Digmāra Elegante

Ceļā uz jauno pasauli / #uzvelcspicenes


28. Jūnijs 2020

Sausais atlikums šīs dienas izskaņā... par vīriešiem @ 23:03

Vienreiz man tas skaļi jāpastāsta.

Daudz un dikti šeit tīmeklī manīts - ja esmu aktīvi darbojusies kādā dienā, tad pirmie uz sarunu uzprasās stiprā dzimuma pārstāvji. Un mēģina uzsākt kādu tālīnu tematu. Tā, vārdu pa vārdam, bet pamatā grib zināt - vai esmu sieviete (jā) un vai neizņemta (esmu aizņemta- sorry, guys!). Tad sarunas aizvirzās divos virzienos.

1. No pretējās puses atskan "esmu vientuļš" (30-40-50 gados), lai gan patiesībā izrādās- ka sieva ar visiem bērniem mājās ir pavisam dzīvi, un pavisam klāt. Vien tā otrā pusīte ir apnikusi, gadiem sēžot pie vakariņu galda vienā istabā. Vīriešiem (un tas vēl no aiz-mērkaķu laikiem) ir tieksme aplecināt daudzas un dažādas pretējā dzimuma būtnes. Nu, ieslidināt (paši ziniet, ko) mitrā sievietes (paši ziniet, kur). Izbaudīt kaifa mirkli, pēc tam uz neatgriešanos pazust tālēs zilajās. Pacirst pa kreisi vismaz 1-2 reizes gadā. Aizbraucot "tūrisma ekskursijā" uz kādu nepazīstamu pilsētu, piem. Rīgu.

2. Citreiz no pretējās puses trešajā sarunā atskan "man ir mašīna, jahta, māja pie ezera..., bet patreiz ir nelielas naudas grūtības. Darbā aiztur algu, bet neliels kredīts jāapmaksā". Stāsts daudzās variācijās ir par vienu un to pašu. Iestudēts labā aktieriskā manierē. Jo mājās pie spoguļa izmēģināts. No medijiem tas zināms, bet manā pašā pieredzē- bieži. Naudiņu reizēm izkrāpj pat tad, ja veicas 1nā no 50 gadījumiem, sarunām.

Saku, abas sarunu versijas dalās 50:50. Tamdēļ es tīmeklī neiepazīstos, taču atsijāt kādu pieredzi te var gan.

... sausais atlikums...
ps. Ja vīriešiem neveicas, tad 80%tos paši pazūd, bet 20%tos gadījumos kļūst nikni, sāk apsaukāties, fantazēt, izvirzīt dažādas sazvērestības teorijas. Nu tāda ir tā triviālā pasaule.

 

Comments

 

Digmāra Elegante

Ceļā uz jauno pasauli / #uzvelcspicenes