Emīlija ([info]eos) rakstīja,
@ 2019-12-05 01:51:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Serenāde
20 gadu vecumā es gribēju apprecēties un bērnus. Jo tad likās, ka varbūt skolotājas karjera nomainīsies ar ko citu. Ja nu tomēr tas vienkārši ir mātes instinkts, kurš liek strādāt ar bērniem?

Vēlāk es gribēju tikai apprecēties. Laikam tāpēc, ka uzvārds saistās ar daudz bēdīga. Gan skolā apcēla, gan ģimene tāda kā jau ārlaulības bērnam.

Protams, aizmukt no savas karmas ir tāpat kā spēlēties ar savu asti.***


Kaut kas tajā visā ir. Tajā precēšanās lietā. Divus cilvēkus Radītāja priekšā savieno un tad viņi viens otru atbalsta. Tas jau jauki.

Vēl ir praktiskais aspekts. Iespēja vīt savu ģimenes ligzdu. Iekārtot dzīvokli, istabas. Pirkt mantas un tās izvietot. Lai ir skaisti, balti, gaiši.

Protams, Eglīte Ziemassvētkos, kopīga peldēšanās pa pliko Jāņos, pavasara talka un rudens putnu vērošana. Pastaigas mežā.

Tēvi, kuri stumj bērnu ratiņus, aizvien aizkustina. Vai tēvi, kuri ir atveduši pa dienas vidu bērnu pie ģimenes ārsta. Laikam atkal tāpēc, ka man bija citādi.

Viss ir tik vienkārši. Tu ņem vēl vienu cilvēku, nospried, ka der, ka būs, un viss top. Ja labi grib.

Ja viss ir, visums sadodas rokās. Kā pasakā, viens brālēns virtuves kombainu, otrs tualetes podu, vectētiņš servīzi, vecmāmiņa rotaļlietas. Visa dzimta stāv aiz mums.

Dzīve ir interesanta ar savu iespēju jebkuram kļūt stāvus bagātam, un tad tikpat ātri, vienas dzīves laikā, palikt par meklētāju, kurš jūt, ka aiz horizonta tuvojas lidmašīna.

***

Pamosties no sapņa izdemolētā istabā un sāc no jauna. Ja ir istaba, ir vismaz jumts virs galvas. Varbūt tikai jāsalabo dzīvokļa atslēgas.


(Lasīt komentārus)

Nopūsties:

No:
( )Anonīms- ehh.. šitajam cibiņam netīk anonīmie, nesanāks.
Lietotājvārds:
Parole:
Temats:
Tematā HTML ir aizliegts
  
Ziņa:
Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?