Galvenais Sistēmas Vergturis - Rapist of the Jesus' Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 8 most recent journal entries recorded in Galvenais Sistēmas Vergturis - Rapist of the Jesus' LiveJournal:

  Thursday, February 3rd, 2022
  4:34 am
  ASSNĀTRIJS COMING UR WAY CIBA
  IZVAROŠU VISUS!!!
  Friday, January 28th, 2022
  3:25 pm
  SAY NO TO

  Virginitiphobia is the fear of being raped. Sufferers would avoid going out at night, while severe sufferers would avoid seeing even a guy friend. Sufferers would be scared to walk along the streets alone at night or even staying home alone.

  Women would always stay indoors at night while not bringing especially a male stranger to come to her house. They may suffer symptoms including heart palpations, shortness of breath, and trembling when home alone or interacting with men.

  Virginitiphobia can be treated using psychotherapy or behavioral therapy if the fear affects the standard life. Virginitiphobes who's anxiety symptoms get out of control should contact physician for medication.

  The fear of rape is usually originated from young age, but it varies among the cultures. This fear is most common for most conservative groups because they are taught early because of their tradition.

  Maverick Jedi Master Qui-Gon Jinn from The Dooku Diaries series/Star Wars trilogy is also a virginitiphobe

  11:38 am
  Cibas Administrācija,
  Lūdzu nē PAVĒLU nekavējoties izdzēst lietotāju [info]bh, kurš uzurpējis manu un mana alternatīvās realitātes konta [info]bhc idioentitāti kā uzburbis pūpēdis un nepārtraukti draud citem cibiņiem, t.sk. meitenēm un viņu suņiem ar piespiedu sexuālo vardarbību. Citādāk izvarošu
  Thursday, January 27th, 2022
  8:39 am
  Friday, January 21st, 2022
  5:41 pm
  3:58 pm
  Lielais Cibas Penis, lūdzu, atgriez man logina kredenciāļus viltus profilam [info]bh. Es esmu īstais BlackHalt (Uldis Ķēniņš, 47 gadi, bezdarbnieks)
  2:50 pm
  Jā, es
  Esmu bulijs. Mēs kopā esam vēl kādi 5-10 tūkstoši (lohi lēš, ka 60, bet tie ir Gopzema darbu zaudējušie nešvakcinētie, no kuriem lielākā daļa ir pasīvi mīzēji, dārzeņi un lūseri, kas neko dzīvē nav sasnieguši... vienvārdsakot, tādi paši loxi kā mēs, tikai slinki pautu kasītāji), kas jau otro gadu bulijo visu Latvijas sabiedrību un medicīnas sistēmu savu tumsonīgo uzskatu un vakcīnfobijas vārdā. Mums nav rezona mīzt, bet mēs turpinām izdomāt visādu huiņu, lai attaisnotu sevi un atkratītos no atbildības par tautiešu nāvēm, krīzi dzimtenes ekonomikā, darba tirgū un veselības aprūpes sistēmā.

  Es pats esmu Uldis Ķēniņš, savulaik ēdu skābi, kurīju spaisu un šņaucu ātrumu katru nedēļas nogali, bet nu jau vairs nevajag, pietiek ar GĀNI. Esam pret sistēmu, valsti, Džordžu Orvelu, kovidfašismu un tāpat vien vis nebeigsim bojāt gaisu un savas tautas reputāciju, aizvien sasniedzot jaunas virsotnes kartupelismā, būs mīļi jāpalūdz. Tā kā ar to nepietiks, dažiem no mums nāksies padraudzēties ar stenderi. Līga Dimitere is mūsu māte jaunava Marija, Kaspiss ir Jāzeps, Pļaviņu Janka - vārdabratāns KristītājsVirpinātājs, Valentīns, Lasis, Ģemperis - trīs sovoka gudrie no mentālajiem austrumiem, bet Gopzems - Jēzuss on a white horse, of horse. Par Dievu, tur jautājumu nav - RIEKSTURS VUDZĪTIS!!1 Katru dienu maucam ivermektīnu un, pag, tās ir sirēnas? Eu
  2:48 pm
$ W A P P E N H V N D $   About Sviesta Ciba