dystophy's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in dystophy's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Saturday, June 15th, 2019
  3:09 am
  too
  sick to be healthy; and too healthy to be sick.
  Thursday, June 13th, 2019
  9:31 am
  Sakņu vietā
  ir šausmas un paranoja; other than that, I'm pretty much a tumbleweed.
  Also, given as a parallel universe, there's a bubble-gum candy-cotton colored imaginary dreamland utopia: childhood; that may be placed anywhere in the past or in the future on my timeline; where I'm a happy, gifted star-child, and where my imagination or buying things can still sometimes carry me. There will always be an area meant for pure, free, unlimited bliss in my brain- no matter the Auschwitz, no matter the Chernobyl. No matter the surrounding circumstances and disasters around me, or the soon approaching future.
  Besides, it is only human not to see the sword of Damocles, but to let the time pass in imaginary oases, instead.
  Friday, June 7th, 2019
  10:49 am
  hmm
  Concerning my future career destination, I still feel like an impostor.

  Also: what many couples and families actually have, can be called a compromised happiness. We have to work more on ourselves, in the first place, if we want to have everything in order; that's as much as a duty.
  Wednesday, June 5th, 2019
  8:23 pm
  hemispheres
  One of your brain hemispheres is talking shit about the other one, vice versa
  Tuesday, May 28th, 2019
  11:20 pm
  iedalījums
  There are people, who think visually, then, there are people, who primarily think in verbs. There are also people, that think in memes.
  11:19 pm
  subject
  Love isn't very healthy; but it's precious.
  Thursday, May 23rd, 2019
  3:08 pm
  secinājums
  Vislabākie kaķi nāk no ielas un no savvaļas.
  2:58 pm
  just found out
  ka Zigmunda Freida pilnais vārds ir Sigismund Schlomo Freud. Mūžu dzīvo, mūžu mācies.
  12:11 pm
  a new day
  Ir tik daudz labāk draudēt citiem ar "es iešu dzīvot mežā!" vai ar "es iešu dzīvot bibliotēkā!" (basically the same thing), nekā ar "es nošaušos/pakāršos/..!" Pirmkārt, gaumīgāk, otrkārt, dažreiz sevis teikto sanāk īstenot; treškārt, sabiedrība joprojām ir debīla.
  Tieši tā. Kādreiz es domāju, ka cilvēki ir stulbi, bet izrādās, ka viņi to lieliski apzinās, un gluži vienkārši ir debīli.
  Saturday, May 18th, 2019
  7:01 pm
  dabas likums
  you cannot close, what's been open
  6:23 pm
  letonika
  Letonika man apgalvo, ka es esot Rainis, es letonikai- ej takš tu galīgi,
  6:22 pm
  šodien muzejnakts
  vai visi kiborgi būs vienlīdzīgi
  Friday, May 17th, 2019
  3:32 pm
  zinnng
  Tikko aptvēru, ka fb "laiku" padarīšana manī gadrīz vai kā Pavlova sunī ietrenē paradumu uz visu emocionāli reaģēt.
  Thursday, May 16th, 2019
  10:26 pm
  dienas nobeigums
  pietiekami dīvains, lai to pierakstītu

  Šajā cerību uz jaunu dzīvi pilnajā pavasara vakarpusē, cēli bez Rīgas sabiedriskā transporta palīdzības slādama no darba uz mājām, izdomāju, ka vakariņās jābūt Donas rudzu maizei, kuru visloģistiskāk iegādāties ir pa ceļam, mazajā Mahimā. Kamēr es gāju uz veikalu, veikalā iegāja arī Bāliņš (kurš tobrīd izskatījās visai sarkaniņš)
  Veikalā strādāja divi darbinieki; vismaz vienam no viņiem bija tituls "es mācos", un abi divi nepārtraukti rēca. Pirkuma beigās es pateicu, ka ir nepareizi izdota nauda, uz ko "es mācos" kolēģis atbildēja ar sabiedriski aktīvi noskaņotu: "Iepis viņam!!" To pašu uzreiz viņš ieteica darīt arī Bāliņam: "Iepis viņam!!! Viņš kaisa pa zemi naudu!!" Bāliņš kaut ko noņurdēja un pazuda.
  Es atcerējos, ka esmu paralēli jezgai aizmirsusi iegādāties maizi, tāpēc atkārtoju iepirkšanās procedūru vēlreiz. Pirkumu čekojot, ņirgšana nemitējās, un tad man nācās palūgt maisiņu. Maisiņa vietā man deva turzu bez rokturiem, es ar nopietnu ģīmi paprasīju "Normālu maisiņu". Par atbildi sekoja smiekli. Es paprasīju, cik maksā maisiņš? Smiekli un aurošana. Necik, tas ir uz uzņēmuma rēķina. Tā nu lepna par savu iedzīvošanos uz Mahimas rēķina/14 centi, ar #maisiņšvaig papīra turzu rokā devos mājās.
  Kad nonācu pagalmā, tur, kā zinādama, bija sapulcējusies urlu grupiņa/ mazs bars, no kuriem krāšņākais (laikam barvedis) bija ar tradicionāli askētiski noskūtu galvu un neredzēti platu, spilgtu gaiļa sarkanu svītru pāri nopietni tumšo treniņbikšu starām.
  Kāda saskaņa, nodomāju. Urlas un #maisiņš vaig.
  7:54 am
  FB
  Jāatbild visiem tiem draudzīgajiem Hasaniem, lai nemaz nemēģina ieprecēties manā dzimtā; ja tas neizklausās pietiekami draudīgi, tad jāpiemin, ka visa mana ģimene ir mirusi. Statistika, you know.
  Saturday, May 11th, 2019
  8:50 am
  skumji
  instead of good living I make awful/sometimes decent inside jokes
  1:52 am
  It's always too late
  Nekad (man) nebūs pietiekami daudz laika izlasīt pat pusi no tā, kas būtu jāizlasa.
  Laiks negaida, viss plūst, viss mainās, un mēs, cilvēki, knapi paspējam uz to noreaģēt, kur nu vēl būt ar labi informētu un faktos pamatotu viedokli.

  Vārdu sakot, vakars un panika klāt. Kā arī, skatoties uz tendencēm, nākotne biedē, bet par to citreiz.
  Friday, May 10th, 2019
  11:42 pm
  Panzerschokolade
  https://allthatsinteresting.com/pervitin-nazi-drugs

  interesants lasāmgabals. Her Vanity World history pretty often seems to be laced with drugs.
  11:58 am
  problēma
  ir tā, ka kāds grib mainīt savu dzīvi, vispirms mainoties pats- un tikai šādā secībā, bet paralēli kavējas mainīt savu rīcību aka uzvedību
  10:43 am
  high-school history
  You open the book,
  and the pages are burning

  nezinu, varbūt labāk par manu šīsnakts sapni. Kurā šausmu literatūra pēkšņi bija kļvusi sabiedrībā visu cilvēku šausmīgi pieprasīta un ienesīgs bizness. Es skatījos uz melnbaltu Po grafisko portretu, un sapratu, ka varu mierīgi uzrakstīt šausmu grāmatu- ja tas ir ienesīgi, nav vairs nekāda iemesla nerakstīt. Tā es apņēmos rakstīt šausmu literatūru.

  Dzīvē? Katrs taču var uzcept kaut vienu šausmīgu grāmatu. Vēl šausmīgāk dažiem sanāk dzejoļi. Piemēram, mana vidusskolas laiku draudzene, kurs četrrindes man gribot negribot sanāca iesaukt par meklēšanās dzejoļiem. Nekā laba tur nebija.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba