equilibrist
Recent Entries 
19th-Jun-2013 11:48 pm
Par 18. jūniju:
piedalījos gleznošanas nodarbībā, pēc kuras sapratu, ka man vēl tikai jāsāk mācīties gleznot! :D
Bija kāda mācība vienas nepareizas rīcības dēļ, kuru nožēloju, un tad ap plkst. trijiem pēcpusdienā Austrālijas GR piedzīvoju iekšēju attīrīšanu un brīnišķīgo Dieva Klātesamības Sajūtu, par ko nav nekā labāka uz šīs pasaules...
Un vakarā nedaudz izlaboju prioritātes, kas izpaudās arī istabas izkārtojuma veidā, no centrālās vietas tomēr izstumjot velotrenažieri (bet noliekot to turpat blakus) un tā vietā noliekot gleznošanas galdu.
17th-Jun-2013 11:14 pm
Šodien jutu dīvainu miegainību, īsti nespēju koncentrēties uz to, ko lasīju, tālab dienu veltīju fiziskajai plāksnei (ja neskaita turpmākajām apgūstamo vācu valodas tekstu sagatavošanu un LA). Lasīju kalogēnzālītes :) (ne grāmatā - pļavā!:D)
No rīta nobraucu 10 km 8. režīmā, veicu 300 vingrojumu.
Piemērīju dažādus apģērba gabalus, gatavojoties rītdienas gleznošanas nodarbībai Lī-os un pie reizes arī iespējamo svētku kārtu Dziesmu svētkiem, uz kuriem došos jau visai drīz:)
Vakarā palīdzēju mazlietiņ dārzā, tad izmazgāju matus un tūdaļ došos čučēt.

Dievs, vadi un sargā mani ik brīdi it visā un palīdzi. B-o, esi man klāt visu laiku, sūti man īstās domas, attīsti mani un strauji ved uz priekšu - pie manu sapņu, plānu īstenošanas. Palīdzi darīt man īstās lietas īstajā laikā, piepildi mani ar iekšēju zināšanu, dod dievišķu vadību un gudrību. B-o, palīdzi man dzīvot neatkarīgi.
16th-Jun-2013 11:50 pm
Gaidot ciemiņus, rosījāmies, gatavojām, kārtojām, darbojāmies visu rīta cēlienu.
Nobraucu pēc tam 10 km, klausoties vienu māc. disku vācu valodā. Tad sanāca apmēram pusstunda angļu valodas gramatikai, pareizāk sakot, izteicienu atkārtošanai. Tad sekoja transl. no Šveices, kuras laikā tāāāāā uzpildījos (kā B-o teica - jums sevi jāuzlūko kā bateriju un jārūpējas, lai tā vienmēr būtu uzpildīta), tik laba sajūta tās laikā un pēc tam, visu vakaru vēl.. :) Iekšējs vieglums, gaisīgums, dvēselisks 'spalviņvieglums' - tā to varētu nosaukt, un iekšēja vienotība ar Dievu..

Dievs, sargā un vadi manI, B-o, esi man klāt visu laiku un dod man īstās domas.. Esi man klāt un palīdzi tajā, pēc kā es tiecos..
16th-Jun-2013 01:27 am
p.s. Nupat veiktais ieraksts ir attiecināms uz 15. jūniju.
16th-Jun-2013 01:18 am
Piecēlos ap pusastoņiem un pievienojos braucienam uz lielo sestdienas g-tirgu, kurā iegādājos baltu cepuri ar ziedu un mirdzošas matu spraudes. Satiku abas Ritas:) Mājās paguvu nedaudz pastrādāt dārziņā, tad skrēju uz Šveices GRI pārraidi, kurā pēc Sashas Schil. un vēl dažiem dr. runāja arī Matiass.
Pēc GRI ar I. braucām zemenēs pie I. krustmātes un E. Pievakarē aizgāju uz upmalu ar Do un viņš atnesa mājās manis salasītos rasaskrēsliņus:)
Vakarā izmazgāju matus un uzkopu virtuvi - rīt mēs, kā izrādās, gaidām ciemiņus..

Dievs, lūdzu stipru vienotību ar Tevi. B-o, palīdzi to visu laiku uzturēt, dod man to, ko Dievs vēlas, lai es piedzīvoju un saņemu. Parādi man - maigi - kas man ir jāmaina. Palīdzi man cieši turēties pie tā, kas ir vajadzīgs, vadi un sargā mani.
14th-Jun-2013 11:18 pm
Cik brīnišķīgs rīts!!! Tādus piedzīvot gribu ik reizi.. Pamodos agri - pusseptiņos, sev neierasti - ņemot vērā, ka vakar biju gājusi gulēt ap pusvieniem.
Pēc vakardienas vēstules Andrejam, kuru viņš izlasīja, būdams Izraēlā, caur viņu man tika dāvāts piedzīvot garīgo savienojumu ar šo konfer. - man kaut kas kaut ko sāka spiest kreisajā ķermeņa pusē, zem sirds.. To es sapratu pēc laika, kad viņš bija izlasījis manu vēstuli (ar ielūgumu uz Swiss rīt un parīt) un uzrakstījis atbildi - šīs sajūtas man bija sākušās tieši tajā laikā (biju ārā un mācījos pasaku vāciski).
Jā, turpinot par šodienu.. No rīta līdz pusdesmitiem paguvu nobraukt 10 km, tad, izlasījusi par šodienas translāciju no Izr., gāju palīdzēt dārzā, jo pēcpusdienu un vakaru man līdz ar to vajadzēja brīvu.
Vēl dārzā esot, t. atveda pirmās zemenes - nu, labi, otrās pēc manām trim aizvakardienas zemenēm ;) - kuras bija brīnišķīgas..
Klausījos Izr., pārtraukumā ogu jogurts un tad ārā pabeidzu mācīties iesākto pasaku - iemācījos tās laimīgās beigas :)

Dievs, vadi un pasargā mani. B-o, palīdzi man itin visā un ļauj piedzīvot tādus garīgos savienojumus kā vakar arī turpmāk, arvien biežāk, es lūdzu Tevi.
13th-Jun-2013 10:58 pm
10 km, klausoties to pašu disku kr. valodā, izmazgāju matus, pasūtījuma jogurts un divi Latgales biezpiena sieriņi, 1 lpp. loģikas pēcpusdienā, apmēram 2 stundas angļu valodas gramatikas, izcepu pankūkas, pie upes iemācījos 1 lpp. Ērkšķrozītes. No Matiasa saņēmu ielūgumu, cik jauki - šai nedēļas nogalei arī būs savs gri translāc. :)
Ļoti nāk miegs..
Iešu gulēt, lai rīt varētu agri piecelties.
Dievs, lūdzu, sargi un vadi mani. B-o, esi man visu laiku klāt un palīdzi. Ticēt un saņemt, paļauties un piedzīvot visskaistākos brīnumus, visskaistākos brīžus, kas izvēršas pastāvībā... :)
11th-Jun-2013 10:50 pm
Nobraucu 10 km, klausoties Andreja ierakstu CD, 300 vingrojumu ar Lanu del Rey, trauki virtuvē, ceļmallapu un piparmētru sejas mazgājamais ūdens, Austrālijas jaun. GRI (un tiiiiik brīnišķīga sajūta pēc tam un vēl tagad vēlu vakarā - tik īpaši, esmu piepildīta ar ko tik ļoti labu, ko ārpuszemes..),
lappuse loģikas, lappuse ''Jaunā Eiropa'' - šodien par Andoru, tad pie upes pasaku atkārtošana vācu valodā un vēl viena apgūta pasakas Dornrōschen lappuse. Mājās - vēl 5 km ar Andreju datoraustiņās CD.

Dievs, turpini mani piepildīt ar šo brīnišķīgo ''pāri visam'' sajūtu, neko citu nevar ar to salīdzināt, tik brīnišķīga tā ir... B-o, turi mani pie savas rokas un dod, sūti man vajadzīgās, īstās domas, kas man ir jādara un kas ne. Sargā mani.
10th-Jun-2013 10:39 pm
4 šņorītes mazdārziņā no rīta, LA avīzes un Kultūrzīmes (caur kurām uzzināju par latviešu dziedātāju Keitiju Štelmani), lapa loģikas, 10 km ar velotrenažieri (klausoties Andreja ierunāto B-o priekšlasījumu diskā), lappuse no ''Jaunās Eiropas'' par Albāniju, puķu meitenes ''Izkrāso savu vasaru'' zīmējums (pēc Jūlijas Vasi. zīmējuma), pievakarē Rotkāpchen atkārtojums pie upes. Migla, migla, liela rasa šovakar - dienā stipri lija.

Dievs, ņem mani pie rokas un dāvā brīnumu. B-o, es ļoti paļaujos uz Tevi, ka Tu man tajā un ne tikai tajā palīdzēsi. Palīdzi, lūdzu.
9th-Jun-2013 11:09 pm
šodien 300 vingrojumu, 10 km, klausoties mācību cd krievu valodā (kas bija atsūtīts I.-ei),
TAAAAD - mācījos LOĢIKU!!
Dienas gaitā sapratu - tā vairs nevar, man jāiet gulēt laicīgi un jāceļas agri - nevis vienos, pusdivos un tad tikai deviņos vai, labākajā gadījumā, astoņos, bet vienpadsmitos divpadsmitos gulēt un sešos, pusseptiņos augšā.
Jā, šovakar paravēju dārzu no 18 līdz 20 un tad piedalījos poļu jaun. GRI.

Dievs, lūdzu par manu sirdsvēlēšanos piepildīšanos. B-o, palīdzi, vadi un sargā, vadi mani līdz tam, kas manā sirdī, es to lūdzu.
This page was loaded Jan 15th 2026, 12:39 am GMT.