jaz ui
29 October 2011 @ 06:31 pm
Pis pis  
Jauka bulgaru dziesmina par pis pis ;)
http://www.youtube.com/watch?v=7rpMPBvwjVw&feature=player_embedded#!
 
 
jaz ui
26 October 2011 @ 11:12 am
 
Sorit izgazos ka veca seta..
Tevs atsutija e-pastu par Baldosnes dunam - esot baigi labas un cilveki labu nudu pelnot lai padomajot ari es un uztaisot parstavnieciju ieks BG.
atbildeju vinam ko domaju par milzigajam cenam un kapec gan japiemaksa par eko produktiem un ka gan es pardosu seit Bulgarija baldones Dunas, turistiem tak bus WTF??? Vini mekle tak Bg produktus sev un davanam draugiem.
pastatsiju par laminatu un tapetem un ka majas gribetos but uz 18.novembri...
Nosutiju... un sodien sanemu atbildi. No? Ne jau no sava teva protams, bet gan no baldones dunu parstavniecibas. Izradas, mans tevs parsutijis vinas vestuli un es esmu atbildejusi baldones Dunu damai!!!
 
 
jaz ui
12 October 2011 @ 03:38 pm
 
Sodien pasutijam laulibu gredzenus... ehh.. nevaru sagaidit kad varesu apcamdit :)
 
 
jaz ui
02 October 2011 @ 07:01 pm
 
Biju sauloties - sirreali protams. Mana apzina ap so laiku vajadzetu vilkt cimdus :)
Lielisks laicins un turisti, paldies dievam, ir aizlidojusi uz aukstajam zemem.. ejot pa ielu varu nesatikt nevienu, veikalos ir atlaizu paradize un jutos LIELISKI.


P.S.
man ir jauns metelis - balts ar zelta knieditem - ists sapnis. :)
 
 
jaz ui
27 August 2011 @ 04:24 pm
 
Mans virietis pazinoja, ka kazu kleitu man nepirksot, jo to varot vilkt tikai vienreiz... ak jel, praktikis tads...

Lai gan nekad neesmu gribejusi sev kazu kleitu, tagad gribu divas - vienu sev, vienu vinam ;)
 
 
jaz ui
20 May 2011 @ 07:18 pm
Masieris/e  
Paņēmām vēl vienu papildus vietu pludmalē. Varbūt kādam ir pazīstams kāds masieris/masiere, kas taisa klasisko masāžu un meklē darbu vasaras sezonā. Darbs Bulgārijā, darbu jāsāk pēc divām nedēļām.
 
 
jaz ui
16 May 2011 @ 07:53 pm
 
Kamēr manējais kursos mācās kā taīst sejas un medus masāžas, es vāļājos pludmalē. Jā, stapcitu mums pieslēdza vasaru un tūristus. :)
Vasara ir sezona kad šeit jūtos kā cilvēks (lasīt "tūrists") Neviens uz mani neskatās jocīgi, jo tūristiem tak piedod visu :D

Jau otro dienu pēc kārtas bulgārietis vārdā Stojans nāk ar mani kautrīgi runāties. Dikti mīlīgi tā noskatrīties kā viņš mēģina notvert manu acu skatu un uzsākt kādu sakarīgu sarunu.

Principā man nevienu citu nevajag - ar manu vīrieti man absolūti pietiek, bet ir tik forši apzināties, ka arī citiem Tu patīc.... ak, šīs sievietes :)
 
 
jaz ui
10 May 2011 @ 09:57 pm
 
Tik daudz kas noticis so paris dienu laika, ka neesmu spejiga visu izklastit.
Atbrauca tris autobusi ar ukrainiem ka reiz uz maneja varda dienu + vienam vel 50 gadu jubilejs. Nodzivojamies kruta viesnica ar "all inclusive" un protams man kaut kas galva sakrikskeja - visas iespejamas aktivitaes piedalijos, pat uz skatuves kapu dziedat.... ak jel... Dzert vajag mazak tos bulgaru vinus.
Nakamo dienu noguleju majas ar punkiem un klepu. Nevaru tagad saprats kas labak poha vai klepus, laikam klepus....
Tresaja dienam manejam varda diena, samekleju sev pulsu - dziva! Sameistaroju divas tortes ar varito kremu. Uzvilku aditu kletu + bitleni un devamies svinet talak vieteja restorana. Protams vins un torte un visadas citas nammas un es atkal dziedaju - soreiz tik "Daudz baltu dieninu ..."
gaidu bildes, tur laiakm bus ko redzet... jesus, jesus, atpusties ir tik gruti :D

Vispar tiem ukrainiem bucha - saveda man zefirus, rupjmaizi, majonezi un varito kremu. Bez viniem te latviesi izmirtu :)
 
 
jaz ui
01 May 2011 @ 06:02 pm
 
Mmmmm... sataisīju apelsīnu liķieri - debešķīgs. Dzeru no plastmasas mērglāzes, bet man vienalga... Viss mīlīši - veiakliem ar līkumu un nekādi Contreau, taisīšu pati!
 
 
jaz ui
29 April 2011 @ 05:21 pm
 
Vakar interneta plašumos meklējot kaut ko - nezin ko uzgāju pamācibu kā savērt krokodīlu no tam plastmasas pērlītēm (nekas jauns visi tā māk, tik es glupā ne :) ). Biju jau makšķerspoles meklējumos, kad atcerējos, ka mans iepriekšējasi "projekts" nav pabeigts. Biju te no savām vecajām drēbēm lupatu paklājinu sākusi mestarot.
Tā nu lūk nācās pabeigt lupatu paklāju (dikti šmuks sanāca), savēru krokodīli, vakarā vel no filca puķes sameistaroju, tā teikt lūka man atvērusies. Šodien doma lielajos gliemežvākos kaut ko izaudzet - kādu dilli, piemēram :)
 
 
jaz ui
20 April 2011 @ 10:36 am
Paberzē' olas  
Vakar vakarā man galvā atverās lūka un iedvesmas iespaidā sakrāsoju pāris oliņas :) 
 
jaz ui
17 April 2011 @ 06:51 pm
 
Šodienas pastaigas laikā esmu nosauļojusi savu dekoltē sarkanu, jo sarkanu! Rīt jāizģēbjas vairāk ;)
 
 
jaz ui
17 April 2011 @ 12:44 pm
 
Šodien ēdam savus pirmos salātiņus no dārza... mmm...
 
 
jaz ui
16 April 2011 @ 09:42 pm
 
Katru dienu kātoju 10 km, jo diemžēl manas izbijuša astmātiķas plaušas plīst pušu skrienot. Bet es tomēr ceru ar jogu un elpošanas vingrinājumiem, garām pastaigām un peldēšanu palielināt savu plaušu tilpumu.
Tad nu, lūk, savā šīsdienas pasatigā satiku Lapsu Kūmiņu. Viņš/viņa meditēja uz labi noaugušu krūmu - skaitsi un graciozi savu asti izklājis. To krūmu es ar biju ievērojus, jo sķiet, ka tur dzīvo kāda putnu ģimene.
Kūmiņš uz mani paskatījās, novertēja situāciju, nedaudz atkāpās un pazuda tuvākaja taciņā.


Šīs mazās lietas Makes MY Day! :)
 
 
jaz ui
16 April 2011 @ 11:12 am
Cvetnica  
Pirms minūtēm 15 dzirdu, ka kaut kas notiek pagalmā. Izeju uz balkona un redzu, ka pilns pagalms ar meitenēm tautu tērpos ar ziedu vainadziniņiem. Dzied un dejo.
Man būtu jaiet stūrī nokaunēties, jo nezinu tieši kāpēc iet no mājas uz māju, bet es pieļauju, ka tas ir mājas svētībai un visu slikto lietu izdzīšanai. Par šādu koncetu parasti cienā ar kaut ko garšīgu.
Rīt Cvetnica, latviski tas varētu būt Ziedonis
Kā arī rīt svienēs varda dienu visi puķu un augu vārdu nesātāji.
Fonā var dzirdēt, ka ne vien mūsu pagalmā vien dzied puķumeitenes :)

http://foto2.inbox.lv/ilze.dudare/16-04-2011/IMGP0488.avi

P.S
Atvainojos, par slikto video kvalitāti, šodien ar telefonu var uzfilmēt daudz labāk, bet, ja ņem vērā to, ka fotoaparāts pirkts par manu pirmo algu - tas vēl joprojām kalpo godam!
 
 
jaz ui
15 April 2011 @ 04:18 pm
 
Vakar nolēmām, ka tā kā daudziem vajag virtuvi, bet istabiņās nav - nolēmām padalīties ar savu burvīgo, super, duper virtuvi ) (pievēršam uzmanību maniem tomātiem) :)
Kad uztaisījām virtuvi aizvācu visus aizskarus, jo skats pa logiem uz jūru ) un uz kalniem ) ir tik fantastisks, ka grēks kaut ko karināt priekšā šim skatam!
 
 
jaz ui
13 April 2011 @ 02:37 pm
 
Tā kā komūna "pa lēto" negrib akceptēt manu mēģinājumu piedāvāties, tad to daru savā blogā :)

Tā kā vasara tuvojas, tad nu atgādinu par sevi un iespēju atpūsties Bulgārija pie Melnās jūras mūsu privatmajā, kas ir 4 minūšu gajienā līdz pludmalei. Pilsēta Sveti Vlas.
Maijā, Jūnijā un Septembrī 8.00 EUR (3. stāvā) un 10.00 EUR (4. stāvā) divvietīgs numuriņš par nakti.
Jūlijā un Augustā attiecīgi 10.00 EUR un 12.00 EUR divvietīgs numuriņš par nakti


skats no balkona ) un viena no istabiņām )

Sīkākai informācijai raktiet tepat komentāros vai uz ilze.dudare@inbox.lv

Lai Jums visiem SAULAINA diena!!!
 
 
jaz ui
12 April 2011 @ 06:30 pm
 
Laikam man vajadzētu turēt muti ciet un sēdēt klusu - izbaudīt savu Lielisko, bet ir reizes..... kad gribas sagrēkot.
Pie vainas pavasaris, svolačs tāds!
 
 
jaz ui
12 April 2011 @ 02:23 pm
 
Šodien tāda miegaina diena..
 
 
jaz ui
12 April 2011 @ 08:58 am
 
Tas laikam bija Disscovery kanāls,kas mani pārsteidza ar savām ģeniālajām idejām. Redz ne vien govis ir vainīgas pie globālās sailšanas, bet arī cilvēki ar lieko svaru - lielāka masa, vairāk CO2 tiek saražots...

Tad nu, lūk, draudziņi - lecam jogas biksēs, jogojamies un netaisam CO2!