Brain pickings [entries|archive|friends|userinfo]
brimstone

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 22nd, 2017|07:46 pm]
AB Group, AB Design, AZ Design, AZ Group.
Visi vienādi.
LinkLeave a comment

[Aug. 20th, 2017|12:10 pm]
Tas brīdis, kad izlicis roku laukā caur mašīnas sāndurvju logu, nolicis otru gatavībā lai nospiestu podziņu kas aizvērs logu - gribēdams ātri ievilkt roku pirms logs pilnībā aizveras un iespied pirkstu, bet panikā neatlaid loga aizvēršanas pogu.
Ouch!
LinkLeave a comment

[Aug. 17th, 2017|09:27 am]
Mhm, jūtos izgulējies. Nē, protams, varētu vēl, bet kopumā man ir labi. Priecājos ka jau ir ceturtdiena, tagad tikai galvenais pārciest divas darbadienas un tad varēs atpūsties!
LinkLeave a comment

[Aug. 16th, 2017|09:50 am]
Patīkmi gan pēc darba padzert garšīgu alu un 10os aizvilkties gulēt. Protams, uzreiz gan neizmigu, bet tomēr. Pamodos 5 no rīta ar nenormālām glvassāpēm, kādu stundu masēju sev kaklu un deniņus līdz aizmigu.
LinkLeave a comment

[Aug. 15th, 2017|02:34 pm]
Ārprāts, nekad vēl neesmu juties tik ļoti piekusis. Darbā galīgi nerubīju fišku, fiška rubī mani un tas noteikti nav labi. Ja šitā turpināsies, tad kādā brīdī sagāzīšu podus un man par tiem būs jāmaksā.
LinkLeave a comment

[Aug. 13th, 2017|10:55 am]
Mani augšējā stāva kaimiņi man jau ir līdz kaklam.
Es labi saprotu, ka remonts kādā brīdī ir jātaisa un tas tiek darīts pēc iespējām. Tā daļa kuru es nespēju saprast, kāpēc tas tiek taisīts katru dienu un jau 4 gadus? Vai viņi aiz bezdarbības urbj sienās caurumus?
Tas troksnis ir nenormāls.
Kāpēc nevar aprobežoties ar remontdarbiem darba dienās? Nav spēka pēc darba kaut ko pasākt? Tā vietā viņi visu nedēļas nogali, kad vēlos izgulēties un pavadīt mierīgu dienu mājas apstākļos izbaudot kādu spēli vai filmu, man tā vietā ir jāklausās nemitīga urbšana vai perforēšana! Maitas!
Žēl ka nav likumu, kas man dotu varu šo lietu iespaidot.
Link2 comments|Leave a comment

[Aug. 12th, 2017|06:21 pm]
Tā saka, ka ļaudis papildina savus draugu vai bookfeis profilus ar dažnedažādām privātām bildēm, lai parādītu savam sociālajam riņķim ka viņi ir laimīgi un ka viņiem dzīvē viss izdodās, kaut arī patiesība ir pavisam savādāka.
Tomēr, paskatoties uz dažiem ģīmjeim šajos portālos vis šķiet tik forši. Prieks par viņiem.
Mazliet jocīgi, vienā brīdī saku ka neciešu laimīgos un tai pat laikā priecājos par tiem.
Link1 comment|Leave a comment

[Aug. 12th, 2017|04:51 pm]
Nu tā, beidzot pabūts tajā veikalā un tā būtne redzēta, nopētīta, dzirdēta un saklausīta kā arī ar to īsi parunāts.
Šo uzdevumu var atķeksēt kā paveiktu un kvestu, mīnus optional objective, nodot kā izpildītu.
Done.
LinkLeave a comment

[Aug. 8th, 2017|05:21 pm]
Ak jā, kas gan var būt labāks par atvaļinājumu.
Ej gulēt cikos gribi, mosties cikos gribi, ja neko negribi - nedari, kaut noguli gultā visu dienu.
Tikai es vēlāk par pusnakti normali nomodā vairs nespēju palikt, vēlākais pamostos deviņos no rīta un visu dienu meklēju ar ko nodaroties. Rīt no rīta jānomazgā logs un tad jāizvelkās uz centru. Varbūt jāaiziet uz grāmatnīcu un pēctam vēl kaut kur.
LinkLeave a comment

[Aug. 4th, 2017|08:44 pm]
Ja padomā, kad es īsti pārstāju zīmēt?
Vai tas notika kad man bija 20? Vai vēlāk par to? Agrāk?
Pēdējais DeviantArt'ā ieliktais darbs ir no 2012 gada 30. marta, bet zinu ka pēc šī bij vēl daži skricelējumi. Neesmu no tiem, kas cītīgi dokumentē katru savu darbu pieliekot apakšā parakstu un datumu, nejūtos tik augstprātīgs. Bet spriežot pēc manām absolūtajām prasībām pret sevi, nekas ko es novērtētu zemāk par 10/10 netiek nedz izkrāsots, nedz pat pabeigts līdz galam un visticamāk atrodas kāda pirmklasnieka burtnīcā pārstrādāts rūtiņu lapas formā.
Es agrāk mēdzu zīmēt ļoti detalizēti un daudz, atceros pat, ka savulaik lepojos ar savu ieguldījumu un visiem pazīstamajiem centos šos darbus atrādīt, bet tagad atskatoties uz saviem vecajiem darbiem es redzi nevis lepnumu, ka es sāku ar to un esmu izaudzis līdz šim līmenim kāds man ir tagad, bet gan noskatos uz to visu ar riebumu, ka esmu tač nepraša. Lielāko daļu pat sen jau esmu izmetis. Man nekas nav gana labs un daļēji tajā vainoju savas izdomas aprobežotību. Nav tā, ka es nevarētu sacerēt kādu īsu stāstu un visu smalki noraksturot, bet es nespēju iedomātu bildi uzlikt uz papīra.
Kā atrast kādu mūzu?
LinkLeave a comment

[Jul. 30th, 2017|08:39 pm]
Mirstamā diena. Kaut arī ir nogulēts līdz 12:00, man spēka izsīkums, nāk miegs un viss krīt uz nerviem. Gandrīz viss kaitina. Mūzika arī neskan tik labi kā gribētos.
Jāpaņem cipīšu paciņa un skatoties kādu YouTube video tā jāiztukšo.
LinkLeave a comment

[Jul. 30th, 2017|01:08 am]
Tas moments, kad tu esi noskatījies filmu, bijis tajā ļoti iedziļinājies un jutis līdzi varoņiem to pārdzīvojumus, attopies realitātē un sajūti salkanu piegaršu mutē..
LinkLeave a comment

[Jul. 27th, 2017|10:00 pm]
Ja tikai nebūtu šī nelāgā aizdoma, ka būs jāklausās elsošana un kunkstēšana, pirms tās jānoskatās divu cilvēku mīļumošanās un rokas gar sāniem salikušam jāpieņem ka man nekas tāds visdrīzāk ka nespīd - jāpacieš tas viss, tad es šobrīd būtu bijis daudz labākā omā.
Varbūt man rīt, tā pavisam nejauši, jāiegriežas tai vienā veikalā..? Kas to lai zin.
LinkLeave a comment

[Jul. 23rd, 2017|05:18 pm]
Nevienam neesmu vēl dziedājis.
Link2 comments|Leave a comment

[Jul. 16th, 2017|05:52 pm]
Kapēc pašnāvība ir tik ļoti peļama, nosodāma.
Kāpēc tā nevar būt cienījama katra cilvēka brīva izvēle, ja es gribu mirt, tad ļaujiet man aiziet. Ja man ir apnikusi šī eksistence un visi tajā iesaistītie, kāpēc gan es nevarētu pacelt rokas un atmest tam visam, aiziet no šīs Saules bez pārmetumiem, nosodījuma vai žēlabām. Tikai cilvēciski izdarīt savu izvēli un izbeigt to visu.
Kāpēc pie mums eitanāzija nav pieņemama? Vai tas ir humāni turēt pie dzīvības cilvēku, kurš ik rītu pamostās kliedzot pēc atpestīšanas?
Vai tas ir humāni turēt pie dzīvības cilvēku kuru ik dienas moka sāpes?
Es to nesaprotu. Es gribu aiziet. Man nerūp apkārtejie. Es gribu tikai atgulties un saldā eiforijā aiziet no šejienes.
Link3 comments|Leave a comment

[Jul. 16th, 2017|03:38 pm]
Vakar pavisam netīšām uzdūros Silent Hill 2 (spēles) mūzikai, uznāca nostalģija un sagribējās paspēlēt Kluso pakalnu.
LinkLeave a comment

2 gadu vecs ieraksts [Jul. 15th, 2017|07:50 pm]
"Greetings, I've run into a problem that I cannot solve, I guess I lack the understanding of the problem, It's been far too many years since I picked up chemistry. Also I apologise if this text will give you a migriane, had to translate all of this and English isn't my native language.
So, I'm given two formulas, which then I have to put into a third one, so, unless I somehow figure out what to do here, I cannot continue.
The problem itself sounds like this. "During production, one of the containers is being filled with benzene (C6H6) and during that time something goes wrong and the container loses its leakproofness (hermetic?) and explodes." Now, with the data that I'm given I have to solve this: ΔP kPA ΔP kPA has a lengthy formula which I don't think is necessary to paste. But one of the coefficients that I need in order to solve the formula is beyond my understanding. The coefficient I cannot solve is (C st) stoichiometric concentration of steam in percentual quantity.
Cst = 100 / (1+4.84*β)
The β is the real problem. β - stoichiometric oxygen coefficient in a combustion reaction.
β = nC + ((nH-nX)/4) + nO/2
nC, nH, nO are Carbon, Hydrogen and Oxygen respectively, however nX can be any of the halogens (N, Cl, Br, J, F).
As for what these symbols (n) mean, they are the numbers of atoms in the molecule of the combusting substance.

What do I have to do in order to solve this problem, because I'm not given any other substances than C6H6.
If anyone has ever come across something similar and has a bit of understanding whats going on here, unlike me, I'd be very grateful for your help."

WTF, kāpēc es vispār ko tādu prasīju?
LinkLeave a comment

[Jul. 14th, 2017|07:15 pm]
Nauda paliek nauda.
..Un pārdeva viņa sava bijušā vīra - miljonāra orgānus melnajā tirgū.
LinkLeave a comment

[Jul. 11th, 2017|09:27 pm]
Laikam netaisos neko pārtraukt rakstīt, kā parasti, tā ir tikai mirkļa doma.

---

Skauž man dzīvot šai saulē. Visapkārt tik daudz netaisnības. Tiesa pats vien vainīgs ka tā domāju, jo ja es darītu ko lietas labā, varbūt tā neustos.
Kolēģim piedāvāja paaugstināumu un es nodomāju, kāpēc man neviens neko nepiedāvā, tikai jāklausās priekšnieka iebildumi, kāpēc netiecos ne pēc kā vairāk. Pēc kā man tiekties, ja nav bijusi iespēja paspīdēt tur kur man patiktu.
Varbūt labi vien ir. Gadās ka gribu brēkt, kapēc tik maza alga, bet tai pat laikā, nav maza. Tā, meitenes, lūdzu, mieru.. ok? Vienkārši nav jēga dzīties pēc amata kurš pa dzīvei nav priekš manis, kuru pildot es justos vēl nožēlojamāks nekā esmu šobrīd. Ja pavērtos iespēja uz man interesējošu vakanci, es droši vien pabakstītu priekšnieku sakot ka gribu Tur.

---

Ārā kā siltumnīcā un te es, ar jaku un lietussargu rokā velkos no veikala ar smagu iepirkumu maisu un runāju pa telefonu, kamēr no krekla karājas vads no austiņām.

---

Alus ir garšīgs, nezkāpēc it sevišķi vasarā. Pēdējās 5 dienas tik to vien dzeru. Zinu ka tas nav uz labu, bet man viss po.. Ja akna atteiks, tad labi man.
LinkLeave a comment

[Jul. 7th, 2017|10:19 am]
Vajadzētu pārstāt te rakstīt..
Esmu dalījies ar pietiekami daudz informācijas par sevi un savām domām.
Ir palicis labāk, jā, taču pēdējā laikā vairs gvelžu tikai murgus. Nesaku, ka iepriekš bija pieejams kas labāks.
Apdomāšu sevis rakstīto.
Link1 comment|Leave a comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]