edenesdarzs

[info]edenesdarzs @ 06:02 pm: Pašizolācija diena nr.5
Šodien uzzināju (nē, nu, šito zināju jau sen, bet internets laipni atgādināja), ka imūnsistēmu grauj arī miega trūkums. Mans Fitbit skumji vēsta, ka guļu vidēji 5-6 stundas. Zinu, ka mierīgi varētu vairāk, bet vakari, ko pavadu internetā runājot ar ārzemju draugiem, ir mana socializēšanās, un šai laikā, kad vairs nevaru satikt savus Cēsu draugus un radus, negribas atteikties no online socializēšanās. Laika joslas nav man labvēlīgas.

Ja to vīrusu varētu uzveikt ar šokolādi, es būtu pirmajā vietā. Šodien apēdu veselu 100g šokolādi, nemanot, pa gabaliņam vien. Godīgi sakot, es tādu šokolādi varu apēst arī bez vīrusa, bet šodien sajutos vainīgi. Kaut kā liekas, ka viss jātaupa. Nedomāju, ka mums draud saldumu trūkums veikalos, un saldumi nu galīgi nav pirmās nepieciešamības prece, bet, redz, es pirms diviem mēnešiem nedomāju, ka Latviju sasniegs tas Covid19. Nolemju šokolādi ēst mazāk. Veselīgāk taču arī. Runājot par veselību, izvilku no dīvāna apakšas jogas paklāju. Es zinu, ka ārā iet ir atļauts, it sevišķi tiem, kas izolējas tikai tāpat vien, bet man kaut kā negribas. Staigāju uz riņķi pa dzīvokli, klausos, kā kaimiņos mazā Karīna ir izgāzusi ūdeni kaut kur, šķiet, ka kaimiņienes pacietības mērs iet uz galu.

Kāpņu telpā kāds klepo ārā plaušas, tā no sirds. Nedomāju, ka vīruss, izklausījās pēc smēķētāja kaimiņa, kas regulāri klepo, bet interesanti, ka agrāk man būtu bijis vienalga. Šobrīd pirmā doma - cik nepieklājīgi un neapdomīgi.

Reply

From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:
Powered by Sviesta Ciba