja būt kādam citam, man tomēr tas bija īpaši. Pat vairāk. Daudz vairāk.

DM - Nothing's impossible
Even the stars look brighter tonight
Nothing's impossible
I still believe in love at first sight
Nothing's impossible

Powered by Sviesta Ciba