emillijja
10 October 2009 @ 11:40 am
 
Ehh nu kapēc tā vienmēr notiek?
Bet būs labi - kā jau vienmēr - agri vai vēlu.
Jo bija tiešām forši.
 
 
emillijja
27 September 2009 @ 11:20 pm
Skumji.  
http://www.youtube.com/watch?v=NpSZa00-3eM

IEsaku noskatīties. Mazliet par sapņiem un apņēmību. Tiešām.
 
 
emillijja
31 July 2009 @ 09:12 pm
laikam tā.  
Man mazliet gribas aizbēgt no šī visa un patverties kaut kur - pilnīgi svešai un nepazītai - lai mani varētu iepazīt no jauna - iepriekš neko nezinot.

Negibas bojāt un postīt, pat īsti nezinot vai es to tiešām daru.

Gribas saprast un nesaprast.

Gribas nemaldīties un nemelot.

Laikam tā.
Tags: , ,
 
 
emillijja
17 July 2009 @ 10:39 pm
A&A  
Laim - http://i289.photobucket.com/albums/ll222/violent_hh/miesaunasiniscopy.png

[mazliet vēl jāizlabo dažās kļūdas, bet nu lielos vilcienos.]
 
 
emillijja
21 June 2009 @ 03:13 pm
Trimda.  
Trimda sāksies pēc pāris minūtēm. Lai jums veicas. Attā. (hug)
 
 
emillijja
04 May 2009 @ 08:39 pm
Par jaunu mēģinājumu veco padarīt vēl vecāku.  
Cik ilgs laiks ir pagājis pirms pēdējā raksta šeit? Pietiekoši. Kaut kā vienmēr līdz brīdim, kad man ir iespēja to visu, kas sakrājies ierakstīt šeit, vairs jau tas nav vajadzīgs vai vienkārši kaut kā neliekas, ka vajadzētu šeit to rakstīt. Dažreiz gribas tā vienkārši smuki šeit kaut ko ierakstīt un tad lai šeit paliek un stāv, un noklājas ar putekļiem, un aizmirstas, un tad atkal kaut kad varētu to kaut kur šeit izrakt un pasktīties kas bijis, kā agrāk gājis. Varētu jau mēģināt, šeit katru dienu, to visu, pa dienu sadomāto, kaut kā ietilpināt šeit un tad atstāt lai nostāvās. Varbūt tā tiešām vajadzētu izdarīt. Un dad jau redzēs cik dienas tās tā vilktos. Tātad no šodienas jāpamēģina, jo man tā īsti nepatīk ka šeit tas viss stāv tāds kluss un pavisam mazās kravās. Man vienmēr ir gribējies sev tādu vecu klabi vismaz pāris gadus vecu, tā lai var pašķir atpakaļ un paskatīties cik ātri viss mainās, tomēr nekad tā īsti nesanāk, vienmēr tāda tendence uz jauniem sākumiem un tīrām kladēm ar vēl neaprakstītām lapām, tādām, kas vēl smaržo pēc noliktavām un papīrfabrikām, bet varbūt šo varētu pārvērts par vienu no tām vecum vecajām kladēm, kas tev jau ir saglabājušās no pirmajām klasītēm un vēl ir līdzi sasniedzot pilngadību. tas vismaz vienreiz būtu jauki. Bet nekad jau nevar zināt, kā tas būs pēc pāris dienām, nedēļām, sekundēm. Kā ne kā visam ir tendenca mainīties un pārvērsties, visvairāk jau cilvēku uzskatiem, kaut vai atceroties sevi pirms pāris gadiem.Huh.
Patiesībā šodien pat bija doma veidot jaunu klabi, bet tiešām priekškam, ja var turpināt rakstīt vecajā, tikai mazliet pamainot taktiku?