Kolekcionāra piezīmes

About Recent Entries

DangusDec. 16th, 2021 @ 04:58 pm
Nākas ņemt savus vārdus atpakaļ, jo pirmsziemīšu epirkšanās kūri tomēr pārtraucu tikai tagad, jo vēl atcerējos, ka neesmu parevidējis leģendāro lietuviešu, MJR rīkotāju Dangus Productions katalogu. Dangus (burtiski debesu) Ugņiuss savulaik bijis pro dizainers, kā jau var secināt pēc kā MJR, tā Dangus pašreklāmas materiālu nepriekaištingaji noformējuma (viņš visu vienmēr maketē pats; zinu, jo esmu sēdējis blakus, un ļoti labi saprotu šo prasību kontrolēt produkta fizisko formu no B līdz Z ;) Beigās savācās veseli 10 diski, no kuriem viens gan man jau ir (Veļu māju Kurši), bet pirkts dzīvajā un nebūtu slikti arī digitālajā; arī jau iegādātais didžipaks pa kādu no ziemām mazliet pacietis mašīnas cimdu nodalījumā, bet šo jauno varēs kādam arī uzdāvināt. Patiešām labi ir Veļu nami (māksliniekam vārdā ir JŪLIJS, iedomājies?)

Bet nu gan, tagad ar skubu jāatpelna notriektais :)

Vėlių Namai
https://dangus-pro.bandcamp.com/


Fin. Finito. InfinitoDec. 16th, 2021 @ 11:18 am
(I'm afraid you fell asleep on the "buy now" button, your BC activity unreels like scrolls of the dead sea)

Svešie - Šī pasaule nepieder man
Svinīgi paziņoju (sev), ka ar šīrīta latviešu 80./90. gadu jaunā viļņa elektroniskās mūzikas kasešu leibla Underbed Storage kataloga parevidēšanu noslēdzu savu šāgada decembra pašapdāvināšanās shopping-spree, kas tradicionāli sākās ar Melno Piektdienu un organiski noslēdzās tajā brīdī, kad izbeidzās tādam nolūkam atvēlētā (sev uzdāvinātā) nauda. Nenožēloju nevienu pirkumu! Ievērtēt var te:

http://bandcamp.com/nefolk

Current Music: Svešie - Ēnas un ceļš

Labi, iztiksim bez kritikasDec. 15th, 2021 @ 08:12 am

Fans have paid artists $850 million using Bandcamp, and $213 million in the last year.Current Music: Liholesie

WE ARE MAGONIADec. 14th, 2021 @ 02:29 pm


Šodien DPD kurjers atveda paciņu ar rāvējslēdzamo hudiju un disku no subj. (Francijas, bija skaidrs, tiklīdz uz kartona ieraudzīju vārdus LETTONIE, ka tā būs šī). Francija ir sintezatorviļņa tumsas citadele, ja kāds nezināja (esmu rakstījis to agrāk). No turienes nāk Perturbātors un Kārpenters Bruts un vēl melnais 1000 taustiņtumsas kingu. WAM ir vispār tāds zvaigžņots trio (netipiski daudz locekļu vienam projektam), kurā katram ir savs merilinmensonīgais kitschy 80ies nom de guerre: Louis de Funeste, Fear Collins & Frank Sinistra. Foršie, mīlu, viņi ir tās mēmes, kas augšā, izplatītāji, ja ne autori, un jau pirms tam bija izraisījuši kaut kādu incelīgu scēnas sašutumu par sava skaņdarba Synthwave Is Dead nosaukumā pausto sentimentu

pazīmēšanās foto )


Radost MojaDec. 14th, 2021 @ 02:01 pm
Mne horoso s toboj <- nu kas tas ir??
Ljubi menja, ljubi <- aaaa (Alinas Orlovas kavers)
Ja umerla million raz ctoby ty zametil menja <- neeeee
Chuvak, uvazhuxa tebe i paklon vafsjom, no verni kirillicu pazhalujsta aaaa

Chuvak uberi latinnicu aaa mne krovotochit glaza

Šie ir mani komentāri, ko pircējs var pie viena aizsūtīt mūziķim, papildinot savu slāvu dižvič karaļa РАДОСТЬ МОЯ labāko dziesmu kolekciju. Pirms kāda laika ar zināmu nepatiku konstatēju, ka tas pārrakstījis visu savu repertuāru romiešu alfabētā. Tā nevajag darīt gandrīz nekad. Ne tikai krieviem, bet arī citiem. Jebšu šajā jautājumā loxx, mūziķis katrā ziņā brīniščīx

https://radostmoja.bandcamp.com/

Arī abas viņa vēlākās inkarnācijas ar sieviešu vokāliem (tāpat pārrakstītas latiņicā, kāpēc):

https://navjicary.bandcamp.com/album/omut
https://polejauvoda.bandcamp.com/album/klic

Other entries
» TTKXNDR
HELP ME
Oukei, nāve vienmēr ir jaunais melnais. Nezinu, no kā šogad nomira pēkšņi no nekurienes iznirušais franču buldozers TTKXNDR, bet, nu F, mazāk nekā viena gada ietvaros izdevis tumšā sintezatorviļņa jaunpienācējam iespaidīgu EP sēriju (3 gab.), pirmais full-length š.g. pavasarī nāca JAU reizē ar paziņojumu par mūziķa nāvi. Vakar nopirku visu viņa paša bandcamp pieejamo (vvz, tā nauda tagad aizies paipalai? man vienalga), kā arī vienu (pēdējo) dziesmu no minētā LP, kurš arī tāpat viens pats vēl ir virs mana pay grade (arī diezgan simbolisku, jo pēdējo albumā, kā arī hrestomātiskā Ireizerheda In Heaven Everything Is Fine versiju), bet EP bija pa diviem eiro katrs, kas ir ļoti pat Ok manam pay grade lol.

https://ttkxndr.bandcamp.com/


» Lil Mariko


(lj user="neetiski" un Lil)

Lil Mariko vakar vēlu vakarā diezgan negaidīti jebšu episki salauza Sviesta cibas visu ziņu barotni, bet par to, ka tā jau bija ielauzta, nejūt ne mazākos pārmetumus, ne sirds, ne apziņas, ne pēc būtības, jo tā ir Lil Mariko. Lil Mariko man aizvakar parādīja skandalozā māksliniece E.S. par to, ka pirms tam biju parādījis viņai Cobra Killer (arī skandalozajai māksliniecei ir projekts bandcamp). Vakar simboliski nopirku laikam populārāko Mariko dziesmu SHINY, bc BORING nebija un viss albums par 7 ir mazliet virs mana tagadējā pay grade.

Audiatūras saraksts pie botiem [info]cyberpunk un [info]ciparpretnis #GoMariko #FuckMazeltov #0regrets


Top of Page Powered by Sviesta Ciba