...Par Viņu...

[sucker dreams]


18. Decembris 2018

(bez virsraksta) @ 19:18

[info]klusums:
Ir tāda sajūta, ka pat rakstīšanai nav jēgas, lai arī rakstīšana ir viena no svarīgākajām pašterapijas formām. Jēga ir satikt dažus cilvēkus, jēga ir darbā, kad es esmu tur. Nekam, kas saistīts ar mani, manu privāto dzīvi, manu pašiniciatīvu, jēgas nav. Nu intelektuāli ir, bet ne tik ļoti, lai es justos, ka ir jēga piecelties no gultas. Un nevis piecelties no gultas no rīta. Bet divpadsmitos dienā, pēcpusdienā, sešos vakarā, vēl vēlāk. Šodien esmu izkāpusi no gultas tualetes tūrēs, pat vajadzīgie sīkdarbi uz kompja nav paveikti. Un pat visu šo izstāstot - a vot depresīva es nejūtos. Eksistenciālisms šobrīd garlaikotu. Es vienkārši jūtos padevusies.
 

Stūra galds @ 02:35

[info]tors, posting in [info]par_velti:
Atdodu vienkāršu stūra galdu (100x100x75cm). Spied šeit, lai apskatītu foto. Pašsavākšana no Grīziņkalna raj. Ja vajag, raksti uz blackantlerrs@gmail.
 

14. Decembris 2018

Lieliskās Wasgij puzles! @ 16:19

[info]lavendera, posting in [info]pa_leeto:
Īpašais kocepts: nav jāsaliek attēls, kas redzams uz kastes, bet tas, ko redz persona attēlā uz kastes (Original), vai kas notiek nākamajā brīdī (Mistery), vai kas tajā vietā notiek nākotnē (Destiny).
Smieklīgi!
Cenas 3-5-8 eiro (150 - 500 - 1000 gabaliņi).
Trīs ir īpaši par Ziemassvētku tematiku.
Visnotaļ mazlietotas.

https://photos.app.goo.gl/qp1Y6A7p61mtcyAy5

aikidoka @ tvnet . lv
 

...Par Viņu...

[sucker dreams]