Anetiite
May 2nd, 2006 
09:18 pm
āāāā, negribu vasaru, vnk ar ādu jūtu ka šitā vasara sūkās, ja nenotiksies tā kā cerēts! :(((((
This page was loaded Jun 27th 2026, 11:25 pm GMT.