Anetiite
December 16th, 2005 
08:19 pm
Bāc kā man besi ka cilvēki tā dara!!! Nu tiešām ir tik grūti darīt tā ka sarunāts????
This page was loaded Jun 28th 2026, 6:26 pm GMT.