brock's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 4 most recent journal entries recorded in brock's LiveJournal:

  Tuesday, November 11th, 2008
  11:04 am
  Call Of Duty 4 ainavas
  Nesen paziņa viens pabija Černobiļas apkaimē un tā kā viņš ir paliels CoD4 fans, tad speciāli nomedija attiecīgās vietas. Zinātāji noteikti atpazīs :) Skatīt te )
  Tuesday, November 4th, 2008
  3:57 pm
  Dead Set (2008) miniseries
  Netīšām īsi pirms helovīniem uzskrēju šim horror-thriller miniseriālam virsū un ļoti jau nu ieinterisēja pirmais teikums aprakstam, kas īsumā skanēja tā - seriāls par tv realitātes šovu Big Brother un zombijiem. Ģeniāli un ļoti nežēlīgi, tā tikai angļi var - apmēram tā raksturotu šā seriāla notiekošo sižetu. Tie kas ir redzējuši 28 Days Later... var apmēram iztēloties kā tas viss izskatīsies :) Katrā gadījumā iesaku visiem zombie filmu faniem, jo ir tikai 5 sērijas, kas ir ap 25 min garas (izņemot pirmo sēriju, kas ir garāka). Toties fināls ir diezgan labs un katrā gadījumā nedomāju sākumā, ka šādi viņi nobeigs.

  Ok, un noteikti brīdinu, skati tur nav no tiem veigli skatāmiem un ne priekš vāju nervu īpašniekiem, tāpēc tos kas nepanes daudz asiņainu ainu un nežēlīgu cilvēku slepkavošanu/ēšanu ;) labāk nemaz neskatīties.
  Friday, October 10th, 2008
  8:47 am
  Noteikti GTA 4 ietekmē
  Šim cilvēkam noteikti nedrīkst dot spēlēt GTA 4, ja ne izdomās, ka baložus šaut ir normāli un pāries arī pie cilvēku apšaudes.
  8:26 am
  Taking it Serious...
  Protams, es spēlēju WoW kopš tā paša sākuma, betas testiem un ar nelieliem pārtraukumiņiem tā tas turpinās joprojām, bet uz šī WoWera fona noteikti manu čaru armija izskatās smieklīga. Jauks komandcentrs viņam tur :D
About Sviesta Ciba