dexz

About Recent Entries

Jun. 16th, 2006 @ 12:02 am
nevaru te iejusties... nav preikš manis laikam.

LatvijaMay. 11th, 2006 @ 11:37 pm
Pārāk spēcīgi mani iespaido viss kas notiek Latvijā ap vārdu Latvija. uztveru sāpīgi apvainojumus un zaudējumus un ar sajūsmu esmu par katru labu lietu tajā. par to man bija aizdomas bet tagad to tik tiešām pats sevī pamaniju. man līdz asarām acīs sāp zaudējums hokejā kas pašam liekas negodīgs. protams nevar vainot tikai tiesnešus bet grūti ar to samierināties ka paši daļēji vainīgi. ja kādam ir atšķirīgs viedoklis par Latvijas vēsturi un politiku es varu ieslīgt nerimstošās diskusijās lai pierādītu savu taisnību.

Hokeja kaislībasMay. 6th, 2006 @ 07:41 am
Aizgāju uz hokeju nezinot ko sagaidīšu. Galu galā satiku daudz draugus un izdomāju turpināšu svinēt ar darba kolēģiem kurus satiku. :)
Labākas fanošanas man nav bijis. Esmu izbļāvis VISU balsi, bet tas mani nesatrauc. :) Pirmo periodu nobļāvos pie kongresu nama, tad viens no darba kolēģiem ar vēl pāris draugiem aizvilka mani līdz vienam bāram. Tajā pamatīgi izbļāvos un pēc spēles devāmies uz centru. Pie pieminekļā sastapām fanu pūļus un ar viņiem kopā dziedājām himnu un hokeja dziesmas. :) Tur satiku pāris draugus no nacionālistiem un tad tālāk ar viņiem visiem staigājām pa centru līdz Čehijas vēstniecībai, jo mūsu neizšķirts tika uzskatīts gandrīz kā uzvara. Tad kad visi dežūr-transporti jau bija aizbraukuši es gāju mājās un nu tā, kādus 8 kilometrus ar kājām nogāju līdz mājām no maskavas foršstates. un čučāju. :) No rīta pamostoties sapratu kā kakls sāp bet tas ir to vērts :D

Mar. 9th, 2006 @ 04:52 pm
Nav uz zemes tik tumšas vietas, kur nedzimtu kāda gaiša, skaista doma.

KlepusMar. 1st, 2006 @ 11:38 am
Šon no rīta pēkšņi sajutu ko kaklā lai to aizskalotu izdzēru rīta tēju bet skolā sajutu ka man tur klepus sēž.. iedzēru karstu teeju skolā satinu biezu šalli... nē es negribu sēdēt mājās un klepot divas nedēļas... Es nesaslimšu... Dzeršu daudz tējas, C vitamīnus un veu kādu auglīti uzēdīšu.. vienvārdsakot mana dzīve ir pārāk interesanta lai ko palaistu garām slimojot... :)
Other entries
» (No Subject)
NEKAD vairs netaisiishu tusus pie sevis maajaas...
» (No Subject)
Ceļš "Vēlāk" noved pilsētā "Nekad".
» (No Subject)
Savdabiigi nosvineeju Dz dienu :)
» (No Subject)
Liekas ka visa pasaule mani ignoree...

mosh neignoreetu ja es visu pasauli neignoreetu...
» (No Subject)
Nav labāka vingrinājuma sirdij, kā noliekšanās, lai paceltu kādu citu.
Top of Page Powered by Sviesta Ciba