Anetiite
October 7th, 2005 
10:37 pm - Ja reiz nav
Bāc es šobrīd sajutos tik vientuļi????? Tas nav jauki, nav... Kāpēc mani nevarētu izklaidēt vismaz rotaļu lācis, tas būtu tik forši!!!
This page was loaded Jun 26th 2026, 2:35 pm GMT.