architect
architect
::::.::::
Back Viewing 0 - 20  

Mājā kā ledusskapī. Saģērbu trīs vilnas kārtas, bet knaģi tik un tā salst. Es izskatoties pēc dievgosniņas no mazpisāniem. Tā tātad es izskatos mājas apģērbā, lai Jūs zinātu.

Esmu komforta zonu mīlošs cilvēks, turos tikai pie zināmiem velniem. Cērt kaut galvu nost, mana pieķeršanās ir neizmērojama.
Lamp

Ciba, 5.96 posti per hour? Tā vēl sadusmosim cibas dievu.

Visiem baigi rūp ko citi velk mugurā, nu tur zandales ar zeķēm vai bez pizģec katastrofa, tāpēc nevilkšu vairs neko.

Lakonisms man vienmēr licies kaut kas pozitīvs, sevišķi, ja lakonismā ietverts koncentrāts. Šodien kāds mani nosauca par pārāk lakonisku, tāpēc sāku sevi apšaubīt. Ne tikai sevi, visu eksistenci, bļacka.

Tags:

ievaaariijums ir mans jaunais mīļākais cibiņa. Atgādina sevi, tāpēc laikam. Stay gold.

Visur redzu flamingo.

Ieliku vāzē puķes un tās nokalta. Pizģec. Otrajā dienā. Pilns ar ūdeni. Kas debīlas? Vai arī man vienkārši totāli nav zaļie pirkstiņi.

Es ceru, ka tas tikko bija pērkons, jo vajag, gribas aumaļām.

Bijusī skolotāja Lieldienās atsūtīja apsveikumu zem kura smuki gozējas komentārs "olas jāēd ar pimpi". Priecīgas Lieldienas jums ar, cibuki!

Dari ko darīdams, izvairies no pretējā dzimuma nīdējiem, saukātājiem, negatory vispārinātājiem. Manā pieredzē tā ir vāju cilvēku kaukšana savas pašapziņas celšanai, neveiksmju caurumu aizlipināšana uz tā rēķina. Katru reizi, kad to dzirdu, šermuļi pār kauliem noiet un ir jāiebultējas.

Vakar pieturā redzēju Egilu Levitu, starp pezaniem. Mīļi.

Man radās tik nepārvarama vēlme kaut ko uzrakstīt, ka nesagatavoju sakāmo.

Vietējā veicī pie gaļām strādā tāda kreizī pārdevēja. Viņai pirms darba laika beigām nedrīkst iet klāt, jo viņa bļaus, to es ievēroju. Bet man vakariņās ļoti sagribējās vistiņu ar pesto. Tāpēc bija jāiet pie viņas, kliegšana būtu worth it. Sure enough, līdz ar manu pienākšanu vitrīnai, kāda darbība trigerēja bumbas sprādzienu - pirms manis esošā meitene ar saviem speķainajiem pirkstiem noķēzīja vitrīnas stiklu un aizgāja. Pārdevēja to pamanīja, kad meitene bija gabalā un varēja viņai veltīt tikai tālumā dziestošu ķērcienu. Mana rekacija bija mulss smaidiņš, ko viņa uztvēra kā viņas izmiešanu, tāpēc man tika veltīti visi tie skaistie vārdi, no kuriem izmuka vaininiece - ko jūs smejaties, vai tiešām nesaprotat, ka man darba dienas beigas un visu dienu es tik skrienu un tīru, kā cilvēki to nesaprot, kā jums nav kauna ņirgāties!!! utt.
Jāsaka, vistiņa garšoja īpaši labi, jo bija jāpasvīst pie tās iegūšanas. Modern hunting.

Manuprāt, brazīlijas rieksti garšo pēc ziepēm.

You're giving me mīzals!

Lūdzu, nemēğini noturēt kaķi, kad veļmašīna iet pa gaisu!

Tmēr ļoti novērtēju ja draugi apstiprina, kad kāda mana situācija nav normāla. Es to, protams, zinu, visi visu zin, bet dažreiz sāc šaubīties arī par pašsaprotamām lietām.

Trakums atkāpjas un uznāk, atkāpjas un uznāk... Nedaudz identificējos ar okeāna piesārņojumu. Izmet drazu maisu pār bortu un tas argriežas tavā šķīvī kopā ar zivi. Izmet atkal un tas atkal atgriezīsies. Daži cilvēki vienkārši nezin kā tos mēslus aizmest uz neatgriešanos. Vai es tagad esmu plastmas mēsls vai mēslu metējs? Jāpadomā.

Pārvaldoša pozīcija nāk komplektā ar varaskāri. Tas tāds salds nektārs, kurš nemanot iesūc. Sevišķi, kad pret tevi sāk bezkaunīgi kvekšķēt, pieprasot tiesības izmantot daļu tevis. Neiedomājos, ka man ir tik teritoriāla persona, īvil insaid, I guess.

Back Viewing 0 - 20