atspole's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 6 most recent journal entries recorded in atspole's LiveJournal:

  Saturday, July 15th, 2017
  4:57 pm
  šitā gan....
  un nē, es tā negribu, man vajag to lidojumu, kad prāts un sirds aiziet pa pieskari, citādak esmu sterva. nenormāli idiotiska sterva !!!

  un daru pāri cilvēkam. konkrēti. nelaižu sev klāt. neļaujos. it kā viss notiek, bet tomēr es stāvu un skatos no malas.
  Sunday, July 9th, 2017
  8:45 pm
  nu... kas tur bija?
  nu tā, kas tur bija. ak jā. pareizi. es gaidīju, kad viņš nomirs. nopietni. un viņš beidzot to paveica. cīņa ar vēzi ir galā, sāpes utt. ir aizmirstībā. mēs pārējie palikām kur esam.
  vienīgi man tagad vairs nav bračkas. bet nu jā, tā tas notiek. vēl jau bija elle ar to bēru organizēšanu, radiem un citiem sūdiem, kas visam pa vidu. ak jā, vēl jau arī savas sajūtas.... tās kaut kur tur pa vidu... joprojām ir.

  tad vēl sarakste nedēļas garumā ar Viņu. nu jā, ar vīrieti. būtībā... dziļi idiotiski un dotajā brīdī es viņam vnk neesmu vajadzīga. skaidrs kā diena. kaut kā mazliet nožēlojami ir sanācis, kad vajag viņam - es esmu, kad man... nu jā... nekas jauns šajā pasaulē jau nav izgudrots.

  tagad jārisina darba problēma - kur strādāt, kā un cik. un vispār. gribu prom no vietas, kur strādaju tagad. varbūt princips, varbūt vienkārši iespēja iet prom un sākt jaunu dzīvi. vismaz darba ziņā.

  emocijas? jā, tādas ir. par laimi atkal atsāku gulēt naktīs, citādāk tā jocīgi tas trauslais miegs ....
  Saturday, June 24th, 2017
  10:23 pm
  mīlestība ir dīvaina lieta. nu pavisam, pavisam dīvaina. Tu tak mīli, vai ne? un tajā pašā laikā saproti, ka nevajag un ka nemīli vairs tā, kā toreiz. Ka tas nav tev.
  un tomēŗ... turpini mīlēt un kaut kur sirds kaktiņā cerēt, ka iespējams.... nē, neiespējams, bet tomēr - tevi pamanīs "šādi" .

  kaut kādā brīdī es sevī nolēmu - nu i nafig to centību būt labai priekš visiem. nu i nafig to slaido figūru, kas vairs nesanāk tik vienkārši, nu i nafig...

  un ir tik skumji, ka man tak vairs nespīd šitais viss, ir tak skuķi kas visu dzīvi, kā no viena nokāpusi, tā uz otra uzkāpusi, a es... a man? a man nekas no tā... vispār.

  es šai pasaules daļai esmu neredzama un nespēju izdarīt neko, lai mani pamanītu. negribu izdarīt. speciāli negribu. lai redz, kā ir, ja redz vispār. un tad jau redzēs.
  Monday, June 12th, 2017
  10:10 pm
  tā sajūta, kad gaidi, ka viņš nomirs. klusībā lūdzies, lai tas notiek, tagad, šonakt, rīt no rīta, šovakar , dajebkad. tikai ātrāk pēc iespējas. vēzis 4 stadijā un iešēja sairšana dēļ dzeršanas nav nekāda joka lieta.
  Sunday, June 4th, 2017
  12:55 pm
  svētdiena
  atveru acis un nespēju noticēt !! vienpadsmit !!! ir 11.05 no rīta !!! es esmu tik ilgi nogulējusi, laikam pēdējo reizi es šitā gulēju pirms šī mācību gada sākuma.

  bērnu mācību gada.

  kaut kas iekšā ir ļoti mainījies, it kā nekas tāds, bet tomēr... vakar bija sarunas, sarunas un sarunas. Vēl arī Brīvdabas muzejs un bērnu danči, drausmīgi daudz cilvēki un 2 labi ieguvumi no tirdziņa, būtībā pa lēto un apēdami :)

  vēl sīkās nakšņoja pie družkas, es varēju beidzot izpildīties mājās viena pati, runāties feisbukā ar ārzemēm, skatīties seriālu, sapņot vaļējām acīm un galu galā lieliski izgulēies.

  jā, secināju, ka ... nevar visu laiku no cilvēka tikai ņemt un ņemt, smelt no tā katliņa tik ārā, jāiek kaut kas arī iekšā, citādāk būs kā man tagad - tukša katliņa sajūta un aizdomas, ka tas jau vēl nav viss.

  Lai viss notiek tā kā tam ir jānotiek. Ak jā, svaru arī īsti nemetīšu nost, galu galā - tā esmu es.
  Friday, June 2nd, 2017
  7:24 pm
  nu tad tā
  nu ko, tas ir noticis. es pieņēmu lēmumu, ka pietiek. tās nav nekādas attiecības, nekad nav bijušas un nekad nebūs. Tā bija nolāpīta ilūzija par to visu, sapņi, cerības un pat mēģinājums pamēģināt, bet rezultāts ir tāds kā ir .

  sajūta, ka stāvu pārmaiņu priekšā un ir tā jocīgi palaist to visu vaļā, lai paliktu bik tā tukšā vieta, kur jaunajam ienākt... skumji un neierasti. Tomēŗ ļoti nepieciešami.
About Sviesta Ciba