Emīlija ([info]eos) rakstīja,
@ 2019-11-12 12:10:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Intervija
Vai mēs jau esam tikušās?

- Jūs droši vien redzējāt mani tajā Playboy žurnālā ar kaķa austiņām. Es biju jauna un gribēju fotogrāfēties. Un viņiem jau bija austiņas. Mani intervēja par nākotnes iecerēm, lika pozēt peldkostīmā un veļā, taču citādi tas bija ļoti solīds pasākums.

Un kas ar Jums notika pēc fotosesijas?

- Zvanīja daži cilvēki, apsveica ar spēju uzturēt ķermeni labā formā. Man bija 19, taču biju ļoti slaida un tieva, taču samērīgi tieva. Biezie mati mani padarīja kuplāku vajadzīgajās vietās.

Vai Jums pašai bija kaķi fotosesijas laikā?

- Jā, laukos man bija runcis. Viņš bija tāds ļoti patstāvīgs, nāca tikai paēst un dažreiz ielīda klēpī sildīties. Es esmu par kaķiem tikai tad, ja tos brīvībā tur. Kaķim ir sava saprašana, kurš ir viņam piemērots cilvēks. Kaķi izvēlas cilvēku, cilvēks, cenšoties izvēlēties kaķi, tikai pats sevi iedzen postā.

Vai Jūsu studijas Jūs apmierināja, esat gandarīta, ka pabeidzāt?

- Jā, bioloģija man patika jau skolas laikā. Tagad es pētu lāčus. Braucu uz Igauniju, Somiju, Norvēģiju. Daudz sadarbojos, jo, kā zināt, Latvijā lāču ir maz vai tikpat kā tie ir tikai viesi.

Vai domājat par to, ka reiz arī būsiet tikai viese Latvijā kā lāči?

- Tā var notikt. Taču Latvijā ir iespējams atjaunot dažādas sugas, kuras šeit kādreiz dzīvojušas, kuras ir piemērotas šiem laika apstākļiem. Ir arī sugas, kuras te labprāt dzīvotu lielākā skaitā, kā, piemēram, bebri. Taču industrializācija ir daudz ko izmainījusi ekosistēmā.

Ko cilvēkiem vajadzētu darīt, lai atjaunotu ekosistēmu?

- Cilvēki var veidot dabas parkus, rezervātus daudz lielākās teritorijās. Katrā novadā pa mini parkam, vai katrā rajona centrā brīvās ganības. Ja cilvēkiem piedāvātu zvērus vērot no gaisa, tad tie varētu brīvi uz Zemes dzīvot. Jāmaina ir pozīcija – cilvēkiem jābūt gaisā, zvēriem lejā.

Paldies par interviju. Lai Jums veiksmīga zinātnieces karjera!
- Paldies.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]dombrava
2019-11-12 12:43 (saite)
Manuprāt, daudz kas ir ģenētiska loterija. Teiksim tā, ir cilvēki, kas dzīvo veselīgi, daudz vingro, dejo, bet viņi nekad nebūs tik tievi, lai atbilstu tievuma normai. Manuprāt, tievi ķermeņi ir overrated. Jo tas ir tikai viens no cilvēka ķermeņa tipiem.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]eos
2019-11-14 14:38 (saite)
Es esmu par veselīgu ķermeni.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?