Stopwatch hearts -

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Pajautā man.

Augusts 10., 2018


Previous Entry Add to Memories Tell A Friend Next Entry
20:22
Vakara pastaigā izgājuši papīra suņi, aiz tiem saitītē iet cilvēki cūkas un ielās izbārsta melus kā konfekšu papīriņus. Tos vēlāk uzlasa psihoterapeits un saveļ bumbiņās, ar ko pēc tam spēlēt tenisu putekļu biržās. Tiem, kas šādu bumbu reiz saplēš, visu turpmāko mūžu slāpst.

Ceļmalas krogū tādi atkal un atkal no jauna piestāj pastāvēt garā rindā pēc lētas laimes, un, laiku īsinot, pin savus burgeru sapņus bizēs. Pārdevēja no letes otras puses mehāniski dala pieklājību jau kuru diennakti pēc kārtas. Nepietiek, nekad visiem nepietiek. Uz viņas apakšdelma ir neasu brūču līnijas, bet viņas seja šajā laikā nav veikusi nevienu lieku vai nodevīgu kustību.

Pie rezerves ieejas pieklauvē inkvizitors, lai iedotu piemērīt kreklu, ko uzšuvis zīda strupceļā starp Pekinu un Pedvāli. Antioksidantu dārzā ir ienākusies dzīves jēga, — viņš pačukst. Pilna zeme esot sabirusi. Pa durvju šķirbu var redzēt, ka viņš mānās — jēgas tur nav, tikai poliestera eņģeļi, kurus neilona apustuļi pārkrāsojuši mežģīņu saldējuma krāsā.

Nākamajā rītā es pamostos aizmidzis.

(2 raksta | ir doma)

Comments:


[User Picture]
From:[info]kochka
Date:11. Augusts 2018 - 11:00
(Link)
Jauks sirreālisms šajā tveicē.
[User Picture]
From:[info]alefs
Date:12. Augusts 2018 - 14:11
(Link)
:)

> Go to Top
Sviesta Ciba