ap un iekš. - December 12th, 2008 [entries|archive|friends|userinfo]
bai_bai

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

December 12th, 2008

klondaika. [Dec. 12th, 2008|10:23 pm]
jap, jap, šodien atkal baiba ar čaļiem spēlēja biljardu. 3,5 stundas. :D un man tas neizmaksāja ne santīmu - kādi džentlmeņi man tie čomi. + spēlēju visās spēlēs. neļāva sēdēt malā. + pavadīja biškiņ. un vipār ļoti jauki. dream team forever. pēdējā partija šajā vakarā - vienīgā zaude VISPĀR. :D dream team sit kā grib, bet vienalga beigās uzvar. pat, ja par 6ām bumbiņām vairāk. :D jauki. prieks, ka ir tādi DRAUGI. :)

bet diena jau nav diena bez negatīvā.
vēl joprojām ļoti, ļoti.
sastrīdējos ar mammu pa telefonu. gr.
atbalstu un/vai uzslavu man laikam nekad nesagaidīt.
riebjas daudzstūri. neesmu akla.
nākošnedēļ varbūt braukšanas eksis.[tas ir pozitīvi, BET.. trakoti bail.]
un.. un.. un...
rīt uz zinību skolu. vairs nav spēka.
uh. gribās ko jauku un romantisku noskatīties, bet jūtu, ka čučumuiža sauc.
...
link2 comments|post comment

navigation
[ viewing | December 12th, 2008 ]
[ go | Previous Day|Next Day ]