architect
architect
::::.::::
Back Viewing 0 - 20  

Vidusskolas laikā bija posms, kad kādu nedēļu pavadīju guļammaisā. Nu ir pienākuši laiki, kad atkal ir vēlme tā darīt. Tad es atdzimšu par zaibistāko taurentīti.

Lamp

Kad tas beigsies es nopirkšu sev torti un iemetīšu to kaklā kopā ar visām degošajām svecēm.

Knapi turos, lai neizdemolētu visu māju.

Es negribu lielīties, ja? Bet es esmu bīsts un ar sevi lepojos.

Current Mood: bīstlī bumbūlī
Current Music: Nirvana - On a Plain

Apbrīnoju kā cilvēki spēj mierīgi nostāvēt metālkoncertos. Tak atbrīvojies no tā džadžmentālā būra, faking kliedz, ārdies, dzīvo! Ā, tu berzējies ar sāli? I rest my case.

Current Mood: bouncy bouncy

omF!g!

Beidzās nauda un beidzās kafija. Tādēļ jau otro dienu rāpoju. Bet kā jau tas bieži krīzes situācijās notiek, dievs uzklausa agoniskās vaimanas un eņģeļi nosviež kafiju taisni no debesīm. Oh lord, praised be thy čī.

P.S. Es vēlētos beidzot iemācīties rīkoties ar naudu. Varbūt vaina tajā, ka man tā vienmēr bijusi pohuj. Kaut kur muldu.

Current Music: The Rolling Stones - Paint It, Black

Labdien. Es degu.

Un kā vēl palīdz!

Current Music: Foo Fighters - Come Alive

Fūfaiters nepalīdz manai garīgajai attīstībai.

Tāds salds 11h miedziņš. Un brokastiņas arī jaukas ieturēju. Bet tik un tā gribas sev smadzenes izšķaidīt.

Current Music: Foo Fighters - The Pretender

- Kur notiek tas koncerts?
- Tu jau zini kur.
- Nē, nezinu. Kur?

Uz Baronielas pagāju garām mirušajam Alice in Chains solistam. Viņš veltīja man +/- 4 sekunžu wtf skatienu. Esmu puzzled, bet tajā pašā laikā it kā zvaigžņu lietū būts.

Gribās uzcept karbonādīti, bet dažs labs jau guļ un dauzīšana nav pieļaujama. Mēģinu izdomāt kā to lai izdara klusi. Varbūt var kaut kā paspaidīt...

Visur rādās tas klibais. Regulāri redzu viņu houmtaunā, tagad arī galvenē. Ziemā viņš vazājās apdirsies, nomīzies, diezgan drūmā paskatā. Tagad jau atkopies, iesauļojies, joprojām klibs though. Viņu redzot, mani pārņem tāda sajūta, it kā pati nāve vazātos apkārt. Reiz viņš man ar savu kruķi (zizli) gandrīz pa seju sadeva. Jāpiebilst, ka netīšām.

Mājā kā ledusskapī. Saģērbu trīs vilnas kārtas, bet knaģi tik un tā salst. Es izskatoties pēc dievgosniņas no mazpisāniem. Tā tātad es izskatos mājas apģērbā, lai Jūs zinātu.

Esmu komforta zonu mīlošs cilvēks, turos tikai pie zināmiem velniem. Cērt kaut galvu nost, mana pieķeršanās ir neizmērojama.
Lamp

Ciba, 5.96 posti per hour? Tā vēl sadusmosim cibas dievu.

Visiem baigi rūp ko citi velk mugurā, nu tur zandales ar zeķēm vai bez pizģec katastrofa, tāpēc nevilkšu vairs neko.

Lakonisms man vienmēr licies kaut kas pozitīvs, sevišķi, ja lakonismā ietverts koncentrāts. Šodien kāds mani nosauca par pārāk lakonisku, tāpēc sāku sevi apšaubīt. Ne tikai sevi, visu eksistenci, bļacka.

Tags:
Back Viewing 0 - 20