Friends

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info

October 28th, 2020


saccharomyces
05:12 pm - sūdīgi
sratistika

(Leave a comment)

October 23rd, 2020


methodrone
05:17 pm
Riktiigi trigero un trigero un trigero tagadne. Viena puse grib mežonīgi baurot, ka atjeedzieties stulbeņi, jūs esat stulbeņi un jūsu idejas ir stulbas un psihas un ļaunas, tāpēc atjēdzieties un atkratieties un notinieties bezdievīgie lohi. Ja jūs gribat būt stulbeņi, tad dariet to kaut kādā ekstra stulbēņu komūnā, kur jūs varat distancēties un mazgāt rokas pa cēlieniem visu dienu kā grupas aktivitātes.

Otra puse mierīgi piefiksē, teju garāmejot, ka ahā, šī ir mana pasaule tagad un es tikuntā varu radīt sevi un dzīvot ar izdomu.. neesmu jau nekādā koncentrācijas nometnē, un pat tur varētu. Jo pasaule un dvēsele ir neizsmeļama un vienmēr kaut kāds vieglumiņš, kas interesants atradīsies ne no šā ne no tā.

Kā vienmēr, kad mani šaubas māc, es eju vārīt dārzeņu zupu.

(2 comments | Leave a comment)

October 22nd, 2020


methodrone
07:39 pm
Darbaa pagraba boileristabaa atradu mirushu balodi. Vinjsh bija padeviigi atduseejies starp follijaa aptiitu trubu dzhungljiem. Nezinu cik ilgi vinjsh tur bija guleejis, bet pirms kaadaam divaam nedeeljaam es daarzaa redzeeju totaali samezhgjiitu, sabojaajushos balodi, kursh knapi vilkaas. Vinjam bija izkropljota seja, kaajas un asinis uz galvas. Es vinjam atnesu uudentinju, bet vinjsh knapi vilkdams gravitaaciju iezveelaas tuveejaa laima kokaa.

Man ir taada sajuuta, ka es arii sava darba pagrabaa kaut kur nomirshu aiz rona blues. Es jau sen zinu, ka man ir jaaiet prom no shii dead-end darba un jaaveido cita dziive. Bet manas motivaacijas spirit animal ir tas puvushais balodis.. peleeciigi maigs no aarpuses, neglaabjami degradeejies no iekshpuses.

(5 comments | Leave a comment)

de_profundis
12:44 pm
man bija kādi 8-10 gadi, kad es iemīlējos upē. tas bija kaut kur Limbažu rajonā. tur nebija nekas cits ko darīt, citu bērnu nebija, neatceros, ko darīja māsa... tad es vienkārši katru dienu gāju un viena pati stundām bradāju pa seklo upīti
jau kopš bērnības atrodoties viena dabā es ieeju stāvoklī, ko kristīgie mistiķi, un pareizticīgie parastie, mēdz saukt par "lūgšanu", un nevis lūgšanu kā ceļu, bet lūgšanu kā tiešu klātbūtni esamībā, komūnijā, ārpus laika, peldēšanu žēlastībā.
visus savus garīgos centienus es varētu aplūkot kā mēģinājumu atgriezties tur. atcerēties Dievu, nevis viņu iemācīties.

un neraugoties uz visu to, es joprojām neesmu prakses, disciplīnas utt.cilvēks, katru dienu mans atgriešanās ceļš ir cits. es varu saprast, kā dažiem cilvēkiem šķiet, ka viņi ir neglābjami samaitāti un tikai gaarīgā disciplīna viņus glābs... draugi, disciplīna ir kā antidepresants. kaut kādu laiku, teiksim, 6 mēnešus, var palīdzēt, kaut ko var parādīt, bet nevajag uz tās uzsēsties un padarīt par vēl vienu ego murgu. jo glābj joprojām žēlastība. un katram ir tiesības uz viņam piemērotāko ceļu, lai to atcerētos.

(2 comments | Leave a comment)

October 19th, 2020


saccharomyces
03:01 pm - tūliņ pāri slieksnim
lūk, šis ir totāli limināls stāvoklis

(2 comments | Leave a comment)

October 14th, 2020


methodrone
07:52 pm
Ah, man tagad gribas zinaat visu man interesanto cibinju astrologjijas, lai saprastu, kaapeec man vinji tik gardi lasaas un interesee. It sevishkji kaadi jums ir saules, meeneshi un veneeras un ascendanti.

No mistery, plain star science.

(58 comments | Leave a comment)


> Go to Top
Sviesta Ciba