elfa
elfa
- 11/1/10 01:06 pm
- Šodien sapucējamies ar mazo un laidām nelielā iepirkšanās tūrē :)
Meitiņa maza, bet palīgs liels! Padod man visu, ko paprasu no zemākiem plauktiem, ieliek produktus grozā un pie kases palīdz visu izkravāt. Vēl ar pārdevējām mēģina patarkšķēt savā valodā, hehe. Visu, ko var saprast ir : Hello un Bye! Man pilnīgi sirds izkusa no tādas izplaīdzēšanas (vēl klāt jāpieskaita, ka nekur nebizo, bet uzturas tuvumā) un nācās nopirkt viņai saldumiņu, ko uzēst pa ceļam uz mājām, kas ir pilnīgi man neraksturīgi.
Vienīgais, kur aizšāvu greizi: nopirku brūnu skropstu tušu. Shoot! Napig man, melnmatei, brūna skropstu tuša? Dooh....
-
Current Music: Mazais palīgs čuč, klusums
Current Mood: Purrrfect
-
0 commentsLeave a comment
- 10/31/10 06:30 pm
- Mūsu Sashai dikti kut ķepiņas. Man vēl neviena ķaķene nebija tik kutelīga :)
Anželīna pieiet klāt pie Sashas, paņem viņas ķepiņu rociņā, kutina ar savu mazo pirkstiņu un saka: tika-tika! Dikti smieklīgi izskatās :D
Vīrs šodien paņēma brīvdienu un visu dienu guļam un neko nedaram. Fui, kādi sliņķi!
Es jūtos daudz labāk. Atslābu :)
Punčiemītnieks testē iekšējos orgānus.
-
Current Music: Fireworks
Current Mood: lazy
-
0 commentsLeave a comment
- 10/30/10 03:51 pm
- Šodien īpaši aktuāls jautājums: ko vakariņās? Nu ko?
-
Current Mood: Doooh!
-
0 commentsLeave a comment
- 10/30/10 10:47 am
- Pēdējā diena un es varēšu atslābt. Ceru, ka beidzot atsākšu gulēt, savādāk organisms jau netur slodzi. Galva sāp, acis līp ciet, bet aizmigt nevaru un, ja pat izdodas pasnaust, redzu murgus.
Iegādājos caur EBay 4cm lielas kristāla sfēras, kuras tagad karājas pie durvīm uz dārzu un ķer saules starus. Visa istaba ir izrotāta ar atstarotām varavīksnēm. Man patīk.
Jau sāku dedzināt sveces un smaržīgās eļļas pa vakariem. Man patīk uguns. Sveces rada ne tikai romantisku atmosfēru, bet arī mājīguma un siltuma sajūtu.
Domas kaut kādas saraustītas, laikam iešu iedzeršu vēl vienu kafiju.
-
Current Music: CBeebies
Current Mood: exhausted
-
0 commentsLeave a comment
- 10/29/10 01:01 pm
- Šonakt dikti murgoju, metājos gultā un kunkstēju. Es neatceros, ko redzēju, tikai to, ka vīrs mani kratīja, lai es pamostos.
Diena bezgalīgi gara. Nekas, drīz laiks atkal bizos.
Iedevu savu sintezatoru sīkajai, pustoru stundu to demolēja un ne pa kam negribēja likt mierā :) Mans mazais Mocarts. Pati slēdz metronomu vai melodiju, pieregulē skaļumu, spēlē klāt pati, dzied un vēl dejo. Viss vienlaicīgi :DD
-
Current Music: Damien RIce- 9 Crimes
Current Mood: Sleepy and tired
-
0 commentsLeave a comment
- 10/28/10 10:00 am
- Mazā bieži ceļ man kreklu un bučo manu punci, bučo. Galvenais, ka nemaz vēl neesmu viņai skaidrojusi, ka tur māsiņa vai brālītis aug. Jūt vai kā?
Man otrā USG deguna galā, moš dzimumu uzzināšu, bet neteiktu, ka esmu pārāk ieinteresēta. Ar Anželīnu man bija daudz lielāka ziņkāre, tagad ir absolūti vienalga, kas būs, kā tik vesels :)
Vīrs teica, ka gaida vēl vienu meitiņu, kamēr neapliecinās pretējo, pat vārdu jau ir izdomājis. Varu viņu saprast, viņš tagad ir izlutināts ar sieviešu uzmanību mājās, kuram gan nepatiks, hehe.
-
Current Music: CBeebies
Current Mood: tired
-
3 commentsLeave a comment
- 10/27/10 09:43 am
- Sēžu, baudu rītu, cik varu. Meitiņa mīļi klāt piespiedusies, vēro, ko es daru. Šodien oficiāli esmu tikusi līdz grūtniecības pusei: 20 nedēļas. Ceru, ka šī otrā puse nebūs tik stresaina. Mazais laimīgi pa punci šiverē, es jau sāku apsvērt domu par vēl vienas dvēselītes esamības izskaidrošanu manai pusotrgadniecei :)Ar vīru punčiemītnieks sveicinās regulāri.
Viss, kas palika ir sagaidīt svētdienu, bet dienas velkas kā mūžība. Esmu ļoti nogurusi un neizgulējusies. Sasha solidarizējas ar mani un ir patstāvīgs murrājošs atbalsts pie maniem sāniem.
Man ir burvīga ģimene, vienkārši nelabvēlīgs laiks to baudīt. Svētdien viss mainīsies uz labāko pusi.
Un man jau gribās Ziemassvētkus!
-
Current Music: CBeebies
Current Mood: Drained
-
0 commentsLeave a comment
- 10/24/10 07:54 pm
- Man gribās apgulties un necelties, bet pica jau gandrīz gatava, tūlīt ņemšu laukā.. Ehhh. Rītdiena ir atsevišķs murgs.
Optimste, huh? :D
-
Current Music: Eminems pa TV
Current Mood: exhausted
-
0 commentsLeave a comment
- 10/24/10 09:13 am
- Vakar vīrs pats negāja gulēt, kamēr neiemidzināja mani: kasīja un viegli masēja muguru un runājām par čugunu. Čuguns ir manta! Nedaudz paspriedām par fiziskajām īpašībām, bet manu prātu aizņēma tā testēšana.... Tādas mīļi sadistiskās domas ^^
Domas par čugunu joprojām silda manu sirdi.
Starp citu, var teikt, ka es izgulējos. Jebkurā gadījumā, daudz labāk nekā vakar.
-
Current Music: CBeebies
Current Mood: awake
-
0 commentsLeave a comment
- 10/23/10 10:07 am
- Dooh, cik ļoti es neizgulējos... Nevarēju aizmigt līdz 5am, grozījos no viena sāna uz otro, gaiņāju murgus un domas un sargāju durvis. Varētu teikt, burtiskā nozīmē. Sviests. Paranoja un grūtniecības hormoni nav gluži tas labākais savienojums, lai atsvābinātos. Pat paraudāt nepalīdzēja.
Galīgā dura esmu un tas ir uz nedēļu vismaz.
Tagad šito pierakstu un pati par sevi smīnu. Toč dura.
-
Current Music: CBeebies... zb man CBeebies
Current Mood: Grrrumpy
-
0 commentsLeave a comment
- 10/22/10 10:29 am
- Vakar vīrs dabūja pa īstam sasveicināties ar punčiemītnieku. Mazais dikti aktīvi uz siltumu reaģē, ja Sasha apguļas uz punča, tad uzreiz klāt un šiverē. Vīram pateicu, lai plaukstu ilgāk patur un sasilda vietiņu, ilgi nevajadzēja gaidīt: mazais bija klāt un skribinājās viņam plaukstā. Dikti mīļi.
Anželīna pasveicinājās ar viņu tikai 20. grūtniecības nedēļā, tagad vīrs ir gudrāks un zina, ko gaidīt un pirmo sveicienu no punča sagaidīja 19. (+1) nedēļā :)
Vispār, šis mazais ir ne mazāk aktīvs kā Anželīna bija. Būs man divi bandīti :DD
-
Current Music: CBeebies
Current Mood: awake
-
2 commentsLeave a comment
- 10/21/10 09:57 am
- Pašlaik domas un laiks ir mani ienaidnieki. Brīvs laiks ļauj domām aizklīst un man pavisam nepatīk manu domu virziens. Reizēm vienkāršas lietas ir tik sarežģītas. Knowledge that I am doing everything right doesn't help my strong urge to do everything wrong. Very wrong. I am tempted.
-
Current Music: Papa Roach - Between Angels and Insects
Current Mood: Fcuked up
-
0 commentsLeave a comment
- 10/20/10 10:18 am
- Mans mazais monstriks ir tāds klauns.
Vajadzēja iziet no istabas, sīka pamanīja, ka virzos laukā un aizšauj man garām aizdomīgi ;atri no istabas pretējās puses. Es apstājos durvīs un skatos, ko viņa darīs. Šī nezina pie kā ķerties: fiksi paķer telefonu, tad pārdomā un noliek vietā, paķer manu laptopu... atkal pārdomā un noliek vietā un pagriežas, lai skrietu uz guļamistabu, kur es neļauju iet vienai pašai, un tajā brīdī pamana, ka es stāvu durvīs un visas viņas blēņas novēroju. Whooops! Nevainīgākā sejas izteiksme, mazā rātni apsēžas uz dīvāna un sāk skatīties multenes :D
Pēc pāris sekundēm neiztur, atkal paskatās uz manis un māj ar rociņu: atā, atā! Tjip, nu ej prom, mammu, redzi es neko nedaru :DDD
-
Current Music: CBeebies
Current Mood: amused
-
0 commentsLeave a comment
- 10/20/10 09:17 am
- Coundown: Today
Dear God,
Please trank me into oblivion... For 10 days or so ^^
-
Current Mood: Omigod!
-
0 commentsLeave a comment
- Joks iz dzīves
- 10/19/10 11:08 pm
- Tikko vīrs palūdza, lai padodu viņam TV pulti un precizēja, ka pults lokācija ir aiz manas galvas. Es sāku grābstīties sev ap dibenu domājot, ka uz tās uzsēdos. Vīrs apstulba: Kur tev galva?? :DDD
Tiešam, kur?
-
Current Mood: giggly
-
0 commentsLeave a comment