Journal   Friends   Calendar   User Info   Memories
 

.

28th February, 2012. 12:35 pm. .

Aizvēri sirdi, kad pamodies 11.00, tad kad atvēri sirdi - viņa jau bija prom. Tik daudz ko sacīt! Tik daudz ko atklāt! Bet mirklis ir garām un patiesību aprok mūžības vēji. Vienmēr, kāds no jums diviem ir par lēnu vai par ātru. Vai nu īstais mirklis vai nu īstais Tu. Tu sevi māni ar domu, ka nākamreiz gan... bet labi zini, ka nebūs ne nākamreiz, ne aiznākmreiz. Tikai smeldzīgas ilgas pēc kaut kā.
Zemapziņa, iekšējā balss arī klusē, jo tai nepatīk, ja Tu nevis dzīvo dzīvi, bet spēlē pēc tās noteikumiem. It kā dzīve būtu šaha partija, kurā Tu esi viens no bandiniekiem. Tai nepatīk meļi un krāpnieki, kuri māna sevi sakot, medus nemaz nav salds. Tai nepatīk, ka ēd smiltis un ar iztēles palīdzību tās padara par medu. Bet ko es vispār varu spriest par zemapziņu, vairs nezinu kāds ir tās vārds un, ja godīgi sāk trūkt ticības tās esamībai.
Tas karogs, kas ir Tavā mastā ir apziņas karogs - man ir viss. Un, kas vispār ir mīlestība ?!? Kurš pierādīs, ka tā eksistē ? Un, ka tā eksistē tieši tāda, kādu man mēģinās pierādīt ? Ja netiktu iecirsta brūce, nebūtu nepieciešama dziedniece. Pati cērt un pati ārstē, bet Tu esi pateicīgs. Jo viss, kas ir bijis pirms viņas ir pēlēks. Tava atkarība no sabiedrības ir mīlestība - bailes no vientulības.

Make Notes

13th February, 2012. 9:22 pm. Tēze.

Ja sekss (kaisle) attiecībās ir daudz (biežāk kā trīsreiz nedēļā), tad tās ir vairāk mīļāko attiecības. Ja sekss (kaisle) attiecībās ir reti (reizi mēnesī) vai ļoti reti (reizi divos mēnešos), tad tās vairāk ir draugu attiecības. Pie priekšnoteikuma, ka pāris dzīvo kopā un sieviete nav stāvoklī.

Make Notes

9th February, 2012. 12:10 pm. Meklēju darbu!

Gads riņķī un es atkal meklēju darbu. Toreiz angliski, tagad latviski. Salīdzinot ar pagājušo gadu esmu labākā situācijā - ir draudzene un ir, arī pašam sava dzīvesvieta. Toreiz rakstīju, ka vēlos darbu, un ar trīs mēnešu novēlošanos to, arī dabūju. Bet tagad man nav to trīs mēnešu. Rēķini jāmaksā, jāēd, arī, bet bez darba esmu jau trīs nedēļas. Ir jau protams forši, ka visi tie, kuri mani mīl (vecāki, draugi un draudzene) atbalsta gan ar padomu, gan ar potenciālajām vakancēm, gan finansiāli tomēr reizē ar to nāk, arī pašvērtības kritums. Un tas apstākļos, kad meklē darbu nenāk par labu. Tāpat kā pagājušajā gadā - lūgums, likteni, dievu, dzīves ceļu, visumu vai nu, kas ir atbildīgais par visu mistiski veiksmīgo - lūdzu darbu. Lūdzu, palīdzēt atrast, parādīt ceļu kā atrast. Man to ļoti vajag.

Read 2 Notes -Make Notes

1st April, 2011. 10:42 am. Jo cietušais nav Jansons.

Portāls apollo pavisam nejauši ir pajokojis, ka cietis jaunais tiesībsargs - Juris Jansons.

Make Notes

16th March, 2011. 12:18 pm. :))

«Jāsaka, ka, ūdeni smeļot no vannas ārā, esam nedaudz arī to bērnu laikam izlējuši,» komentēja Kampars. :))

Make Notes

21st January, 2011. 5:07 am. Rough times. Give me job - please!!!

So let's asume that it's a bit pathethic to watch sitcom "The big bang theory" all day and night. So what ? Pathetic is word what people use to subscribe things they think to be pathetic. And there are many people and many tastes so we can asume that there are people who thinks it's not pathetic. Great. Like I care other people thoughts of this specific subject ?!? Since when ?? The reason of my dissapointment is that I think it's pathetic. And there is always part of me wich reminds me my position - 22 years: not finished (yet) high school, have no job, have no girlfriend, lives with his parents, have crazy thoughts, low social skills and wich is the most tragic - have low self esteem, and self-confidence. Luckily, there is that other part of me wich reminds my pros - have potential in writing, have well built analitic mind, have plenty of spare time, have a litlle savings from last temporary work, have interests in many themes (just don't know how to write it in english correctly), and I am empathic, generous, kind and nice. So I propose a deal to my destiny, god above us or any other strenght there might be but doubtly is - Get me job, give me job, show me the path to job, or any other kind help to get out of swamp!!! I believe that job will logicaly lead to - money --> apartment and than we will see... so please - strenght that I do not believe, but hope you are there - help me find job (please) and I wil promise to try litlle harder to believe there is a god, strength or whatever you wanna to I call you!!!

Make Notes

9th December, 2010. 4:32 pm. Hmmm.

Vai es kaut ko nesaprotu, vai šīm abām dziesmām tiešām ir ļooooooooooooooooooooooooooti līdzīgs sākums.

http://www.youtube.com/watch?v=rog8ou-ZepE

http://www.youtube.com/watch?v=xtrEN-YKLBM

Current music: Under Pressure & Ice Ice Baby.

Make Notes

26th November, 2010. 4:50 pm. .

Sen nav rakstīts. Es tikai gribēju pateikt, ka grupas "Hospitāļu iela" un "Gaujarts" ir ļoti līdzīgas. To var saprast, jo daži dalībnieki no hospitāļiem ir, arī gaujartā. Tas ir normāli. Kas šķiet dīvaini ir tas, ka grupa "Aparāts" ir līdzīga abām šīm grupām, jo dalībnieki bija pavisam citi. Turklāt "Aparāts" savus ziedu laikus piedzīvoja šķiet turpat septiņus gadus atpakaļ. Tā lūk. Sasodīti labas grupas. Tā lūk.


Current mood: jubilant.
Current music: Aparāts - Salda Mīlestība.

Make Notes

8th November, 2010. 2:15 am. Strīķe par Vilnīti un KNAB.

„Juridiski skaitās, ka tikai biroja priekšnieks drīkst paust biroja viedokli, bet faktiski ir tā, ka biroja priekšnieks nepauž biroja viedokli, jo biroja viedoklis dzīvo atsevišķi no priekšnieka. Un priekšnieks biroja vārda pauž viedokli, kuru viņš ir noformulējis ārpus biroja. Un ja priekšnieks neasociē sevi ar biroja darbu, ar biroja darbiniekiem, ar rezultātu, tad jau viņš faktiski nav vadītājs.”

/Juta Strīķe.

p.s. viens no visu laiku labākajiem skaidrojumiem.

Make Notes

1st November, 2010. 5:26 pm. Raksturs.

Raksturs ir tad, kad tev uz galda stāv vēl trīs pudeles alus, kad Tu esi izdzēris vienu, tu vari tās izdzert, tev to gribās darīt un tomēr tu to nedari.

Make Notes

Back A Page