Metu spalvu - 2. Februāris 2008

2. Feb 2008

15:25 - viss riebjas

balzāma pietiks visai atlikušajai dzīvei. visa pietiks. cilvēki ir pretīgi, man viņi visi riebjas. foršas ir tikai zaļās pupiņas ar sojas mērci. cīsiņi arī ir pretīgi, jo mēs taču zinām, no kā tos taisa. un vispār, nekad dzīvē vair nelietošu "mēs" utt, jo visi cilvēki taču ir pretīgi. un kurš idiots izdomāja pārveidot meitu vārdus par Madars, Lauris, Ingus utt? vienkārši stulbi skan, es, piemēram, ar tādu cilvēku nekad nevarētu.

Garastāvoklis:: absolūta agonija
(ir doma)

16:18 - kā?

kā dabūt sevi pie dzīvības?

vienīgais, kas šodien ir forši, ir uzvilkt aukstumā ādas jaciņu, balto šalli un pasēdēt stadionā un papīpēt, nosmieties, kā veči zvana sievām un saka, ka viņi jau iet, lai gan stāv pie veiča un iedzer, kā tai mājai pirmā stāva balkons ir izrotāts ar latviskiem ornamentiem, kā ir notīrīti zābaki spīdīgi un briesmīgi, ka cigaretes tagad maksā tik dārgi.

Garastāvoklis:: midday drunkness
(ir doma)
Previous day (Calendar) Next day