borderfine [entries|archive|friends|userinfo]
borderfine

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

[Aug. 20th, 2019|12:45 pm]
lidoja burbuļis uz nepieklājīgo zēnu,kam nebija humora izjūtas,visi smējās,pat dainis, ne tas dainis, cits dainis, un tas otrs iespēra trešajam, norāva uz dirsu, burbulis bija noēdis seju ar skābi, tad turpināja flaberot, kamēr es viņā pārvērtos un sajutu, ka puikam bez humora arī bija pretīga dvēsele, visiem bija, jo visi bija viens un neviens nebija viens, tikai smirdīģa sapuvusi ķeza
link6 comments|post comment

[Aug. 17th, 2019|02:15 pm]
kā diez vēl dzīvs cilvēks varētu likties beigtāks, droši vien ar ratiem un bez acīm tālu jau nav mērķis ibiomaķ
linkpost comment

[Aug. 16th, 2019|06:41 pm]
tad, kad likas, kad garlaicīgāk vairs nav iespējāms
link2 comments|post comment

[Aug. 15th, 2019|11:17 am]
atkal viņa, apburošā, seksīgā, riebīgā, nolemtā, nesaprastā, izmisīgi draudīgā, nekam nevajadzīgā, vienmēr pazudusī, nekad nebijusī viņa viņa viņa
linkpost comment

[Aug. 13th, 2019|01:19 pm]
https://www.youtube.com/watch?v=xiCEzJIDpwU
linkpost comment

[Aug. 8th, 2019|02:24 pm]
20 eir palika, nu tik būs
link2 comments|post comment

[Aug. 3rd, 2019|06:51 pm]
pāris aliņi, pāris piparkūku bulciņš, nedaudz melnīgsnējas nāves un ne nieka no aizvakardienas neliekas kā vakardiena, burveklīgi. gribētos kaut vienreiz svaigā gaisā nesmirdētu pēc nesvaiga gaisa, tad būtu neliels pārsteigums par to, ka kautkur tālu tālumā ķiršu lietus nelīst un nora un mana mamma vēl lec aiz prieka kopā un citreiz atsevišķi, bet vienmēr domās viena par otru.. hop hop lasolasonemākulaso
linkpost comment

[Aug. 1st, 2019|05:11 pm]
pilna piltuvīte līdz malām nu tik šķīdīs asinis un citas gaišākais vielas pa visām malām un būs baigā šmuce, bet vismaz pasaulē būs mazāk zemenīšu stādu, ko pārdot un pirkt, jo kam gan tas viss vajadzīgs, slapjšs taču. un tas neVIENAM nePATĪK.
linkpost comment

[Jul. 30th, 2019|04:56 pm]
bērni ir visspēcīgākā narkotika. kompliments ''you're obssessed with songs'' no 6 gadus veca cilvēka ir vispatiesākā un patīkamākā lietā ko man kāds teicis tā šķiet. reizēm pat aizmirstas, kas esmu un reizēm atceros, kāds varētu\varēju būt bet visādi citādi nekā jauna sirds sadeg parasti un dvēsele žņaudzas un acis raustas un rīkle aizkrīt jau par domām vien, ka kārtējā šķiršanās ir nenovēršama. reizēm šķiet, ka bēgšana tomēr ir stipri labāka, jo nezinu vai tā nepārtraukti slimīgi ilgoties ir tā vērts. zinu, ka nav vērts, bet kā jau teicu spēcīga narkotika. kamēr nelieto, liekas,- muļķības, paprovē, saprot pizģec ir. un tad 3 gadus mokies, svīsti, nelieto, neizturi, liekas nebija jau tik traki - pamēģini atkal un tā uz riņķi, tik katru reizi uz lomkām arvien mazāk un mazāk paliek dzīvesgribas. un galu galā kāda tur dzīvesgriba, ja dzīves nav. ha.
linkpost comment

[Jul. 25th, 2019|08:41 am]
[music |melot? Nē un nē.]

kārtējais pusnakts tēva klidziens 'kāmanvardzīvētāneveikties' mani satrauca tik pamatīgi ka atsitos pret galvgali un arī atkal uz beidzot! gustavo, nesit pa dvēseli ne tuvu kā toreiz, bet labs gan bez gala vēljoprojām acis tākā resnam aziātam un vaigi sasārkuši, sapūtušies itkā būtu atkal pie jūras lūzis, bet ne vnk alkoholisms asinsvadus bičī un bezmiegs jau gan arī baigi nepalīdz, bet nu nekas skatamies uz pozitīvo (tas taču vēljoprojām ir stilīgi?), vēl veselu dienu šajā mājā nebūs jāklausās bērnu klaigās. Žēl, ka nevar piedzerties, jo rīt jābūt pie sajēgas, lai gan tainsības labad jāpiebilst ja būtu, ko dzert, un mazliet naudas, tad divreiz nedomātu, bet jau pie veikala stāvētu. Phē, riebjas, ka nau. Nedirs, katram savs pozitīvs.
linkpost comment

C.B. Chicken Bukowski, please! [Jul. 22nd, 2019|01:28 pm]
Sēžu, dzeru alu, jau stundu astoto, plkst rāda precīzi 14.00. Vajadzētu dabūt vēl, bet, tas nozīmētu, ka jāvelk bikses. Labi, ka vēl ir pudele viskija. Varbūt tā dos drosmi biksēm. Skan radio. Aptuveni sešas reizes ir skanējusi kāda AC\DC vai GnR diesma. Nevarētu teikt, ka nepatīk, bet apnicis, bet citur tikai laika ziņas, tad labāk iztieku ar Novembra lietu vai sišanos pa krūmiem. Disku mapē aptuveni 70 diski, visi apnikuši. Jāuzliek kāds. Uz labu laimi? Maz ticams. Lozēšu. Prieks, ka diskos nav roks. Roks ir apnicīgs. It īpaši, ja aprobežojas ar popmūziku. Popmūzika gan ir laba. Kur ir mans desmtgades labākais pops, SWH pops. Tas būtu jauki. Vai New Wave SWH, black metal SWH, vintage cabaret slow gaze SWH. Nav. Tikai roks. Rock, Rock, Rock your boat, rockin down the stream put an AC\DC in the water, get a lot of fish. Skaitļi, skaitļi, bet U2 neko neskaita, vārdu spēle, saproti? Saprotu. Nav interesanti. Bet skan pareizi. Pārāk pareizi. Tāpat kā mūzika. E-l-a-v-a TOR. Ja man būtu dots, pareizāk sakot, ja man nebūtu atņēmts (nost ar skrūvgriežņiem), tad kaijas un kanārijputniņi dzīvotu ne tika Lieldienu s. harmonijā, bet arī mana pagalma mūžīgi izsalkušo kaķenīšu kuņģīšos, taisni blakus pilnai dzemdei (vai, kur viņi uzturas?) kaķēnu embrijiem. Teardrops from my eyes, shaking waking - louder, body of Jesus save me from pārprodukcija. PALDIES!
linkpost comment

[Jul. 22nd, 2019|12:06 am]
patikami, kad atbrauc 15g neredzets cilveks un pirmas tris lietas ko vinsh pasaka ir, tu esi resns, tas, ka tu nestrada ir neiedomajami un tev ir dzelteni zobi, un tad veel kads briinas, ka es ar nevienu nesatiekos, jo tieshi to biju paredzejis. pretigi taa vai taa.
link4 comments|post comment

[Jul. 19th, 2019|10:01 pm]
[music |god save the queen]

man riebjas slaucīt, tīrīt, mazgāt (sevi un citus objektus), pļaut zāli, lasīt ābolus, kramēt ķieģeļus vai mīlēt cilvēkus, bet, kad es to daru, tad sajūtu tādu ārprātu, ka man visu līdz pēdējam sīkumam vajag izdarīt perfekti, totāla psihoze iestājas, aiziet ciet un apstāties ir smagi, jo zinu, ka pēc tam sajūta būs sūdīga (ir saprotams arī citi iemesli), jo, lai, kas darīts, nekas nevar tikt izdarīts nevainojami (katrs saprotams savā kapacitātē), bet mana hvz iedzimtība liek domāt par katru putekli kas palika, par katru vārdu, kas nepalika pateikts vai vienalga (jo vajag 3), par katru ābolu, kas sapuva. Un nepagāja ne četri gadi es esmu sudrabs IV. P'rozit!
link2 comments|post comment

[Jul. 16th, 2019|11:37 am]
priekš kam man priekšnieki, būtu man pase varbūt varētu pat darbu dabūt, maz gan ticams, bet to jau laikam varbūt vārds iekļauj, lai vai kā pēdējās 3-īs dienās notērēju ~ 100 ne savas naudas, kas man liek justies kā patiesi brīvam cilvēkam, + izmuldēju tēvam visas savas sāpes (gandrīz), kas liek justies tāpat tikai divkārši, uzsēdos kokā, padzēru vinčuku, tad paņēmu šnabi, dzēru ar kādu aklu dzērāju, kam juka visas valodas, tad 5h automātos draņķīgi dārgu sidru, bet, ko darīt, kad nakts un gribas elpu apkārt, tad vēl 5 as kapos, tur neviens neelpoja, tad aizgāju pēc brendija, tad noskatījos 5h tenisu, aizgāju pēc viskija, sarijos ripas, nokonstatēju, ka aizmidzis uz grīdas biju pēc aptuveni 50 negulētām stundām, nejūtos ne pohains ne kāds, tikai klusītiņām lāpos.
linkpost comment

[Jul. 14th, 2019|04:50 am]
https://www.youtube.com/watch?v=uD4izuDMUQA
linkpost comment

[Jul. 8th, 2019|10:33 pm]
neprātīgi apnikusi šī drausmīgā vientulība bezjēdzība vienveidība nejēdzība gribētos dzīvot visparastāko dzīvi apprecēt visparastāko meiteni un bučot visparastāko suni
link2 comments|post comment

[Jul. 7th, 2019|08:42 pm]
mīksts mīksts mans pašlepnums ne no šā un ne no tā es esmu atkal cilvēks šodien
linkpost comment

[Jul. 6th, 2019|11:33 pm]
piedevu kādam nabagam, kas negribēja no manis ņem santīmus. piedevu un sāku nežēlīgi ienīst. satiktu vēlreiz, noteikti nogalinātu. meklēju, meklēju, bet sūda maita laikam nomirusi. nekas, atriebšu kādu citu, vabū Kazimiru atkal uzplēšīšu, sen nav tas graizīts, varbūt noilgojies, maz ticams, bet tā kā viņš ir mans objekts, nāksies tā vai savādāk man palīdzēt. varētu jau arī itkā līdz Teodoram aizčāpot, bet kautkāds slinkums tākā nāksies vien tepat ko meklēt, jo gribot negribot kāds šonakt ir jānogalina. laikam man jāpaskaidro, jo tik daudziem tas ir svarīgi, nogalināt manā grāmatā ir pazemot un pazemot ir daudz stilīgāk nekā vnk nokniebt. nokniebt, nogalināt un pēcāk pazemot protams ir perfekcija., bet vienīgais objeks ar o man izdevas šo perfekciju izdarīt nenomira līdz ar to būtu naivi domāt, ka mkāds varētu izdomāt, ka es esmu vispār spējīgs izdarīt puslīdz jēcīgu operācijui. tas gan mani neapturēs no ilglaicīgas cenšanās. uhh kā nagi neniez. medības, aiziet.
linkpost comment

[Jul. 4th, 2019|11:34 pm]
mēslu āda, tāda kā visiem kam smird un kam ne tik ļoti, tu ņem un no sevis ņem, tu padodies un no sevis tikai ņem, un tad tu ej pastaigāties vēlā rītvakarā, kurā tevi pārņem baiga doma, tāda itk vajadzētu aizdedzināt beidzot tos krustus, kas tavā prātā jau gadiem tiek dedzināti, un tad tu viņus dedzini, bet tev nešķiltavas. ne apodziņš nav tik uguns prātā, un vēlme, tad nu tu aizej uz kaujtkādu nebūt nakts avīzžu veikalu, sapērcies lērumu ar tām, un ej uz dedzamvietu, iedomātaom voodoo, bet tas sūds nedeg, lai cik tu mocītos, visss, kas tev atliek ir sirēnas un negatīvas momentācijas virtuālajā pasaulē, velns, kā tam vajadzēja degt.. ehjhh, visu tak var aidedzināt vai ne... bendža tik vnm buksē, bet ja nav kam buksēt, fak me, vismaz es biju slavens, ne tā kā jūs nožēlojamie bezbēdņi... whūūp whūūp. FAK ME kā aizedgās oppā rillā, auuu
linkpost comment

[Jul. 4th, 2019|01:18 pm]
Dievs svētī Narkotikas!Kur latvju dēl krīt, kur latvju meičas neeksistē. Āmen baznīcā un visos citos lokālos. Āreče!
linkpost comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]