Metu spalvu - 4. Aprīlis 2008

4. Apr 2008

12:22 - zem bērziem

visforšākā uzgaidāmā telpa ir kkf pirms projektu nodošanas. tad var satikt draugus un kolēģus, kas ir tādās pašās domās par vienu daļu pasaules. pēc tam, kad viss izdarīts, var parkā uzpīpēt un paklačoties, zem bērziem.

Garastāvoklis:: atvieglots
(ir doma)

17:05 - piektdienas bohēma

pilnīgi neplānoti izšāvām ar meitenēm darbā šampi. it kā vajadzētu braukt mājās un strādāt, bet mēs jau sarunājām iet dzert tālāk. dažreiz man tiešām šķiet, ka man IR problēmas ar alkoholu, jo es nevaru druksu iedzert, man vajag dzert līdz grīdai vai vismaz līdz rītam. kā jums liekas, tās jau skaitās problēmas?

Garastāvoklis:: sparkling, dizzy
(ir doma)
Previous day (Calendar) Next day