Ir spēlētāji, kuriem sagādā baudu izurbties cauri visiem noteikumiem, saskaitīt visādus punktus un tad to visu kombinēt kopā. es pie tiem sevi nepieskaitu, jo man baudu sagādā pats spēles process un nevis viskautkā rēķināšana kopā vai skaistīšana nost. Man spēlē nepieciešams gūt atpūtu, lai neatkārtotos reālā dzīve, kas gan prasa dažādu kombinēšanu un plānošanu :)
Ir spēlētāji, kuriem sagādā baudu izurbties cauri visiem noteikumiem, saskaitīt visādus punktus un tad to visu kombinēt kopā.
es pie tiem sevi nepieskaitu, jo man baudu sagādā pats spēles process un nevis viskautkā rēķināšana kopā vai skaistīšana nost. Man spēlē nepieciešams gūt atpūtu, lai neatkārtotos reālā dzīve, kas gan prasa dažādu kombinēšanu un plānošanu :)