atspole's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 3 most recent journal entries recorded in atspole's LiveJournal:

  Monday, June 12th, 2017
  10:10 pm
  tā sajūta, kad gaidi, ka viņš nomirs. klusībā lūdzies, lai tas notiek, tagad, šonakt, rīt no rīta, šovakar , dajebkad. tikai ātrāk pēc iespējas. vēzis 4 stadijā un iešēja sairšana dēļ dzeršanas nav nekāda joka lieta.
  Sunday, June 4th, 2017
  12:55 pm
  svētdiena
  atveru acis un nespēju noticēt !! vienpadsmit !!! ir 11.05 no rīta !!! es esmu tik ilgi nogulējusi, laikam pēdējo reizi es šitā gulēju pirms šī mācību gada sākuma.

  bērnu mācību gada.

  kaut kas iekšā ir ļoti mainījies, it kā nekas tāds, bet tomēr... vakar bija sarunas, sarunas un sarunas. Vēl arī Brīvdabas muzejs un bērnu danči, drausmīgi daudz cilvēki un 2 labi ieguvumi no tirdziņa, būtībā pa lēto un apēdami :)

  vēl sīkās nakšņoja pie družkas, es varēju beidzot izpildīties mājās viena pati, runāties feisbukā ar ārzemēm, skatīties seriālu, sapņot vaļējām acīm un galu galā lieliski izgulēies.

  jā, secināju, ka ... nevar visu laiku no cilvēka tikai ņemt un ņemt, smelt no tā katliņa tik ārā, jāiek kaut kas arī iekšā, citādāk būs kā man tagad - tukša katliņa sajūta un aizdomas, ka tas jau vēl nav viss.

  Lai viss notiek tā kā tam ir jānotiek. Ak jā, svaru arī īsti nemetīšu nost, galu galā - tā esmu es.
  Friday, June 2nd, 2017
  7:24 pm
  nu tad tā
  nu ko, tas ir noticis. es pieņēmu lēmumu, ka pietiek. tās nav nekādas attiecības, nekad nav bijušas un nekad nebūs. Tā bija nolāpīta ilūzija par to visu, sapņi, cerības un pat mēģinājums pamēģināt, bet rezultāts ir tāds kā ir .

  sajūta, ka stāvu pārmaiņu priekšā un ir tā jocīgi palaist to visu vaļā, lai paliktu bik tā tukšā vieta, kur jaunajam ienākt... skumji un neierasti. Tomēŗ ļoti nepieciešami.
About Sviesta Ciba