dilliite's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 4 most recent journal entries recorded in dilliite's LiveJournal:

  Sunday, September 13th, 2009
  10:11 am
  nu principiāli pēc trešās tāda tipāža dienas ir beidzot skumjajā
  Saturday, September 12th, 2009
  7:37 pm
  intrigas ap un par mani. kas es esmu šajā seriālā? no sākuma biju labais un skaidrais tēls, tagad esmu maita.galveno lomu laikam būs pārņēmuši 2 vīrieši- mans mīlošais vīrietis un gadījuma sakara čalītis. tā suga laikam visi uz vienu roku,ja? ja jā, tad žopā būs. ja žopā būs, tad atgriežas vecā un netīrā dzīve
  4:01 am
  viņš mani sauc par mīļumiņu, katrā isziņā, ko saņemu no viņa, viņš saka, ka mani mīl un ilgojas bezgala. viņš dara visu iespējamo, lai mēs būtu laimīgi, lai es būtu laimīga. es viņam esmu vissvarīgākais cilvēks pasaulē. sevi bez manis viņš nevar iedomāties. viņš man vēl tikai labāko, viņš rūpējas par mani, jo es viņam esmu viss.viņš mani mīl.
  es viņu mīlu. katru dienu viņam meloju un krāpju. pretruna. šonakt ierunājās sirdsapziņa. vai pievērt acis un izlikties, ka nekas nav bijis? vai darīt, kā viņš lūdza - būt atklātai? es gribu viņu sev paturēt, bet , lai cik tas stulbi neizklausītos, ar visu milestību pret viņu es negalvoju, ka krāpšana neatkārtosies. ja tu esi krāpis mīļoto 1 reizi, tad, iespējams, ka tas vairs nekad mūžā neatkārtosies. bet , ja tu viņu esi krāpis 2 reizes, trešā pienāks nemanot.
  es negribu viņu pazaudēt. ar viņu pazudīšu arī es
  Tuesday, September 8th, 2009
  3:45 pm
  es šodienn esmu priecīga!
  kāpēc man jāpriecājas? tāpēc, ka ārā ir superīgs laiks, un tas man ļoti uzlabo garstāvokli. vēl tikko mani ex klasesbiedri pieteicās un ballīti pie manis! ah cik forši forši! :) istenibā tas ir tik dīvaini. savā iepriekšējā mājvietā viesu apmeklējums man bija apgrūtinājums, bet TE! te ir pavisam cita atmosfēra! laikam jau mana jaunā dzīve ir tāda kā vēlējos! man ir fantastiska dzīves biedrene. kad viņa ienāk istabā, te uzreiz virmo pozitīvisms. vispār es viņu tagad ļoti gaidu mājās. man patīk rīti, kad pamostos pirmā, uzvāru smaržīgu kafiju un modinu viņu ar saucienu "eu ejam pīpāt" :) ar viņu pārdzīvot to, ka man ikdienā nav blakus mana vīrieša un mīļās māsas, ir daudz vieglāk. vismaz šodien man tā liekas.
About Sviesta Ciba