ruktakafija's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 1 most recent journal entries recorded in ruktakafija's LiveJournal:

  Friday, January 6th, 2017
  11:29 am
  mļe. mieles
  Atvēru dienasgrāmatu, lai ierakstītu, ka uzskatu, ka sekss ir pārvērtēts.
  Tāpat, ka ir pārvērtēta tā vienotra gribulības tēma kīno utt.- visi tie "nakts dzīvnieki", kaisles mocītie tēli, kuri nespēj rast piepildījumu ieliekot viens otrā un izņemot, laizoties un trinoties viens gar otru, bakstoties, slienājoties, rijot un atrijot. Iekaustot un knaibot, spaidot un gārdzot viens otra atvāztajās rīklēs. Jo, nu- pārvērtēts. Tas ir tāpat, kā regulāri katru piektdienu un otrdienu iet uz spa. Sēdēt pirtī karstā sausā. Saunā. Sēdēt tvaikā, tad baseinā, tad atkal karstumā sēdēt. Paņemt kokteili, izsūkt, bišķi apdolbīties. Sēdēt burbuļvannā. Jā, it kā patīkami. Bet nu- cik var? Apnīk taču. Viens un tas pats. Katru nedēļu pāra reizes.
  Vai tas būtu otrdienās, vai trešdienās. Vai piektdienās un sestdienu rītos un tad vēlreiz sestdienas pēcpusdienā. Nu labi, svētdien arī. Tak apnīk, lai arī patīkami.
  Sekss ir interesants tikai, kamēr svaigs, neiepazīts cilvēks. kad visu izzini, gana, negribas. Nu sit tu kaut nost, negribas. Neuzrunā tā ņemšanās gar krūšu galiem un izvērstais turpinājums. Tikpat labi tā vietā var ņemties ar muguras, sprandas, plecu un pēdu masāžām, nevis krūšu un klitora. Patīkami, bet nu, cik ilgi? Cik bieži ar vienu un to pašu partneri? Apnīk taču tie līdz mielēm zināmie pieskārieni, sākums, nobeigums.
  Apnīk.
  Pastāstiet, ko jūs tajā atrodat gadu no gada? Kopā esošie heteroseksuālie un homoseksuālie pāri?
  Tiešām, gribas atkal un atkal samīļot to veco, pazīstamo miesu, lai arī cik viņš jauks cilvēks būtu un draugs un prieks, un acuraugs?
About Sviesta Ciba