dardenne

Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
13:08:

Comments

[User Picture]
From:[info]dardenne
Date:30. Novembris 2019 - 09:31
(Link)
Kaunināt jau būtu par daudz prasīts, nu bet tā ka vispār nepamanīt? Ka izrādē nav politikas, tikai Sarunas ar Dievu un Lielā Aiziešana, Raiņa Jāzeps tīrā destilātā? Tas ir smieklīgi.
Pagaidām tieši viena kritiķe ir tematizējusi izrādes politisko vēstījumu. Protams, viņas kreisais ideoloģiskais viedoklis teātra mājaslapā kritikas sadaļā tiek ignorēts. Un tas nav smieklīgi.
[User Picture]
From:[info]dardenne
Date:30. Novembris 2019 - 10:17
(Link)
O. Un šodien Kultūras Dienā Maijas Svarinskas "domu okeāns", kura hailaits ir "Varbūt pats Kungs Dievs smaidot vērojis šo Alvja Hermaņa darbu, jo režisors Viņam tajā ir teicis savu jāvārdu". Bet par to, ka Benedikts XVI bija atbildīgs par baznīcas pedofīlijas skandālu uzmeklēšanu (kas arī ietekmēja viņa statusu un droši vien aiziešanu), par to mēs neko nezinām, nezinām un zināt negribam, la, la la.
[User Picture]
From:[info]heda
Date:30. Novembris 2019 - 11:47
(Link)
Par to, ka vajag pamanīt pamanīšanas vērto piekrītu. Šoreiz gan Hermanis pats par politisko tik daudz izteicās, ka šī tēma ir skaidra, un kritiķi, iespējams, negrib brist ideoloģiskās diskusijās. Rakstot par "Pakļaušanos", arī tur brida ļoti maz (izņemot Dimiņa komisko taisnošanos par grāmatu, bet tas ne no teātra jomas).
Par kuras kritiķes ignorēto kritiku tu raksti?
[User Picture]
From:[info]dardenne
Date:30. Novembris 2019 - 15:15
(Link)
Tā ir Anna Andersone, Delfi Plus.
[User Picture]
From:[info]heda
Date:30. Novembris 2019 - 16:17
(Link)
Interesanti, paldies.
Powered by Sviesta Ciba