ruktakafija's Journal
2 most recent entries

Date:2017-01-31 11:16
Subject:
Security:Public

un tad atkal attopos pie sajūtas, ka varētu seksu, pat gribētos seksu, jo sekss ar viņu bija foršs, seksīgs un kaislīgs, atbŗīvots, bezaispriedumains. Un šī mana aizraušanās īpaši atzīmējama, jo pēc ilgiem laikiem, kad es pie sevis nospriedu, ka, iespējams, kļūstu frigīda, jo nealkstu seksuālas tuvības ar cilvēkiem, es tādu pēkšņi gribēju ar viņu. Viņa mani uzrunāja un uzrunāja daudz, bet tas, tomēr, īslaicīgu periodu. Pārsātinājos, atēdos un negribu vairs. Kopš iepazinu viņu tuvāk. Tas svaigums, vienkāršība, humors un vieglums, kas patīkami kontrastēja ar iepriekšējām sasmagušajām klusuma un nepateiktuma pilnajām attiecībām, tas, kas uzrunāja sākumā, ir pārvērties par neko, vai par visu to, kas vairs neuzrunā. Neredzu tur daudz inteliģences, personības. Un, kas neuzrunā manu prātu, neuzrunā mani vispār, neuzrunā manus "locekļus", līdz ar to. Sekss man vienmēr bijis vairāk, kā tikai fiziska atslābināšanās, fiziska rakstura jutekliskums. Sekss vienmēr sācies ar personības iekāri, cilvēku, kuru tu labi nepazīsti, vari iekārot, jo labi nepazīsti. Tiklīdz iepazīsti(un pēc kopīga seksa, to var ļoti labi- cilvēki atveras daudz ātrāk, kā pēc mēnešiem ilgas platoniskas draudzēšanās, pazūd aizsargpozīcijas, lielākoties, un tad ir redzams viss, kas viņš ir un kas nav. Un ar to stāsts vai nu beidzas, vai sākas. Manā pieredzē tie stāsti lielākoties tur arī beidzas.
Un neviens nesapratīs, ka es guļu ar visām tām sievietēm ne seksa pēc, bet tāpēc, ka viņas man šķiet interesantas, uzrunā mani līdz brīdim, kad vairs neuzrunā. Tāds fast forward, ne mēnešiem ilgas cerēšanās un izzināšanas, kas varētu šo vilšanos abām pusēm aiztaupīt. Varbūt. Bet to, ka neuzrunā, ka nepatīk kaut kādas rakstura īpašības un tas neuzrunā divtik, tur es neko nevaru padarīt. Nevaru piedomāt pie tā un pieņemt, pragmatiski apviļājot šo domu par cilvēku un izvelkot viņa labās īpašības priekšplānā, koncentrējoties uz tām, tikai uz tām. Nevaru, negribu, nemāku. negribu. nesanāk.

post a commentDate:2017-01-06 11:29
Subject:mļe. mieles
Security:Public

Atvēru dienasgrāmatu, lai ierakstītu, ka uzskatu, ka sekss ir pārvērtēts.
Tāpat, ka ir pārvērtēta tā vienotra gribulības tēma kīno utt.- visi tie "nakts dzīvnieki", kaisles mocītie tēli, kuri nespēj rast piepildījumu ieliekot viens otrā un izņemot, laizoties un trinoties viens gar otru, bakstoties, slienājoties, rijot un atrijot. Iekaustot un knaibot, spaidot un gārdzot viens otra atvāztajās rīklēs. Jo, nu- pārvērtēts. Tas ir tāpat, kā regulāri katru piektdienu un otrdienu iet uz spa. Sēdēt pirtī karstā sausā. Saunā. Sēdēt tvaikā, tad baseinā, tad atkal karstumā sēdēt. Paņemt kokteili, izsūkt, bišķi apdolbīties. Sēdēt burbuļvannā. Jā, it kā patīkami. Bet nu- cik var? Apnīk taču. Viens un tas pats. Katru nedēļu pāra reizes.
Vai tas būtu otrdienās, vai trešdienās. Vai piektdienās un sestdienu rītos un tad vēlreiz sestdienas pēcpusdienā. Nu labi, svētdien arī. Tak apnīk, lai arī patīkami.
Sekss ir interesants tikai, kamēr svaigs, neiepazīts cilvēks. kad visu izzini, gana, negribas. Nu sit tu kaut nost, negribas. Neuzrunā tā ņemšanās gar krūšu galiem un izvērstais turpinājums. Tikpat labi tā vietā var ņemties ar muguras, sprandas, plecu un pēdu masāžām, nevis krūšu un klitora. Patīkami, bet nu, cik ilgi? Cik bieži ar vienu un to pašu partneri? Apnīk taču tie līdz mielēm zināmie pieskārieni, sākums, nobeigums.
Apnīk.
Pastāstiet, ko jūs tajā atrodat gadu no gada? Kopā esošie heteroseksuālie un homoseksuālie pāri?
Tiešām, gribas atkal un atkal samīļot to veco, pazīstamo miesu, lai arī cik viņš jauks cilvēks būtu un draugs un prieks, un acuraugs?

post a comment


browse
my journal