bumsiic - ņemšanās ap gaļu [entries|archive|friends|userinfo]
bumsiic

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

ņemšanās ap gaļu [2. Jul 2020|17:44]
Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
[Tags|]
[Garastāvoklis: |omulīgs]
[Mūzika |putneļi trallina]

Sešpadsmitajā jūnijā bija divi mēneši kopš neēdu gaļu. Vienkārši man tā vieglāk...
Un ir viens novērojums - man riebumu uzdzen desas un gaļas konservu smarža un paskats, gatavojot un griežot to citiem. Nu tā...riktīgi (lai piedod man tie, kam nav citas izvēles).
Bet stipri vairāk lietoju ūdeni un jūras produktus...kā bez jēgas...
Linkir doma

Comments:
[User Picture]
From:[info]str
Date:2. Jūlijs 2020 - 17:51
(Link)
šitas gan ir interesanti.
ir bijuši ilgi periodi, bet nekad nav uznācis, ka smarža riebj.
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:2. Jūlijs 2020 - 19:18
(Link)
kas ir jūras produkti?
[User Picture]
From:[info]pavisam
Date:2. Jūlijs 2020 - 20:15
(Link)
Aļģes!!!
[User Picture]
From:[info]bumsiic
Date:2. Jūlijs 2020 - 21:14
(Link)
Dzirdi viņas balsī sāpi? Viņa neizprot, kā es varu ēst jūras kāpostus.:) Bet tur ir jods, ko man ir jāuzņem...un samērā daudz.:)
Garneles vēl, krabju gaļa arī vēl.
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:3. Jūlijs 2020 - 08:33
(Link)
krabju un garneļu gaļa nav gaļa? (:

kkas man teica, ka, ja neēd gaļu ētisku apsvērumu dēļ, tad zivis arī esot gaļa. nezinu kādi ir tavi iemesli, mani ir tīri ētiski, kāpēc ēst kko, kas rada daudz ciešanu tikai, lai izpatiktu savām garšas kārpiņām.

kkā jāiemācās izteikties, lai tas viss neizklausās pēc nosodījuma. XD
[User Picture]
From:[info]bumsiic
Date:3. Jūlijs 2020 - 09:38
(Link)
Oj...man ir prieks,ka Tev ir apsvērumi.:)Bet man aavukārt ir principi-nerunāt par bērnu audzināšanu ar tiem,kas man to nelūdz,nerunāt par ticību,jo tā ir katra paša darīšana...un neiesaistīties sarunās par apsvērumiem :). Krabju gaļa ir lielākoties sintētiska.Un gaļu neēdu,jo man negribās...:)
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:3. Jūlijs 2020 - 09:56
(Link)
da labi. diskusijas nav nekas slikts. sūdi sākas, kad kāds mēģina ieborēt, ka viņa uzskati (bērnu audzināšanā, ticībā uttutjp) ir tie pareizākie un labākie.
dalīties pieredzē ir labi un pareizi, lai kāda tā arī nebūtu. tik jācenšas ieturēt neitralitāte attieksmē, kas vispār nemaz nav viegli.

grūti nonākt pie reliģiskas atklāsmes, ja tā ir ekskluzīvi katra paša darīšana. (;

šeit tiek klāstīts mans izteikti subjektīvais viedoklis! lūgums neuztvert personīgi.
[User Picture]
From:[info]telefontubbie
Date:2. Jūlijs 2020 - 20:10
(Link)
Jūras produkti nav diez ko laba alternatīva ilgtermiņā, smago metālu klātbūtne ir gan jūrās (Baltijas jūras draza ir traģiska), gan okeānos. Es ikdienā neēdu gaļu,jau daudzus, daudzus gadus, bet dažreiz sanāk "norauties" vienu dienu vai retu reizi viesībās un tad ēst kaut kādas stipri apstrādātus gaļas izstrādājumus,kad parādās mistiskas lomkas, bet tādus izstrādājumus, kur gaļa ir maksimāli mīksta bez sīkstajām ļerpatām un cīpslām (zinu, nu fuj, ka šitā rakstīt). Piemēram, shady burgeris mazpilsētas bodē, kur gaļas izcelsmi noskaidrot ir praktiski nereāli.
[User Picture]
From:[info]bumsiic
Date:2. Jūlijs 2020 - 21:16
(Link)
Jā, par zivīm lielā daudzumā arī es esmu dzirdējusi ne visai glaimojošas lietas.
Man tas laiks ir par mazu, lai norautos.:)
Saki, ja nav noslēpums, ar ko tu aizvieto olbaltumu?
[User Picture]
From:[info]zazis
Date:3. Jūlijs 2020 - 10:07
(Link)
ja ar olbaltumu tu domā proteīnu jeb olbaltumvielas, tad to var uzņemt ar augu valsts produktiem až tikapt sekmīgi kā dzīvnieku. mana mīļotā superpārtika auzas satur až 16% obv. pupiņas ir viens no populārākajiem produktiem obv ziņā.
cik saprotu galvenā problēma, neēdot gaļu, ir dzelzs nepietiekamība. riju šaibas ar Fe un ceru, ka nebraucu savās mīļajās auzās XD
[User Picture]
From:[info]ratatoska
Date:3. Jūlijs 2020 - 11:28
(Link)
Es neēdu gaļu 7 gadus (no 19 līdz 26, pa vidu bija divas grūtniecības un dzemdības), arī kā blakne bija pretīgums pret gaļas smaržu. Kad kaut kur gājām un Artūrs teica - o, smaržo pēc šašlikiem, es jutu tikai deguma smaku. Bet tad pēc otrajām dzemdībām sākās visādas problēmas, drupa zobi, ģīboņi nāca, atklājās, ka Ralfa attīstībai kaut kādā mērā mans veģetārisms ir kaitējis (viņš joprojām tikpat kā neēd gaļu). Pēkšņi vienā sekundē pazuda riebums, atkal ēdu, cik gribēju. Zivis un jūras veltes gan neēdu nekad un nemaz, riebās un zivis turpina riebties. Bez gaļas var mierīgi. Tolaik dažreiz ilgojos pēc specifiskiem ēdieniem, pēc kāpostu tīteņiem un pēc liellopu gaļas biešu zupā, bet mierīgi iztiku. Kad atsāku, tie bija pirmie, ko ēdu. :D