Metu spalvu - 10. Oktobris 2007

10. Okt 2007

00:40 - nost ar darbaholismu un citiem eifēmismiem!

ja vēl kāds man palūgs kaut ko izdarīt, palīdzēt, piestrādāt, piehaltūrēt, piepelnīties, saņemt honorāru apmaiņā pret kādu duci rakstu, kas visi jānodod vienlaicīgi, kaut ko iztulkot utt., goda vārds, nedarīšu vispār NEKO! bļe, man arī ir savas nepilnības - vajag miegu vismaz 9h (sliktākajā gadījumā 8)!

(ir doma)
Previous day (Calendar) Next day